Споделена история от Секс и интимност

Толкова силно я желая, а съм жена!
Здравейте, аз съм момиче на 23. Имам сериозна връзка от години. Не се имам за обратна, но има една жена, която ме побърква. Обожавам я и мисля, че съм влюбена. Харесвам всичко в нея. Тя знае, че изпитвам нещо като любов. Но не знае как ми се иска да я докосна, любя нежно и да я изчукам страстно. Знам, че това коетоискам никога няма да се случи. Нито е редно, нито е нормално. Но не мога ьа разбера защо и от нейна страна усещам, че има някакво желание. Когато погледите ни се срещнат усещам, че има страст. Тя е някъде на 50 и нещо. Много умна, властна и красива. Не знам, но това чувство ме мъчи вече 1 година. Не ме съдете. И на мен не ми се иска да се чувствам така. Искам съвет дали да и кажа и за сексуалнните си желания и какво ли ще последва?

Коментари

1.   хахаха мила и аз съм на 23-момиче и съм хетеросексуална, но подобна история ми се случи вече два пъти... става въпрос отново за жени около и над 40 години... поне знам че не съм единствената :D :D
От около 5 години си задавам много въпроси, с надеждта че ще разбера на какво се дължат увлеченията ми... но все още не съм си го изяснила. Подобното при мен е че и в двата случая ставаше въпрос за силни и независими жени, които събуждат респект и тн. - както ти го описа, затова аз в началото го свързвах с това, че може би увлеченията ми се дължат на желнието да приличам на тях някой ден.
Уви по-късно дойде моментът с фантазиите за "изчукване" и тн. и пошече не можех да намеря обяснение за това, което ми се случва. При последната дори имам фантазията, че съм дори мъж...
И пак повтарям... много биха казали, че съм би ил хомо, но съм доста убедена, че не е така. Не се заглеждам по момичета, но появи ли се една такава жена и полудявам...
мислех си да отида на терапия с единствената идея да попитам на какво се дължат тези неща, защото досега не бях срещала човек (особено някой на моята възраст) със същите фантасмагории в главата хахаха
Не мисля, че е нещо лошо, а и хората сме толкова комплексни същества все пак.. а и аз знам, че нищо няма да се случи, а и не бих допуснала, така че май ще си останем само с фантазиите

Поздрави М23

2.   отново М23
относно за съвета, който искаш ... аз не бих защото ти самата го каза - не искаш нищо а и не би допуснала ... понякога, когат харесваме някого си мислим, че и те изпитват същото, а то често (примерно в твоя случай с доста по-голямата от теб жена) може да е загриженост и тн. а ти да го разбираш като сексуално влечение ...
казвам ти го защото и при мен имаше такова чувство, но аз не се поддадох на изкушението да кажа - жената беше омъжена все пак хаха

а каква ти е връзката с нея - имам предвид позната, колежка в работата, преподавател?!? мисля че и това е от значение ... ако познаваш човека знаеш как би отреагирал ...
на мен примерно ми се е случвало да получавам намеци от жени, но не всички бих приела с усмивка :)
не мисля, че ще ти е хубаво ако се отдръпне от теб нали се сещаш, а шансът това да се лучи е винаги налице.

3.   Всъщност е съвсем нормално. Понеже дадените възрастни жени са властни, опитни и сериозни, Вие ги възприемате като мъже. Допълнително се възбуждате и от факта, че искате нещо, което е срещу правилата и стереотипите. На жени лесбийки никой не гледа с лошо око. Мъжете гейове са друга работа. Ако имате възможност - отдайте се. Не знам само какво ще си правите, но това си е ваша работа.

4.   От авторката: Знаеш ли как се радвам, че някой ме разбира. Тя ми е много близка, като майка, но аз имам и желания да я имам дори само една нощ, а знам, че има вероятност ако разбере точно какво искам да ме отблъсне. Опитвам да се владея, но не мога да се позная. За да имам вниманието и се държа по какви ли не начини. Но очите и усещам, че нещо има и в нея! Ти казваш, че не би си позволила да стане нещо, но дали? И аз сама не бих направила крачка, но ако тя беше по-настоятелна мисля, че щях да се дам. Лошоъо е, че съм влюбена и не мога без нея. Понякога вечер плача и ме боли. Стяга ме сърцето, че е в другата стая, а аз не мога да отида и дори да я докосна. (за малко съм при нея, отседнала).

5.   Случвaло ми се е, не с възрaстни жени, с тaкaвa нa моятa възрaст. Нaпрaвихме го няколко пъти, но не промени товa сексуaлнaтa ми ориентaция. С мъж съм, дори съм омъженa. Но с товa момиче беше много силно привличaнето и от двете стрaни. Сексът беше стрaхотен. Зaщо не пробвaш, кaкво пък толковa? ! Не и го изцепвaй ей тaкa, покaни я някъде в по- интимнa обстaновкa, пийнете по едно питие и... действaй:)

6.   Прочетете "Спутник, моя любов " на Харуки Мураками.

7.   Не се филмирай.... фантазиите са едно, реалността друго :)

8.   докъде води чалгата!...

