Споделена история от Секс и интимност

Болка при вагинален секс
Проблема ми може и да е малко тъп. Момиче на 16 съм. Когато правя секс малко по-дълго и започва да ме боли. И още нещо- Колкото и да се опитваме, приятелят ми не може да ми го вкара отзад.

Коментари

1.   Ти самата трябва да се опиташ да си го вкараш Само че опитай бавно бавно докато ти стане хубаво Той сам ще си влезе и сигурно ще искаш да ти е все вътре Почувствай го как се празни После пак ще искаш Абе кво да ти кажа Почувствай сладоста на ебането

2.   ЗДРАВЕИ, ОЩЕ СИ МНОГО МАЛКА ЗА ДА ПРАВИш АНАЛЕН СЕКС. АКО ПОЧЧНЕШ ОЩЕ ОТ СЕГА ЗА В БЬДЕшТЕ ЩЕ ИМАШ ПРОБЛЕМИ, ЗАШТОТО МУСКОЛАТ ПОСТЕПЕННО СЕ ОТПУСКА. ВСЕ ПАК В РЕДКИ СЛУЧАИ МОЖЕШ ДА ГО ПРАВИШ, НАПРИМЕР КАТО СПЕЦИАЛЕН ПОДАРЪК ЗА ПРИЯТЕЛЯТ ТИ. ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО БОЛКАТА В АПТЕКИТЕ СЕ ПРОДАВАТ СПЕЦИАЛНИ КРЕМОВЕ ОВЛАЖНИТЕЛИ КОИТО СЕ ИСПОЛЗВАТ И ЗА ВЛАГАЛИЩЕТО И ЗА АНОСА.

3.   To темата е за без коментар, ама...
1. Вземи прочети малко книжки, ограмоти се, разбери що е секс и тогава се чуди, каде да ти го заврат

4.   Ами нормално е да те боли при повечко секс и при мен е така, а за отзад не знам аз там не давам :)))

5.   Мила, забрави за аналния секс! Това е нещо отвратително! Ужасно нездравословно и изпълнено с болка. Ако не искаш с изв, да се насираш след време..не го прави. Сега много вещи в занаята ще се изкажат, че след време се свиква и дори е приятно...Недей! А не споменаваш къде точно те боли при нормален полов акт? Може да се дължи на не достатъчното ти овлажняване и се протриваш? А и си още мъничка...но всичко ще се оправи. Желая ти успех и умната! Само с презерватив!

6.   При всеки е различно

7.   Абе да ви имам проблемите - с упорство всичко се постига, но трябва акъл и за тая работа....пък и малко годинки отгоре още..

8.   Душко не се ли малко малка за тиа работи?

9.   Не съм. Скоро ставам на 17. Хах бз. Просто не ме ругайте толкова за възрастта. Първия проблем е много по-важен.

10.   Абе кво да ти кажа аз съм на 15 години и вече си напраих първия път. не бе6е наи приятното не6то в живота ми ама не е и болка за умиране. само един съвет 6те ти дам не прави анален секс за6тото на една моя приятелка баба и работи в Гърция. и ми е разказвала как гъркините обичали много аналния секс и сега като натрупат малко годинки отгоре и то тва е мускул и тои се отпуска и вече без а се усе6та6 започва6 да се изтърва6 и така по добре прави си кефа от пред а болката е нормално отиди в някоя аптека попитаи и веднага 6те намери6 ре6ение ..

11.   СЛУШАЙ СЛАДУР4Е, ОТИДИ НА ГИНЕКОЛОГ! НЕДЕИ ДА ГАДАЕ6! В НИАКОИ РИАДКИ СЛУЧАИ СЕ ПОЛУ4АВА ВАГИНОЗА-БОЛКА ПРИ ПРОНИКВАНЕ, НА ПСИХИ4ЕСКА ОСНОВА!НЕ СЕ ПРИТЕСНИАВАЙ! ПРОСТО ГОВОРИ С КОМПЕТЕНТНО ЛИЦЕ!
УСПЕХ!

12.   Според мен трябва да забравиш за аналния секс наистина е отвратително. Удоволствието не е за предпочитане. Е...все пак ти казваш последната дума, но ако мислиш още малко за аналния няма да е лошо! Успех мила....

14.   Щом искаш да го правите отзад трябва да си добре навлажнена и да се отпуснеш...може малко да те заболи но всичко ще е наред няма страшно....и аз го правих с моя приятел за първи път преди 3 дни...просто се отпусни и всичко ще е ОК...успех миличка..

15.   Мила според мен по добре не прави анален секс.. това за мен е нещо отвратително и боли, но ти се решаваш.. е УСПЕХ !!

