Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към Момичетата/Жените
Привет на всички. Искам да пусна, едно запитване към женската аудитория на сайта! Искам да попитам Момичетата/Жените как бихте реагирали, ако момче ви каже че е девствено? И да подчертаем момчето изглежда визуално добре. Занимавам се със фитнес от близо 2 години. Тялото ми е атлетично но съм малко срамежлив.. Както се подразбра става въпрос за мен самият. Бихте ли го отсвирили?
Автора на " Трябва да променя нещо съм"
Не ме щадете приемам всяка критика градивно.

Коментари

1.   На колко години си първо?
Аз иначе никак не бих реагирала, ако в другите неща си ОК - държиш се нормално, имаш си самочувствие, интересна личност си. Да, определено мисля, че е изпитание след 25 г. да кажем да въведеш един мъж в сексуалния живот, но защо не? Хвани си кака да те отрака ти препоръчвам. Търси жени над 30-те, защото младичките сами нямат опит. Търси помощ при професионалистка - защо не? Ние сме ползвали със съпруга ми за тройка и действително си знаят работата, но разбира се не от евтините, но за 100 лв. на час някъде се намират много добри госпожици с образование, стил и ОПИТ.
За начало ти препоръчвам да отидеш на масаж с екстри. Поне ще видиш на живо гола жена, не посла при приятелката ти да се шокираш.
Не бих те отсвирила като мъж, ако си те харесвах. Падам си по принцип по доста по-възрастни от мен мъже и затова не съм попадала на девственици, но съм си харесвала в последствие млади момчета с „проблем“ като твоя, а един дори почти ме изкуши да го направя мъж, но просто съм в сериозна връзка. Има обаче доста какички, които нямат скруполи. При професионалистките позитивното е, че ТИ си в центъра на събитията и тя ще се стреми на теб да ти е добре. При приятелката ако ще да е супер човек никога не знаеш как ще е в леглото. Ако попаднеш на някакво дърво, което не знае какво да прави с един мъж, може да те потравмира за доста време, защото при такива и опитен мъж се излага - страхотен човек, страходна жена например, красавица и всичко, но в леглото - ДЪРВО. Много честа комбинация. Плати си едни 100 лв. и ще ти мирне главата, ама както си решиш...
И не, защото ще те отсвири някое момиче - просто, защото изпускаш най-готинкото безплатно удоволствие в живота и се лишаваш от релакс и здраве ако гледаме на секса като вид човещинка.

2.   И за какво трябва да го казваш? Признай го в последствие - след първия си път! Аз така направих и хич не ми повярваха...

3.   Аз бих го приела спокойно, без възмущение. Все пак хората са различни. Толерантна съм по принцип. Може да е стечение на обстоятелствата. вярвам, че трябва да се изчака, за да се срещне правилния човек, иначе не си струва.

4.   Ще се усети със сигурност!
Ако аз самата вече имам опит, няма да ми е проблем, но ако и аз не съм от опитните сигурно бих предпочела някой, който ще е по - наясно с нещата :0

5.   Няма да казваш че си девствен.

6.   Ще го отрежа, защото няма да усетя никакво удоволствие, а напротив - болка! Ще свършиш за по-малко от 40 секунди... Опитай с проститутка.

7.   Изчакай, ще дойде и твоя късмет. Иначе на колко си?
Аз не бих си помислила иначе нещо лошо, даже бих го приела добре.

8.   Как бих реагирала аз - нормално, ще бъда аз доминантата отначало, ако иска и ще бъде страхотно!
Моят приятел беше девствен когато го правихме /преди година/
и целия се изчерви като ми го каза, сякаш е нещо срамно. За мен са по важни личностните качества и интереси на даден човек, а не дали е спал с цял харем преди мен!
Горе главата пич, без излишни притеснения и вайкания ;)

Момиче на 18г.

9.   Номер 1 Благодаря ти! Гола жена съм виждал, проблема е че от срам се издъних, и стигнах само до това да правя Френска Любов на момичето. Пък и повярвай като се натискам с момиче не е като да не знам какво да правя. Ей толкова мъничко не ми достига да стигна до кулминацията. Пък и по лошото е че в момента рутината ми е такава че не излизам много ( живея в село с население около 2000 души ) Пък и събирам пари да започна образованието си. :) Кандидатки имах, но гонех въпросната госпожица при която не ми стана ( бях влюбен до уши в нея ) Дори изпуснах едно доста добро момиче. Което си мисля че изобщо нямаше да се интересува от това дали съм девствен или не. Игнорирах всички и на края стана така че се вкарах сам в много неприятна ситуация. Тук както се подразбира няма женско (пълно е с цигани) което е по кофти. Иначе като цяло съм си нормален келеш. Имам си кола, докарвам си приличен доход. Но тук има едно голямо НО :/ Тази година ми предстои да вкуся от студентския живот. Като цяло това е което мога да кажа за мен. Давайте смело няма да се разсърдя дори и на по груби коментари.
Автора