9.   Защо да не е нормално - свободна си да правиш каквото искаш, а другите могат да си гледат работата.

10.   Интересно, и авторката и 1 са привлечени от силни и властни жени - все мъжки качества, създадени под въздействието на тестостерона. Според мен това значи, че им липсват такива мъже в живота им.

Една приятелка ми беше споделила, че има еротични сънища с друга нейна приятелка. Като видях приятелката й - скулесто лице, леко набито тяло, и после като я чух - глас с характерна проницателност, ми стана ясно, че тя е привлечена от тестостерона в приятелката й.

11.   Каква чалга бе луд?

12.   И то това ако е човешко..
Към модераторите:нормално ли е да пускате такива просташки теми.. че нелицензирани думи написала.. и отгоре на всичко все едно е писала с затворени очи. ;)
~ Кати~

13.   докъде води консерватиното мислене! ...

15.   Здрасти аз пък съм момиче на 21, и при мен нещата са малко по различни аз също имам сериозен приятел но моето влечение е най добрата ми приятелка която е на 16.. просто има такова излъчване че ме побърква понякога, също съм си представяла всякакви неща, и аз не мога да си обясня от къде идва това нещо... Странно и сложно ми е, съвет не мога да ти дам, то бих казала че и аз искам съвет но не си сама :)

16.   От М23 отново:
Относно коментара на Нр. 10 има логика да, не знам как е при авторката, но при мен не е така. Аз съм си падала все по супер женствени и нежно изглеждащи жени... а и мъже в семейството ми не липсват.
Относно коментара на Нр. 5 може би и ти си права, че трябва да се отдаде на момента и да опита, но тук не става върос за момиче на нейната възраст, което би било много по отворено към нещо такова без да помисли... все пак говорим за жена 50 и според мен и двата вида реакция са напълно възможни (имайки предвид, че въпроса не е засяган вербално).. Да не говорим, че ако жената познава семейството на момичето и знае, че са й я поверили така да се каже - едва ли ще я докосне, дори да й се иска.

Иначе до авторката... да, напълно те разбирам особено факта, че живееш при нея ти прави положението много цветно... убедена съм, че поне плачът щеше да си спестиш ако просто я познаваше и срещаше от време на време, ама така е кофти наистина. Жената едва ли първа би предприела нещо, чисто и росто за да не те уплаши - все пак си доста по-малка от нея.

Виж, щом не е намесен съпруг в картинката (поне аз така го разбирам, поправи ме ако греша) и сте си само двете мисля, че ако й признаеш увлечението си (но трябва да помислиш как да й го поднесеш по по-невинен начин) веднага би разбрала нейната нагласа спрямо тази ситуация каква е. Най-малкото това е голяма жена и смятам, че ще поговорите открито по въпроса. Това бих направила аз (тук се опирам на факта, че все пак вивееш с нея и наистина я познаваш до някаква степен). Тогава и аз бих действала пред това да си мълча и страдам.
В никакъв случай обаче не подхващай разговора с темата секс и как я искаш и тн. Можеш съвсем невинно да отидаш в стаята й вечерта и на чаша вино (винаги помага за такива разговори хах) да й кажеш, че държиш да поговорите за нещо което те мъчи напоследък и да й споделиш увлечението си. Знам, че написано звучи много лесно, а на практика изобщо не е така, но така поне няма да си развалите отношенията след това, каквато и да е нейната нагласа по въпроса.
Представи си че подходиш по обратния начин (който съм убедена, че ти се иска) хващаш я някоя вечер за кръста, целуваш я и кой знае още какво :D - тогава никой не може да ти каже какво би станало. А ако не е това което очакваш сигурна съм, че ще те нарани повече отколкото да събереш сили и да започнеш разговор. :) :) :)
Казвам ти само моята гледна точка разбира се! Ти иначе си знаеш най-добре :P
Сподели ако има развръзка, а в това време ще ти стискам палци всичко да мине добре.

Поздрави!

19.   Бях открита и признах. Не си развалихме отношенията, нито тя се промени към мен. Тя ме обича като нейно дете и аз го разбирам и приемам. Сега съм по-добре. Олекна ми, че тя знае всичко и че няма за какво да се прикривам. Ще свикна с мисълта, че не може и готово. Само искам да кажа, че жената е жена в пълния смисъл на думата. По-скоро е липса на цялостно внимание. И сега когато го получавам се увличам, но от два дена съм по-добре. В едни прекрасни отношения сме.

20.   Нормално човек не се ражда хетеросексуален. Ражда се бисексуален. Така че всичко ти е наред. И ако опитате няма да се случи кой-знае какво. Около 10% от жените са опитвали и не са умрели от това, макар че по-малко от 1% са лезбийки. Около 7% от мъжете също, макар че гейовете са много по-малко (около 0,7%).

