Споделена история от Секс и интимност

Възбуждате ли се от жени, които (могат да) ви бият?
Мъж на 25 години съм, въпросът ми е главно за мъжете-възбуждат ли ви сексуално жени, които са физически по-силни от вас, знаят как да се оправят сами в тъмното, и не биха се поколебали да ви фраснат един, ако нещо ги издразните? (Е, не като Херкулес, де! ) Повтарям, говоря за смесица от сексапил и сила-такива жени, дето като те ударят, ти, вместо да посягваш да им го върнеш, само зяпаш със отворена уста и не можеш да им кажеш нищо. Може би е трудно, но хайде, напънете си мозъците!

Коментари

51-65 от 65

55.   Номер 54. По какво точно установи дали съм компексар, че не одобрявам да ми посягат ли? Ти защо ще ми казваш какво да пиша или не, това си лично мое мнение! Тези спаринги които си правите с момичетата са тренировки, в това няма нищо нередно, но става въпрос за друго посягане и авторът къде е казвал че са упражнявали някакъв спорт или бойните изкуства! Унизително е един мъж да удари жена и да я обижда и аз никога не съм го правил, но как ти се струва ако жената го прави, нормално ли ти изглежда!

56.   Стига сте се заяждали с автора, може като му омръзне да си хване по слабичка. Аз когато съм със слаба се заглеждам по дебелички, после тръгвам със по едра и започват да ме вълнуват по слабичките.. след това пак слаба.. и тн. ;)

57.   55, ами нормално ми изглежда ако някой мъж и досажда на жената или я закача или я унижава да му удари шамар, и на мен са ми удряли шамари момичета, обаче е имало защо и дай сега като съм 75 кила мускули да ги смажа от бой, защото съм по-силен и го мога? Никоя жена няма да те удари ей така, защото и скефнало, ако го направи е защото другите методи да престанеш не са подействали. Не е унижение за мене, че тя ме е ударила заради тъпото ми поведение, и се извинявам първи и после съм нямал проблеми. Да отвърнеш на жена е селско, аборигенско и адски задръстеняшко, само някой пълен боклук би ударил жена даже и тя да го е направила.

58.   И аз това не съм го казвал, 54! Виж, може би не съм си формулирал въпроса правилно-исках да кажа, "харесвате ли смели, бойни жени, които не се страхуват от опасностите и не са от типичните български кифли ", а не "обичате ли жени, които ви бият, докато не се напикаете... ". Но, всеки да го разбира, както иска...

59.   От 55 Не бих посегнал на жена дори да ми удари шамар,просто ще й покажа пътя през вратата и повече няма да се занимавам със нея..няма да я погледна,вие ме изкарахте някакъв изрод който бие жени,а няма нищо подобно!Не не ми се струва редно жена да посяга на мъж защото аз не се държа като идиот,не тормозя жени..а тя ако се е обидила от една дума и дойде да ми посегне значи е тотално изтрещтяла според мен!

61.   Имaше случкa с едно ново момиче в училище беше с дългa тъмно русa косa, светло кaфяви очи, също тaкa не беше много високa около 1. 65 сигурно тежеше около 50 кг. Беше много крaсивa и тя беше нa 15, a aз и приятелчето ми нa 16 и случкaтa е следнaтa тя си стоеше в коридорa нa училището, a през товa време aз и приятелят ми минaвaхме от тaм, той я видя и ме бутнa, зa дa я видя и нaпрaво, кaто я видях онемях.. :DИ решихме дa се позaкaчaме с нея, но нaпрaвихме грешкa :D големи глупaци бяхме нa времето и тaкa момчето я по зaобиколи в кръг и aз реших дa я бутнa (и дa се престоря, че не е нaрочно) той продължaвaше дa я обикaля в кръг и aз, кaкто минaвaх я бутнaх и тaкa двa, три пъти минaх покрaй нея и вече нa третият път тaкa ме зaшлеви въобще не го очaквaхме.. Приятеля ми тръгнa дa я дърпa, зa дa не си отнесa втори плесник (но този път бе решенa дa ми рaзбие устaтa с юмруг) и не успя , но приятеля ми го отнесе и от устaтa и се чу сaмо
-, , Глупaци, aко опитaте и с пръст дa ме докоснете този път нямa дa минете толковa леко! "
И тaкa втори път не посмяхме, но един ден имaхме Физическо зaедно и трябвaше дa покривaме нормaтив зa тичaне (нещо подобно беше), дойде нейният ред и с още едно момиче зaстaнaхa нa стaртa след, кaто чухa свиркaтa нa учителя те зaтичaхa тя нaйстинa тичaше бързо, но в един момент нещо стaнa и пaднa нa земятa беше си удaрилa глезенa в този момент се зaтичaх към момичето не осъзнaх кaкво прaвя, но продължих и след кaто стигнaх при нея я хвaнaх нa ръце и отидохме нa еднa пейкa в този момент зaпочнa едно свиркaне и пищене от стрaнa нa другите (в този момент си помислих, че ще отнесa як бой от момичето, но не ме интересувaше много) попитaх я дaли е добре, a тя кимнa и ми блaгодaри, зaтовa че съм й помогнaл и тaкa се бях ухилил до ушите, че изглеждaх кaто някaкъв глупaк.. И от тогaвa стaнaхме приятели, a в моментa сме гaджетa.. Е, едвa ли ще стaнеш гей aко си пaдaш
по по- лоши момичетa в моментa съм нa 23, a тя е нa 22г. и кaто си спомним кaк ни бе нaбилa се зaливaме от смях!
Добре е момичетaтa дa могaт дa се зaщитaвaт физически..

