Споделена история от Секс и интимност

21 годишен без секс.
На 21 години съм момче и съм девствен. Имал съм приятелки, но някак си не ми върви и вземам да се депресирам. Едната беше девствена много се притесняваше и неможех да и го вкарам другата бяхме на купон и нямахме презерватих и после не се видяхме. После аз се бях напил прекалено много и малкия неможа да се вдигне и такива ти ми работи. Вече немога да заспя ако преди лягане не си набия една чикия, мисля само за секс. Срещнах се с две, три момичета в сайтове за запознанства по интернет еми не ми харесаха какво да направя. Искам поне малко да ми хареса момичето не е казано да я обичам. Баща ми вика трябва да трупаш опит сега не ги подбираи ама немога така незнам. А пък съм в такава компания от момчета и уча и в техническия и там няма момичета и вече се чудя какво да правя. Никой от приятелите ми си няма приятелка ама поне от време на време забиват някоя от работата за секс (бармани по Златните . т.н.). Ама мойта работа е на пристанището и там само кочове (освен да хвана някоя проститутка на пристанището). Иначе несъм някакъв мухлйо излизам насам натам обличам се добре уча, работя, обаче с момичетата не ми върви и ето ме накъде съм се запътил, май към някоя тъпа курва да и дам 100лв. и всичко да се свърши, ама каква е файдата с някаква на която това и е работата и аз ще съм поредния за деня. Имаше една кака на 28 години ми беше навита преди време ама аз нали имах приятелка, която беше девствена и се надявах да стане с нея, но уви аз един пръст като и вкарвах и викаше, че я боли а пък камоли надървения ми пенис, целувки, милувки, гелове пробвахме 2,3 пъти и двамата се отказахме и ест. се разделихме. А пък каката се омъжила сега и няма как да си поискам от нея. Май се увляках много, но ако някой иска може да ми даде някакъв съвет какво да правя, защото така да се каже съм супер загорял.

Коментари

1.   Даваи 50-100 лева на някоя ку*ва и свършваи тая работа.Много хора чакат да имат приятелки,трошат много нерви и накрая -нищо.Истината е в проститутките-те са наи-добрия приятел на човека.Щом ходиш и на работа-не те бърка 1-2 пъти в месеца да си викаш някоя кака.Няма да съжаляваш,сигурен съм.Успех ти желая,недеи чака приятелки и там разни такива,че тях много ги е страх да не им се изтъркат половите органи и ще има бая да почакаш.Пък като си завъдиш приятелка някои слънчев ден-още по-добре.Още веднъж-успех

2.   Да пич баща ти е прав.Трупай опит.Падне ли ти не се замисляй.Само да се пазиш ей.Гумата винаги да я носиш, че иначе може да има неприятности.Ако пък се налага дай на някоя мома 100лв и както пишеш да се свършва и да видиш, че няма нищо кой знае какво.Напразно се панираш и пропагандата за първия път е пълна глупост.Това, че трябва да е с момиче, което обичаш и тем подобни глупости само ще ти навреди.Пък за приятелките номер 1 правилно ти казва.Немога да ги разбера разни п...тки дето едва ли не на 20 са фригидни и секс не им се прави и оставаш с впечатлението, че това е нещо срамно.

3.   момче,не зная защо това да правиш секс ти се превръща в идея фикс.Сам се навиваш и се чувстваш кофти.Аз самата бях на 22г. , когато го направих за първи път и хич не съм се притеснявала,напротив с приятелят ми не бързахме да го правим.Чак ,когато и двамата се почувствахме готови тогава.Трябва да ти кажа,че няма да ти хареса първият път,но това изобщо да не те обезкуражава.Важното е да го направиш с човекът с когото ти се иска,а не просто за да кажеш,че си го направил.

4.   Ооу пич ти наистина си луд.. как искаш с такъв като теб момичетата да правят секс.....??

5.   Автор: Аре номер 4 обесни ми кое ми е лудото и какво трябва да променя, че такива като тебе психолози са ми ясни...

6.   Споко, това да си за първи път с проститутка въобще не е грях и дори може да ти помогне за по-нататъчните връзки. И аз имах същия проблем, като теб. Все чаках Голямата любов и този Първи път. Той така и не дойде, ама мина доста време докато го проумея. В крайна сметка и аз си платих и изчуках една проститутка. И не съжелявам. За изживияването не мога да кажа, че беше нещо изключително. По-скоро задоволих любопитството си, отколкото сексуалната потребност. И ти трябва да се подготвиш, че може би няма да е кой знае какво. Особено с жена, на която това и е работата. Просто го приеми, като една процедура, която ще ти помогне занапред. Освен това много мъже около теб също са го правили по този начин, без изобщо да подозираш. При това със сигурност интелигентни с образование и позиция! Така, че действай смело, но все пак умната и задължително с предпазни средства.

7.   Ми не си намерил точната "мацка" наистина защо толкова бързаш?! .... То когато му е времето ще стане ... Аз познавам момчета като теб дори и по големи просто не са намерили точната и не го правят :) ... Не ти трябва проститутка а малко време :) ) ) ... И все пак която и да е не забравяй че няма да я забравиш ;) ....

Dryad :)

8.   Автор: Dryad може би е така, но си мисля, че несъм пълноценен като не правя секс и карам на чикии. Това са ми най - хубавите години а пък аз вместо да трупам опит ги пропилявам.