Споделена история от Секс и интимност

Първият път
Здравейте , сега ще ви позанимавам с история , стара , колкото света - аз съм девствена българка , той е турчин и е имал преди мен други интимни връзки . Много се страхувам от първия път , ситуацията се усложнява от това , че той е обрязан и доколкото знам , главичката на члена му е доста по нечувствителна при проникването . Как да го направим най- добре , така че да останат мили спомени и за двамата . Помогнете !

Коментари

1.   И от къде го измисли това, че главичката му е по-нечувствителна..?Точно обратното е!

2.   Със сигурност спомените ти след време няма да са особено мили!

3.   Съгласна съм с номер 2 ,по добре не си прави труда да си лягаш с него

4.   Ходи се пери!!!Толкова ли няма българи?

5.   Щом чувстваш че той е човекът давай, няма нищо притеснително от това че е обрязан, даже напротив много по добре. На запад и в Америка някои се обрязват заради хигиената. И не е нечувствителна

6.   Ама вие защо не се и снимате,за да ви останат още по-мили спомени?Няма значение,че е турчин,нито,че е обрязан,въпроса е защо се терзаеш за това какви спомени ще ти останат и защо трябва да мислиш за неговото благоденствие/чувствителност на главичката,като той досега го е правил много пъти,а на теб ти е за пръв път?

7.   Свършиха ли се Българите бе, хубавице???

Аман от такива като тебе!!!

А когато с рязаният те опъне и изотзад, тогава се сети и за мен!

Машала!

8.   Незнам на мен и милярд евро да ми дават няма да го направя! Ти учила ли си история, знаеш ли какво са причнили тея турци на пра родителите ни, сега сигурно ще кажете, че сега не са същите, но не е така, същите са си турци са!

11.   номер 8 пак съм аз никога не бих го направил знам историята ни гледал сам време разделно под игото също сам чел още не цялото макар че одавна трябваше... но нямах шанс и мисля че доста българи попаднали в тоя капан като моя са се засегнали. Aз съм напълно сагласен че трябва българин с българка да го прави все пак народното си е наи сладко поне според мене макар че тва дето сам рязан ще ми е пречка ;( но успех и ви подкрепям напълно никога няма да се свършат българите!

12.   2, 3 - това е. Не го прави! Макар че вече е минала година и няма смисъл да се коментира...

13.   Номер 11 много хубаво че си гледал исторически филми и знае историята/за правописа няма да те поправям/ но искам да те попитам нещо и ми отговори честно. Защо турците се хвалят че са отворили българско момиче, а мълчат по въпроса за техните момичета, които масово правят анален секс за да останат девствени? Благодаря ако ми отговориш и не искам никого да обидя. Все пак всеки да го прави със своите си/имам предвид народност/

15.   Ти добре ли си? Свършихме ли се българите! Утре ще се оплакваме, че нацията се е претопила! Възмутен съм! Сигурно баща ти много се гордее с теб!