Споделена история от Секс и интимност

Полов акт без свършване
Здравейте,
пиша тази история, за да видя повече мнения, които биха ми помогнали относно моментното състояние. Случаят е следния:
Преди седмица правихме секс с приятелката ми. Първият път си свърших в презерватива и след като се оправих, подсуших продължихме без. Тогава тя свърши, но аз не. И преди, и след втория полов акт бях напълно сух, но се притеснявам да не е станала някоя беля, която да се окаже голям проблем. 24 часа по-късно взехме превантивни мерки и взе Ескапеле. Моля ви, споделете мнения дали има опасност и вероятност за притеснения или може би е напразно притеснението ми!
Благодаря ви предварително! :)

Коментари

2.   Защо правите секс без презерватив, а после пиете хапове?? Никаква логика не виждам.

4.   Абе ти луд ли си?!
ПЪРВИЯТ път се прави БЕЗ презерватив! Вторият и по-нататък - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С презерватив. (е, освен ако не са минали 8 и повече часа)
Сух бил! Леле-е-е-е...

5.   Втория път е просто задължително С, защото има сперма в каналите и е опасно. И наистина защо правите без, а после пиете ексапел. Имаш ли представа колко е вредно това нещо, за да се пие под път и над път?

6.   Нище не е станало пич, спокойно, а щом сте взели и Ескапел, значи съвсем дишай спокойно!

7.   Който и път да е трябва да е с презерватив! В предсеменната течност също може да има сперматозоиди и да стане фала. За вторият пък без да не говорим. В каналите още е останало някакво количество сперма и може да попадне в жената. Хубаво, че е пила ескапел, но не помага винаги на всички и трябва да се пие много рядко...

8.   7, стига с тая предсеменна течност бе... :( Ти познаваш ли някоя да е забременяла от предсеменна течност? Някой въобще знае ли за такъв случай?! Съвсем ви промиха мозъците в желанието си да ви продават гумичките си на всяка цена.
Скоро нормалният секс ще бъде заклеймен като супер-рисков и неразумен!

10.   Никога не съм била фенка на гумите. Защо просто приятелката ти не започне да пие противозачатъчни? Аз съм така и нямам никакви проблеми, с приятеля ми си правим секс най-редовно и си свършва в мен. С хапчетата хем ще можеш да си спокоен, защото дават дори по-голяма гаранция от кондомите, хем ще свършваш в нея.

14.   От Автора: Здравейте отново. За щастие на приятелката ми всичко и е редовно и наред, но все пак бъдете внимателни и предпазливи вие и вашите партньори! :)

15.   За всичко си има чалъм. Аз и първия и втория и... десетия понякога път го правя без презерватив и досега не съм имал доставка от щъркела. Пиене на повече течности и след всяко свършване ходене по малка нужда. Ако пък нямате търпение и не може да се изходи - гума. Повече от 25 години стаж, така че няма проблеми. Колкото до случая на човекът за първи път чувам това. Изобщо не свършваш след първия път или...

16.   Да, на нея и се искаше да продължим, тъй като аз бях свършил, а тя не и продължихме макар да не ми се правеше вече. След няколко минути се досетих и сложих презерватив. За щастие всичко се размина! :)

17.   16 добре че ти се е размивало. Другия път свършвай навън, слагай гумата и продължавай. Иначе след 9 месеца може да има изненади

18.   Точно така стана второто ни дете. Внимавайте!