Споделена история от Секс и интимност

Секрет
Значи преди две седмици приятеля ми реши да пробвамеее да ми го вкара да видим какво е чувстовото (това ми беше за първи път ) .. значи имаше секкретт на главичката му и го накарах да се обърши след това ми го вкара но не целия нямаше и минутка и си го изкара .. може ли да стане зачеване .. а пък и следд като си го изкара веднага отидох до тоалетната .. а на следващия ден си направих тест и имаше само 1 чертичка.. ( пиша ви го по най простия начин защото съм много притеснена и ме е страх да не би нещо да ми има) ..

може ли да се забременее от тозии секрет?

Коментари

1.   Да може, щом ти го е вкарал

2.   Знаете да работите на РС, не знаете да се миете, какъв секрет, какво забърсване???Какво е това вкарване за минута...

3.   А и теста показва най-рано 7 дни след половия акт.

4.   Детска работа!Утре гледайте да не пробвате какво е да си заврете главата в пералнята за минута и да пуснете центрофугата.Мислете какво правите,бе хора!В секрета се задържат сперматозоиди,та ако ще и за 10 секунди да сте си играли на секс.Защото малко позабременели няма.

5.   Мила...недей да правиш секс преди да си започнала да учиш биология и преди да пораснеш ;х Ти дори не знаеш кое, кога и от къде излиза, а ще водиш полов живот...къде отиваш?!

Мег*

6.   Уж не ставате от компютрите и сте много информирани...
Мечо Пух

7.   Няма да забременееш от такова нещо! Шансът е 0,25 %. Трябва да си голяма късметлийка, за да забременееш, така че не се притеснявай!

8.   Бати и хора..уж сте в тоя сайт да дадете съвет на хората..а не да ги нападате..не знае момичето и пита..или просто не пишете тъпите си коментари..или дайте съвет...а не постоянно да упреквате хората..!

Да наистина може..но зависи и от самият организъм на жената..

Djudje

9.   Толкова се дразня от деца, които нямат и елементарна сексуална култура и тръгнали да правят секс... Образовайте се, това не е шега !
Илси

10.   Ае дайте съвет кво сте тръгнали да обвиняватее .. само едни и същи коментари пишете .. помогнете на момичето а не да и казвате да се образова и други неща .. просто иска да разбере дали може да се забременее от този секрет..

11.   Казаха ми че от този секрет нищо не може да стане защото главичката се овлажнява за да не го боли като го вкарва .. Вярно ли е?

Яни

12.   Боже, каква неграмотност! Секретът е овлажняване което помага за това членът при проникване да не се притрие. В този секрет няма сперматозоиди и не трябва да се избърсва. Както номер 7 казва има минимален процент там да са попаднали такива, но той е супер нищожен. Наистина, вземете и прочетете ПРЕДИ да сте правили каквото и да било, а не да питате СЛЕД като е станало.

14.   Номер 10 - тя ще си получи съвета, който иска, не е там въпросът... Първо нека да се научи да не прави секс, когато не е достатъчно информирана за тези неща, за да не ни иска след време съвет : "Помогнете ми, да го махна ли.. ?"
Илси

15.   Днес си направих тест и отново ми показа 1 чертичка дали мога да му вярвам

16.   Така... Аз доколкото разбирам, това е била работа за няколко минути не повече... И това е бил първият път на момичето, което очевидно е доста малко за тия неща, ама тя си знае. Та... Аз съм на 18 години и преди моя първи път сигурно съм изчела няколко форума по тези въпроси... При мен имаше страшно овлажняване първия път и този въпросния секрет най-вероятно си е бил нейния, след като е имало проникване преди да го забележи... И както компетентни лица са се изразили, секретът, който членът на момчето отделя, е почти невъзможно да съдържа сперматозоиди в себе си... Цялата тая олелия, мисля, че е излишна... И след 2 теста (98-9% сигурност) не виждам от какво още се притесняваш?! Седни и се поинтересувай в интернет за някои неща преди пак да се шашнеш от подобна глупост :)

Поздрави!
Ц.

17.   здравейте моят въпрос е може ли да се забременее от псевдопроникване което значи че момчето търка своя пенис между краката на момичето за стимулиране на клитора но без вкарване на члена във влагалището и при положение че момичето никога не е правило секс и никога не е вкарван в нея мъжкият полож орган. Благодаря предварително.

18.   №17 това псевдо проникване което описваш се нарича петинг. Не не може да забременееш девствена.

19.   Благодаря много за отговора и последно аз се притесних защото се говори за този секрет, който се отделя, когато мъжът е възбуден и исках да попитам по този начин без да е прониквал в мен никога и не е свършвал на срамните ми устно докато е търкал 4лена си там може ли да е попаднало нещо от онази те4ност благодаря предварително

20.   Лелеее момиченцааа, много сте зле, ама много, едно време нямаше нет и беше срамно да се говори за секс, дори и с приятели, пише ви момиче на 28г. а сега има интернет и сме в 21 век и всички говорят и правят секс, а вие какви въпросчета задавате, ако не ви е удобно да питате приятели и познати, вижте в мрежата за инфо, толкова е лесничко и простичко, най тъпият въпрос който съм чувала "дали може да забременее девственно момиче при положение че пениса на мъжът само се е търкал между краката й" Ще падна от смях...
Каквото и да запитате чичко гугъл, той ще ви каже

21.   20, за да има в „чичко гугул“ някой трябва да го е написал, нали?
Едно време си е за едно време. Аз съм на твоята възраст и е имало по-дълго интернет, отколкото съм правила полов живот.. Ти да не си почнала на 12?
Срамно било. Срамно е да си ограничен и прост, не е срамно да питаш и да търсиш отговори, както и няма нищо срамно във всичко човешко и свързано със секса!

22.   Вие за презерватив не сте ли чували бре??? Боже мой.... :ХХ