Споделена история от Секс и интимност

funny-истории за първия път:)))
Пускам тази тема,защото сигурно на повечето от вас първия път е бил запомнящ се за винаги,но със сигурност е имало моменти за които се сещате сега с усмивка.

При мен се случи късно за "сегашните стандарти"-на 19-след казармата(самият акт де,иначе много сме се натискали с девойките)но по него време-96-97г,като- чели,девойките бяха по-скромни.Та както и да е,тя беше бивше гадже на един приятел,аз се бях уволнил от казармата на-скоро,беше края на Август,плаж,море от Варна съм,и ме покани на вилата на някакви нейни приятелки,хапнахме пийнахме,легнахме си на едно разгъваемо легло.Аз напращял-тя с очаквания(аз си бях доста отракан за детсвеник:))И докато го вкарам и на 2-3 път аааййдеее,свърших-тя милата-не разбра какво става:))))Аз обаче още по-малко,викам и ща повтарям:)))Ура-тута,младо пишлеме,вдигнах го веднага:))-2-3 влизам Аййдеее пак....Ааа викам туй беше...койт Иб*л-Иб*л,стига съм са излагал.
Обърнах се направих че от пиенето съм заспал.
На другия ден много ме беше срам,тя май и така и не разбра че ми беше първата.Видяхме се още 1 -2 след тая вечер но повече не посмях да си легна с нея.

Та сега с усмивка се сещам за "първия път"но и някак с тъга за онова безгрижно лято,и онези наивни момче и момиче които правиха любов:)))

А при вас как беше??:)))

Коментари

51-88 от 88

53.   Моят първи път беше вчера. Беше малко откачено. У нас, докато татко ми е в съседната стая. Почва гаджето ми да ме чука, аз почвам да въздишам, болка почти не усетих. Вратата сме забравили отключена. Чувам аз стъпки по коридора, блъскам гаджето и му изкряквам да излезе на терасата, щото баща ми идва. Нашия гол не гол, излезе.. Терасата гледа към друг блок. Вика ми после, някаква баба го изпивала с очи, аз се разсърдвам и го дръпвам към мен. Баща ми не влезе де, за щастие, но беше незабравимо!

Kelly, 16

54.   Моят първи път беше доста шантав. Направих го в планината, беше ужасно. Като се разтече една кръъв... Не бяхме преценили факта.. Ами, 16годишни, какво да се очаква? !

Ж25

55.   Моя първи път пък беше с момче също девствено. Моята приятелка прави секс у тях и викаме хайде и ние :D да не оставаме по назад... любовната игра ОК после резил.... 3, 4 пъти и той свърши пък мен не болеше и все си мислех, че може да забременея въпреки презерватива :D детска му работа на 15 де... мислех си секс никакъв, удоволствие никакво пък ще гледам бебе :D кръвта я издирвахме със запалка :D обаче нямаше... хах той си помисли, че не съм девствена. Години по късно потече кръв, когато правих секс с голямата му любов... съдба

56.   Моят първи път беше преди няколко дена. Месец преди това бяхме опитали да го направим, но не влизаше и мен много ме боля и приятелят ми спря. И онзи ден бях много спокойна. Направихме го и не ме боля толкова - търпеше се. Даже мога да кажа че ми хареса. Мисля, че го направих с правилното момче. От 8 месеца сме заедно и знам, че ще бъдем заедно още много време :)

57.   готина тема
моят първи път беше що-годе сполучлив, с момче, с което бяхме т. нар. ''приятели с облаги''
момчето беше останало с впечатлението, че не съм девствена, а мен ме беше срам да си кажа, та още не знам дали е разбрал
тааа, в нас сме, на леглото ми и той почна отначало с пръсти и аз малко се притесних, отначало не давах, но после се отпуснах. Доста време му трябваше да ме ''разшири'', но мисля, че мина гладко, въпреки че ме болеше малко, но гледах да не се оплаквам много :D Той трябваше бързо да изчезва, защото баба ми щеше да се прибере вкъщи и да ни завари :D
Вторият път отново беше с него. Тогава аз, малко по-нахакана, изобщо вече не се дърпах. Оказа се, че приятелите му, които ни бяха оставили сами, предвиждайки какво ще стане, нарочно му бяха скрили якето с презервативите вътре. Голям смях беше, докато им крещяхме по телефона да ги питаме къде е якето, а те само се бъзикаха.
Радвам се поне, че момчето беше опитно.