23.   Номер 8 - Какво пък ти е виновна чалгата?
Мила.. Приеми реалността.. Каза, че ти е като майка! Как би се почувствала да правиш нещо интимно с майка си? След това как би се чувствала? Това ще ти тежи много! Помисли за последствията след това! :(

24.   Да споделя моята история, не знам с какво би ти помогнала, но.... аз съм жена на 26г и ЛЮБИМАТА ми е жена на 51г (чужденка е). Пишем по интернет от две години и половина, историята ми е много дълга, преминахме през много периоди (депресии/ болка от нейна страна) заради това първоначално нейно увлечение/ интерес/ страст към мен, казвам първоначално, защото нормално е така да започне, а сега вече е истинска, дълбока, красива ЛЮБОВ от двете страни. Бях търпелива с нейните периоди в които ме напускаше и мълчеше, разбирах я, все пак е жена и преживява нещата на дълбоко емоционално ниво, но нормално е с времето колкото повече я обиквах, тези изчезвания ми причиняваха все повече и повече болка (защото знаех че страда) как да понесеш, човек когото обичаш повече от себе си да страда. Последваха и много само- унищожителни действия от двете страни. Обичам я повече от себе си, даже бих се махнала от нея, за да си върне стария живот и да се успокои, но знам, че ме обича много дълбоко и това ще я унищожи, за себе си не мисля. Не знам какво точно искам да ти кажа с моята история, само, че ако наистина я обичаш (предполагам че е начално увлечение, няма как да е дълбока, безусловна любов от самото начало) но няма как да знаеш ако не опиташ. Ако я обичаш трябва да бориш за нея. Тя не е тази страна която би се борила за тебе (отчети фактите, че е израстнала в други времена/ чувството за вина от възрастта ти/ както и целият й житейски път който е двоен от твоят и е двойно по- уморена от живота, за да се бори за каквото и да било, камо ли за мечти, за връзка и ЛЮБОВ) ако я обичаш, бори се да изградите една емоционална, интелектуална връзка, разбирай я, подкрепяй я. Повярвай моето момиче беше много тъжа и самотна, не разбрана от никой. Аз я разбрах, беше много дълъг процес, в който много предпазливо ми разкриваше малко по- малко от себе си, сега разцъфна като цвете, подмлади се и е много по- красива от преди, всичко това от ЛЮБОВТА която й дадох. Повярвай ми ако достигнете до такъв етап на ЛЮБОВ, за нея вече няма да има значение възраст и нищо. Би преобърнала света да е с тебе. Не гарантирам, че твоята история ще се развие така. Просто казвам ако наистина държиш на нея, опитай, не знаеш какво би изпуснала с едно примиряване. Ще завърша с това, че няма, няма нищо по- красиво, възвишено, искрено, чисто от ЛЮБОВТА между жени (преди нея съм била само с мъже, не искам и да си спомням) добави и факта, че сме си верни през тези 2 години и половина. И най- доброто предстои, че когато се видим секса ще бъде дълбоко, изпепеляващо и райско чувство и усещане, след като ЛЮБОВТА се е задълбочила до тук. Знам, че сега на първо време мислиш за секса, но ако историята ти се развие както моята, ще си благодарна на трудностите. Защото между жени е така, емоционалната близост, прави и секса прекрасен. Точно за това с мъжете (тези примитивни, космати, разгонени животни не можем да установим каквато и да било емоционална близост и на физическо ниво не е кой знае какво, няма да захващам тази тема, послушай сърцето си) Пиши ми какво мислиш за моята история и моля те сподели как се развива твоята история. Готова съм да ти помагам за в бъдеще с още съвети (помогнала съм на няколко двойки жени) Правя го от най- добри чувства, защото на мене никой не ми е помогнал, знам през каква болка преминах. Бъди предупредена, че колкото е силна ЛЮБОВТА между жени, също така и болката. Мен ме предупредиха, но не се отказах от нея. Пиши ми. Успех. :) Ж 26

25.   Номер 24, аз съм авторката. Обичам тази жена повече от всичко. Тя е най-милото същество на земята. Голяма ми е души чак. Между нас няма как да стане нещо. Сигурна съм, че няма да мога да правя любов с нея, но поне я имам в живота си. Усещам, че тя не е безразлична към мен, но това не значи много... Благодаря ти за хубавите думи. Ще се радвам да продължим да пишем!

26.   Здравейте, Ж26 и г-це автор,

Момичета поздравявам ви за това, че преследвате мечтите си! Номер 24 ме изпълни. аз съм на 28 вече и винаги съм си падала по по-възрастни хетеро жени. Била съм с три мои преподавателки от Университета(омъжени с деца) и с две още в училище. няма нищо невъзможно!!!

