Споделена история от Секс и интимност

Секс с мюсюлманин.
Здравейте. Много търсих по тази тема в интернет, но точно на моите въпроси не намерих отговор и реших да пиша тук.
Аз съм християнка, а той мюсюлманин(както вече споменах в заглавието), но той е от тези по-вярващите и има специално отношение, когато става въпрос за религията. Въпросите ми са главно към мюсюлманите, но бих искала да чуя и мненията на другите, ако имат такива. :)))

1. Какво означава за едно момче/мъж (мюсюлманин) девственото момиче, как го приемат?
2. Проблем ли е това, че съм християнка?
3. Какво е отношението към ''секса за една нощ''?
4. Какви жени предпочитат в леглото - палавите или кротките?
5. Френската любов присъства ли в сексуалният им живот?

Надявам се Редакторите да добавят моята история скоро, ако е възможно. Извинявам се, ако има правописни или пунктуационни грешки! :)

Коментари

1.   Аз не съм мюсюлманин, но определено с интерес ще прочета какво ще ти отговорят.

2.   Ако ще и трижди да си девствена, щом не си от техните си гяурка, к..ва и парцал.
Изобщо не се захващай!

3.   Какво се занимаваш с мюсюлманин? Я го зарязвай! Има толкова много мъже-християни, а ти точно мюсюлманин намери...

4.   Момиче, ти не си християнка. Истинската християнка не би се опозорила по този начин. Прави каквото знаеш, твоя си работа. После да не ревеш, че се е подиграл с теб. Аман от такива балъчки.

5.   Аз съм мюсюлманин и ти казвам, че тези въпроси нямат еднозначни отговори, защото всеки тълкува религията различно, колкото и да са предубедени много християни за нас. Има си и наистина много изостанали мюсюлмани, които ще ти стъжнят живота със средновековните си разбирания, но има и такива, които макар да са вярващи са много съвременни хора и не се различават от повечето модерни хора като разбирания. Така въпросите ти не са просто съврзани с религията, а с човека конкретно, защото човек с човек не си приличат, пък били и двамата вярващи.

Тези фанатици, които ги представят по медиите и насаждат омраза у християните, са едва 10% максимум от всички мюсюлмани. Аз наример съм имал приятелки християнки и не сме имали никакви проблеми помежду си, както и техните или моите родители, но аз все пак съм от голям град, което има значение. Сега ако си хванеш мюсюлманин от някое забутано село е по-различно, макар че няма да е от религията, а от селянията по-скоро. Не че няма и свестни селяни, ама...

6.   НИКОГА!!! Бягай надалеч!!! Бившия ми приятел беше мюсулманин, нищо хубаво не видях от него!!! Бягай!!!!

7.   "2. Проблем ли е това, че съм християнка? "
Ислямистите мразят християните, искат да ги премахнат от тоя свят.
Мюсюлманите са много зле, нямат достатъчно акъл в главата, само религията им е в главата.
Не се обиждай, момиче, но мюсюлманите са последователи на една БОЛНА религия, която е насочена към болката т. е наказанията са пребиване, според "книгата' им.
Ти си решавай, аз лично не бих се занимавал със подобни хора, ще ти забранят много неща, даже могат да те накажат прекалено жестоко...
Съмнявам се, че ще ни послушаш - то си е за теб..

8.   Авторке ти колко семейства познаваш мъжа и жената да са с различна религия? Гледай си учението и не се занимавай. Ще те изхвърли като употребен парцал. Голямо си будале и май ще изгориш като ти гледам въпросите.

10.   Първо искам да отбележа, че всичко е относително. Всеки има различно разбиране за религията си. А тези глупаци, които казват, че мюсюлманите са искали да премахнат християните, НИЩО НЕ ЗНАЯТ и са много, изключително ограничени мишки. Та, доколкото до въпросите ти.
1. Какво означава за едно момче/мъж (мюсюлманин) девственото момиче, как го приемат? - Като цяло за проповядващите ислям едно момиче да е девствено означава, че е добро, с добро потекло и семейство, не хайства. Но през последните години все повече мюсюлмани не гледат дали си девствена, а гледат характера ти. Все пак, ако един мъж очаква от партньорката си НИКОГА да не е правила секс, и той е редно да е девствен. Иначе няма право да има претенции!!!
2. Проблем ли е това, че съм християнка? - За човека, с когото си, НЕ е никакъв проблем. Все пак сте заедно по взаимно съгласие. Не мога да кажа същото за семейството му. Ако са вярващи, може да имате главоболия!
3. Какво е отношението към ''секса за една нощ''? - Макар че се правят, че са против, срещал съм много мюсюлмани, които си търсят момиче за една нощ. Така че не е кой знае какъв проблем. ПАК казвам, че това е до човек, и зависи доколко е вярващ.
4. Какви жени предпочитат в леглото - палавите или кротките? - По-възрастните хора си падат по кротките жени, но кой не би искал да има тигрица в леглото?
5. Френската любов присъства ли в сексуалният им живот? - Пак до вярване! Но като цяло да!