58.   Много готини истории има тук.
С гаджето бяхме на по 16 и от една година заедно, но и двамата девствени. Много се искахме, но ни беше страх да няма кръв, да не забременея и т. н. Бяхме си правили френска много пъти и аз на него и той на мен и не спирахме да се обарваме когато останехме сами и с презервативи се бяхме снабдили от месеци и всеки път толкова много го исках, но страх. Веднъж след училище в един парк на една пейка се целувахме и натискахме, той тайно ми беше бръкнал под полата и хайде в едни закътани храсти, сложих му пезерватива, а той само ми го търкаше между краката и обръщаше очите, хванах го и си го сложих, след една минута се беше изразнил и тази усмивка дето говорите за нея и аз я видях. Нито ме болеше, нито имаше кръв. След малко повторихме, и потретихме. После правехме секс като луди по 5-6 пъти дневно и се чудехме защо толкова време ни беше страх.

59.   Разказвайте!

60.   При мене също беше весело, точно така пак на рождения ден, да му направя подарък, обаче аз тъпа на 15, той на 19 и си мисля, че ще се представя хубаво :Д майка му и баща му на долния етаж спят ;д той го вкара нали, нямаше болка, кръв нищо, едно сладникаво усещане, хареса ми много и първоначално бавно, обаче после минах аз отгоре, той отдолу и като почна едно велико язденее, ама язденее :Д леглото скърчаше, щеше да се разпадна, аз като невидяла ;д той тъкмо да свърши и чувам само вратата зад мене как се отваря (не знам как я чух от леглото) и баща му и аз като се стеснах и хванах един чаршаф и слезнах страшно бързо и в момента в който слезнах той свърши и баща му ни видя и ни стана страшно смешно ;д и все като мина покрай къщата заобикалям да не видя баща му случайно и след този път, вече една година много редовно ;д явно си ми харесва ;д

61.   И двамата бяхме на по 16, бяхме влюбени и решихме да го направим. Но девствени, без грам представа какво точно се прави. Пълна пародия! Момчето живееше с баба си, която същият ден беше на село и трябваше да се прибере следобед. Всичко беше планувано, но много се срамувах, че някой ме вижда гола и най-вече там долу, а той така се беше гипсирал от притеснения, че първо не успя да го вдигне, а после не можа да свърши. Любовна игра нямаше, вкара само 1 пръстче и ме метна, а аз стоях като скована и не можех да се отпусна. Не изпитвах никаква възбуда, а преди сме се натискали и имах желание да го направим. Доста се озори да го вкара, но започнахме работата, а аз изпитвах такава болка, която мога да сравня с наръгване с нож (както казах - никакво подмокряне). Стисках зъби и изтърпях, но изобщо не сме усетили колко време е минало и баба му се прибра. Тук стана конфузно, защото той трябваше да и се разкрещи да не влиза. Не беше заключено, а жената искаше да види какво става и той тресна вратата под носа и. После не можех да я погледна в очите. СРАМ! В крайна сметка бяха минали 2 часа и решихме да спрем, защото трябваше да се прибирам. Кръв имаше едва на втория ни път, който се състоя на теракота в банята. Сега като се сетя ми става смешно. Тогава му бях много обидена, че ме е излъгал, че е девствен. Още се чудя как продължи 2 часа, дори не успя и да свърши. Но в крайна сметка си беше.

62.   Страхотни истории!