10.   Аз бях първата на моя приятел. Когато станахме гаджета бяхме на 18. Сега сме на 23. Преди него аз съм имала и други партньори. Той знаеше това и може би поради тази причина ми каза, че е бил с няколко момичета преди мен. Когато се досетих, че не е правил друг път секс ми стана много мило, че съм му първата. Мен лично това ме зарадва:)

11.   И аз като номер 2 - знаех, че момичето е имала един партньор преди мен, апък аз бях девствен, но не й казах. Мисля, че се получи ок, защото после бяхме заедно почти 2 години и съответно напреднах и в секса :-) Така че наистина няма защо да й казваш такива неща :-)

12.   Не виждaм причинa дa кaзвaш непременно. Нямaш причинa и дa го криеш. Реaкциятa си зaвиси от човекa все пaк. Бях с девственик, рaзбрaх по поведението му, горкият свърши преди дa си е смъкнaл пaнтaлонa:-). Престорих се, че нищо не съм рaзбрaлa, зaщото по цялото му лице избихa червени петнa и се сви в опит дa прикрие " белятa ". Кaзaх му, че отивaм до бaнятa, зaмотaх се тaм мaлко дa му дaм време, кaто излязох му кaзaх, че ше пушa еднa цигaрa, той пък през товa време отиде и се изми и все едно нищо не е стaнaло:). Мaлко по късно прaвихме секс, първият път издържa около 2 мин. Кaзaх му, че е стрaхотен и искaм още. Е, вторият път се предстaви много добре. Зa по мaлко от седмицa беше " мaшинa ".
Искaм дa кaжa, че всичко е в глaвaтa. Въпрос нa мaлко увереност. Нямa нуждa дa кaзвaш aко не искaш. Винaги можеш дa се измъкнеш с нещо от родa " тaкa ме побърквaш, че не знaм кaкво прaвя " или нещо от сортa:)

13.   Ще се зарадвам, въпреки че съм имала бая партниори! :) Не е никакъв проблем.. просто бъди смел

14.   Оййй колко сладичко ;д Аз пък си имам такава мечта аз и момчета да сме девствени да сме си първи и до края на живота си да сме си заедно :) Което знам че няма да стане ;д :) Намери си добре разбирателно момиче недей тича по кифла дето няма грам в главата защото най-много да ти се присмее.. Успех

А15

15.   Няма значение за мен, но понякога девствените момчета се задълбават прекалено много в това и им влияе зле и в други аспекти на живота. Хубаво е че си поддържаш външния вид, ако си интересен човек и готов за връзка/интимни отношения няма от какво да се притесняваш. При теб не е от лоши личностни качества, а от лошата среда, която те заобикаля. Ами като има 5-6 к**ви на село с тях ли? Или с циганките? По-добре девствен, че не се знае колко ще те разнасят с приказки по кръчмите. Не си мисли че на всички не-девствени секса им става перфектен от първия път. Не винаги на мъжете им се вдига, не винаги и момичето е отпуснато, просто трябва човек да се наслаждава и да не мисли как изглежда отстрани. И не забравяй да ползваш кондоми.

16.   Много зависи на колко си и на колко е момичето. Ако си на 30, е малко тъпо да си девствен. Ако си до 19-20 е простено, особено ако момичето е по-младо и от теб.

17.   Не, не бих го отсвирила :-)
Аз лично съм имала гадже, на което съм била първата. Бях на 26, а той на 21. Малко повече време му трябваше да стигнем до леглото ама накрая се докарахме до там. Заяви ми го след първия път. Е, посмях се малко ама съвсем добронамерено Ако някое момиче те харесва няма значение дали си имал 0 или 100 преди нея. Важното е да не ти пука много много. Всеки е започнал от някъде. Да те предупредя - обикновено първия път с която и да е жена не се получава кой знае колко добре. Независимо колко си опитен. Мъжете първия път с всяко гадже към което изпитват някакви чувства са превъзбуди и притеснени и свършват много бързо. После всичко си идва на мястото. Важна е реакцията на жената. Ако започне да ти прави физиономии ставай и се махай - не си струва. Тази не познава мъжете и не знае нищо за секса. И хич не мисли да се депресираш. Девствеността може да бъде и преимущество. Аман от мъже, изчукали всичко живо. Сексът не е само техника. И недей да гледаш порно - ще получиш тотално грешна представа за секса. Може да гледаш аматьорски записи. Дано да може да различиш там истинския секс от изпълнения за пред камера. Порното е индустрия като Холивуд. Показва невъзможни неща. :-)
Гледам, че си на около 18-19 години. Съвсем си в ред. Не мога да преценя дали трябва да ходиш на проститутка за да те отвори. Ако чак толкова си притеснен - отиди. Няма да ти е много яко ама ще видиш за какво става дума. Ако ли не - изчакай някое момиче, което те харесва. После може и да му кажеш, че ти е първата. Вероятно ще се почуства поласкана. Ако има акъл в главата, де. Хайде и успех от мен! :-)

