Споделена история от Секс и интимност

Газове след анален секс
С мъжа ми започнахме да практикуваме анална любов от около половин година. До тогава не бях опитвала, определям го, като по-скоро приятно. Не ме боли, но след акта няколко часа изпускам газове, почти безконтролно. Някой имал ли е такъв проблем и как го решава? Съпругът ми ме закача, да съм ходела с бътплъг, но това е несериозно.

И. 22г.

Коментари

1.   Ами нормално е, мисля, че няма повод за притеснение. Все пак любителките на този вид секс, трябва да приемаме и някои по негативни страни вследствие на това забавление. Аз мога да споделя пък, че след анален секс, при който съпругът ми винаги свършва вътре, винаги ми се ходи по голяма нужда, и често пъти съм с разстройство. Но това е само за определения ден.... после нещата се нормализират.

2.   Това с тапата е добра идея ;)
Сега сериозно: така се почва. Първо пърдиш неконтролируемо, после се насираш. И така.
Важното е, че сега ти е по-скоро приятно

3.   Трябвa дa сте предпaзливa , преди време с еднa моя сексуaлнa пaртньоркa прaктикувaхме често aнaлен секс . Повечето пъти нямaше проблем , но имaше случеи в който тя несъзнaтелно се изпуснa фекaли след кaто извaждaш членa си от нея .

5.   Всъщност вие не практикувате анален секс, а Ти практикуваш анален секс. Мъжа ти само ти го вкарва и се кефи. Той ще се съгласи ли да му завреш вибратор в ануса? Не вярвам. Това с газовете е само началото, скоро с извинение, ще започнеш и да се посираш, и тогава какво? Като му замирише на фекалии на мъжа ти, голям кеф! Лошото е, че като се разшири трайно аналният пръстен, вече няма да имаш контрол и ще започнеш да се изпускаш и на обществени места.

6.   Да и жена ми ходи винаги по голяма нужда и после не пръцка.

7.   Дегазин и лопедиум.

8.   Най ми е забавно и интересно, като започнат моралистите и хората които отричат аналния секс, да дават мнения... ей ма големи сте сладури ей. Защо бе хора, когато не практикувате и не харесвате дадено нещо.. веднага започвате да пишете глупости? Просто подминете темата, премълчете си.... да, ама не.... пишат се куп глупости!!

10.   До №1, Кажи на мъжа си да не те оправя анално, когато имаш разстройство. Може секса да ти причинява нещо подобно, но само ако успее да ти го вкара в тънкото черво. А иначе пърденето няма как да стане от секса, защото ануса не прави вакум за да засмука въздух. Просто са си от боба и поотпуснатта халкичка понякога ги задържа по-трудно.

11.   Номер 3, приятелката ти се изпуска от време на време, защото не е ходила в тоалетната преди аналните занимания или не си е правила клизма. Що за мърлявщина е това?

12.   До 10, моя анус създава перфектен вакум като го правя с мъж ми. Да, сам не засмуква въздух, но дупето ми е стегнато и члена се явява като бутало в помпа. Ако няма вакум, нещо е разхлопано и трябва да се иде на лекар.

13.   До 12. Не е зле да прочетеш нещо от физиката, защото явно не знаеш смисъла на думата вакум. Също така прочети нещо и за двигателите с вътрашно горене, не ми се вярва мъжа ти да има путало със семеринги а дупето ти клапани.

14.   Интересно ми е кога "ануса създава перфектен вакум и кога не" моля обяснете подробно за да се изпробва. А това с насирането е ясно. Една поговорка гласи "ебан гъз рахат пърди".

15.   Всъщност същия въздух, който понякога влиза във влагалището, влиза и отзад. Просто трябва да излезе. Като чувство няма нищо общо със стомашни газове, надявам се усещаш разликата.
За всички разбирачи- повече от 2 години правя анален секс. Н-И-К-О-Г-А не съм правила клизми и никога не е имало проблем. Аман от аматьори...

16.   Не само дупето, а и вагината пърди при по бурен секс. Вътре влиза въздух, който после си излиза. Това пърдене, няма нищо общо с пърденето от храната.

17.   До номет 15. Мъж на 38. Любител на аналният секс с малко по богат опит, практикуващ и в двете посоки. Относно проблемите за които говориш, без да правиш клизма може но за кратко или с малък пенис. Моят е приличен и ако няма клизма и го правиме повече от 15/20 мин. може да стане доста миризливо.

Stealth

19.   При перфектния вакум е много вероятно да се наакаш, защото като си го извади засмуква... сещата се и става кафяво и миризливо. Аз за това си правя клизма или го правим сутрин след като се изакам.
За перфектен вакум трябват стегнат анус и голям пенис.
Пак ви казвам, ако вакума ви не е наред идете на лекар. Ще ви закърпи и готово.