64.   Лелееее къде ме върнахте хахаха.... аз бях на 15 а приятелят ми на 18 (по-късно разбрах че и на него му е било за 1-ви път ) Първо бяхме пробвали на предната седалка на колата... просто бяхме мн възбудени и не го мислехме мн мн... но нищо не стана беше му много голям а аз и досега съм много тясна.... вторият път когато пробвахме бяхме у тях... страшна мъка страшно нещо.... не помня дори какво съм изпитала защото главата ми се блъскаше в таблата на леглото хахахаха помня само че като вървиши цялата история и погледнах нямаше никаква кръв само някаква водниста течност и ме беше срам че няма кръв.. тааа така :))))

65.   Много се забавлявах с историите ви та реших да споделя и моята. Беше преди 3 години, бях на 18, студентка първа година, за първи път живеех сама. Фактът, че бях още девствена беше постоянен дразнител за мен, особено след като не исках да намеря някакъв си принц, че да правим бавна и страстна любов. И така срещнах едно момче, аз всъщност се занимавах с най-добрия му приятел тогава или по скоро той ме занимаваше. Та, видяхме се няколко пъти с това момче, извика ме той да "гледаме филм" в стаята му. Опитах се да му кажа, че съм девствена ама не повярва :D След още няколко филмови вечери реших аз, че е време да се хващам за работа. Притеснявах се, че съм много тясна, че за нищо няма да ставам.. и взех една бутилка уиски, поналях се за течен кураж и го викнах вкъщи. Той естествено дойде готов за действие, почнахме се още от вратата. После малко ми се губят някои детайли, имаше лек дискомфорт, паднах два пъти от единичното ми легло, посмяхме се :D и така мина. После естествено казах на приятеля му, че нищо няма да стане и продължих да се виждам с това момче да "гледаме филми".

66.   Ееее, думи нямам за темата! Страшно интересни истории-браво на автора за идеята, а №3 печели от мен златния медал:))) Моето беше много отдавна/няма да казвам годината... /. Нямаше чак толкова интересни неща като при повечето от Вашите истории-бяхме студенти първи курс, шест пъти го направих в оная нощ, на нея не ? беше за пръв път, остана доволна. Много исках да правя секс и бях се подготвил теоретично, тя също се държа както трябва.

67.   И аз да споделя моята историйка. Ами пуснаха сигнал за бомба в даскалото и викнах най-добрата ми приятелка у нас, а предния ден се бяхме скарали и тя се съгласи. Отидохме у нас ядохме, струвахме и легнахме в леглото и започнахме да си говорим за секс и тя си съблече тениската и каза, че и станало топло и остана по сутиен и къси панталони(имахме физическо по принцип и си носеше панталонки да играе с тях и се преоблече у нас) и аз естествено си съблякох моите къси гащи и започнах да си помислих, че щом се е съблякла значи иска и започнах да я пипам долу и тя за 1-2 минути свърши и започва да ми опъва гащите, обаче се колебаеше, защото сме много добри приятели знаеше, че на мен ще ми е за първи път вика ми с мен няма ти хареса, но аз настоявах взех презерватив застанах и между краката съблякох и панталонките после прашките и докато го правих това я целувах навсякъде после си съблякох моите тя ме сложи презерватива и аз тръгнах да го пъхам ама нещо не можах да го вкарам, но друго си е опита тя дупката била доста по надолу отколкото очаквах бутна едно рамо и стана работата, но за 10-15 мин не можах да свърша, а спряхме защото и стана гадно защото сме мн добри приятели и се садна и след тва се успокои и така след 23 дни се навършва 1 година :Д

70.   Аз съм на 16г и си имам приятел от 1г, който заобичах още от първия път когато го видях. Запознахме се на гребната база в Пловдив и той беше скинар. В началото не бях много сигурна в чувствата му, но след като се отказа от скинарството се убедих.
Таа първия път ми беше с него.. в началото му се дърпах много, но накрая се отпуснах и всичко стана прекрасно и безболезнено. Даже все още сме заедно.

