Споделена история от Секс и интимност

funny-истории за първия път:)))
Пускам тази тема,защото сигурно на повечето от вас първия път е бил запомнящ се за винаги,но със сигурност е имало моменти за които се сещате сега с усмивка.

При мен се случи късно за "сегашните стандарти"-на 19-след казармата(самият акт де,иначе много сме се натискали с девойките)но по него време-96-97г,като- чели,девойките бяха по-скромни.Та както и да е,тя беше бивше гадже на един приятел,аз се бях уволнил от казармата на-скоро,беше края на Август,плаж,море от Варна съм,и ме покани на вилата на някакви нейни приятелки,хапнахме пийнахме,легнахме си на едно разгъваемо легло.Аз напращял-тя с очаквания(аз си бях доста отракан за детсвеник:))И докато го вкарам и на 2-3 път аааййдеее,свърших-тя милата-не разбра какво става:))))Аз обаче още по-малко,викам и ща повтарям:)))Ура-тута,младо пишлеме,вдигнах го веднага:))-2-3 влизам Аййдеее пак....Ааа викам туй беше...койт Иб*л-Иб*л,стига съм са излагал.
Обърнах се направих че от пиенето съм заспал.
На другия ден много ме беше срам,тя май и така и не разбра че ми беше първата.Видяхме се още 1 -2 след тая вечер но повече не посмях да си легна с нея.

Та сега с усмивка се сещам за "първия път"но и някак с тъга за онова безгрижно лято,и онези наивни момче и момиче които правиха любов:)))

А при вас как беше??:)))

Коментари

1-50 от 88

1.   И при мен нещо такова. излагация

2.   Същият резил, но кой ли не е минал оттам.
Мечо Пух

3.   Е, при мен момичето , му помогна с ръчичка да влезе където трябва:) Иначе тогава не знаехме ,че и на жените им е хубаво от секса и трябва да задържаме със свършването...
Когато третата поред жена с която съм бил, започна да стене, помислих че и е станало лошо и станах да и нося вода:)))

4.   Xaxaxa разсмяхте ме,особено немер 3 ..
Кой знае при мен какъв срам ще е /момиче съм/ И дали ще разбере,че ми е първиятт .. Колкото ми е смешно,толкова и ме е страх :D

5.   Абе и при мен нещо първия път не се получи.. той ли неможа да го направи аз ли бях дефектна ... не влезе и не влезе :Д
е после вече ...

6.   Оуууу,първия път...Легнах с него за да не ме помисли за задръстена...На разтегателен диван...Далечната 92 година...Нема такъв смях...Лежах и чаках да ми прави нещо,незнайно какво...След няколко напъна си мислех:"Това ли било?Уффф..."По-невинни и наивни бяхме...Спомени...

7.   ха... 6. и аз бях на разтегателен диван! получи се малко като и като 3. ... сам не знам какво правя, ама момичето подаде приятелско рамо та се справихме:D
4. няма какво да се срамуваш, каквото си го направите, такова. само дано попаднеш на разбран човек да не стане зян:/

8.   Тя ми заяви:
-Ако не правя любов с теб, ако не те имам ще умра.
И аз какво?Да я оставя да умре ли? :))))

9.   При мен си беше горе-долу добре, имаше пълна луна си спомням и беше много светло и не можах да свърша от притеснение

10.   При мен обаче е двойно зло. На мен ми беше за първи път, както и на приятелката ми. Бях гледал само на филм как се ''отваря''. И си мислех, че е лесно, обаче бях пълен резил. Нея я болеше, а когато започна да издава звужи от болка и да вика ''о, спри, спри, боли ме'' аз така се притесних, че ми спадна. А на капак на всичко по едно време баща ми се върна от работа и добре, че не влезе в стаята ми, защото тогава ''първият ми път'' щеше да е голямото ми фиаско. В крайна сметка не я отворих тогава, но вечерта събрах смелост и свършихме цялата работа. Още сме заедно секса все по-вълнуващ, а освен, че тя ми е първата, също така ми е и единствената до момента.

11.   Хаха много интересни случки . Сега да разкажа и за моя "първи път"... аз исках да е у дома ... се пак кръв , скъсана ципа знам ли какво ще е за по-сигурно така реших и така стигна се до този момент в който аз си съблякох блузата бавно той гледаше отсртани и виждах че се възбужда , но незнаех какво да направя по-нататък той ме взе на ръце стигнахме до леглото ... и се почна с резила :Д така вече той ще ми го вкарва и не ще да влиза и не ще .. известно време така аз вече се чудя какво става защо не влиза и при последния опит влезе и работата стана :Д най-интересното е че нямаше кръв само кратка болка и се оказа че той дори не е разбрал че ми е за пръв път , е после му казах де

12.   А моят приятел тогава след първия път се чудеше дали наистина ми е първия... Нямаше кръв, даже нямаше кой знае каква болка... Хареса ми определено! Аз си бях подготвена на теория, само практиката ми куцаше, но не се и усети явно... Даже си позволих неща, които малко момичета биха правили през първата си любовна игра... Не мога да кажа, че беше резил ;) Е, оргазъм нямаше, но това е някак разбираемо...

