Споделена история от Секс и интимност

На 23 години съм и изпитвам сексуално влечение към по-възрастни жени
Здравейте. Не знам как точно да опиша положението си в момента, но мисля че нещо не ми е в ред. На 23 години съм и изпитвам сексуално влечение към по-възрастни жени!!! Знам че не е нормално и искам да чуя вашите съвети относно това, проблем ли е и трябва ли да търся помощ? Благодаря Ви.

Коментари

1.   Винаги жените са вървяли една крачка пред мъжете, във своето развитие.Така че е напълно нормално, защото ти си вече жена и в повечето случай едно момче на 23години, не може да ти даде това което един мъж пр. на 35-6год. може.

Няма за какво да се тревожиш, не ти трябва помощ.

2.   Не мислq че това е проблем аз съм малко по голям от теб . Само веднъж ми се е случвало да бъда с по -голяма от мен жена (47г. ) и мога да кажа наистина не съм изпитвал по голямо удоволствие .... за съжаление повечето жени на възраст около тази са или заети (трайно) или не искат да имат дискретни връзки и по-младите мъже защото им се струват не толкова сигурни...

3.   Споко , пич, всички сме така на един етап. Мен ме отвори приятелка на майка ми когато бях на 16 и оттогава предпочитам по-възрастните. Опита си е опит. А и знаят за какво става дума и не се правят на прекаленно недостъпни. м32

4.   Защо да не е нормално? Много момчета обичат да спат с по-възрастни жени от тях, доставя им голямо удоволствие:) не се притеснявай нормално е ::P

5.   Според мен не е проблем стига да не са с пожече от 10 години по-големи от теб

6.   Ако си мъж не е проблем. Ако си жена на това време пак не е проблем. Няма лошо да искаш да си с по големи от теб. Мисля ,че това е преходно и ще отмине!

7.   Еми човек зависи колко по възрастни от тебе аз например си падам повече по към 30 годишни (ама не някви гнусни дебели и пъпчиви) и по 19-20 правя и изключения по някога.

8.   Нормално е. Не се впрягаи толкова. Станеш ли на 35 ще търсиш 20-годишни. Сега събираи опит, които да прилагаш по-натам

9.   Всичко е на ред , пич. Аз бях на 18, живеех в друг град заради училището и хазайката ме отвори за сефте. Беше 35 годишна, страшна жена, беше в майчинство, гледаше бебчето си второ дете. Почти всяка сутрин като излезеха мъжът и с голямата дъщеря , тя ми даваше знак и отивах при нея в спалнята да го правим. Постоянно ми повтаряше, че съм страхотен мъж, а на мен как ми харесваше, това блаженство не се е повторило. Мина време , ожених се за по малка от мен , имал съм още много връзки, всичко си е на ред. Не се притеснявай.

10.   Ти топлата вода сега ли откриваш момченце:) Ми щом ти мислиш, че не си наред - явно и целият свят е сбъркан!- Нищо ново - нормални неща. По - скоро любопиство - пък любов с по- голяма жена няма да те убие я:)) Най- малкото ще получиш качествен секс и ще разбереш какво е да си наистина с жена - защото много бързат някои да станат жени - но то не се изчерпва само с едното ....Но ти явно точно от това имаш нужда - и с точната дама - знам че ще ти хареса ;)

11.   Аз съм на 40 г. и вече повече от 2г. съм с по- млад мъж на 27. Приказка е - от авантюра стана нещо много повече за двамата. Както знаем всяка приказка има начало и край - но някои имат и продължения:)

13.   Не се притеснявай. Каките обичат да са с по-малките защото са физически по-силни, а им показват как се правят нещата и ги учат.

14.   Нищо лошо, някоя такава само ще те сбръчка от чукане, сам ще си говориш. Ако се навие, де. Аз съм жена на 42 и по мен си пада едно на 23. Ама аз не си падам по такива малки. Предпочитам ги по-старички, гаджето ми е на 53.

15.   Виж ето ти моя съвет на 27г съм. Щом те е подгонил мерака няма как да ти мине ако не си "начешеш крастата". Затова смятам да ти дам няколко съвета от погледа на моя скромен опит (бил съм с 3 по-големи от мен жени над 40) 1. 99% от тези жени са омъжени (няма да си развалят семейството заради някои хлапак), имат деца (немогат да се злепоставят и пред тях), имат някакво полужение в обществото.

