Споделена история от Секс и интимност

Моля за отговор - бял секрет от вагината
Здравейте, правих секс и на партньорката и излизаше нещо бяло от вагината тя каза че е бяло течение но била ходила всеки месец на прегледи и не е било нищо опасно и не е било заразно. Притеснявам се да не би да е нещо опасно патил съм си един път не искам втори. Заради смяна на времето или простуда и при много жени ставало така наистина ли е вярно това или ме е излъгала. Разбирате че съм бил без презерватив. Отговорете ми моля ви и дано да пуснат темата по бързо да знам какво да правя не искам да ходя да пикая през 3 часа както преди.

Коментари

1.   Не мисля, че е било бяло течение, а си е просто физиологично течение. Има и жени, които свършват със секрет с бял цвят. Вагината е лигавица - има особено на входа и жлези - нормално е да има секрет. Ако вагината на приятелката ти е суха - тогава се питай какво не е наред. Информирай се!
Ако течението няма неприятен мирис, а е с лек телесен аромат и леко мускусен - това е много добре дори. Ако мирише на риба или има много кисел аромат - тогава е някаква инфекция, но за мъж не е опасно

2.   След като става дума за партньорка, без други обяснения, разбирам секс другарче, а не нещо сериозно - другия път с презерватив. Никоя жена не ходи на лекар всеки месец за здрасти, ако е здрава.
След като сте се и обяснявали по въпроса е било и в повече.
Иди си пусни една микробиология и като правиш секс се пази.
Сега освен да хвърлим един боб, друго не можем да направим.
На риба мирише бактериалната вагиноза.
Хламидия, мико и уреа плазма нямат аромати. Гъбите също...та така

3.   Разпенил си я от по-интензивен секс. Абе вие докато се любите телесните сокове ли си обсъждате. То стигнало ли се е до там да и го мушнеш е късно вече. Ако има нещо което те притеснява в тази партньорка, то това ти е най-малкия проблем. Секс без презерватив с не до там познат(а) си е руска рулетка.

4.   Има ли сърбеж приятелката ти там долу? Ако да, може да са гъбички. Иначе наистина може да е защото е настинала или да има бяло течение което не може да те зарази с нещо доколкото знам, но все пак е нужно за нея си да го излекува.

5.   Като те е страх, ползвай презерватив. Хем те е старх, хем не искаш да позлваш. Иначе не е нищо опасно, но следващия път може и да бъде.

6.   За да излиза, значи е много като количество. От смяна на времето не се получава. При простуда е възможно, но надали. Ами не е нормално и не съм убедена, че не се предава по полов път. Питай я дали са й изписали нещо, защото ако е ходила няма начин да е без лечение. Няма гинеколог, който да ти каже -нищо ти няма при такова обилно течение. И №1 какви са тези глупости - инфекция, ама не била опасна за партньора? ! При обилен вагинален секрет се прави задължително микробиология. Тя показва на какво се дължи течението. Ако има инфекция се лекуват задължително и двамата. Ако не е инфекция, се лекува само жената. Но това течение се дължи на нещо и то не е простуда или времето. В случая на автора не бих повярвала на момичето. Вярно е, че има периоди от цикъла, в които може секретът да се засили, но всяка жена си ги различава тези неща, защото те се повтарят всеки месец. А тя е ходила на лекар, значи не е това. Ако изобщо е ходила... А ако авторът е допуснал грешката да прави необезопасен секс за една нощ, сам си е виновен.

7.   А бе братле ти луд ли си та да спиш с нея без презерватив??!! а бе ем си патил преди, ем правиш пак глупави работи, аман от такива като теб, ами ако тя се чука и с друг от време на време и да ти лепне такива инфекции че ще се чудиш къде се намираш.
на жена вяра да нямаш НИКОГА !

8.   от автора: Хора говорих с нея тя каза че е била ходила на доктор заради това изписали са и някакви лекарства но тя не ги е пила. Обаче днеска без да искам какво се загледах и видях че имам някакви червени петанца по главата на пениса ми. Имам от преди крем за гъбички ама доколкото знам те не се личат.. Дали е нещо по опасно и да ходя ли на доктор.

9.   Отивай на доктор, не се знае какво е може да са гъбички може да не са но отивай и се лекувай с каквото ти изпише също и принуди приятелката ти да се лекува с изписаните й неща

10.   Много е важна причината за този секрет. Ако е в резултат на инфекция, трябва да ги приемаш и ти. Иначе ще си я прехвърляте до безкрайност. И как не ги е пила или поставяла влагалищно, това няма да изчезне от само себе си. Вземи й рецептата и разчети лекарствата. После в интернет и ще видиш за какво става въпрос. И да ти каже диагнозата, не може да няма такава.

11.   По принцип съм говорила с гинеколог по подобен въпрос и ми обясни че е нормално всяка жена да има леко течение, което е в последствие на овлажняване и предпазване от микроорганизмите в тази среда. Но ако е много обилно значи момичето има някакъв проблем, може да е инфекция или раничка на шийката на матката.

13.   №11, нормалният секрет не е в количество, което да излиза по време на секс. И едно е това да е в резултат на овлажняването ти по време на секс - секретът е безцветен, прозрачен, съвсем друго е да имаш секрет през останалото време. Последното няма как да ти каже лекар, че е нормално, защото не е.

14.   До автора.
Много глупости са ти писали тук.
Това се казва кандидоза това са гъбички.
Има ги всяка жена те са нормална част от влагалишната флора.
При приятелката ти са в по голямо количество и явно са вече за лечение.
Не те е излъгала, обикновенно се появяват в по голямо количество при простуда или слаб имунитет.

и хапчетата които са и изписали не се пият а се слагат във влагалището.

Нормално е да имаш червени точици от тези гъбички.
Правилно си се намазал с крам за гъбички, но трябва и тя да се лекува

Обикновенно се предписва полижинакс (вагинални глобули) и след няколко дни всичко ще се изчисти.

И не се притеснявай не е нужно да ти е изневерявала за да има тези гъбичи. Дори и девствени момичета могат да ги имат.

Лекувайте се и 2-мата, няма да има смисъл да го прави само еиния.

и се мйте след полов акт :)
Важи и за 2-мата :)

15.   Само искам да кажа, че ако имаш обилно бяло течение не означава, че непременно, че са гъбички. Имах такъв проблем от дълго време правила съм си всякакви типове изледвания, които не показа никакви инфекции. Проблема се дължеше на раничка на шийката на матката. Така че е хубаво твоета приятелка да се прегледа хубаво има различни причини и да го лекува на време. А междувременно използвайте презервативи. Успех.

16.   Авторе и мойта е така дълго време сме заедно в начолото бях стресиран, по доктори насам натам пари наляво надясно, е повечето доктори казаха че е нормално има си просто такива жени който отделят повече секрет от нормалното.