Поздрави!
Ц.

13.   Вие сте добре - разбрали или не, свършили по-бързо или по-бавно все пак се е получило. А при мен болеше и опитите продължиха няколко седмици. Накрая малко по-малко се поразшири отворят и със съвсем малко кръв най-после се оказах дефлорирана. Проблемът, както по-късно установих, че младежът - почти толкова неопитен не е успял да ме възбуди достатъчно, за да се отпусна и да се получи от първия път. Но това за съжаление беше толкова отдарна - преди повече от 25 г.

14.   Моя резил беше че 2 часа и половина неможех да свърша.. :) Ама гледайте тука колко са отворени хората на тема секс, а в реалността сякаш не е така?!

15.   Бях почти на 17г и ходихме купон на един съученик. Той беше поканил и наша учителка(стажантка на 24г). Беше зима, студ и след купона аз я изпращам и тя се гуши мен да се стопли, пък аз мисля иска да ме целуне:)) и я целунах. Тя се изненада ама ме целуна и ме покани в квартирата й.Ооо голям срам... Тя си мислела, че съм го правим вече( щото аз се правих на голям отворко), а пък аз не знам как да го вкарам.... срам, срам . вкарах го ама от притеснение ли що ли не го направих добре, но вече следващия път бях на ниво. Бяхме гаджета цели две години!!

16.   Хаха, наистина ме разсмяхте. При нас всичко беше уж нормално, ама майка му и баща му се прибраха ии... добре, че бяхме заключили, ама после не можех да гледам хората в очите .. От втория път си спомням една случка.. Докато го правехме на задна си спомних, че мъжете много обичат да гледат разпиляна коса по гърба на жената, и понеже съм дългокоса викам давай да шаткам главата назад..а неговата глава била точно над мойта ииии.. бая си болеше, незнам как не му спадна на милия ми.. И сега си се смеем, като се сетим за тоя момент..

17.   аз сам на 15 и съм детсвена не защото не искам да правя секс а защото ме е страх да не се изложа а и ми казаха че много ще боли някои ако може да ми опиши болката ще съм му благодарна..
( Х )

18.   Ооо, хахахахахаха.. Колко ме разсмиват такива, като номер 3. :D Ако ми се случи подобно нещо, не знам, сигурно ще припадна от смях! :D :D :D

Но, авторе, ти си уникално неграмотен, бе, човече. Две правилни изречения не върза.. Зидаро-мазач ли си? ! :)

17, миличка, болката е, като за системи. Излейте две банки с морфин и ще мине всичко.. :D
Не се излагай, бе, дете. Щом то да са ти такива неща в главата, значи изобщо не ти се прави секс. НЕ боли. И забрави какво ти казват - при ВСЕКИ е ИНДИВИДУАЛНО! :)

19.   18, боли, боли и то много, но явно не при всички.

20.   При мен първият път беше с момиче, в техния апартамент, но от страх да не изцапаме нещо бяхме на колене на плочките в банята и досега си спомням че след като й го вкарах (иззодзад кучешката) след 1-2 минути свърших и го повторих още 2 пъти. После набързо се изчистихме от страх да не дойдат техните аз трябваше да изчезвам бързо. Като слизах на блока по стълбите краката ми бяха като кашкавалени и някак си леки. Такава мускулна треска имах от позата и твърдия под. Направо смешно ми става като се сетя сега :))

21.   Темата ми се вижда актуална, да споделя сега и моето "приключение".
Беше малко преди да навърша 18. С него живеехме, правехме анален, но до тогава вагинален не. Той искаше да стана на 18 и да го направим на рожденния ми ден, но един ден, както мислех, че ще се търкаме или правим анален, просто ми го вкара рязко. Да призная не го очаквах и за момент, леко ме заболя и тогава той свърши. Мислех си, че вече всичко е минало.. Имаше малко кръв и мислех ей тва беше, но уви!! На втория път пак кат го правехме изведнъж усетих остра болка. Казах му спри, боли ме и тогава усетих една силна болка и толкоз. Той свърши, а аз бързайки до тоалетната, че да си сложа превръзка. Яко кървях. Е поне втория път ме отвори. Няколко месеца имах все болки и т. н. Кожата ми не е еластична, но сега вече се чувствам добре. Харесвам груб и бърз секс макар и да се претърквам от време на време.
Та моя първия път беше резил, както на много други хора :). Цветя, романтика и нежност!? Къде останаха тези мечти :))).

22.   Първият ми път беше с проститутка на 18 аз буквално си бях жив труп, а от начало треперех като трепетлика

23.   До №20. А вторият път?