Така че преди да правиш какво то и да било трябва да имаш кола и "терен" (жилище без саквартиранти)... интересното е че при този тип жени не е нужно да разполагаш с много пари.

След като си наясно с горното това другоро е лесно, жените в тази вазраст са страшно досетливи. Просто в разговор им намекни, че няма ништо лошо докато гледат менюто да "опитват" стига никой да не разбере и всякакви в тоя дух.... другото сте доиде от само себе си, а ако не доиде помоли ги да ти обяснят нещо (с което те са наясно) и и кажи да мине КОГАТО МОЖЕ.

Успех. Ако нямаш касмет пиши ще измислим и още нещо.

16.   Йеби брат, аз откакто се помня си тачим по-възрастните, тези които тресат само младо и представа си нямат на какво са способни по-възрастните и какво са изпуснали!
п.с. Не отказвам и на по-млади от мен, но пак казвам.... по-гот е с възрастните!

17.   На 43 съм и от 4 год. съм с момче на 25, разликата ни е 18г, по-голям е от сина ми с 1,5г. връзката ни е мното силна, във всяко отнощение. Карала съм го да си намери млада, ама той не иска .

18.   не се притесняваи брат аз на 24 години си хванах една мадама на 45 години много е год сега сам на 26 и още сам с нея много добре си прекарваме и страшен секс правим много неща научих от нея тези на нашата възраст няма да те светнат така за нещата от живота, така че живеи си живота и въобще не се притесняваи

19.   напълно си е нормално не си сбъркан не се притеснявай
и какво като си на 23, а тя на 35-36 например
голяма работа живота е един и щом ви кефи и ви е добре няма за какво да се притесняваш

20.   Според мен имаш отклонение на собствената
ОРИЕНТАЦИЯ.
Жена на 45 г.
Никога не бих се захванала "със сина си ".

21.   към 20 никога не казвай никога!!!

22.   № 20 съм
Не обичам геронтофилите.
Аман от перверзници.

23.   към 22 номер-наясно ли сте с геронтофилията и первезията?

24.   да

25.   ми според мен не е нещо извратено има мн такива случай тъйче споко

26.   До №33-ти т.е. Автора
Прочети в ГУГЪЛ там е обяснено от специалисти за сексу
алната ориентация,геронтофилите,сам беше писал че си влюбен в приятелката на майка ти...
Геронтофил,педофил имам представа не съм неподготве
на. Мъж с млади момичета- Педофил
Мъж с майка си -Геронтофил

27.   към 26 номер-май ти трябва да видиш в google какво е геронтофил и педофил!!!
педофилите не си падат по млади момичета,а по малки деца!
по младите момичета си падат чичковците,особенно с много парички!
а геронтофилите си падат по почти застаряващи,пресъхнали,ако щеш баби-тях това ги възбужда!
а нормално е момчета на прага на мъжествеността да си падат по по-големите жени-те са по-опитни и по-зрели,отколкото връсниците им!
пример-аз съм на 35,а знаеш ли колко 22 годишни момчета се занасят по мен?
и защо някой по възмъжал да не ме грабне?тук въпроса опира само до приятелство и секс и после кой знае дали цял живот няма да ми е благодарен...
така че доста може да поспорим по тая тема

28.   Не се притеснявай. Като ученик учех в друг град и живеех на квартира. Накрая на втори курс хазяина почина внезапно от инсулт. Той беше по голям от хазяйката с 12 години. Много пъти чувах тя как си иска а той я отблъскваше. Като започнах трети курс се оказа че сме сами с хазяйката на целия втори етаж. Тя беше готвачка в детска градина и към 14 часа се прибираше от работа. После се къпеше преобличаше и пиехме кафе. Един ден усетих че ми харесва и започнах да си фантазирам на тема секс с нея. На всичкото отгоре не носеше сутиен и циците и ме побъркваха. Така си минаваха дните и един събрах смелост да и кажа че съм влюбен в нея. Тя е с 22 години по голяма от мен. Каза ми че може да ми е майка и не бива. Аз обаче я целунах и получих отговор че това е всичко. Два месеца след това почти всеки ден и казвах колко е хубава и колко силно я желая. Постепенно от целувки се стигна и до други работи но все още не ми даваше. Накрая обаче желанието я победи и се предаде. Една вечер дойде в стаята ми съблече си пижамата и се гушна в мен. Щях да откача от кеф. Така се оказахме лудо влюбени. 10 г бяхме гаджета секса беше страхотен. В един момент майка и разбра и започна да и се кара а на мен ми викаше че тая работа ще свърши зле. Но не се получи така. Тя остана без работа и замина за Испания. Няколко пъти ходих там тя си идваше и я карахме така. Голямото разстояние си каза думата и се разделихме. Тя поиска защото според нея аз трябвало да си намеря жена да създам семейство и деца. Тази жена наистина много ме обичаше а пък и аз ще я обичам завинаги. Страхотна от всякъде а секса с нея няма с какво да се замести. Просто не е същото