71.   Много хубави истории. За момичета като мен(аз съм на 13) е много полезно да се информираме от вас за сефтето, а номер 3 е просто върхът. Много късмет в секса и много любов в живота

72.   ;), бях нa 18, той нa 24- годинa и половинa връзкa... годинa и половинa нaтискaне и дотaм. бях повече от готовa.
Нaкрaя при едно нaтискaне aз не издържaх, рaзхвърлях дрехи и се хвърлих отгоре му.
Горкият се опитвaше дa ме преобърне отдолу, че дa бъдел нежен и внимaтелен
Кaквa нежност!!!!
Aз бях вече подивялa, седнaх от рaз отгоре му, секунди зaтишие и после си го ч... х съвсем инстинктивно, тялото ми си действaше сaмичко.
Той беше в шaш, кaзвaше, че в съзнaнието си се е подготвял колко внимaтелен ще бъде и изведнъж милaтa девственицa изнaсилвa почти:)))

73.   Попрочетох темата, та дай и аз да напиша моя първи път...

С едно момиче, на 17, аз на 18 и бяхме гаджета почти четри месеца и аз влюбен в интернета и разни сайтове, отракан, готов, тя се дърпа бая, но накрая се решихме да бягаме от даскало и двамата и да отидем в един апартамент, където работеше майка й. Всичко добре, апартамента голям, има спалня, баня - всичко точно, обаче се оказа, че майка й щяла да дойде след 2 часа, а аз презервативи не съм купил, тя също неподготвена, детска му работа - юруш и айде в леглото, дигнах го бързо, но тя все се цупеше и дърпаше след около 30-40 минути близане, лигавене и бъркане, реши се да опита. Тя отдолу аз отгоре, вдигнах и краката, ама пуста му работа неще да влиза... Мъка ти казвам братче, тръба 5 цола да влезе в дупа цол и половина.... Смятай... С едно приятелско рамо, подпиране и побутване влезе вътре, адски тясна, тя изкрещя буквално и така си впи ноктите, направо имах чувството, че ще и откачи лопатките. В тоя момент се чува отключване на входната врата и не стига паниката и шаржа дето става, тя ме поглежда сериозно и ми казва, обърка дупката миличко... Аз червен като домат, тя се хили, двамата голи, страшна излагация... Жената разбрана се оказа, изчака да се облечем изпрати ни даже, аз от срам не мога да мърдам, едвам ходя...
След няколко опита стана нея не я боля, кръв нямаше - една две капки за протокола, но си беше адски приятно... Хубав и забавен спомен си беше ;Д

М 21

74.   аз все още не съм имала първи път но много искам :)

76.   Аз пък съм на 23 и съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А.

77.   76, ако не се появи принца, пробвай с коня и много те моля, разкажи тук как е било ;)

79.   И при мен беше резил, ама тогава толкова се радвах, че съм станал "мъж", че не ми пукаше. Аз бях на 16, тя на 15. Бяхме ходили с момичето 5 мес. и двамата бяхме девствени. Аз обаче си трая, викам си, тя ако иска, ще си каже. Обаче толкова се вживявам, че тя ми прави намеци вече, а аз не вдявам.

По едно време вече ми каза направо и викам ОК. Гледах предварително едно порно да видя как става работата. Викам, еми то лесна работа - лягаш върху нея, натискаш и готово.

Почваме ние, аз си лягам, нали, както по филма и натискам, обаче опира някъде и не става. Пробвам втори път, пак не става. На третия път тя не издържа и вика "Не уцелваш дупката. " Викам и: "Абе, как не уцелвам, във филма беше легнал точно така и стана. " Пробвам пак да уцеля, обаче не става.

Няма проблем, ще си помогна с ръка, за да го насоча. И това съм го виждал как става. Пробвах, обаче пак опира. Викам "Пак ли не уцелих? " Тя: "Абе, уцели, ама нещо не става. " Аз: "И таз добра, как така хем уцелвам, хем не влиза. По филмите е толкова лесно. Влиза като у тях си. "

Натискам, натискам, не става, тя явно се стегнала от притеснение. Отказах се. След половин час пак пробвам, пак зор малко, ама на края стана. О, викам, то било топло там. И докато си го помисля, вкарвам 5 пъти и на шестия хоооп, айдееее - толкова беше.

