Споделена история от Секс и интимност

Аз съм порно маняк!
Мъж на 21 години съм и от още 12-13 годишен започнах да гледам порно. Помня, че не беше толкова често, но пак гледах. Станах ли на 16-17 започнах да гледам по-често и по-често и ето ме сега гледам различно по 3-4-5 пъти на ден. Имам порно на телефона, гледам порно в колата, гледам порно докато чакам ваната да се напълни, гледам порно след като правя секс с гаджето си, гледам порно ПОСТОЯННО. Имам си приятелка, страшна мацка, всичко е екстра, често правим секс, но каков да ви кажа не може да се сравнява с порното. Страх ме е, че може да ме хване, бил съм на косъм не вежднъж.

Коментари

1.   И какво очакваш да ти кажем браво ли?

2.   Спри да гледаш толкова ли е трудно ? :D
Явно обичаш разнообразието ;)

4.   намери си хоби. Върши разни неща. Спортувай. Хвани си сериозна приятелка и се скъсвайте от секс... и си гледайте порно :)

5.   Поспри се малко де постави си го за цел.

6.   Аз пък гледам порно пред жена си и с нея! И това е най-нормалното нещо на света! Ти много си се поувлякал. Намери си някакво стойностно занимание, хоби, чети книги и ще намалиш порното от самосебе си! И аз гледам порно но резултатът винаги е един и същ - чекия в банята!

7.   пич почни да гледаш порно с гаджето си, това е нещото което ти липсва, да го правиш с нея докато гледате и двамата. Тогава всичко ще е наред и няма да се притесняваш от нея, ще се кефите и двамата.

8.   Здравей, казвам се Кристина Лавчиева на 26 години, аз съм психолог и сексолог. За мен да гледаш постоянно порно /колата, ваната и др. / значи си диспансерен грубо казано порнаджия. Измисли си някакво хоби, например спорт, плуване, бягане, разходки и т. н. Все пак живота не е само порно.

12.   Потърси информация в интернет има филми за това как да спреш да гледаш, може да пробваш да маструбираш без да гледаш порно или да си фантазираш или отиди на някой псилог да разкажеш какво те притеснява не е срамно. Аз също доста съм се поовличал но търся инфо как да се оправя защото вече не се чуствам добре с тази дрога.

13.   Станал си зависим и си подчиниш съзнанието си на това.... Лекувай се.
Можеш да станеш с постоянна еректилна дисфункция и да имаш проблеми в личния си живот.
Като всичко друго с което се прекалява, така и с това-нарушават ти се възприятията в мозъка и биохимията ти се скапва.

14.   И тука ли я пусна тая тема!

16.   Порното е като ракията - хубаво е, но с мярка, иначе ставаш зависим!

17.   Кажи на приятелката си да гледате заедно и да се самозадоволявате

18.   Аз съм момиче на 17, имам си приятел, правим секс почти всеки ден, ако е възможно и по няколко пъти. През останалото време гледам порно. Допускам че на приятелката ти би и харесало да сте заедно, да гледате, и да се любувате. Успех :)