24.   Не знам защо си бях втълпила мисълта, че ако му кажа че ще ми е първия ще ми се подиграва, пък и ме беше срам.. А той не предполагаше, че не съм правила секс... И като си спомня какви схеми бях измислила много смешно ми става. Бях решила когато ходим на плаж да го направим във водата за да може като текне кръв да не я забележи, пък и си мислих че ще текнат някакви капки и абсурд да го забележи. И нали във водата сме, обаче не може да ми влезне и той явно си мислише, че банските ми пречат, както и да е неуспешен опит беше, след това пак имаше опити, но неуспешни (пак припомням, че той не знаеше, че съм девствена).. и накрая го направихме в тях... може би траеше 5 минути той дори не се изпразни, а аз нямах никаква кръв.. по време на секса ме попита защо съм така стегната и аз му казах, че се притеснявам.. И не знам как, но той пак не е усетил, че ми е първият, може би поради липсата на кръв... Минаха се няколко дена и просто ейй така се заговорихме на кой как му е минал първия път и аз му казах, че с него ми беше първия път а той ми каза, , Не е хубаво да се бъзикаш с такива неща'' и аз му казах, а защо според теб не можеше да ми влезне и със зор едвам едвам, а той каза, , Защото не си правила секс от доста време''и не ми се занимаваше повече да се обяснявам с него... и не повярва.. а беше с 8 години по голям от мен все пак се предполага, че има опит...

25.   Моят първи път бе на 22 и не успях да си го вдигна:), не от притеснение, а от някакво вътрешно напрежение може би. Първият път след като влязох и си казах, хм то това ли било :))), на чекия е по - готино хаха :)_))

26.   хаххаха 25 кефиш ме :D

27.   Момичета.. при мен първия път беше супер. Но... докато г правехме. после обаче в жените (поне при мен и при приятелки, които са ми споделяли) има едно чувство на... " и к'во са.. боднаха ме" Не знам.. бях стъписана, той пък ухилен като тиква. Тая усмивка няма да я забравя - не можеше да си затвори устата, само ме гледаше ухилен и очите му светеха, сякаш че не е дефлорирал момиче, а е изпил един литър водка.
Ама това стъписване.. сега ми е много смешно. Нито знаех какво да кажа, нито какво да направя - исках само да си тръгне по-бързо, за да си оправя косата, на завивката на леглото имаше кръв - трябваше да я запера. Ей такива мисли ми се завъртяха в главата...
А този ден.. въобще не предполагах, че ще го направя. Стана на шега. Мотках го доста време и той се ядосваше вече, накрая му казах, че съм девствена (беше ме адски срам от това - бях на 22) И понеже в ласките ми определено нямаше нищо девическо той не ми повярва сякаш. Казах, че ще му се отдаде възможност да провери - мислех, че ще ме остави, защото нямам никакъв опит. Но той стана още по-внимателен, още по-прекрасен... Галеше ме и кажи речи аз си получавах своето, а милия съм го държала надървен и после нищо. Ма откъде да знам, че го правя... И помня, че на предната вечер ми сложи ръката си на пакета си и такъв с яден тон "Ще ти кажа аз какво ми става. "
Тогава реших, че се държа много лошо с него, цяла вечер съм го мислела. И на следващия ден му пратих смс и го поканих вкъщи.. на кафе и каквото друго си пожелае.
Никога не го бях виждала по-развълнуван.. все едно не знам какво му бях писала. Не вярваше, че му се е отворил късмета ;)))

Знам, че си спомням цялата ситуация с усмивка и даже сега се хиля като пиша. Беше супер всичко!

Плам

28.   и на двамата ни беше за първи път аз на 18, той на 20.. ходехме 1 седмица и нещо и една вечер като се целувахме, той ме пита дали съм правила секс преди и дали искам, аз му казах, че не съм правила и искам, той ми каза, че също не е, бях изненадана и двамата бяхме притеснени, той тръгна да ме отваря с прасти, аз се притесних, че ме пипа там долу и му викам „давай направо“. Вече 2 години сме заедно и сексът е страхоте, но първите пъти не беше кой знае какво..

29.   Аз пък изобщо не знаех, че ще се съглася. Почти не го познавах момчето, нямах си гадже, бях на 20 години все още девствена-направо дърта :), обаче не и зряла за възрастта си...
Първо се хванах на бас с него, че ще го бия на баскетбол 1в 1, той, разбира се, се съгласи и вдигна залога, ако ме разбирате, за да ме уплаши, ама аз не се спрях да играя :) Доста го изпотих, но най-накрая само с 2 точки разлика ме би...
Загубих баса и трябваше, знаех, че е неотговорно, но както и да е... Явно много съм го уморила от баскета, защото първо в тъмното не можеше да ме уцели :D, после пък (вече на светло) при всеки негов опит почваше да му се гъне. По едно време се спря да опитва, аз се обърнах да го видя и така щях да се засмея... просто такава картинка беше-седнал, опитващ се да го вдигне и мърморейки под носа си псувни. Отказа се, не му бил ден...
И сега не знам точно как издържах да не избухна в смях. Но той си беше виновен, като се хваща на бас с мен, точно на баскет :)