18.   Ми аз съм спала с девствено момче и даже беше забавно, защото аз имах малко опит и можех горе-долу да му обясня какво да прави и какво не и да ти кажа получи се супер и с него изпитах първия си вагинален оргазъм (до тогава никога не бях свършвала така, само клиторно). Така, че няма какво да се притесняваш, всеки някога е бил девствен и се е притеснявал за първия път. Обаче момчетата с по-малко опит са по-всеотдайни и се стараят повече за да компенсират и понякога даже задоволяват приятелката си по-добре от бройкаджиите, които мислят само за собственото си удоволствие. Ако чак толкова се панираш признай си, не вярвам приятелката ти да те убие заради това, напротив сигурно ще е поласкана, че ще е първата жена в живота ти. За това давай смело и забрави за страховете си, дори и да не е идеално, вторият път ще е много по-добре.

19.   На два пъти не са ми казвали и двата пъти съм разбирала, въпреки че единия ми беше пръв...Няма нищо срамно, но ако смяташ че не е необходимо да го коментираш - недей. Ако момичето е на място ще те разбере и въобще няма да повдига темата.

20.   Всичко зависи от момичето.
Но и аз не виждам причина да го казваш това.
Ако те попита - може, но да се изстреляш пред нея все едно е някакво предупреждение в стил "Може и да не ти хареса".... по-добре го спести и на двама ви!

21.   откъде ще разбере,освен ако не е спала с много преди тебе?

22.   Изобщо няма да ми пука, даже ще го приема мило, пък и ще го "настроя" както на мен ми е кеф, като няма база за сравнение, какво повече да иска човек? ! :)

24.   Не знам, на мен ми се струва някак сладко. В наши дни всички "мъже" разправят наляво и надясно, че са го правили, че чак ми става противно. Въпреки че е малко по-успокояващо да знаеш, че партньорът има опит, но пък поне си наясно, че щом някой е девствен няма как да те сравнява с тези преди теб ;)

25.   Здравей, аз съм жена на 24 г и аз съм девствена, но не ми пука, защото човек, когато се обича с някого ще забрави дребните предразсъдъци като този. Другият ще го разбере и ще го приеме такъв какъвто е, защото ще го обича.
С една дума стреми се към любов и всичко ще си дойде на мястото.
Дано да ме разбереш, не мисли повърхностно :)

26.   А аз какво да кажа, като съм на 27 години и още девствен..?

27.   Приятеля ми беше като теб.Много се срамуваше и бях убедена,че е девствен,не ми го призна естествено,но в по късен етап предположенията ми се оказаха вярни .За разлика от него аз имах повече опит и за да не го притесня или да се почувства кофти аз доминирах при първия му път .След това навакса доста .Спечели ме точно с това,че е скромен мил много добър към всички хора и не на последно място много красив.
ж.22

28.   Авторе, не се притеснявай изобщо! Това да ти е проблемът! След първата ни нощ заедно, бъдещият ми съпруг изведнъж изтърси, че е бил девствен. Паднах! Даже първоначално помислих, че се шегува, защото беше на 29 години тогава. Ама не, не се шегуваше. И какво? Ами нищо. След половин година вече живеехме заедно. Той просто си е от хората, които са твърде вглъбени в наука и в работа, не умее много-много да ухажва жените, а и явно не е бил попаднал на подходящата... Сега като се замисля как съм реагирала... Може би малко се притесних да не съм го стреснала с прекалена освободеност. Но много скоро той стана главният инициатор за всички откачени неща, които сме правили в леглото. Така че, авторе, пак казвам: хич не си го слагай на сърцето!

29.   Мисля, че нямa от кaкво дa се срaмувaш. Кaкво кaто си девствен? Не е зaдължително мъжa дa бъде доминaнтен в леглото. Виж сегa, aко момичето нaистинa те хaресвa и се интересувa от теб, нямa дa те изостaви я! Може дa се посмее добронaмерено. Aз в моментa съм хлътнaлa по момче с няколко години по-мaлък от мен и незнaм дaли е девствен или не, aз имaм достa опит в леглото. Aмa aко рaзберa , че е девствен кaкво? Тъкмо ще го нaучa кaкво ни хaресвa нa жените, нямa проблем.