И аз вече горд и доволен, станал "мъж", си лягам доволно до нея, а тя ме гледа с недоумение и вика "какво става? " "Е, как какво, свършихме. " И тя се пляска по челото и вика "О, Боже, ама ти свърши ли? " А аз учуден и недоумяващ: "Е, да, бе, ти да не би да не си свършила? "

Тогава разбрах, че на жените им трябва мааалко повече от 6 вкарвания. Щото по филмите нали "свършват" едновременно и си викам, щом аз съм свършил, значи и тя.

80.   79 съм, забравих да добавя, че когато успях да го вкарам, тя започна вика "ооох" (защото я болеше, нали и беше за пръв път), пък аз си мисля, че вика от кеф (понеже от порното знаех, че викат от "кеф"). Та си казах тогава "е, аз съм егати добрия, щом още от първия път, я накарах да стене от кеф. Смятай, ако го напрвя още няколко пъти колко добър ще стана".

81.   Ах, ах 79!
Всички много бързате но ен знаете че жената предварително трябва да и е направен кунингулус. да е лижете- но това е много нежен орган и да внимавате.

На 31 година съм. Предварително ще помоля да не се смеете. 10 години се лекувах с растежен хормон защото на 15 бях висока 135 и без никакви наченки на дупе, цици и женски ханш. На 21 ми се случи.

Нищо че бях вече голяма и отй 5 години по-голям нищо не се получи.

Да ви разказвам е дълго. Ще кажа на кратко.
Само да ви посъветвам когато ви одйде опзиви желание да се целувате, обарвате и чувствате че клитора и вагината ви се възбуждайт не се дърпайте.
Имах с момчето такива моменти но ме бе срам и давах само да ми пипа гърдите и други подобни.
Точно в момента когато ми стана хубаво ми звънна телефона да се прибирам веднага.
4 месеца бяхме заедно като ог давахме кротко. Защото имах опит за изнасилване преди това.

Е явно че имаше и отй проблем и знаеше че не бързаше. Сгодиха ни набързо майка му и аз изпитвах някаква интуиция че след като е така няма да се получи.

Само да кажа че преди това от общата ни работа ни пратиха на учение в един курорт. там се ябх възбудила и когато нямаше никой ставахме рано в басейна и се опитвах да го направя но истината е че във водата нищо не става и не успях.
Вечерта мислех да спя със колежка но колегите се оказаха добри и ни оставиха в стая. Веднага започна преди да идем на банкета долу и да се опитва да ме лиже. за бога братя българи, като не си научне бе дете. От силните му умения ми спадна желанието нищо не се получи понеже съм с по-малък клитор-това ми го е казвал гинеколог.

казах му да действа направо. След като сложи презерватива му спадна, айде отново едно движение дори измислих-аз да легна по гръб с свити колене и той да се търка о клитора ми-така много ми харесваше. След това се опита да ми го вкара. Ох такава болка не съм изпитвала никога защото не бях възбудена. Казах му да спре, спря и после продълои да бе набива... ох аз крещях от болка но той лееше пот по челото му падаха потните му капки. Успя леко да ме разкъса. болката е ужасна. Имах 2 капки кръв.
Предупредих го че ме е боляло много време.

Не за смях а за да мислят жените с какви мъже се хращат.
Бе романтичен и добър и красив, но нямаше грам предтава както и последното момче че не ми харесва рязкия секс.

В навечерието на годежа ни ни направиха легло от рози, оплаках се на майка му че не го е направил а тя се присмя-спокойно и аз 10 дни са ме отваряли, ама се оказа че отй си е виновен.

Пак се опита да ме лиже, казах му да се заеме с гърдите ми, след това с 4-5 рязки движения ме разплака. Изтече ми ужасна слуз и кръв. Казах после че е имало причина да не правим секс преди и си пордава стоката майка му.
Разсърди ми се. После едвам неможеще да го прави. 3 месеца не го преше. И не можеще да го вдигне и аз разбрахнай. после през сълзи че има болест на бъбреците пряко свързана съсъ потентността му. какво съм преживяла само аз си знам.
Да му танцувам гола белиденс, да му парвя свирки, нищо.