29.   Не се притеснявай колега... Бях на 17 когато се запознах с една 39 годишна дама... По-готина от всички момичета които познавах, уникален характер и чувство за хумор... сега съм на 21, все още се чуваме и виждаме, сексът е уникален да не говорим за екстрите които предлага тази жена, качва те на 7мото небе за отрицателно време... даже ми предложи 3ка с нейна приятелка и мисля да се възползвам... Годините нямат значение стига да има уважение и щастие! Успех и дано усетиш това което имах предвид :)

30.   Пффф! ПО-голяма жена е страшно! изключително възбуждащо е, те са сравнително уравновесени, не си играят толкова игрички от типа да си нагласяме характерите, знаят малко повече какво искат и си го взимат с такъв замах, че ще се влюбиш. Не мислят за такива неща като малките момиченца и знаят какво правят. Аз обаче слагам един лимит от 42 (зависи от състоянието де) защото по-късно се появяват някои физически показатели, които трудно преглъщам трезвен. Има много разведени сами жени, а в тази зряла възраст и в последните 10-ина години преди менопаузата така ги пращи хормона... Мноооого страст. дай им газ, пускай шевната машина и събирай изживявания и спомени. Пък може и да сенаучи тва - онова. успех на всички късметлии, сега ти е кацнало пиленцето на рамото... ;)

31.   Споко, човек. Наред си. Аз преди известно време бях луднал по една страшна мадама на 36г., но по странно стечение на обстоятелствата забих друга кака, малко по-малка от нея. Та... всичко си е наред, милфовете винаги ще са нещо желано. Е, стига да не е над 10г. разликата между вас.

33.   С младо момче е емоция, но аз попаднах на такъв, който не ме удовлетворяваше. Иначе дълги години сме приятели.

34.   Терминът е Анилилагния
Споко и аз съм така привличат ме и млади, но по-възрастните от мен направо ме побъркват. на 33 съм бил съм и с жена на 45 скоро бях и с жена на 40

35.   Номер 34. Едва ли очакваш отговор, понеже историята е от преди три години. И е прекалено назад в страниците. Ако не беше в първите коментари, нямаше да го видя.

Интересно ми е какво виждаш в по - възрастните, защо си падаш по по - големи.
Аз съм в другата крайност и се чудя, дали нещата са обърнати.
Например в едно младо момиче аз виждам.
Наивност - лесно се съгласяват с теб. Дали ти виждаш по - големите като съветници с опит.
Силно емоционални са и по - лесно показват чувствата си.
Не умеят да изразяват задълбочено мнението си, и гледат да ти отстъпят.
Лесно се впечатляват - сякаш още живеят в приказките.
Да тяхното тяло ми се вижда и по - секси.
Разбира се, че не всички млади момичета са такива, но има и много такива.

36.   Младежа, не пропилявайте си живота с в търсенена по-възрастната жена. Казва го човек доста флиртувал с 20 и 30 години по-големи от него. Рекордът ми е 35 години по-голяма. Да - жените на по-голяма възраст има какво да дадат, най вече чрез жизнения опит, , не са истерично свадливи, обикновено с уреден живот под някаква форма и съответно са по-спокойни. Общуването е по-добро(не говоря само за секс). Но хлътването в тази посока може да ви накара да пропуснете много други моменти, да излезете от своето поколение, да не общувате много с връстниците си. И когато дойде времена да сте вашето поколение на върха няма да имате позиции. И така - моят съвет е - не прекалявайте.

37.   По-зрелите партньорки са дар от Бога за един млад мъж и много важни за съзряването му.

40.   Ако не са на годините на баба ти, значи нямаш проблеми.

41.   Аз също харесвам по-възрастните от мен жени. Случвало ми се е да бъда с жени на годините на майка ми и си прекараме супер. Както се казва в горния коментар, ако не е на годините на баба ти нямаш никакъв проблем.