Споделена история от Секс и интимност

В началото страх ли ви беше?
Започвам историята с това, че с моя приятел се обичаме , заедно сме от 10месеца, но в секса не ни върви.Дълго време в началото аз все се дърпах, защото съм го правила само един път, ама много ме боля, беше ме много страх,а за удоволствие да не говорим.Един път обаче с него направо полудях и бях готова,но той като чели по навик спря и засега само се натискаме.Сега аз ли трябва да направя първата крачка, притеснявам се че той не може да разбере кога съм готова или не очаква заради по-рано.Знам че звучи глупаво обаче просто незнам как да подходя, липсва ми и самочуствие,защото не съм опитна.Също така знам че съм малка мръсница защото искам да направя много неща,но нещо все се притеснявам,просто как да се отпусна веднъж завинаги.

Коментари

1.   Другия път просто се отпусни за да разбере какво искаш и не се страхувай толкова .. бъди себе си както първия ти път .. ии докажи твоето "мраснишко подсъзнание " !! Успех мила

2.   Говори с него , кажи му че си готова и го направете .. ;dd

3.   Най-добре е да направиш ти първата крачка, защото момчетата са готови по-всяко време, но явно този не иска да те притиска ;)

4.   И мен ме беше страх...приятелят ми знаеше че не го бях правила и беше много внимателен..да болеше ме,но той ме успокояваше,знаеше какво прави и най-важното беше внимателен .. 2рия и 3тия път ме болеше съвсем малко,после всичко беше ОК .. така че изобщо не трябва да се притесняваш,отпусни се,не мислис за болката,повтаряй си,че ти е готино и че не те боли и в 1 момент ще ти стане хубаво .. : ))

5.   Има една практика - „петинг„ - това е любовна игра с ръце, език и т.н., но без пенетрация, при която и двамата партнъори стигат до оргазъм . Практикувайте първо това БЕЗ ПЕНЕТРАЦИЯ.
Съветвам те и сама да се изследваш.
Вземи едно малко огледалце, заключи вратата и се погледни „там долу„, после се масажирай, докато се подморкиш и вкарай един-два пръста във влагалището си,за да добиеш представа колко перфектно е човешкото тяло - и твоето в частност. Там си направена за УДОВОЛСТВИ, не за болка, перфектна е и формата ти за мъжа, неговата за теб.
Успех!

6.   Някой път като пак "полудееш" спре ли просто му кажи, че си готова и давайте.Кажеш ли му няма да спре.А за удоволствието, при вас жените първия път винаги е болезненен, но след няколко пъти се оправя.
Успех и приятен секс
хКиРох