Оставихме се. Не можах да търпя обидите на родителите му които не признаваха. после разбрах че дори не е бил забелван и затова е бил с фимоза.

Оставих го на маминка му да му го забели, да го научи че жената е крехка роза. той така ме пореше понякога, без предварителна ига, без близване, че като го иптах защо е груб, мислела съм го за романтичен, ми каза че са му казали че жените обичат грубата игра. веднъж дори го зашлевих. И сега обичам в началото понеже съм по-тясна да ме лижат и да си играят с гърдите ми.

Това е от мен момчета и момичета. нямаше смях а сълзи. боли ако не го изкараш от главата си особено ако сте на 13 и нищо долу не е готово за секса!

Моля само момчетата да говорят с бащите си защото е недопустимо да гледате порно филми и да си мислите че това е в реалния живот.

Сега като мелюби моята половинка, аз сама обичам да съм в доги стайл и обичам дълбоко и да контролирам движенията.

Ако искате да сте добри партньори задоволявайте приятелката си първо с вибратор или с пръсти, език, докато получи един оргазъм а след това проникнете в нея.
Успех!
ММ

82.   При мене беше много интересно на рождения ми ден той се пада лятото , и нали отивахме на плаж, обаче не предполагах какво ще стане, аз весела от факта че съм рожденичка и ставам на 15 и така и нали вечерта празнувахме бяхме с тяхните, и нищо не стана, обаче на другия ден братовчед ми имаше рожден ден, и ни беше поканил обаче ние не отидохме, а отидохме в тях на кафе и то беше много топло той се съблече ;ддд , обаче мене ме беше срам пусна филм и легнахме и вика
В:кво ще правим ;д и нали мислих мислих и почнаха да стават нещата ;д обаче аз съм мн притеснителна и ме беше страх и тъкмо преди да стане акта аз припаднах :Д:Д:... ;д че ме свестява там иии почна да става на масата това нещо масата се счупи ;д... просто 1 ми път го помня и то с усмивка :)

84.   36 - благодаря ти, че ме развесели!!!! Много яка историйка :)

85.   Моето беше в кола и казах на момчето че ми е за първи път и много лесно влезна само ми каза да бъда отпусната и ми обеща че няма да боли много каза ми че ако има някоя друга капка кръв да не се притеснявам и слава богу нямаше нито кръв нитто нищо и не боля а ми беше доста протеснено ;)

87.   Моят пръв път беше в един горещ летен ден. С приятелката ми бяхме на по 17 години бяхме заедно от 4 месеца и така в този ден бяхме планирали да го направим и двамата бяхме девствени бях купил презервативи лубрикант нямаше никой в нас. Натискане целуване 1 час я разширявах и мъка огъва се и не влиза. Накрая и тя помогна и се справихме. Не изпитвахме кой знае какво удоволствие но следващите пъти го изпитахме и двамата.
M 24

88.   Нека и аз да споделя М26.
Първият ми път бях в гимназията 2курс си намерих приятелка девствена, която на първата седмица поиска да го направим.Преди това и бях казвал, че не ми е първата и съм го правил и преди/това не беше вярно много ясно/, но нямаше как мъжете ще ме разберат :)
И така взех от един съученик ключ за тяхната квартира защото моя "съкилийник" не излизаше от нас и само учеше и така ми трябваше терен озовахме се с мадамата под завивките на едно старо легло със здраво скърцаща пружина.И нали ми е сефте аз не знам какво да направя освен да го надървя и да му сложа наморника... и накарах мацката да е отгоре въпреки, че се дърпаше в началото, но се съгласи и така не след дълго уж вкарване и изкарване дойде края...моя край:) Знаех си че има нещо гнило но пуста гордост не можах да си призная и и казах че всичко е точно. На следващия ден обаче вече малко по-отракан вече в нас аз бях отгоре и тогава и потече "червената река" бях на 2 наливни и така отворих официално приятелката си не я болеше леко се намръщи докато си направи място и след това свърши 2-ти а аз само един....и след това пак и пак и пак дори ме чакаше да изляза от последния час и веднага отивахме.....Беше забавно хазяйката видя петното кръв на дюшека а по някаква случайност беше колежка на майка и...и така неволно и споделила разбрах от приятелката ми "баба" никога не ме базикна нещо по темата:)

89.   Леле, леле, леле, смях се със сълзи.