30.   Ау, поздравления, страшна темичка! :D

И при мен беше много комично, и двамата бяхме на по 15 години, той с пръстите не знае какво прави, после пък едвам го вдигна от притеснение, мен пък хем ме беше страх, хем ме напушваше смях.. После с въпросния пич го направихме още няколко пъти, но първия път го брояхме като половин път.. Наша си шега беше, че сме правили секс заедно например 3 пъти и половина. :D

31.   Хаха, доста интересни историйки.
При мен пряителят ми ме беше излъгал, че не е девствен може би защото не искаше да си помисля "Гледай го този на 20 станал, а още не го е огряло", но истината е, че аз се зарадвах когато той си призна, че съм му първата... както и да е. Та, целуваме се ние на леглото и по едно време ми вика, че му било горещо и аз му казах да се съблече, но той ми постави условие и аз да се съблека... Срам! :D през цялото време ме наблюдаваше внимателно и когато свърши се развика от радост :D

32.   Хахах... ами... Доста интересна тема. Май е и моят ред да споделя.

Беше през това лято, а с приятеля ми много силно се обичахме и за това решихме да го направим. И аз, умната какво сторих. Казах му - отиваме да вземем чаршав, кърпички и презарвативи. И той каза - добре, така да бъде. Обикаляхме два часа, за да намерим отворен магазин със спално белъо и то в неделя. Е, влязохме в един и избрахме някакъв ( хубав си беше, ама втора употреба, и въпреки това... ), а после влязохме в една аптека, взехме презарвативите, взехме и кърпичките... Да, ама това става у тях, а неговите родители си имат двор и всяка вечер сядат там и се веселят. И аз му викам - виж какво, вашите ще питат какво сме купили. Да напазаруваме нещо, и да го сложим в торбата, за да не разберат. Добре. Взехме нещата и се връщаме у тях. Лягаме вечерта ( а сестра ми в другата стая, която е 12 годишна), и ще правим секс. Трънки. Сложихме презарватива ( аз му го сложих, то и двамата безопитни) и викам, давай. Нашия се мъчи, мъчи... не успя. Аз викам - какво направи бе? А той - не мога, да го вкарам. И фуул. После, пак и пак... То не ме бъркаше с пръсти, какво ли не правеше. Казваше - много си тясна. А аз - благодаря, не знаех. И така. После той много се отчая. Говорих му, че е напълно нормално, но... не. После рових в нета и му показах, че това е съвсем нормално при мъже, които са девствени. И айде на следващата вечер пак ще правим секс. Пак ме чекна с пръсти и накрая аз легнах по корем. И тогава чудо. Той успя ( вагинално, не анално). Питах го - как беше. А той - супер, как си между другото. Изморена. Не, че правихме луд секс, просто едно, че ме болеше ( и то няколко седмици), друго, че имах мускулна от позата, а кръв на чаршавчето няма. Викам - какво става бе. И така, кръв имаше чааак след около десетия път и тогава найстина мнооого ме болеше. Но... никога няма да забравя как се мъчихме. Беше ми много смешно, но не го показах.

33.   Хаха аз го направих днес за първи път. Точно на рождения ми ден :Д Не ме болеше особено, но аз съм си отворена от преди :)
Едно момиче на 15

34.   Айде да разкажа и моята смешна история. Аз тогава 16г., той 19г, приятел на братовчед ми. На рожден ден на вилата на наша обща приятелка. Всеки носи по нещо я салати, я пиене, я скара. Цяла вечер пиене, ядене и т. н. Танцуваме някакъв блус с въпросното момче и усещам аз някаква подутина, ама де да знам какво е и му викам -"Извинявай ама колана ти ми убива", при което той избухна в луд смях и ми вика "Не е колана ми". Не посмях да питам повече. Цяла вечер целувки, милувки ама нямам намерение въобще да стигам до нещо повече. Решихме вече да си лягаме, приятелката ми ни води по стаите. Съответно леглата не стигат и трябва да легнем по двама на легло. Легнахме си с него, аз от вътрешната страна, той от външната. Гушна ме и си говорим. Усетих ръцете му да ме опипват ама не реагирам, хубаво си беше. Разтрива ме, гали ме и аз вече се разтопих. Обърнах се по гръб да го улесня и усетих пръстите му да ми бъркат, но леко. Пита ме "искаш ли", аз "да". Реши да го вкарва и мен ме заболя, така го захапах за врата, че сигурно го е заболяло повече от мен. Явно е усетил, защото ми вика "Защо не ми каза, щях да подходя по нежно", направих се на ударена"Какво да ти кажа? ". И тогава директно ми вика "Беше девствена, защо премълча? ". И тогава вратата се отваря "А, извинявайте, само да взема одеяло". Излезе тя, а ние продължихме и след малко пак влиза, а ние покрити с чаршаф до главите "ааа, само за възглавница", добре че не влезе трети път та свършихме каквото бяхме започнали. На другата сутрин кафе ми прави, аз не смея да го погледна. Доста конфузна ситуация си беше де.
И до ден днешен като се видим и ми вика "моята специална лейди". Та това са спомените ми от първия път.
Маги

