Споделена история от Секс и интимност

Твърде тясна
Здравейте! Аз съм момиче на 17 и имам сериозен приятел от 10 месеца. Девствена съм и реших той да ми е първият, но се оказа, че съм много тясна. Не става дори да проникне, опитвахме 2 пъти, но резултатът е никакъв. Не се стягам, дори съм много отпусната той ме предразполага достатъчно, но не става! Дори с пръсти пак е трудно проникването. Не знам какво да правя. Моля ви за съвет! :)

Коментари

1.   Лубрикант?

2.   Определено лубрикант! И щом си толкова тясна първо му кажи да поработи малко с пръстчета, за да се отпуснат мускулите на влагалището ти, а след това да опита да проникне с пениса си. Това е от мен, успех!

3.   Едва ли си твърде тясна, просто ципата още пречи. Продължавайте с опитите и с повече лубрикант.

4.   Няма такова нещо като твърде тясна, има невъзбудено влагалище. Когато една жена е дорасла и вече годна за секс изпитва истинско желание и влагалището се разтяга само.. ти си още дете.

6.   Маструбирай, може и той да ти помага. Постепенно увеличавайте броя на пръстите докато не се разшириш достатъчно.

7.   Прави повече секс и ще се оправиш... всичко идва с опита. Споко почти всички мъже обичат по-тесни ;)

8.   Дали го вкарва на необходимото място?Да не е отгоре веднага след венериния хълм?

11.   Лубрикант и тласък. Така се губи девственост. Успех и дано скоро станеш жена :)

12.   Викнете си едно негро с 30 сантиметра гега, да видиш, как ще цъфнеш като райско цвете...

14.   1. Вземи си една топла вана (сама).
2. След като излезеш от ваната изгледай един хубав филм.
3. След като си вече спокойна вариантите са 2 :
3. 1. Да започнеш с 1 пръст лека полека и така докато не започнеш да поемаш 3-4 съвсем спокойно без напрежение.!!! И не стигай до момент в който можеш да си вкараш цялата китка, че после картинката не е много красива!!!
3. 2. Звънни на твоя приятел и го "покани на гости" като му кажи да вземе лубрикант.!!! 1. Препоръчвам някой обикновен, демек да не е подгряваш, охлаждащ и... 2. Всичко трябва да става плавно и по лека, а не раз, два, три и хоп да си вкара ръката до лакътя в теб!!!

15.   Не се притеснявай, ще те отворя така хубавичко ;)

17.   Няма как да си тясна при положение, че един ден ще раждаш 4 килограмово дете.

18.   Да не целиш в другата цев, пич? Погледни хубаво етажите!

19.   Има доста коментари, които даже не знам как да коментирам. Хора, женската физиология не ви е хич ясна!
Към авторката- напълно съм съгласна с н. 6 а н. 14 го е казал/а ПЕРФЕКТНО!!! Точно така трябва да се прави ако искаш да си разбереш сексуалността (а не да се надяваш на едно момче), да не те боли, да не ти е неловко, да няма кръв и т. н., ползите са много.
Аз мастурбирах в продължение на години преди да правя секс и беше най-хубавото нещо, което можеш да направя поради споменатите неща.
Карайте го на целувки сега, докато ти сама разбереш за какво иде реч. :)

20.   17, искаш да кажеш, че всъщност не е тясна, но с обратна дата?
Т.е. някой, ако някога ще го разширят, то той вече не е тесен? Ами ако не го разширят (демек - не роди никога)?

22.   14. Да да да 16 пръста. Моята приятелка води полов живот от 16-17 годишна и е била и с други преди мен, сега е на 24 и повече от 3 пръста не мога да вкарам, другите работи зорлем и ги вкарвам докато се отпусне, един пръст даже понякога е тесно, а винаги е възбудена и влажна, после в пръста са най-нормалното, 3 зорлем, и 4 ми е било адски трудно.. Има си жени, които са тесни, но не чак толкова, че да не може и един пръст да вкараш, трябва си постепенно да се отвори. Има и такива, които са много широки

27.   Отпусни се! Гледайте порно/ако ви харесва/, слушайте приятна музика. Нека бавно и плавно да започне да те целува по врата, ушите, по гърдите, да слиза на долу, когато достигне до точното място, нека много нежно да те целува по клитора, да го засмуче леко, нежно да те докосва с едната ръка по дупето, да продължава така докато не усети, че ти започваш да се овлажняваш, след което да пристъпи с 1 пръст само/не ги слушай от първия път по 3 пръста/ да навлиза много плавно във вагината, като не спира да целува клитора ти. Така когато усети, че навлиза по-лесно в теб с пръст тогава да започне всичко! Късмет!