Споделена история от Секс и интимност

Проблем с новото гадже
Здравейте,

Не искам да се впускам в подробности, но моля за съвет за един наистина голям за мен и приятелката ми проблем.

Заедно сме от един месец, на по 23 години сме. Преди 2 седмици най-накрая решихме да го направим. Тя бе доста възбудена, както и аз, но не стана нищо, защото просто не можа да влезе въпреки, че преди това я бях стимулирал орално повече от 20 минути.

Имал съм една връзка преди това. С нея отначало бе също трудно, защото пак не влизаше, но след това намерихме точната поза и нямаше такъв проблем. Само избягвах цялостното проникване, защото тогава я болеше доста. Първата ми приятелка е била с няколко преди мен и веднъж каза, че моя е огромен, защото може да го хване с две ръце и остава място за още една, а е и дебел колкото шише от малка минерална вода. Втората, когато го пипна за първи път само се усмихна дискретно и нищо повече.

Мисля си за лубриканти, но не знам дали би имало ефект.

Моля, ако някой има подобен проблем и го е решил по някакъв начин да сподели, за което ще бъда много признателен.

Коментари

1.   Я, намали порното! С размерите, които описваш ти изобщо не можеш да го вдигнеш до степен да го вкараш. Схващаш ли?

2.   Ти сега тука да ни се похвалиш ли?
Ми хвани си някоя, дето е родила 2-3 деца по естествен път и няма да имаш никакви грижи! Даже ще ти се зарадва на макс.

3.   Еее, веднага нападнахте човека. Какво, никой не може да има голям пенис ли? ! Авторе, пробвайте пак, бъди много внимателен, ползвайте лубрикант. С времето би трябвало да свикне.
Успех

4.   Брото не се трови и аз съм така, като правя тройка с две мацки двете го хващат с по две ръце и остава да стърчи още толщова, а обиколката му я мерят със шивашки метър от 1. 5м. и от него остават да висят има-няма 20м.

6.   Освен да се впуснеш в порно индустрията какво друго да ти пожелаем?:) Малко абурдна ми се струва тази големина, за която говориш, но ако не се кодошиш просто ще ти кажа, че сексуалният ти живот ще страда, неизбежно е, няма жена, която да иска да я боли докато прави секс.

7.   Гледам ги тия с големите по порно филмите, ами че те горките половината им е отвън. Каква файда че им е голям, като не могат да го вкарат целия? Чак ги съжалявам, като ги гледам. Трябва ти нещо за смаляване, авторе, но не знам дали е възможно. За уголемяване съм чувал, но за смаляване не съм.

9.   Не е невъзможно дължината да е такава, то зависи и от ръцете, но 2 ръце и да остане, при един може да е едно, при друг друго. Мойте ръце са малки и 15 и нещо - 16 см го хващам с две ръце и остава малко, но виж за дебелината трудно бих ги повярвал, че е колкото малка бутилка или може би защото моят не е такъв и не мога да повярвам, че това е възможно. Вижда ми се нереалистично подобна дебелина, но дължината може и да не лъжеш, ако са ти по-големи ръцете и 18 и 20 да е, има хора с такива пениси. И аз искам голяма дебелина, ама няма. И все пак съм забелязал, че по-важното е да имаш твърд пенис и силна ерекция, защото моят пенис ужасно се промени от годините 18 до 24 сега, защото правех адски много упражнения и ми беше фикс идея да имам по-голям член и по-твърд. Първите ми сексуални опити от комплексарщина, че ми е малък бяха супер плахи и наистина бях с 13-14 см мек пенис, в последствие започнах да прилагам техника на мисълта, да правя упражнения и към ден днешен се случва честичко приятелката ми да я боли и да ме кара да съм по-нежен, но като си имал подобни мисли и проблеми, че ти е малък, повярвайте ми дали се спирам, даже ми действа стимулиращо, като я боли, съжалявам, но е така. На дебелина винаги съм мислел, че имам скромна дебелина с оглед нещата, които чета и всеки с хвалбите си, относно реалните статистически данни, смятам че съм в нормата, но твърдостта е нещото, което е най най-важно.

10.   За дължината - ако е над 17-18 см, си е голяма дължина. За обиколката няма как да повярвам, че е колкото малка бутилка. Но най-важно от всичко е добрата ерекция. Аз изобщо не съм почитателка на големите размели, които се срещат и по-рядко, разбира се. Проблем си е. Освен дълга предварителна игра и доста лубрикант, друго не виждам. И пак зависи от анатомията на самото момиче, защото тя не еднаква като дълбочина.