28.   Давай смело напред! Friends with benefits style! :)

31.   Каквото прочетох по темата, ме разчувства почти неочаквано. В подобна ситуация се оказах в течение на близо четири години. Аз съм на 44, омъжена, с дете; тя е на 66, без семейство, католичка, изумително привлекателна, но своенравна. През всичките тези години не е имало час от денонощието без да съм си мислела за нея, без да си представям допира на деликатните й пръсти, движението на тонизираното й тяло. Напълно без повод и основание започнах да фантазирам секс с нея - усещах трепет в долната част на корема, в детеродните ми органи, дори когато не мастурбирах с копнеж за нея. Предполагам, че тя разбираше влечението ми, никога не отказваше на предложенията ми да се срещнем, но винаги беше сдържана и умерено любезна. Винаги аз инициирах прегръдка и целувка в началото и края на нашите срещи (о, как вдъхвах аромата й! ), носех й подаръчета, търсех невинни поводи да й пратя текст и да й напомня за себе си. В картичка за рождения й ден се престраших да й кажа, че е прекрасна и че я обичам много. Тя, по северному, не коментираше, сякаш удържаше ескалирането на емоцията. Чудех се дали от любезност само се съгласява да се видим. Веднъж, в знак на пожелана близост, й изпратих информация от интернет относно баща й, която тя нямаше как да знае. Реакцията й ме нарани ужасно: рязко и нелюбезно ме скастри да не се занимавам с обичните на другите хора. Това ми показа, че усилията и илюзиите ми, че постепенно навлизам в нейния свят, са били напълно нереалистични и че през всичките тези години аз явно съм тропала на залостена врата. Ядосвах се, главно на себе си, че позволих да се разчувствам и размечтая толкова за човек, който явно не го е заслужавал. Реших да не й се обаждам вече, да спра текстовете. И успях, вече месец! През това време тя също запазва пълно мълчание. Обидена, разстроена, а може би облекчена, че се освободи от моето досадно внимание? На мен разбира се ми е все още много тежко, но не спирам да си повтарям, че така се е получило най-добре и че тя не е била за мен.

32.   Това са извращения. Не се поддавайте на гнусни и скверни страсти. Мъжа е за жената и жената за мъжа.

33.   Аз съм авторката. Номер 31 ще се радвам да пишем тук. Радвам се, че поне някой ме разбира. При мен това продължава вече 2 години. Тази жена за мен е нещо велико. Знам, че не е редно да имам такива чувства, но точно както те казваш само когато я погледна и нещо в корема ми се преобръща. Изпитвам желание. Бих дала всичко само ако можех една нощ да преживея с нея. Не искам повече. И приягелки ми казват, че можело да не ми хареса. Според мен няма как, защото аз съм влюбена. Не знам още какво да правя. Тя ми казва, че не си пада по това, но ме провокира. Знае зо чувствата ми и ме вика в банята да и изтъркам гърба. Влиза в банята докато се къпя уж до тоалетната. На скоро ми каза, че в погледа ми имало силна страст. Доста сме говорили за моите чувства и тя е категорична, но провокира. Усещам също, че когато я гледам тя се притеснява, дори се усмихва срамежливо или се захилва. Знам, че и харесва да е желана, но аз силно се измъчвам. Тя ми е като майка. Живеем заедно. Тоест аз у тях. Много ми е помогнала, но повярвай ми боря се с чувствата си и не мога... Чудя се дали не беше грешка да и споделям. Ако бях предприела някакво действие се замислям дали тя би се отдръпнала. Не знам какво да правя....

34.   Аз съм номер 31. Разбирам те, толкова добре те разбирам. Трудно е да се реши човек да сподели ли и доколко, да продължава ли да споделя или да остави нещата да се развиват сами, да се опита ли да сложи финална точка и дали би имал силна воля да се придържа към този финал. Аз й казах преди години, че изпитвам влечение към нея неочаквано и за самата мен и че бих искала да я виждам поне веднъж месечно. Казах й тогава, че нищо повече не искам и не очаквам - за да не я поставя в неудобно положение. Тя се съгласи и оттогава достойно спазва тази уговорка. Впрочем срещнах я и тази седмица, след мълчанието. И беше прекрасно, както винаги. И сега отново съм обзета от мисли и мечти за нея. Като магия е, като плен, но е и тягостно, защото просто не виждам как може нещата да се развият. Когато съм с нея, си налагам да не изпитвам желание и силни страсти - защото не искам да й се нахвърля и да предизвикам тя да се отдръпне. Говорим си на най-разнообразни теми, пием чай, разговорът тече прекрасно, мисля, че ни е хубаво и на двете заедно и че и двете не искаме срещата да приключи (винаги имаме лимит на срещата, защото живея в друг град и трябва да хващам влак). Когато съм с нея, светът е по-хубав, по-спокоен, по-добър, дори времето е винаги хубаво. Знаеш ли, когато я забелязах за първи път (тогава за няколко месеца работехме заедно), си казах, че ако бях мъж, щях да я поканя на среща, щях да я заведа на заведение, щях да й се обясня в любов. И тогава си помислих: защо трябва да съм мъж, за да изпитвам това? Странно ми беше тогава, странно ми е и сега, защото никога не съм се имала за лесбийка, сексуално мъжете ми допадат прекрасно. Но с нея усещането е толкова силно, толкова интензивно, толкова всеобхващащо - искам да съм й кавалер, искам да я радвам, искам да й показвам колко е специална, нежна, ценна и разкошна. Естествено, мечтая си за секс с нея (онлайн проучих пози с жени само и само да си представя как би се получило технически), защото зная, че с нея бих достигнала оргазъм - което за мен е знак за божественото. Споменах, че тя е католичка, но не практикуваща. Заради нея от години изучавам католицизма (имам и дипломи! ), за да се доближа да нейния свят, а и да получа теологично обяснение - или може би оправдание? - на това влечение. Тежко ми е, трудно е; когато тя не се обажда, съм в дълбините на отчаянието, но само едно нейно текстово съобщение ми стига, за да се издигна на гребена на вълната на оптимизма. Мразя татуировки, но бих си изписала името й върху тялото ми. Цялото ми същество копнее за нея, физически и духовно.