36.   я, какви хубави случки :) Ето ви още една.
Първо да ви кажа, че съм си малко лудичка и дивичка. Кое от двете повече - никой не може да каже. Бях на 17 и вече ми беше време. Поне така мислех. Всичките ми пирятелки вече го бяха правили, а аз все се ослушвах. Чаках... , какво чаках... , подходящия... , принца... , Е! появи се. Страхотен пич. Току що уовлнил се от казармата, студент първи курс. Висок, атлетичен, мургав с черна чуплива коса, готин... , с една дума страхотен. Точно такъв, за какъвто си бях мечтала. Оказах се в Холивудска романтична продукция. А! И да не забравя. Влюбен в мен до полуда. И аз в него да - за портокола.
Всичко беше повече от хубаво, но нито той, нито аз имахме свободен терен. Прегръдки, целувки, ръце по тялото и... , до там.
Не случайно предупредих, че съм си малко лудичка. Една събота бяхме у нас. В къщи бяха и майка и татко и брат ми и кучето и папагала. Нашите го харесваха и приемаха добре и когато идваше на гости ни оставяха сами в стаята ми и не досаждаха. Точно в тази събота обаче се случи да съм особено разгонена и направо си му скочих. Отначало той мислеше, че ще има само прегръдки и целувки, но още отначало имах идея да го подразня повече от обикновено и да си позволя малко повече волности. Ясно ви е, че момчето бързо се разгорещи. Аз обаче също. Казах му, че ако го е вдигнал ще му духам. Той скочи и преди да завърша изречението гордостта му стърчеше пред лицето ми. Дори не се замислих. Налапах го така, сякаш бях правила хиляди свирки и... , устата ми се напълни с нещо горещо, лигаво и със странен вкус. Докато се усетя погълнах част от него, задавих се и изплюх останалото кашляйки. Той се притесни и започна да ме прегръща и да се извинява, че не е успял да се удържи. Аз обаче се ухилих и го дръпнах върху мен. Започнах да го целувам и след малко отново беше готов.
Куччето ми се въртеше около нас и се чудеше какво става, а папагала, както обикновено се правеше че спи и ни наблюдаваше с едно око.
Бях много възбудена и свалих бикините си. После го дръпнах върху мен, а той се стъписа. Ама чакай, ама вашите, ама...
Няма ама - викам му, искам те, ще си мой. Хайде, докато някой не е дошъл.
Сещате се как се е почувствал при тези ми думи. Огледа се и попита заключила ли съм вратата на стаята. Естествено - излъгах го аз. Беше си доста притеснен, но се оказа на ниво... , а и опит си имаше. Докато се усетя сложи презерватива и влезе в мен. И никаква болка. Напротив стана ми едно хууууууууууууубаво. Еееееех, спомени :)
И започна веселбата. Аз започнах да пъшкам. Уж пъшках тихо, но кучето откачи. почна да подскача около леглото, да скимти и да пролайва. Папагала престана да се прави, че спи, разтърси перата си и почна да крещи високо и силно. Страхотна дандания. Татко вика от хола - какво става. Аз викам - нищо, нищо, закачаме кучето. А кучето захапа крачола на дънките на гаджето ми и започна да дърпа и ръмжи. Иска да го махне от мен. Сигурно мисли, че ми прави нещо лошо гадинката, а нали си ме обича - защитава ме. Аз се чудя да се кефя ли на секса или да пъдя кучето, че да не ухапе гаджето. Абе стана страшно. И никой не спира да прави това, дето прави. Папагала да крещи, кучето да дърпа крачола на дънките и да ръмжи, гаджето да се пази от кучето без да спира да ме... :) а аз да опитвам да се отдам на удоволствието, да хвана кучето за нашийника и едновременно с това да не падна от леглото.
Не стига това, ами майка почука на вратата и пита защо това куче ръмжи така. Аз и викам спокойно, закачаме го, но вече спираме. Гаджето като чу майка тръгна да става, но аз го дръпнах обратно и му изсъсках - стой тука, още не си свършил. Абе аз ще стоя, ама майка ти... - вика той и в този момент кучето го ухапа. Ух да те еба и помияра - ръмжи тихо гаджето, а виждам как му иде да ревне и да изрита кучето ми - ти не си мъж бе (кучето ми беше мъжко). Защо кучето бе - питам го - аз не ти ли стигам? И почнахме да се кикотим. Виждам, че го боли но продължава да ме... , и да подритва с крак настрани кучето и умирам от смях. Накрая не издържа, стана от мен и завърза кучето за радиатора. Обърна се към леглото и в това време майка пита отново - какво става. Папагала започва да се клати нагоре надолу и аз отново прихвам. През смях обяснявам на майка, че всичко е ОК и кучето вече няма да се сърди. После с приятелят ми продължихме от там, от където бяхме спрели. През цялото време папагала не спря да се клати, а когато приятеля ми свърши шантавата птица започна да крещи така, сякаш беше на негово място.
Както виждате доста шантав първи път. Особено като имате предвид, че вратата през цялото време не беше заключена. Мога само да бъда благодарна, че нашите са така толерантни към децата си. Колкото до гаджето и до сега не знам как остана възбуден. Друг на негово място щеше бързо бързо да се откаже. Предполагам, че съм имала късмет :)
Това е от мен. Дано ви е харесала историята ми.
Теди

