Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е ?
Имам връзка с едно момче ходим от 6 месеца и половина на 14 съм той е на 15 ,добре сме не се караме в отлични взаимнотношения
прави ме толкова щастлива ,така де въпроса ми е нормално ли е ако го направя на тази възраст ,според мен съм на пълно готова на 14 съм но приличам на 17 по телосложение и визия ,не че той ме кара даже напротив не е повдигал темата каза само когато съм готова ,а аз се чувствам готова !

Коментари

1.   Като имаш предвид, че някои го правят на 12, ти си сравнително голяма. Все пак помисли хубаво, преди да го правиш. :)

2.   Мии по-лесно ще ми е да определя акоо ми кажеш височина, мерки, килограми....а ако имаш снимка, ще е по-лесно (nod) ... ;/

Колко ли коментари съм писала на тази тема.. "мислите ли че е рано?" "Нормално ли е на тази възраст?"..Е не...не мисля че е нормално, но щом се чувстваш готова какво ни питаш нас, а и както 1 каза- някои го правят на 12...Това си е изцяло товя преценка!

Мег*

3.   Mислиш, че си готова да го направиш (според мен става дума за секс -май те е срам от тази дума), защото има момче, което ти е заявило, че иска да му съобщиш, когато си готова (т.е, той вече е завил желанието си), защото знаеш от тук, или от пресата, или от хлапетиите в училище, че са го правили (проболи са им химена), и телосложението ти отговаря на физическите размери, необходими за да поемеш в тялото си мъжкия атрибут. Всичко това говори само, че знаеш какво е секс и че няма да се различаваш от останалите, ако предприемеш стъпка към това, да позволиш на момчето, с което "не се карате и сте добре" да бъде първият, когото ще наградиш със себе си. Така да се каже, ще му направиш подарък. Същевременно и ти вече ще можеш да се държиш важно между съученичките си, които не са вкусили от "забранения плод".
Да знаеш, обаче, че тези основания никак не са достатъчни за да ти кажа дали си годна и готова да "го направиш". Много по важно и съществено е дали психиката ти е подготвена за изненадите на реалния сексуален живот, който ти според мен не познаваш. Става дума, за вътрешното ти, собственото ти влечение, което природата разгаря в теб. Не дали трябва или не трябва да си девствена или не, а дали желанието ти за секс е достигнало степента да замъглява съзнанието ти и да те обърква и да подтиска останалите дейности в ежедневието ти. Друг е и въпросът, кому ще се довериш, защото сексът е страшна сила, но в никакъв случай не е определящ за битието на всеки човек. Нали не би искала да попаднеш на човек, който просто ще "се забърше в теб"? Няма ли да си поиска свободата, след като веднъж те е постигнал?
Мисля, че ще си готова за секс, когато усетиш, че не свързваш секса с любовта. Когато си наясно кога искаш само чист секс и жадуваш чистото удоволствие от него, и кога сексът е част от безгранична обвързаност, каквато е любовта.
Иначе, физическите ти данни говорят, че можеш да раждаш деца. Нищо друго.

4.   Направете го, но с презерватив, защото е опасно ;) :П

5.   от авторката:''Става дума, за вътрешното ти, собственото ти влечение, което природата разгаря в теб. Не дали трябва или не трябва да си девствена или не, а дали желанието ти за секс е достигнало степента да замъглява съзнанието ти и да те обърква и да подтиска останалите дейности в ежедневието ти."
точно това бяха думите,точните думи които изпитвам и аз наистина !понякога направо не издържам и полудявам и ми се иска точно на мига на момента да го направим

6.   от авторката: всъщност по точният ми въпрос трябваше да буде ,,ще съжелявам ли ?''

7.   Защо не пробвате първоначално с петинг? Не е нужно да стигате до самия акт. Може да си доставите удоволствие и без да правите секс - галете се, целувайте се...по безопасно е, пък и така ще можеш да прецениш дали наистина си готова за такъв тип изживявания, без да правиш нещо крайно, за което после да съжаляваш.

8.   Искаш, защоот другите го правят. А приказките за замъгляване на съзнанието от силно желание си ги чула я в Секса и града, я в някой друг подобен филм. 14 си е рано! ТВЪРДО! Гледай си уроците и инвестирай в бъдещето си. Чудя ви се, защо толкова бързате да пораснете? Това няма да ви избяга! В никакъв случай! Само дето после не може да си върнене безметежното време на детството колкото и да искате. Айде умната и не бързай като пърле пред майка си!

9.   от авторката: Дам съгласна съм с (7,8) =]

10.   номер 3 много ме възбуди!!!

11.   Кого възбудих? Я да се съблича бързо! Да пишка и да си ляга!

12.   Знам ,че не тук е мястото да попитам но се извинявам предварително... опитах да направя тема но не се получи...та въпроса ми е:Когато се целувам страстно с момиче започва да ми тече някаква безцветна течност от пениса и се чувствам неудобно защото понякога се появява малко петанце на дънките? Нормално ли е ? Не е сперма !

13.   нормално е това което ти тече, то почиства пътя за спермата :)