36.   Здравейте на всички!
Аз съм жена на 44, омъжена с две деца. Със съпругът ми се познаваме от екол матернел (нещо като пред училище). Малко след като правих за първи път секс с много скъп за мен човек, почнах редовно си искам от настоящият ми мъж да го правим. Тогава той бе на 13, разликата ни е 1 год. Един ден както всеки ден, бях в тях и дойде майка му-сега моя свекърва. Говорехме си най- елементарни неща от ежедневието. Впечатли ме в нея начинът по който се държеше. До него ден не бях обърнала внимание. Излъчваше страхотна привлекателност, имаше походка на сърна. Прекрасно дупе ( синът и го бе наследил). Разговаряше с мен като с равна. Приятелят ми отиде нещо да търси в центъра на града, щеше да се забави, но аз обещах да го изчакам. Доставяше ми стархотно удоволствие да наблюдавам майка му, движенията и и да слушам гласът и. Направо ме хипнотизираше. В един момент ме попита имам ли си други приятели и приятелки. Отвърнах и, че имам, но не са както „М”- синът и, а що се отнася до момичетата, ми се струваха несериозни за приятелство. Все пак имам една Ана-Мария с която и до днес сме дружки и си знаем всичко. Незнам защо, Ев-майката на приятелят ми (от Евангелия), ме попита:
- искаш ли да съм ти приятелка?
- Разбира се госпожо, това ще бъде велико удоволствие за мен!
- Харесваш ли ме? Аз съм малко различна от другите майки.
- Да госпожо, много ми харесвате и сте много хубава! Защо издрусах последното незнам. Но тя бе наистина прекрасна, краката и бяха като на мама, дълги с тясна талия. Имаше гърди не големи, но впечатляващи с изражението си.
- Майка ти също е много красива- каза тя. И с тази физиономия, всеки път когато я видя ми се иска да я целуна.
Май несхванах смисълът на думите и. Но точно този начин на откровение ме привличаше. Мина покрай мен, спря за секунда, наведе се и ме целуна по устата, след което каза:
- Ти си прекрасна приятелка!
Така мина много време. Вече бях на 16-17 когато дойде в нас, бяха се сближили покрай мен и синът и с нашите. Често ни посещаваха. Помня бях седнала в скута на баща ми и му придърпвах косъмчетата на мустаците. Това беше моя привилегия, можех да „малтретирам” тати, както никой друг. Бях му любимката и бях си го заслужила. Блузката ми беше отворена и гърдите ми се поклащаха доста провокативно. Малко преди това му споделих, колко много ме привлича Ев, на което той каза:
- Ти си достатъчно голяма да решиш сама. Така ни завари Ев, усмихна се и без да променя тона каза:
- О, вие се забавлявате доста приятно. И аз обичам така, но „М” напоследък е притеснителен. Смята че е голям и не му прилича да седи на коленете на майка си. Тогава тати се обади:
- Ев, ти трябва да седиш на неговите колене, не той на твойте и всичко ще е на ред.
Така ни завари и мама. Когато се целунаха с Ев забелязах нещо в очите и на двете им, което провокира ревност в мен. Тогава осъзнах, че тази жена винаги ме е привличала със страхотна сила. Имах се за хетеросексуална и никога не ми е минавало през ум, че мога да се влюбя в жена. Имах достатъчно сексулен опит, но само с мъже. Веднъж ми се случи да помогна на мама в банята и докато и търках гърбът си представих, че е Ев. Вероятно съм направила нещо, защото мама забеляза и ми каза:
- Не се притеснявай мила! И на мен ми се е случвало, когато помагах на мама да се възбудя.
Направих се на ударена и казах, че не е това. После реших да не мисля повече на темата. Но с времето ставаше все по- трудно за мен. Ев се държеше прекрасно, не ми е посягала, не ми е давала поводи, но самото и присъствие и дори мисълта за нея, все повече ме объркваха и побъркваха. След една година родих близнаците и с „М” решихме да се оженим. Влечението ми бе леко притъпено от предстоящите събия, имам предвид раждане. В четвъртия или пети месец лежах в леглото си, както винаги гола. Коремът ми наедряваше, тогава се появи Ев. Погледна ме и каза:
- Прекрасна си, дано „М” не ти развали тялото! Като бонбон си, с такова удоволствие бихте те сложила в устата си.
Пламнах, тя забеляза, но не реагира, седна до мен на леглото. Полата и се вдигна, бедрата и лъснаха, виждаше се, че не носи бельо. Като че ли нарочно си държеше краката разтворени, постави ръката си на коремът ми нежно и каза:
- Но ти трепериш, защо? !
Все едно нищо не забелязваше, че съм плувнала, възбудена и едвам дишах. Дъхът ми спираше, тя свойски се опта да ме погали по главата и се наведе леко. Незнам какво стана, дойдох на себе си с глава забита между краката и. Тя ме галеше по косите, отметнала главата си назад. Чувах стоновете и, осъзнах какво правя, но продължих.
След това все едно нищо не е било, ме попита:
- Как си, хареса ли ти? Ти си наистина най-добрата ми приятелка!
Треперех още, но тя ме прегърна, целуна ме по устата и попита искам ли да ми помогне. Исках, да! Много исках! Беше страхотно нежна и мила, почти след две минути направих оргазъм и точно в него момен взе, че влезе мама. Не реагирах, а и Ев не спря. Мама се зарадва, че съм се освободила.
Дълго време имах подозрения, че двете го правят, докато един ден влизайки неочаквано в тях-свекърва ми, бях изненадана от това което заварих. Мама и тати с Ев и свекър ми на échange.
Всичко зависи от вас самите, мисленето Ви, вашата разкрепостеност и желания. Не е престъпно!