37.   Хах добре се позабавлявах с вашите истории, а моята също е забавна. Беше прохладна пролетна сутрин и аз трябваше с приятеля ми да се видим на кафе. Отидохме у тях пихме кафе и от дума на дума се озовахме на дивана (да подчертая РАЗТЕГАТЕЛЕН) :D натискане, обарване в продължение на два часа и накрая стана работата. Обаче аз имах невероятни очаквания и като ми го вкара първия път се изказах: ''Аз: Вкара ли го вече? Той: Почти, защо? Аз: Е че това ли било прословутия секс!? ''.. и оттам смях, смях... В крайна сметка довършихме нещата и тъкмо сме приключили и майка му се прибира от работа и ни заварва голи :D Жената от притеснение излезе навън на студа и на дъжда да ни изчака да се облечем.. После 2 месеца не смеех да я погледна в очите :D:D Е това беше моя първи път, в който освен проникване имаше и доста комични ситуации! :D:D:D:D

38.   Аз бях на 19, той също. Съученици в различни класове, заедно от 2 години. Опитите ни дотогава бяха завършвали на ниво натискане. Ядосвах се, тъй като той не проявяваше какъвто и да било интерес да промени това, намеци, шеги - йок. Една вечер говорим по телефона. Викам му: "Две години ме държиш за ръка и ме гледаш в очите. Каква е тая платонична любов, как я мислиш тая работа? " Toй измънка нещо и ми вика, че нямало да ме държи за ръка пред хората щом ме е срам. Полудях, ясно ми стана, че не ме е разбрал и че не знае какво е "платонична". Изпитах срам от желанието си, а също и страх да не ми откаже. В крайна сметка, обясних му и попитах не е ли вече време да станем по-интимни. Шашна се, замлъкна.. И ме пита: "Ти.. искаш да спим заедно ли? " А аз: "Дааа", и се чу само един нечленоразделен звук* по телефона.
Направихме го на бала си, бяхме в една стая съвсем законно и официално, абсолютно трезви. Пристигнахме в 15h, влязох да си взема душ. Докато бях в банята с какви глупави мисли се занимавах - както всяка жена- дали ще или не, ма то сигурно вечерта, ами като изляза от банята какво да кажа, как да се държа.. Е, за първи път оставахме сами - нормално.
Влезе след мен и той в банята, след което веднага ме награби.
Помня, че бях по гръб и ме беше срам от сливката :D Как изглежда. Луда работа! Срам ме беше и да го гледам ТАМ, въпреки че мноооого ми беше интересно. Бях се завила до кръста и влезе за френска без да ме пита. Срам ме беше да го спра, а не можех и да се отпусна. Само си представете - той под завивките на тъмно и зает с езически дела, а аз държа юргана да не би да ми я види!
Така 45 минути, ако не и повече. Нищо не усетих, т. е. никакво удоволствие. Излиза той изотдолу, ама зачервен, изпотен. Такива едри капки пот му бяха избили, до ден днешен не съм виждала по-големи. "Ох, вика, нищо ли? ".
Не помня какво отговорих, нито какво точно после стана.
Спомням си момента, в който влезе. Не ме заболя, а мислех, че ще ме прокъсне от - до. Знам, че в главата ми беше само мисълта какво да правим с кръвта и дали няма да се погнуси като я види. Кръв обаче нямаше, а старателно я търсих по чаршафа тайно от него. На края вече ми вика "Мило, свършвам в теб! ", викам му "Давай! " и ми стана кеф, понеже на него му е кеф. Е, свърши, и такава усмивка му удари. Както каза едно момиче преди мен тук, в коментарите, от ухо - до ухо, като тиква.
Направихме го още веднъж веднага след това, като тогава за първи път духах, и още веднъж след партито, когато ме болеше до такава степен, че сълзи ми тръгнаха. Казва ми "Мило, не искам да те боли", но не слиза и не спира да ми го наб*ва. Сега ми е смешно и мило като си спомня. Мога да кажа, че на третия път все едно ме отваряше за първи.
След баш първия усещах разтягане, протриване и неприятно леко болезнено усещане по време на на покой и движение, но болка - не. Удоволствие изпитах на 7-мия път, вече в друга обстановка и по-спокойна.

* на път е бил да извика "Йесссссссссссссссссссс", но се е спрял :) Разбрах по-късно.

