Споделена история от Секс и интимност

Предпазните мерки
Здравейте!
Имам въпрос, който предполагам, че за повечето ще бъде смешен, но все пак по - добре да попитам отколкото да рискувам. Досега с всичките си партньори след секс приключвахме без да правим "втори рунд", тъй като първия си е бил с огромна продължителност. Настоящият ми обаче се различава в това отношение и иска да повтаряме. Това, което ме притеснява е, че той вече е свършил веднъж и има известен риск. Не зная какво трябва да се направи, за да е безопасен 2я път, а ми е неудобно да питам него дали ще направи еди какво си, отскоро сме заедно, а и не знам какво ще си помисли. Досега успявам да отклоня, но не искам да е така вечно. Така че моля ви, какво всъщност е правилно в такъв случай? Миенето само с вода не оставя ли пак някаква част? Презервативът е ясен, но ако като се е пипал по самите му ръце има то ще се пренесе и върху презерватива... изобщо знам, че звучи малоумно, но ми е тъмна Индия и предпочитам да попитам сега, докато съм на 19 отколкото да се излагам по - нататък. Благодаря на тези, които ще отговорят.

Коментари

1.   На мен ми предстои скоро първия път и съм абсолютно същата като теб,много ме притеснява точно това със повтарянето,а съм чувала че има риск там до определени часове,че сперматозоидите не умират веднага всичките и за една беля с взети мерки и всичко точно от нищото бебе...пък и това ще го разбереш като ти закъснее и е късно за ескапел...не знам,решила съм-ще го помоля да се измие хубаво и това е...не ми се рискува...

2.   Вземи си хапчета, защото без презерватив се забременява. Аз така след 10 години практикуване на свкс без презерватив и с пазене забременях. А точно се бях успокоила, че не се забременява така.

3.   Измивате се и двамата и няма да стане нищо...предпазните мерки също ползвате и така.

4.   Колкото и да има по ръцете му няма никакъв шанс сперматозоидите да оцелеят толкова време(10-20сек. според това което съм чел). Все пак живеят в точно определена среда. Ако се измие с вода хубаво нищо не остава, но дори и да остане пак нищо няма да оцелее. Единствено е хубаво да отиде по-малка нужда, за да премахне това което е останало в канала, но принципно това се прави когато вторият тек ще е без презерватив. Колкото и пъти да го правите щом е с презерватив не се притеснявай :)

5.   И да се мие и да пикае си е много рисковано.Познавам много жени хванали от повтаряне.

6.   Всичко се мие добре, включително и ръцете. След това се слага презерватив и проблеми няма!
Това, където било останало по ръцете и после по се прехвърляло по презерватива, а накрая и в теб са глупости...
Да не си го завре втори път БЕЗ презерватив - тогава би станало проблем.

7.   Задължително с кондом втория път, защото в каналите остава сперма от първия път, която може да направи беля. А иначе сперматозоидите при контакт с въздуха умират почти веднага, а ако и се измие, то съвсем няма риск. Проблемът е, че в каналите остава сперма и затова задължително се ползва презерватив втория път, макар че и първия път е силно препоръчително не само заради риска от бременност.

8.   6, благодаря ти за отговора :)
Мисля си обаче, че малко момчета ще хукнат към банята като им се прави секс веднага. По принцип точно това ми беше голпм проблем с бившия - бърза да го навре с извинение, прави някви глупости и после пиех ескапел, случвало се е няколко пъти. Та...мисля си , че повечето точно това биха направили.

9.   8, бе какви са тези щуротии? Това хора ли са или животни, с които ти се събираш? Естествено, че ВЕДНАГА след акта ще мине през банята да се измие хубаво и да се изпишка! Ти трябва да направиш същото, особено ако се е изпразнил някъде по тялото ти. Това са елементарни хигиенни навици. Освен това, не правите ли поне 10-15 мин почивка, ей-така - да си кажете две приказки, да се погушкате и после пак? Какво е това нетърпение? Все едно ще замине влакът, или ще отлети самолетът...
Намери си истински мъж, стига с тия дечковци.

10.   Мило момиче, ако малко момчета хукват към банята преди секс... Уважавай се и намери някои от тези малко момчета. Как ще го целуваш как ще го облизваш горе долу и къде ли не ако не си го видяла да се змие. За теб важи същото. Тук дори не става дума дали те е гнус или се обичате. Себеуважение и уважение. Дори да си със случаен мъж прави класен секс. Не си магистралка да го пъхат неизмит в теб.