12.   Провери в гугъл "джихад" миличка :)

13.   Да си християнка и да искаш мюсюлманин да ти вземе девствеността... Не би имало по-голямо унижение за мен като родител. По-добре бих приел новината, че детето ми е хомосексуално, все пак това не е избор. Прави каквото искаш, ама гледай поне да си остане между вас двамата. Потресен съм!

14.   "А тези глупаци, които казват, че мюсюлманите са искали да премахнат християните, НИЩО НЕ ЗНАЯТ и са много, изключително ограничени мишки"
Добре де, обясни ми щом не искате да избиете християните, що вадите мачете и екзекутирате?
Можеш да намериш достатъчно информация за "добрите" неща във исляма, не знам колко е вярно или не съдържанието във този линк, но съм твърдо против исляма - за мен това не е никаква религия, а опит на 'някои' да сътвори омраза срещу останалите.
Има толкова много новини за дхихадистите, че ми се вдига кръвното от подобни "религиозни хора".
Не искам да обидя нормалните християни, но повече имат за цел да унищожават и превземат.
Предполагам си същия, номер5, е нямам намерение да споря със теб...

15.   *Объркал съм горния пост, моля да го изтриете.
Добре де, обясни ми щом не искате да избиете християните, що вадите мачете и екзекутирате ?
Можеш да намериш достатъчно информация за "добрите" неща във исляма, не знам колко е вярно или не съдържанието във този линк, но съм твърдо против исляма - за мен това не е никаква религия, а опит на 'някои' да сътвори омраза срещу останалите.
Има толкова много новини за дхихадистите, че ми се вдига кръвното от подобни "религиозни хора".
Не искам да обидя нормалните мюсюлмани, но повечето имат за цел да унищожават и превземат.
Предполагам си същия, номер5, е нямам намерение да споря със теб...
http://prntscr.com/71e1x8

17.   По-добре не се занимавай!!!! Не смяташ ли че има и достойни християни за теб???? Ще ти се стъжни живота. Една приятелка си беше хванала такъв-голям зир голямо чудо докято се отърве. Ужасен беше. По-добре си потърси друг

18.   10, и какъв е изводът? Че мюсюлманите са същите като християните, и като всички останали хора, само че са ДАЛЕЧ ПО-ЛИЦЕМЕРНИ, криейки се зад религията си и зад порядките, на които са приучени от малки...

Една друга подводна мина, която грози момичето: Докато приятелят й е влюбен в нея и я е издигнал на пиедестал, той ще приема всичко нейно - религията й, произходът й, вижданията й за живота, НО цялата тази идилия ще просъществува само до първото им по-сериозно спречкване и противпоставяне! Тогава, вместо да седнат и да се разберат като зрели и разумни хора, мюсюлманският "принц" мигом ще обърне другата си страна! Ще потърси "подкрепа" на правотата си не в разумните аргументи и в убеждаването на другия, а в религията и в родата си! И ще я намери! Всички ще я обяват за (горните неща, които написах под №2). И горкото момиче ще остане само сред вълци! А ако до тогава е успял да я прикотка в някоя мангалска държава - ще направят живота ? абсолютно черен!

Та това е, драги зрители, и драги номер 10! Би ли го отрекъл, неограничени лъве?

Понеже не съм ги виждал как жените им в над 40-градусова жега ходят с черни дрехи дрехи като пингвини, и с всичките злата по себе си. Защото ако "височайшият" им съпруг само си отвори устата и каже: "Развеждам се! ", тя тутакси остава на улицата, и като своя собственост има право да задържи само това, което е по нея - затова ходят накичени като самоходна златарска изложба!

Какво ще ми се обясняваш? Какво ще ми рекламираш резняците? Ще трябва да изминат ОЩЕ НЯКОЛКО ВЕКА та мисленето им малко от малко да се доближи до човешкото... Радващо е все пак, че този процес тече (казваш: "Но през последните години все повече мюсюлмани не гледат дали си девствена, а гледат характера ти").

Отново съветът ми към момичето е да не се занимава!

19.   Абсолютно съгласен с 18

21.   ще те накара да сложиш чалмата, ще те порне и ще те зареже

22.   И за какво 500 години сме се борили, за да може пак да ходим при мюсулманите....
Не се захващай, поне аз направих голяма грешка като се захванах и добре, че бяха приятелите ми да ме отърват, но болката ми остави голям белег...