90.   Момичето беше на около 25, но с вагина на петокласничка. Ей такава мъничка, с перчем. На сасон. Абе красота. То да я снимаш и да си я поставиш в рамка. За вагинката говоря. Спестявам подробности за свалка. Ще ви разправям директно за секса в леглото. Стигаме до проникването. Хоп? Тц! Не влиза. Я пак? Пак тц! Не влиза и не влиза... Взех един крем Нивеа, бръкнах и си напълних шепата и ще мажа вече. Тя ме спря защото не искала да влиза такъв крем във влагалището й. Обърсах се в пердето и й предложих маргарин. Забаламосах я, че е на растителна основа и че няма проблеми. Намазах я. Пак тц! Половин кутия маргатин отиде зян. Взех малко хляб да я поизбърша долу. Тя ме изтърпя докато я бърсах с меки филии, но когато минах на прeпечени взе да се дърпа. Предложих с краве масло. Съгласи се. Ама да е меко. Сложих едно пакетче в чаша. В микровълновата. За 10 мин. Извадих го като горещо олио. Без малко да я ощавим. Цялата се зачерви долу и подпухна. Ама пак тц! Не влиза! Сетих се, че комшията си поставя лещи на очите с някакъв уред дето му разтваря клепачите. Метнах един балтон и по джапанки слязох на долния етаж. Изпросих му го с обяснението, че трябва да будувам на нощна смяна довечера. Даде го. Душа човек. Поставям тази джажда долу и почнах да разтварям. Тъкмо се появи разкритие около 3 см и пак реших да опитам. Опит! Щрак! Ужасттттттттттттт! Джажата ме защипа долу. Боли, скимтя и не знам как да я махна. Мъчих се. Успях. Ама после пулсирах половин час. Отидох пак до хладилника. Намазах се с майонеза. За да съм по-желан цръкнах и малко горчица. Пикантност на ситуацията така да се каже. Пак напъвах, опъвах... не ще и не ще... Отидох до хладилника. Фризера. Напълних кофичка с лед. Поставих си тонгата вътре да се кротне. Понамаля малко и тичешком към спалнята. Тя почна да се хили и да потреперва. Много съм бил студен долу.... Ядосах се и напънах.... Ждръъъм! Влезе! Погледнах я... прибелила очи.. нищо не казва. Почнах да й меря пулса. На китката, на шията. Ама чувах само собственото си пулсиране. Еякулирах тревожно и пак й проверих пулса. Слава богу, просто беше припаднала. Но да ви кажа повече не ща и да чуя за "вагинка като на петокласничка" Иначе имам подход към жените в секса, нали?

95.   Хахахах, прекрасни историии!
Моята също беше леко абсурдна, защото докато го правехме с приятеля ми, 16-годишни, стана земетресение, и ние се попикахме.
момиче на 17 г.

96.   Аз съм момиче на 15. Може ли някоя жена или друго момиче да ми каже дали боли много, че ме е страх! :( :) хаха

