Споделена история от Секс и интимност

Девственоста
Здравейте. Аз съм момче на 17 години и още не съм правел секс ,а вече изспитвам нужда ! Незнам какво да правя нямам приятелка немога да си намеря такава която на мен да ми харесва ,имал съм шансове но съм ги пропуснал за което сега съжалявам ама .. ,като си представя че още съм девствен и не ми се прави нищо нямам желание за забавления и такива неща ! Моля дайте по едно мнение или съвет може би !

Коментари

1.   И кво като се сетиш, че не си правил секс и вече нищо не ти се прави. Ами то щом нищо не ти се прави, нищо няма и да стане. До 30 ще си откъртиш така ако не се отпуснеш малко и ако не започне нещо да ти се прави.

2.   Хахаааа...НОМЕР 2 разсмя ме...

3.   Божееееее, дотам ли я докарахме, че да се депресира човек, че е девствен???!!! Ти няма ли за какво друго да се депресираш? Щом си имаш нужди, търси начин да ги задоволиш, ама чак да правиш драма от това...още повече, че това е нормално състояние на всеки човек преди да стане полово активен. Не си убил никого, все пак. Цял живот ще правиш секс. Постарай се поне първият път да си заслужава, защото няма втори първи пъти, ако ме разбираш :)

4.   да трябва да има добьр спомен

5.   Пише се девственосТТа, а не девственоста.