16.   Много мои приятелки са казали, че в ануса стават най-хубавите оргазми, така че... правете си извода

17.   :) Момиченце, знаеш ли, какво крие аналния секс???? Не забравяй, като ходиш до тоалетна по голяма нужда, от къде се облекчаваш??? А, ако знаеш, колко бактерии има? И след анален - направете и вагинален и ще цъфнеш, та ще вържеш! За болката по време на секс - не се възбуждаш достатъчно, това е, или е леко груб. Просто му кажи да спре, когато усетиш болка и да те възбуди! Това е!
Мисли с глава си, а не с.......

Студентка по медицина

18.   Всяко едно невръстно момиче което не е пробвало анален секс или е пробвало 2-3 пъти с някой тийнейджър, който още не знае дали му се пикае или му се прави секс, ще ти каже "аналният секс е отвратителен и много боли". След това идва и легендата, с която майки и баби пазят дупетата на момиченцата си, че аналните мускули след време се отпускали и ще започнеш да се насираш един ден. Това е все едно някой да ти каже че ако ходиш на фитнес след време мускулите на ръцете ти(примерно) ще се отпуснат и няма да можеш да ги движиш. Аналният секс е много приятен и дори полезен ако се прави както трябва. Винаги с презерватив, с много лубрикант и ако след аналния искате да правите вагинален секс, трябва да смените презерватива с нов. За да е максимално приятно и за двамата, момичето трябва предварително да си е промило дупето (клизма), така няма да я е страх, че ще се изпусне по време на секса, нито ще е мръсно и ще мирише. Знам че сега всички осмокласнички които четат тук ще ме помислят за някаква луда или извратенячка, но след време като пораснат ще разберат колко съм права и колко приятен е аналният секс.

19.   Браво № 18. Нещата трябва да се обясняват по интелигентен начин ! Това е начина по-младите да получат знания и добри съвети. Това е начина да получат добра сексуална култура! Много си права и аз така мисля. Приятелка на 36 ! Проздрави !!

20.   Искам да ти кажа миличка че е по добре да изчакаш малко да по пораснеш поне на 20 за да почнеш с аналния секс а пак за вагиналния секс на 18 така ти ще пораснеш те ще се разширят и ще ти е много по приятно.

21.   Здравейте аз съм на 15 и ще ходя на купон в приятеля ми той от много време ме пита кога ще го правим но аз все отлагам и му обещах че на този купон ще му пусна ам искам да попитам ще боли ли и има ли вероятност да се скъса презарватива плс помогнете ми купоне е след 2 дена

22.   Aми не мога да ви кажа нищо мене ме е страх и не го права успех на другите

23.   Всеки да си мисли тва което си знае по яко е във вагината мое мнение

25.   ами ко да ти кажа единствено да търсиш решение на проблема аз разбирам някои неща по малка съм от теб но вече съм го правила два пъти и беше супер нямам оплаквания на 13 съм успехи на теб

27.   На къде върви света.. 15-16 годишни правят секс. Къде сте тргнали да си сваляте гащите след като не са Ви ясни елементарни неща. Боляло я.. отзад неставало..
Вземете се ограмотете малко след това правете секс. Просто сте жалки.. говорите за неща които изобщо не разбирате и искате помощт от хора, които няма как да знаят какъв точно Ви е проблема. Една 16 годишна пише за анален секс.. та ти имаш ли си представа бе момиче как точно става това. Съдейки по написаното от теб и приятелят ти май не знае какво да прави.

28.   съгласна с 27.Вече не 15-16 годишни а и както прочетох и 13 има и пък са горди от това големите разбирачи.

29.   Офф кво кат е малка бее ии аз съм на 16 и аз правя секс и кво от тваа..?? Момичето иска да ви попита кво и се нахвърляте..

30.   Номер 2 бе как да е малка бе на 136 ли да го прави

31.   Щом ти се пробра прави го но с някой по опитен който знае какво прави. Аз лично мн. харесвам аналния секс по време на контакта цялата се овлажнявам от пред толкова много че ми става неудобно от това нямам думи просто :)Използвай винаги лубрикант и презерватив за анален

32.   Леле... ДЕЦА! Вие още нямате мензис, а сте тръгнали секс да правите! При това анален? !

33.   №5-стига с тези съвети на задръстеняци! 579

34.   № 33 ако питаш мен № 5 си е много права.. не мисля, че съвета е за задръстеняци.. вземи прочети малко литература до какво води аналния секс.. попрактикуваи и след това изкажи мнение.. и аз имах една позната която обичаше да си го слага там но накрая ануса и стана като майска роза но всеки си знае за себе си.. ако Ви харесва правете но не слагайте етикет задръстеняк на хора който знаят последствията и са наяско как стоят нещата.

37.   Понеже аз никога не съм правила секс искам да попитам какво е анален и какво е вагинален секс?