39.   Аз бях на 17, той на 19... приятели и излизахме понякога да пийнем по нещо и имаше период в който се виждахме все по-често. Много привлекателен, точен пич и аз така предчуствах че нещо ще става, една вечер преди да излезем се нагласих, беше началото на Апил месец. Вечерта излизаме нали и отиваме с колата на един самотен плаж по принцип на разходка. Взехме от колата едно от тези които се слагат на предното стъкло да пази от слънце да не се нагряват седалките и го постелихме на пясака и седнахме да си говорим. По едно време се награбихме, да ама нашия момък забравил че съм му казвала преди че съм девствена и си мислел че съм го правила и ръга пръсти :D. Викам му "Ейй по полека де, за къде бързаш, нали знаеш че съм девствена" и той като се вцепени спря се за малко и ми вика "Ама как бе не си ли го правила преди там с някво момче нали ми разправя един ден" и аз "А бъркаш се нещо"... и двамата стоим и се гледаме и той накрая ме пита искам ли и аз казах ДА и така. Болеше малко, беше голям студ, но аз от притеснение, вълнение не усещах студа изобщо. Накрая целите бяхме в пясък и за капак той си изпуснал ключовете за колата някъде из пясъка и телефоните ни са в колата и търсихме в тъмното, супер лека светлина имаше от луната и аз докато търся набарах презерватива който ползвахме... и си помислих че е чужд, абе голям смях беше. Докато търсехме ключовете се шегувахме как ще трябва да викаме някой да ни помага или да ни даде телефон да се обадим на някой познат и ще ни заварят така на плажа в тоя студ...

40.   искам да попитам може да му е много малък и да не може да ми скъса ципата

41.   охх... голям смях беше, понеже аз тогава почти на 17, заклевам се, че чувствах като последната девственица, понеже в коя клас, заклевам се мойте съученички на тази възраст се лашкаха като за последно.
Но от друга страна, аз не исках да намеря "принца" ами нещото, което да ме отърве от това пусто време да не го мисля повече. И на един купон, една моя приятелка и нейното гадже почнат да ме обработват за тройка - аз си викам... миии добре тогава, пийнах здраво за кураж и се оттеглихме в спалнята на родителите. И лягам аз в поза печено пиле, чакам младежа да задейства, помня как мойта приятелка ми каза "ако много те заболи захапи чаршафа" та беше голям смях. Много се помъчи пича, дорде успее да ме дефлорира а и аз, повелителката на страстите почнах и да коментирам "е... ма това ли е секса??? Ебаси тъпото... " така сладура издържа цели 5 минути, мацката нещо май й докривя, а аз все още в позата печено пиле ме беше страх че като надигна глава ще видя че съм изцапала всичко в кръв (имаше чак на следващата сутрин някакви капчици) Абе забавна история беше :)))

Оффф

42.   41, тройка от първия път? Куражлийска работа.

Ел:)

43.   Мога да кажа че при мен тръгна добре и тъкмо я отвори и щя да и го вкарвам чух как се отваря вратата на стаятя и ооооппппаааа... Баба и влезе прилоша ми :-D добре че ми даде поне обувките да си взема

44.   хаха номер 43 ти разби с бабата.. , :))))))

Моят първи път беше, когато бях на 18 години, а той на 24г. Бях студентка първи курс, за първи път в нов град, далече от вкъщи... Запознах се с него и честно казано нито дотогава, нито след това съм се чувствала толкова силно привлечена от момче. Какво да кажа бях запленена от него още от първия миг, в който ме заговори. Любов от пръв поглед! :)) Спах с него точно една седмица след като се запознахме. Понеже бях на 18 год и още девствена и си мислех, че ще ме помисли за смотана, че съм още девствена, го излъгах, че съм го правила един път, но не ми е харесало. Той ми повярва, не се усъмни. :) Той много по-опитен от мен (започнал на 16 год. ). И така на седмия ден от нашето познанство след един купон отидохме в неговата стая в студ. общежитие. Така се бяхме разгорещили от купона, че въобще не се притесних от факта, че съквартирантът му и гаджето на съквартиранта спят на другото легло. :))) И така аз бях много възбудена и готова. Той ми вкара нежно и леко. Не ме е боляло, нямаше кръв, хареса ми. На другия ден сутринта пихме кафе и след това отидохме в зоологическата градина на разходка... Казах му, че ми е първия след четръртия път. Беше изненадан, не предполагал, не усетил. Аз се почувствах поласкана. Това беше преди 17 години. Той отдавна вече ми е съпруг. Имаме щастлив брак. Сексът продължава да е невероятен. А аз продължавам да съм все така влчбена в него...

45.   Ех, кога ли ще дойде време и аз да опиша моят първи път в тази тема...

М 24

46.   Първият ми път беше пълен провал. Не само така и не ми стана, но и беше с проститутка.

Цяла седмица го планирах, обаче. Бях подготвен! Бях разкарал всякаква възможност някой да се натрапи в най-неудобния момент. Кондоми, чисти чаршафи, даже се изсилих и купих лубрикант за вагинален секс - поне бях достатъчно наясно, че просто няма начин жената да се навлажни от само себе си. А... и откакто си го бях навил на пръста твърдо да го направя.... от нерви нямах никакво желание дори да мастурбирам.