37.   36, спри еротичните романи. Не ти влияят добре

39.   Е как да не си обратна, след като точно казваш "има една жена, която ме побърква? ! Осъзнаваш ли колко си противоречиш.

40.   Може би не си намерила качествата, които притежава въпросната дама, в някой мъж, затова изпитваш симпатия към нея. Ако наистина си влюбена, а не е просто увлечение, и си сигурна, че тя ще ти отвърне със същото, признай чувствата си, не се страхувай. Ако пък ти е позната/приятелка, с която би искала да запазиш добри отношения и не знаеш дали тя има чувства към теб, по-добре си мълчи. Всъщност, ако е добър човек, тя би те разбрала дори и да не може да ти отвърне по начина, по който ти искаш. Давай смело и не се бой! Ако е писано, ще стане. ;)

45.   Аз също съм влюбена в жена и даже й го признах. Ние с нея се познаваме от около 2 години и просто се случи. Мислех си, че и тя ме желая, защото аз също усещах провокация от нейна страна. Беше Винаги много мила с мен, гледаше ме предизвикателно, направо погледът й ме разтърсваше. Позволих си да я докосна и тя не се отдръпна веднага, сякаш й харесваше това. Постоянно ми звънеше, казваше ми, че иска да я използвам за каквото си пойска аз. Често се допирах ме една до друга и тя иницираше нашите докосвсния, а не само аз. Постоянно искаше да е в компанията ми, така хубаво се допълвах ме, чувствах се толкова щастлива и спокойна , когато беше до мен. И един ден реших, че не мога повече така и че ще й призная за желанието си към нея. И това беше денят в който разбрах колко много съм сгрешила.Първо ми отказа, после ме игнорира и никога повече не ме потърси, а най гадно то е, че й времето в което не комуникираме вече, тя нито веднъж не ме потърси поне за да ме попита дали съм добре. Тотална игнорация, тотално безразличие и отвръщение. За да я забравя се наложи да я изтрия от всички социални мрежи. И вече 8 месеца не съм я виждала и чувала. Бях изиграна, а нищо лошо не съм й направила. Тя нямаше нужда да отговаря на чувствата ми, но поне можеше да се опитаме приятелки да си останем, защото аз опитах, но някак не беше същото. Тя еше хладна и ми отговаряше студено и с нежелание. Много ми е тъжно, питам се кога ли ще спра да мисля за нея, защото тя не го заслужава, очевидно й е много добре без мен

46.   Напълно нормални терзания. Аз като усетя парфюма на колежката и ми набъбват зърната.