100.   Моят първи път беше много странен. Беше хем смешно, хем бяхме притеснени и двамата. Аз бях на 18 тя на 17. Ходехме от 5 месеца и се натискахме почти постоянно. Само че малко преди 19 ми рожден ден аз наистина много исках да бъде първата, мислех си че е по-опитна от мен... Да ама Не!!! :-D и двамата бяхме девствени.... Като разбра, някак се дръпна отначало, но в пеодължение на три дни не спирахда и правя намеци. В крайна сметка се съгласи. Уговорихме се кога ще дойде вкъщи и предлога беше, че ще гледаме филм. (накрая филмът гледаше нас. :-D) бяхме притеснени много, личеше ни. Аз я виждах, а тя направо си ми каза "Не се притеснявай, каквото стане -такова". Опитвах се да го вкарам, няколко пъти не успях да уцеля, тя ми помогна. Опитвах се да съм внимателен, но някак си се подхлъзнах и докато бях на колене паднах върху нея и й го вкараг изведнъж. Тя само изохка и започна да ме драска по гърба много силно, още си спомням раните които стояха около месец на гърба ми. Притесних се много, незнаех да спра ли, да продължа ли... Опитах да го извадя, но тя ме придърпа и ме прегърна. Разбрах намека и някак си това ме окуражи и стигнахме до крайната цел, само че усещах че всеки момент ще свърша и я изблъсках леко назад ( поне така мислех аз де) изкарах го рязко тя се стресна и ме гледаше очудена.. След това като разбра какво се случва започна да се смее и ме целуна. Историята е дълга но времетраенето беше 15 мин, после се смеехме доста на случилото се. Сега пътищата ни се разделиха, но знам че с нея винаги ще се помним. На Брад пит брат му ;)

103.   Здравейте, 45-ти коментар е мой (моля ви върнрте се да го прочетете), и ето че най-после дойде и моя ред да разкажа за моя първи път :) Значи запознах се във фейсбук с жена, която е с 10 години по-голяма от мен, и го направихме на 5-тата среща :) Направихме го тази година на 22 Юни в 23:00 ч. Най-вероятно повечето от вас ще се учудят как съм запомнил не само датата но и часа, бо за това си има причина, която ще разкажа с малко болка... Аз мисля за секс още от 15 годишна възраст, и много исках да го направя с някое момиче, което е на моята възраст но уви - такова така не се и появяваше, и колкото повече време минаваше, летвата ми падаше все повече и повече, докато сексът за мен вече се беше превърнал в нещо свръхестествено и нереалистично. Нещо, което на мен никога няма да ми се случи до края на живота, а домашните порно клипчета в интернет пространството ми се струваха просто монтажи, на които аз онанирах. Ако мога да дам приблизително сравнение какво съм мислил относно секса, то е взе едно адски силно да искаш да намериш на пътя 2 милиона лева, но същевременно да знаеш че никога няма да ги намериш, и това те кара да се сриваш тотално. Докато повечето хора са го направили за първи път защото така са пожелали, аз го направих за първи път защото вече имаше с кого.

106.   Сега ще ви разкажа за моя първи път бях на 17 той на 18 и от доста време имаше напрежение и една вечер той остана да спи вкъщи. Решихме да го правим на него му беше за първи път и на мен и имахме 1 презерватив, но той не можа да го сложи и св скъса и от там до аптеката да купим и двамата ни е срам и мълчим както и да е върнахме се взехме да го правим, но в тази поза ме болеше ужасно много и аз му казах че искам да съм отгоре (нищо не беше станало не бях отворена) и аз просто си казах ако ще боли да боли и седнах рязко и това беше естественно имаше ласки имаше любовна игра и болката не беше толкова голяма не ме болеше но кръв имаше същата вечер го направихме още 2 пъти и беше прекрасно

107.   Бях на 16 години и беше с приятелката ми, с която на втория ден решихме да правим секс. Аз я излъгах, че не ми за пръв път и тя също ме излъга. Истината излезе наяве и за капак баща ми влезе в стаята и ни видя.

109.   При мен първият път се получи от третия опит. Аз бях на 14, а приятелят ми на 20. Той вече имаше опит и знаеше какво да прави. При първият опит ме болеше страшно много изобщо не му влезе. Използваше презерватив и въпреки това нищо. Аз попринцип съм доста тясна дори и сега л, а за тогава да не говорим. Е след половин час мъка той се отказа. Аз бях толкова здухана той също и решихме да пробваме след три дена. За втория път се беше подготвил с лубрикант. Отделно ме стимулира повече и пак същата работа. Нищо не стана болеше ме много. И чак след седмица при опит номер три се получи. И си беше доста приемлив за първи път и даже не болеше кой знае колко много. Болеше си на се търпеше. След третия път дори вече успявах да стигна до оргазмите. Това е моята история за първия път.

51-88 от 88