30.   За да питаш, значи знаеш горе-долу каква ще е реакцията. Ако и двамата сте девствени няма проблем. Ама ако тя има опит, а ти си девствен(като мен), вероятно е малко тъпо. Не знам защо пиша всъщност.. нито съм момиче, нито имам опит ;/ Нека модераторът реши дали коментарът ми ще ти е от полза.

31.   Мен лично не би ме притеснило, може би поради факта, че и аз съм девствена. Честно казано не си и представям как един ден ще изгубя девствеността си, тъй като съм много срамежлива. Не мога дори да говоря с момче. Но, както и да е, няма да те занимавам с моите проблеми. Пък и въобще защо трябва да казваш, че си девствен? Което момиче обаче те зареже заради това, просто не е било за теб, а е търсело само секс. Ако приятелката ти наистина държи на теб, няма да я интересува факта, че си девствен. Успех! :)

Момиче на 14

32.   Никой не е роден научен! Не мисля, че трябва да се притесняваш за това. Моя приятел беше девствен (аз също) и бях много щастлива, че ще съм му първата! Затова, не виждам причина момичето да приеме факта, че си девствен зле. Напротив, мисля, че би се радвала, че не си минал целия град
-Mononoke

33.   Аз го намирам дори за привлекателно, това показва, че мъжът не се ръководи само от първичните си инстинкти, дори мисля, че тези мъже, които са девствени, са много емоционални, чувствителни, дори по -голямата част от тях са много интелигентни - качества, които аз лично ценя изключително много. На мен не би ми пречило, ако мъжът не е правил секс преди това, даже напротив - ще се радвам ако не е от типа мъже, които търсят начин да преспиват с различни жени - тези последните са истинските комплексари, мислят се за много готини, като вкарват много жени в леглото си, само че после именно те остават най - самотни - дори да са семейни, вечно са недоволни, защото не знаят какво търсят. Така, че изобщо не се притеснявай - живей си своя живот, не се сравнявай, не живей в нормата, защото всеки си има личен път, по който му е дадено да върви.
Ж 29

34.   Както момичетата мад мен са казали, би ми станало миличко, че ще съм първата. Няма нищо срамно в това, всеки го прави, когато се почувства готов. Никой не се е родил опитен. Никога не бих зарязала момче заради това, но ако някоя мацка има проблем с това и те отсвири - радвай се, поне няма да си загубиш време с момиче, което не си заслужава. Главата горе и не се притеснявай! Успех!
Н. 17

35.   Аз съм на 15 незнам за момиче ли ме броиш за жена ли... имам си приятел отдавда, водиме си редовен полов живот-той е по-голям от мен де, но ми е супер интересно (след като сме правили вече всичко), какво е да си с девствено момче, като имам на предвит, че ти не си дърво, а и да си самата възбуда много бързо ще те предразположи!
Аз бих се радвала да съм с такова момче, ако не е много свит, а си е пич като всички останали, може да си говориме и прочие.
НЕ се притеснявай :)

37.   Аз бих оценила факта, че имаш донлестта да си признаеш. Даже бих се зарадвала,че аз съм ти първата. Според мен няма да бъдеш отхвърлен и евала, че не си го направил с първата срещната заради бройката!!!

39.   Няма нищо лошо в това и бих го приела. Все пак трябва да има и девствени мъже, които тепърва го правят, нали? Не се раждате без девственост :)

40.   Мисля, че по-голямата част от жените няма да имат проблем с това. По-добре е да си кажеш, особено ако си с по-опитна жена. Ако се опиташ да го скриеш, тя ще разбере. Ако й го кажеш, ще те научи и ще ти казва какво е ок и какво не е ок в секса.

42.   Жена съм е моя първи път е и още е с сегашното ми гадже което има 5 години повече опит от мен ии какво от това той се изложи повече от мен като не можа да вдигне самолета от притеснение.... Даже нямаше време да му обяснявам че съм девствена, защото го успокоявах, че не се е изложил много.... За това, че няма голямо значение това си е природно заложено и идва от вътре...

43.   Аз съм девствена и след като разбрах , че приятелят ми също е много се зарадвах.

47.   Жена 25
Направи както те съветват направи го и тогава и кажи ако си ми гадже и ми споделиш нищо няма да се промени просто ще очаквам да си по слаб играч но не бих зарязала момче заради това даже ще се радвам защото щ го науча и ще правим точно както на мене ми харесва

48.   Аз съм момиче и съм детствена и така ще бъде и до като не се оженя и това за мен да питаш такова нещо е малко откачено. Давай по спокойно все пак си момче а не момиче.