20.   "след акта няколко часа изпускам газове, почти безконтролно" - е това не го разбрах? За пръдни ли става въпрос? И какво е "почти безконтролно"?

22.   И аз съм имала такъв период, но отмина. Не знам как. Сега със съпруга ми го правим по-често, но нямам проблеми.
Ж - 43

23.   Странно. Аз съм семейна с две деца и практикувам анален секс над 10 години, но газове не съм имала. За мен не е нормално.

24.   Пий Еспумизан

28.   повече от 3 години съм правила анален секс през ден. Не съм имала газове.

29.   Не ги слушай!

Ануса е мускул, който след разширяване се стяга! Но виж, ако прекалявате с аналния секс, да - ануса ще се разшири и може да се изпускаш / или да пръцкаш неконтролируемо. Разхлабването на ануса може да доведе до изпускане.
Аналния секс има много ползи като оргазъм, тренировка на мускула, профилактика срещу хемороиди и най-различни други. Познавам момичета, които правят много анален секс, но никога не са пръцкали, нито са се изпускали: за целта виж това: http://intimno.rozali.com/sex-taini/uprajneniia-na-kegel-zashto-za-polezni.html

33.   Аз нямам такъв проблем, но най-добрата ми приятелка и е споделяла, че час-два след анален пръцка. Особено ако е било през деня и след секса се движи. Ако е вечер и след това заспи, нямало проблеми.
_ Ж46_

35.   Чукам жена ми отзад вече 38 г. и ануса й е доста стегнат.
Основни правила- един до два пъти на седмица анален, отлична хигиена и лубрикант, както и ежедневни упражнения със стягане и отпускане на ануса(поне 3 серии по 10).
Когато има газове по време на анален секс, за мен е голямо удоволствие. Даже й давам газорано преди това.

36.   Пърди се от фасул, грах, леща, зеле, мляко, сирене и куп други храни, които са склонни към бърза ферментация и квасене. Ако ги ядете преди анален секс, ще пърдите по време и след аналения секс. Ако ги ядете преди вагинален секс, ще пърдите по време и след след вагиналния секс. Ако ги ядете преди разходка в природата ще пърдите по време на разходка в природата. Това с вакуума е такава глупост, че кърти мивките. За да има вакум освен тоя в космоса трябва да има съд с твърди стени. Вакум може да е постигне с устата, защото тя е кухина на която всички й стени са мускули. Ануса има два мускула(сфинктери), но те нямат предназначението да смучат, и в никакъв случай не могат да произведат вакуум. Ако някой иска да ме убеди, че прави вакуум с дупето, моля да седне във ваната и да се опита да засмуче вода с ануса си. Пък ако там се получава вакуум, тогава как щяхме да се изхождаме по голяяа нужда, като вакуума нямаше да пусне акото.

37.   Към 36 Иди в най-близкия до теб йога клуб. Кажи им за теорията си за вакума с дупето. Ще останеш изненадан от отговора ;-)

38.   Към 37. Много добре зная за клизмите при йога, затова ти предложех да седнеш във ваната и да се опиташ да си я направиш. Ако си йога и знаеш колко да напълниш ваната може и да успееш, а ако не недей да ръсиш глупости за вакум в тялото. С помощта на вакуум се диша и пие, и нито едно от двете неща не става през задника!

39.   До 36 - Пълни глупости ръсиш, не извади нито един аргумент, ама само се перчиш.
Практикувам анален секс, не говоря за разнообразяване, а всеки ден с мъжът ми го правим, и да има вакуум.
Когато съм в кучешката поза и вирнала нагоре дупе, като ми го извади се чува пръцкане, защото влиза въздух, а не защото имам газове!
Газовете се усещат, при вагината също има вакуум.
Преди всеки сексуален контакт си правя клизма, така че нито газове, нито фекалии могат да излезнат, това че ти не си наясно с аналният секс не е мой проблем, ама да спориш с другите при положение че си начинаещ, не е етично и е глупаво.

40.   Газове, май не съм имала. Малко анален секс никак не е зле.

42.   Първият път, когато правих анален секс и аз имах подобен проблем. Дупето много ме болеше, а след това цял ден имах разстройство и пръцках баш неконтролируемо. Приятелят ми свърши в мен и семенната течност си излизаше с всяко изпускане на газове. Следващите пъти си правих клизма, а пк-божествено нещо от това да ми свърши в дупето за мен няма. След това просто си отивам в тоалетната, напъвам докато изтече спермата и всичко е окей. После нямам никакви проблеми с нищо. :)