Споделена история от Секс и интимност

Защо?
Здравейте :)
Имам си приятел от 1 година вече но се случва нещо странно!
Преди правехме секс доста често по 2 пъти...
Но сега само по един път дори някой път няма....
много ми става гадно все аз си прося а когато види ме види че искам става еди сериозен и все едно избягва темета внезапно се променя или пък ако сме го правили веднъж и вечерта си легнем и той се обръща с гръб към мен и нищо или пък си крие нещото там долу...
Когато ми дойде последният път той много искаше когато ми беше дошло но нищо не правихме а когато ми спя го направихме и той ми каза че пак ще го повторим но по късно и какво нищо заспа и това е... другите двойки го правят а ние аиде да мине един път номера и готово оффф..
Защо така се случва... дали съм му омръзнала или...
Ще чакам вашите мнения приятели.
Благодаря ви!

Коментари

1.   По два пъти на ден, на седмица, на месец ли искаш? Нищо не ти разбрах, но ако е на ден си намери още един мъж - това никой нормален не може да го издържи. Повечето двойки имат 3 до 5 пъти секс СЕДМИЧНО, което е много добре дори. Има двойки с 1 път седмично, има и с по-малко, а ти на ден искаш толкова.

2.   Горките момичета, живи да ви оплаче човек, само един път секс на ден, това живот ли е? Човек да не яде само веднъж на ден? Много сте ги отпуснали тези момчета, трябва три пъти секс преди храна, това е здравословното за вас, това е най добрата диета за добра форма. Не мислете за момчетата, като сдадат акумулаторите им, сменяйте ги с други, важно е на вас да е гот.

3.   Омръзнала си му

4.   Така е защото има разлика в физиологията на мъжете и жените, при жените възбудата (платото) след оргазма намалява по бавно и тя е способна да достигне до втори, трети и повече оргазми, докато при мъжа след оргазма възбудата рязко спада и е необходимо време, почивка около 30мин. за да може отново да се "настрой" на вълната и да достигне отново до кулминация. Много зависи от възрастта и психическото състояние, физическата умора също оказва влияние, често след акт мъжът се чувствува изморен и му се доспива. Просто е необходимо малко почивка, въздържайте се от секс два три дни и отново той ще бъде в форма.

5.   Аз с мойта съм в перфектна сексуална хармония! Тя не иска, аз не мога :)

8.   Когато започнах да мастурбирам не еякулирах и спомням, че веднага след първият оргазъм можех да достигна втори, трети и така до пет. После в тинейджърска възраст когато започнах да отделям семенна течност ми се доспиваше веднага след първия оргазъм и трябваше да мине време за да повторя.

9.   Не съм предполагал, че в този сайт жените се оплакват повече от мъжете за нередовен секс заради половинката си. Аз като мъж ако ми падне една такава като авторката след месец ще пусне тема, че е попаднала на секс маняк.