47.   Може да звучи тъпо, но е истина!
Разликата между мен и майка ми е почти шестнадесет години. Още като дете си играех с клитора, доставя ми огромно удоволствие. Тогава не знаех какво е това, но ръката ми беше все там. Един ден, вече по- голяма, почнах да се къпя сама, без компания. Било втория или третия път. Лежах във ваната и ръката ми манипулираше клиторчето ми. Бях осъзнала предимството да съм сама във ваната и свободата която имах. Наслаждавах се на играта си, без все още да осъзнавам какво е това. И тогава не щеш ли влезе майка ми. Погледна ме, попита как съм и седна на ръба на ваната. Погледна височината на водата и каза:
- Малко е множко водата, опасно е.
Посегна към ръкохватката на бушона. Искаше да изпусне част от водата. И тогава забеляза, че си стимулирам клитора. Не се ядоса. Погали ме по челото и каза:
- Водата не бива да минава над гърдите ти! По- добре да е малко по- ниска, така не рискуваш да се удавиш. А това... дето си играеш с него, пак ще е във водата. Знам, така е по- приятно.
Наведе се над мен и докато ми говореше ме погали по катеричката, или както татко я наричаше: - леговището на звяра. Едва в четвърти клас схванах смисъла на думите му. Докато ме галеше по леговището на звяра” получих ново усещане. Макар и само за момент, но усетих, че е много приятно друг да ме пипа там.
Мина доста време от този случай. Аз усилено мастурбирах. Стигала съм до 40-50/ ден. Вече знаех какво е секс, ебане и прочее. Имам силно развита фантазия и си представях разни сексуални изпълнения. Но не знам защо винаги в тях участваха татко, брат ми и на съседите момчето, което беше гадно, грозно и мръсно като канален плъх. Бях почнала училище, втора година. В паралелката бяхме 22 деца от които само осем момчета. Бях се сприятелила с едно от момичетата още в първи клас. Тя беше висока като мен. Не приличаше на французойка. То и аз не приличам, но и двете сме си франсета. Другите деца бяха по- дребни. Учителката ни или както тук се нарича metresse, имаше по- различно отношение към нас двете.
Веднъж влезнах в офисът и я изненадах. Беше седнала на стола с едната ръка подпряна на масата и разглеждаше нещо, но другата и ръка беше там, долу на сливката и. Обработваше я по познатия ми начин. Забеляза, че съм забелязала какво прави и каза:
- Кармела, изненада ме. Добре че си ти!
Аз също се изненадах, но не от това което правеше, от думите и. Имаше прекрасни крака. Дълги като на мама, страхотна кожа. Гледах я и не можех да си отделя погледа от тях и катеричката и. Като че ли нарочно се завъртя към мен, без да си маха ръката от клитора. Виждах как двата и пръста минаваха около клитора й и за мое учудване, преди да ги върне на горе си ги вкара в путката, след което ги извади, облиза ги и каза:
- С какво мога да ти помогна?
Бях на друга вълна. В този момент си представих мама на нейно място и не отговорих, но тя продължи:
- Това си остава между нас, нали? Ти си голямо момиче и ги разбираш тези неща.
Да, разбирам ги. Поклатих глава в знак на съгласие и се измъкнах. Изпитвах някакво задоволство от себе си, необяснимо, неосъзнато, но задоволство. Само като си помисля за мама и се възбуждам. Усещах тази възбуда, исках бързо да се прибера и да се заема с клиторчето си. Което и направих.
Сутринта станах и отидох в банята да се измия. Там заварих мама и татко, голи. Вероятно точно беше свършила да му духа, защото той си хвана члена, още в ерекция и каза:
- Оставям Ви.
Мама се изправи, лъсна с цялото си сексуално величие. Не за първи път изпитах желание да и бръкна в путката. Искаше ми се да и хапя зърната и най- вече исках да я целуна по путката. Сърцето ми биеше усилено, дишането учестено. Тогава чух мама да ми говори:
- Кар, мила. Трябва да те поздравя за дискретността ти. Снощи се видях с учителката ти, много е доволна от теб. Каза, че за твоята възраст си много интелигентна.
Да! Ма метрес е успяла да се свърже с мама и да се подсигури. Беше хитруша. Тогава казах:
- Е, мамо! Тя е готина и ми харесва много. Има хубави крака като твоите и не носи и тя бельо. Това ми допада. Не бих я предала.
Като ме чу, мама несъзнателно позира с крак и си показа демонстрационно и почистената путка, което ми спря дъхът. Чух я да казва:
- Казваш, краката и били хубави като моите? Така ли изглеждат? – продължи тя да ги демонстрира.
Почувствах се длъжна да отговоря и казах:
- Не чак! Твоите са по- хубави. Бих искала да ги погаля.
Съвсем оглупях, изтървах се. Видях в очите на мама неочакван интерес и я чух:
- Погали ги, щом ти харесват. Виждам, че си възбудена.
Без да се замислям, прокарах ръка между бедрата и. Минах по вътрешната страна на лявото бедро и се спрях на путката и. Усетих леко потрепване или така ми се стори. Бях си задържала ръката там и чух:
- Хайде, стига ти толкова! Че се възбуждам и аз, а баща ти няма време, трябва да тръгва.
Дали пък разбрах нещо от казаното? Татко винаги беше по- ясен за мен. С него си пасвах.
Беше минало доста време. Вече бях в пети клас, скоро щях да навърша дванадесет. Бях станала експерт по свирките, карах момчетата да ме лижат срещу свирка и половината момичета от класа също. Бях лизала приятелката си и веднъж по грешка класната ни. Тя беше на около 44-45 години. Всичко стана случайно. Но тя много се изплаши и почти цяла година трепереше да не научи някой. Накрая реших да я успокоя и казах на мама да говори с нея. Макар че не споделих подробности. Мама я покани в нас, покани и старата ми метреса, черпиха се, гукаха си и не знам още какво, но всичко си дойде на местото. Наближаваше края на учебната година. Бях много силна ученичка, но имах проблем, непрекъснато си представях как правя секс с мама. Щом я чуех или видех се възбуждах до полуда.
Така седмица след рожденият ми ден бяхме в нас с приятелката ми. Бяхме сами и поисках да ме лиже. Точно в разгара на сеанса се появи татко. Много не ми пукаше, така че си продължих заниманието. Той се изнесе от стаята ми. Когато свършихме, приятелката ми беше леко разстроена, беше го усетила. Успокоих я с думите:
- Не се притеснявай! Той е пич. Мисля да си поискам да ме наебе. Още не съм ебана. Имам чувството, че ще умра девствена.
- Вярно? Знам, че твоите са супер. Де и моите да бяха такива... Мислиш ли, че ще се навие да те изчука? Яко, ще ми се да видя как ще го направи.
- Като нищо ще ме наебе, но в твое присъствие... Може и на теб да ти го начука.
Казах го хей така, без да мисля. За наше щастие вратата на стаята беше отворена, което дало възможност на татко да чуе разговорът ни. Докато още си говорехме той се появи с думите:
- Кога ще ме включите във вашите игри?
Докато се осъзная, Роз- Мари отговори:
- Може и сега. Стига да сте готов.
Бях зашеметена, но и толкова възбудена, че дори се изпъчих пред татко и му казах:
- Ето ме, давай!
Бях си гола, лежах с разтворени крака, трябваше му малко. Попита ме сигурна ли съм. И без да губи време ме прегърна. Играта беше доста интересна до като не ме захапа за ухото. Болката беше неописуема, едва не го зашлевих. Но се оказа полезна. Курът му беше вече до дъното в мен. Почти не усещах болка в путката, обратно беше ми приятно това което мърдаше в нея. Докато ме дооправяше успях да кажа на Роз- Мари колко е хубаво. Разбира се татко не прости и на нея. Вече и двете бяхме жени.