38.   № 37 :) ти на колко си години :))

- аналния секс е в дупето :) а вагиналния отпред в дудата хахаха по опростено незнам как да го напиша :))

39.   Аз пък ако не знаех какво е анален секс нямаше да питам!

40.   Мен редовно ме еб*т анално. И при мен първият път беше трудно, но се свиква. Лапай му и го наплюнчи така ще стане влажен и ли си купи овлажнител за х*й - помага. Успех.

41.   Изобщо недей да слушаш номер 2, няма да ти се отпусне мускула (е освен ако не си проститутка и да даваш само там). Аз също започнах с аналния също на 16, в момента съм на 20 и нямам проблеми.
Ако нямаш възможност за клизма, ''оправи се'' в домашни условия: 2 часа преди секса се изходи по голяма нужда, след което влез в банята и се измий хубаво с дамския душ (купува се от аптеката и струва до 10 лв) и някакъв интимен гел. Използвайте лубрикант (задължително на водна основа) или вазелин (в кутийка) и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО презерватив. Нека приятеля ти те възбуди хубаво и леко да си вкарва пръст в дупето ти, докато се отпуснеш напълно!

Относно вагиналния секс, просто ти трябва допълнително овлажняване, защото още си малка и не можеш напълно да се овлажниш сама.. болката ти идва от самото триене. С използването на лубрикант или плюнка нещата ще се оправят и ще се наслаждаваш напълно на секса! Успех :))

42.   Целта на секса, е да се възпроизведе човечеството, да си играйте с страстните удоволствия на плътта ще стигне до оглупяване за всичко си има мярка! прекалявате ли с с секса може да доведе до загуба на интелигентност, защото се изразходва много умствена и физическа енергия и може да изпадне в опасно направление в живота, защото секса силно разсейва и събаря мислите на всеки човек които прекалява до крайност

43.   Скъпи младежи дами и господа, не се занимавайте с нестандартни сексуални практики който довеждат до рискове на живота, ако искате да живеете по. добър живот пазете се от това зло, ако правите извънбрачен секс, преди да създавате семейство с други партньори ще се понесете тежки последствия, каквото е посял човек това ще си го жъне в бъдеще и всичко ще бъде наяве! (нищо не може да се скрие) ако искате имате чисти сексуален живот бъдете верни един на друг до края на живота, не сменяйте партньорите, защото Господ ви обича верните половинки, никога не изневерявайте! един на друг обичайте се и благославяйте един на друг от любов и мир

46.   Здравейте! Аз съм момиче и съм на 18 години. Имам приятел и доста го обичам така, че реших той да ми е първия. Той е на 19 и на него му беше за първи път. Та.. направихме го преди месец някъде, и първия път ме болеше доста, но болката не е изчезнала, боли ме, не чак толкова, но когато забърза малко повече започва да ме боли и започвам да изсъхвам доста бързо там долу.. Вероятно това е причината на моята болка. Доста е внимателен, и хем ми е яко като забърза, но бързо почва да ме боли, да ми е неприятно. Обаче, в началото на половия акт, ме боли като си вкара члена в мен, но бързо ми минава, но това е съвсем нормално при неопитните момичета в любовната игра. После, след като члена му е в мен и е на средно-бавно темпо ми е доста яко, но след това става това, което Ви написах в началотоРешихме да си купим лубрикант и да сме на по-бавно темпо докато не се възбудя достатъчно и чак тогава да ускоряваме темпото, като решение. Надявам се да съм помогнала на някой. :)Също така бих искала да си изкажа мнението относно за 12-16 годишните практикуващи секс-а. Аз не подкрепям и не толерирам едно момиче да даде девствеността си от 12 до 15 или даже до 16 годишна възраст. Мисля, че на тази възраст едно момиче не е напълно зряло, не само физически, но и психически, за да води полов акт. Да, знам, че не всички са еднакви и зависи от човека, но и да имаш приятел и той да настоява значи не е подходящият.. А ако не настоява и ти искаш, не бързай, девството е едно.. А ако си по-голяма и имаш сериозен приятел и се обичате няма нищо лошо да му дадеш този подарък след 15 или 16 годишна възраст. Важното е да си сигурна, че той е подходящият и, че няма да съжаляваш след това, също така момичето трябва да има някаква зрялост, защото днешно време правят секс само, защото това е на мода или защото всички го правят. И преди да правиш секс е хубаво малко да се заинтересуваш малко по тази тема, да прочетеш.. Например : от това дали боли или не, че това зависи от много неща, че не е някакво обещание или тем подобни.. Трябва да се мисли с главата, дами и винаги с презерватив. Успех Ви желая и благодаря за вниманието Ви. :)

47.   Нормално е да те боли... усещането е повече като парене нали... това е защото се протъркваш но да знаеш че и момчето го боли понякога не само теб... а за отзад няма да стане докато не се отпуснеш ;))) от личен опит знам ;**