Като дойде и я видях, останах като гръмнат. Грим, подчертано курвенски дрехи (то и какво ли да очаквам, де). Изсмука 2 цигари за 5 минути, а след като обявих, че няма смисъл да се старае повече, изпафка още 2 - общо 4 за около час. Отговаряше ми с плитки отговори, като че ли нарочно, да не би случайно да я харесам на ниво над чисто сексуалното, чалгарка била и т. н. Мисля че това ми уби както желанието за разговор, така и желание за каквото и да е друго.

Иначе се постара момичето. Първо с ръка, после с уста и кондом, после ми предложи масаж да се отпусна малко. Пък и без дрехи ми се стори доста по-симпатична. Накрая реших, че няма смисъл от повече опити и я пуснах да си ходи.

Сега в ретроспекция си мисля - по-добре, че нищо не се получи.

47.   Аз съм момче на 17 години. Моят пръв път беше лятото и беше много интересно. Една вечер излизам с приятели в едно кафе и там виждам компания познати момичета. Сред тях имаше и една непозната с която аз в последствие се запознах тя тъкмо беше навършила 23. Поговорихме си и след това тя ми каза че ще ходят в някаква къща на купон аз отидох с тях. През цялото време тя се държеше много перверзно с мен и ми повтаряше че знае какво искам но няма да стане. На мен ми беше нужно само да стане да играе и бях обмислил всичко какво ще направя, но тя не искаше да играе. Накрая се нави и стана да играе на една песен аз също станах и танцувахме. През цялото време тя ми повтаряше с перверзен глас че няма да стане моята, което още повече ме нахъсваше. Аз я метнах а рамо (като човал с картофи) и я занесох в някаква летна кухния и я метнах на масата. Започнахме да се целуваме като тя започна да се възбужда но не ми позволяваше да и сваля гащите. Накрая и свалих гащите и се наведох но тя каза че не иска да я лижа. Започнах да си свалям панталона но тя ме спря и каза че няма да стане моята. След това собственика ни изгони от там и се преместихме на някаква тераса. Там продължих с опитите но тя не искаше. Ту отпускаше по малко ту се дърпаше. Вече всички си тръгнахме и аз тръгнах да я изпращам до тях. Докато си говорехме аз я навих. По пътя срещнахме майка и тя ми каза че това е майка и и аз се направих че не съм с нея и я подминах (вече беше 5:30 хората ходят на работа). Изчаках я да си поговорят далече от тях след което продължихме към нейната къща. Тя ту се разколебаваше ту се съгласяваше, но накрая стана. Отидохме от тях а тя се дъжеше толко перверзно че.... беше страхотно и тя също остана доволна. Каза че като за пръв път се справям добре дори мислеше че не ми е за пръв път.

48.   Какви весели истории, нека и аз разкажа моята. Бях на 17 г. имах една приятелка която беше лудо влюбена в мен. Една вечер през зимата бяхме на дискотека. Тръгнахме си, и аз реших да я изпратя. Беше много студено, умирах от студ. Започнахме да се целуваме и тя пъхна ръката си в панталона ми, а беше по-малка от мен на 16, мн се възбудих. Тогава тя ме хвана и ме завлече до някаква барака до техния блок. Влязахме, а аз направо си глътнах езика, не го очаквах мн се притесних, незнаех какво да правя. Започнах да я събличам беше много смешно оказа се че има адски много дрехи, пуловери блузи, клин, отдоло чярапогащник оплетох се в дрехи и ощте повече се притесних, а тя ми свали гащите останах гол по яке със стърчаща пишка чувствах се глупаво, супер смях умирах от студ, нищо не виждах, наоколо беше пълно с някакви боклуци, опитвах се да напипам нещо и по интуиция да разбера каде да го вкарам, почна да ми спада натисках тук там накрая слава богу влезе, ама тъкмо влеза 1-2 минути и се изпразних, умирах от срам, искаше ми се да изчезна, мислех, че няма по голям некъдърник от мен. Слава богу момичето излезе свястно, каза че съм бил страхотен, че имам най красивия и голям пенис въпреки, че сега знам че го е казала за да се почувствам по-добре, но това ми подейства страхотно. На другия ден у тях се представих като мъж бях мн горд със себе си. Бяхме заедно 2 год. още сме мн добри приятели, а вече съм на 35 г.

49.   При мен случката беше също доста смешничка.. Аз и моят приятел бяхме девствени и реших да му направя подарък за рожденния му ден.. Всичко протичаше нормално, но по едно време се сетих че не съм яла торта и му казах да изчака (а той не беше свършил още )и отидох да хапна защото като съм притеснена обикновено ям и като се върнах той беше заспал хаха.. нищо де бяхме заедно 3 годинии

50.   Аз си бях бая малка няма да казвам на колко, че ще ме коментирате много :D Момчето и то ма беше по-голям от мен с няколко години и уж беше много знаещ много утракан иии като се стигна до действието той замря, дигна го и до там беше.. заведението стана на самообслужване :D Та в общи линии моят първи път беше леко изнасилване на това мило момченце :D
безопашка

52.   Разказвайте, да знам какво ме чака!

1-50 от 88