Така преминаха още няколко години. Ебех се всеки ден с баща ми до припадък. И през цялото време си представях майка ми. Вече бях на 16, вярвах, че освен мен, Роз-Мари и татко никой не е в течение на връзката ни. Ебеше ни редовно и двете. Брат ми е по- малък и не го брояхме за човек. Но по дяволите, все си представях мама.
И така един ден бяхме във вуйчо ми, онзи чиято жена ме обиди, има басейн. Съблякох се и се цопнах. Бях сама в тях. Те бяха заминали за Мадрид и седмицата се очертаваше да стоя тук сама. Бях се излегнала в един шезлонг, когато чух движение. Малко се стреснах, не очаквах никого.
Каква беше изненадата ми, когато видях мама да слиза по стълбите гола. Нямам обяснение, но скочих, посрещнах я до басейна. Прегърнах я доста буйно. Усетих, че езикът и е в устата ми. Задръжките ми паднаха и...
Все бях лизала момичета, но това с нея... Не мога да го опиша.
В по- късен разговор ми каза, че все е очаквала да я връхлетя. Виждала е в очите ми, държанието възбудата, която ме обхваща при появата и. В началото са мислели с татко, че съм с лесбийски наклонности. Но после татко и е казал всичко и са разбрали, че всъщност съм като нея, би- сексуална. Нямах и понятие, че е в течение на случилото се.
Но нека да бъда искрена. Сексът с мъж и сексът с жена нямат нищо общо. Обожавам да ме ебът. Но усетя ли близостта на майка ми... – откачам. Само като си помисля или си я представя се побърквам. Обичам да лижа, да ме лижат, но боготворя да усетя кур в мен! Съпругът ми е прекрасен, но няма такова въздействие върху мен. Дори обикновен разговор по телефона с мама или баща ми и една дума за секс и правя оргазъм. И до днес съм луда по майка ми, независимо, че го правим вече от години.
Приятелката ми и тя се омъжи, има две деца. Мисля, че първото и е от баща ми. След пет години брак се влюби и тя в жена.

Това е!

48.   До номер 10
Какви глупости дрънкаш, пич. Харесала била тестостерона в жената. Та, то всички хора имаме и тестостерон, и естроген. Аз харесвам естрогена в теб. Как ти звучи? Хората са казали: "когато няма какво да кажеш, по- добре замълчи". Плюс, да не говорим, че точно тези въпросни качества се дължат на женската енергия, която, ПОЗНАЙ, пак имаме и двата пола.
Сега към темата.
Не е случайно, че млади момичета сте привлечени точно от възрастни жени. Както се спомена на няколко пъти, те представляват авторитет. Да, ама защо се привличате от авторитета? Тук вече идват травмите в детството. Не мога да Ви кажа какво Ви се е случило, но ако сте имали майка, която се е държала студено с Вас или е била дръпната, или такава, която се е държала незряло и сте се чувствали родител на родителя. Ако е била прекалено строга с Вас и вечно е изглеждало, че с нищо не можете да заслужите одобрението, което търсите, сега търсите подсъзнателно авторитет напомнящ майка Ви, за да може да бъдете оценени. С други думи- опитвате се да отработите травмите си несъзнателно. До това дали да дадеш шанс. Дай! Неизживените тръпки ти оставят белег за цял живот, а си на 23. Ще станеш на 40 с деца и брак, и ще те удари като мокър парцал през лицето, че си си харесала друга жена. Тогава вече ще му мислиш..

50.   Когато приказвате и се смеете, и докосни, и леко стисни ръката и, уж случайно и наблюдавай реакцията и. След това пиши тук, какво е станало.