23.   На кратко аз съм мюсюлманин. Да ви кажа така както християните не удобряват връзка с мюсюлманин така и мюсюлманите не го удобряват и всичкото е от религията, но най-вече това е разбирането при по-възрастните... и да спорите и да не спорите религията е майката!

27.   Ненавиждам религиите. Те са за слабохарактерни хора. Смирението и овчедушието са средство за манипулиране на масите. Няма нищо свръхестествено, светът се е променил за хиляди години и всичко има или ще добие своето рационално обяснение. Вярвай в себе си и собственото си усъвършенстване, търси истината в живота и не очаквай нищо след смъртта. Граби с пълни шепи, всичко друго е заблуда и глупост.

28.   За мен е повече проблем, че той е мюсюлманин, а не, че ти си ти - христианка...
ВСИЧКО Е ДО РЕЛИГИЯТА. Ако не е вярващ, няма проблем. Но ако е вярващ...

30.   Авторката пита не за женитба, а за секс с мюсюлманин. Аз съм правила секс с мюсюлманин като студентка в чужбина. Беше мой колега от курса. Мило, романтично момче, леко неопитно - това са ми впечатленията. Връзката ни нямаше продължение, така че може да се каже, че беше "секс за една нощ". Останахме си приятели, не съм имала проблеми с него. Доколкото си спомням към френската любов се отнасяше с голям ентусиазъм и това, че съм "палава", го приемаше като голям плюс.
Важно е да отбележа, че говоря за образован човек от културно семейство. Сестрите му също бяха пръснати из европейските университети без всякакъв родителски надзор.

32.   30, е то така и с марсианец можеш да го направиш. Сигурно ще е много интересно.

33.   ОТ АВТОРКАТА.

Благодаря на всички за мненията, съветите и отделеното време!!! :)
Искам да уточня няколко неща:

Въпросното момче не е от тези, които са супер вярващи, просто уважава религията си и вярва в Бог (Аллах в исляма), възпитан е, много е умен. НЕ Е ТУРЧИН, даже не е от България! Знам историята на нашата родина и не бих дала девствеността си на турчин! :) Сигурно защото не познавате въпросния човек в главите ви нахлуват лоши мисли, но ние сме съвсем млади все още мозъците ни не са обременени, а и живеем в чужбина - друго мислене, друга обстановка.. :) Времето ще покаже какво ще се случи с нас двамата.. Пак ви благодаря за отделеното време - оценявам жеста ви! :) И чаоо:)))

37.   Авторке, ясно е, че щом си чужбина - арабин е. Говори ти красиви приказки, омайва те, ти си единствената, вижда детайлите. Чели сме много такива неща. Религията не е основополагаща за характера, но след като е мюсюлманин (и предполагам арабин, моля те сподели дали е така), то със сигурност има някои неща, които са си като емблематични.
1. Ако спи с теб, със сигурност не вижда в теб бъдещата си съпруга. Колкото и да е модерен.
2. Естествено, че са "за" френската любов. И те са хора все пак. Но направиш ли го веднъж.. ще има още много пъти и няма "не". Предполагам вече знаеш как може да те накара да правиш това, което той иска и да си мислиш, че е твое решение.
и.т. айде да не се отплесвам.
Няма лошо да си с момчето, ако ти харесва, но се пази. Щото след раздяла много боли. Някак си не знам защо християнските жени сме решили, че мюсюлманските мъже са много спешъл. Сигурно защото са забранени, знае ли човек. Хора като хора. Не се вживявай много, просто ВНИМАВАЙ. И използвай презервативи!!!!
Айде, успех :)

38.   Не е турчин и не е от България, значи е още по-зле-арабин с по 4 жени. Те така не са лоши ама ако си гледала един филм не се сещам за заглавие, но в него пак така мюсюлманин жени се за американка и дете им се ражда минават 10 години, викат ги да отидат при ридителите му в там арабските държави и с пристъпването кърпата, стоенето докато се хранят мъжете, едвам се отървава жената и детето от него като бяга. Филмът е по действителен случай и не е зле да имаш едно наум, чудя се защо мюсюлманин, наистина не е хубаво да има чпвек работа с тях, ако е арабин. Турците са по добре, ама арабите не....

39.   Това ти го казвам, защото съквартирантката ми е туркиня т. Е. Изповядва исляма и знам какво е това. Какъвто и да е човек щом изповядва исляма значи нещата за сериозни

41.   Ако е истински вярващ човек независимо дали е християнин или мюсулманин за тях предбрачния секс е грях... Така, че няма такова нещо "секс за една нощ". Иначе няма да е никакъв вярващ.
Дали е проблем, че си християнка... Вероятно да-всеки си търси човек по-близо до неговите разбирания.
Какви жени предпочитат-свенливи... Но после да са си само техни.
За френските ласки-зависи от човека... защо не.

Ти си християнка само на приказки и по принадлежност.... Иначе не си вярваща... Ако му се предложиш-едва ли ще имаш висока цена и уважение в неговите очи.

44.   Прочети "не без дъщеря ми" за това се разказва и в филма, който номер 38 е гледала.

45.   Здравей,аз съм мюсюлманка на 20 години.Първо на въпроса ти какво е за един мюсюлманин девствено момиче според нашата религия момичето трябва да е девствено докъто се омъжи а щом си девствена да него ти си чиста и неопетнена.Но според мен ако той държи на теб и има сериозни намерения ще изчака да станете законни съпруг и съпруга според исляма (писане на никях)тогава според исляма мъжа и жената могат да са заедно.Но ако иска да сте заедно преди това според мен той иска просто да се възползва от теб.В исляма никой мъж не би искал жена му да е отворена преди да са се омъжили.

48.   И само да ви кажа, че НЕ САМО турците и арабите са мюсюлмани... стига вече! Имам приятелка-мюсюлманка, която е омъжена за християнин. Имат две прекрасни деца и семействата им се разбират чудесно! Имам и други две приятелки, майка им е християнка, а таткото мюсюлманин! Страхотни! Още един случай-семейство мюсюлмани, дъщерята е християнка-ВЕЧЕ! ДА, точно така, заради мъжа си прие християнството.
Нима българите не колят, разсичат и разстрелват жените си от ревност? Нали гледате новините, четете пресата. Не е до религия, светът стана сбъркан просто....

49.   1. Какво означава за едно момче/мъж (мюсюлманин) девственото момиче, как го приемат? - Хубаво е, когато момичето е детствено. Мисля, че не само за нас е от значение, защото е хубаво един мъж независимо от религията да знае, че е бил първият на жена си.
2. Проблем ли е това, че съм християнка? - Тук всеки може да ти отговори различно, зависи от много фактори, но да не забравяме, че за любовта няма религия нито цвят на кожата.
3. Какво е отношението към ''секса за една нощ''? - Аз съм за.
4. Какви жени предпочитат в леглото - палавите или кротките? - Тук е много объркващо. Всеки има различен вкус.
5. Френската любов присъства ли в сексуалният им живот? - Защо не?

50.   Абе толкова много истории има за момичета християнки които са били лъгани и използвани от мюсюлмани, и накрая изхвърлени като боклук, и пак се намират глупачки да им се връзват! Но ако е някоя лека жена с ниско самочувствие сигурно такъв тип мъже харесва, знам ли...Номер 48 къде видя българин да заколи съпругата си защо лъжеш?

51.   Прочетох до 10 коментара и ми стана лошо.
Аз съм християнин, но от мислещите и по-модерните за времето. Тоест не съм религиозен. И този въпрос стои и при мюсюлманите. До колко вярващите са религиозни или не, мога да кажа, че при младите хора и новото поколение, особено на турците в България религията не опира до висока степен. Имам приятели, мюсюлмани, които всяка нощ са на дискотека с различни.
Ислямът е втората разространена в света религия. Турция е светска държава. Недейте да ми обяснявате за джихадистите, защото те не представляват исляма. Те са крайни радикали, каквито може и църквата да създаде. Както при всяка война. Знаете ли защо днес няма ИДИЛ в християнски стил? Защо Европа и православна Русия не са прочути с религиозни християнски извращения? Защото просто, Християнството отдавна е изместено от атеизма. Както от комунизма, така и от капитализма. Църквата днес не е роля. Когато беше, помните средновековито. Мюсюлманите у нас са цивилизовани хора.
Но мен ме е срам. Срам ме е, че не останаха грамотни българи, които да го осъзнават.

52.   Връзка с мюсюлманин е равносилно на връзка с шизофреник! Това са абсолютно ненормални хора, изроди в които няма нищо човешко, религията им е идиотска и ги видиотява! Първото нещо което ще те накара ако се омъжиш за него е да приемеш исляма и естествено да се обезкосмиш изцяло, защото така пише в идиотският им "коран"! И също трябва да се примириш с положението ти на домашно животно, защото според исляма това е мястото на съпругата! Аз съм атеист и презирам религиите, те са опиум за народите и грозни останки от средновековието! Няма нужда от богове и религии, човешкият дух трябва да бъде свободен!