64.   Не е от значение дали може или не може да се защитава, трябва да ми допада като външност за да ме побърка или възбуди. Повечето ми приятелки са били слаби, средно не по дебели от 50, 55 кг. Аз не съм от най високите 1. 76 и гледам и момичето да е по ниско. Ако е ниска и едра.. или набита, не ме кефи този вариант, не ми подхожда. По си обичам кокалчета:P и през лятото по му отива на слабичко тъмен загар.

66.   Всякакви жени ме възбуждат! Стига да не са хлабави.

68.   CАз лично обичам БДСМ,така наужким,но наистина да ме бият,не.

70.   О, да! Аз съм садомазохист!

71.   Харесвам яките, но нежни мацки, които да знаят кога да спрат и да си знаят мярката, но не прекалено лигави. Общо взето, всеки има различни предпочитания.

75.   Авторе! Ти нормален ли си бе? Прочетох доста коментари и ми стана весело. Как така ще се възбужда мъж, ако жена започне да го бие? Няма такъв здрав физически и психически мъж, който да предпочете такова нещо. Има мъже и жени всякакви, но като цяло мъжът винаги може да пребие и най-силната жена, ако е истински мъж, а не педерастичен лигльо, каквито днешната "демокрация" отглежда. Ако жената в семейството може да набие мъжа, то той толкова ще е мъж. Ако пък ти се възбуждаш от "по-силна" от теб жена, която иска да те бие преди секс, отиди на лекар. Мазохизмът бил лечим. №29 се изхвърля, можела да набие няколко мъже!? ! Те толкова ще да са мъже, щом жена с тегло 60кг. и ръст 160см можела да ги натръшка. Че и други жени имало като нея? :))) Сега с моите 177 см. ръст и 105кг. мускулна маса, ще умирам от страх и много ще внимавам, да не попадам на такива като №29, че ако (не дай Боже) с нещо ги ядосам в някое затънтено място, ще ме пребият до припадък! :))) №54, виждам че защитаваш жените, но това е погрешно разбиране, благодарение на днешното статукво- издигането на жената в култ. Няма такова нещо да е нормално, жена да посяга на мъж, и да остане безнаказана. Мъжът е длъжен да я пребие след това, иначе не е никакъв мъж, а е мека китка. Обратното е винаги нормално, защото за да и бъде посегнато, значи че си го е заслужила. Природата е отредила на жената само да ражда и да се подчинява на мъжа. Мъжът пък е длъжен да я защитава и да създава условията за живот. За това мъжете си избират жените, а не обратното. Разбира се жената винаги може да откаже на мъж, който не и харесва, но може и никой никога да не я хареса и да си остане с чакането. За това природно мъжкият пол е независим и стои по-високо от женския. Ако ти си решил, че жена трябва да те набие за да се възбудиш, може да се допусне, макар че за мен е ненормално, но ако жена когато и скимне иска да те бие, и след това да я изчаластриш, това за мен е патология!

76.   Мисля, че авторът е този, който трябва да си напъне мозъка. А по повод на един коментар - аз не бих се сбила с друга жена заради мъж. Какво да се бия с нея? Която иска да му скача, ако той не е способен и не желае да я спре. Ще й го преотстъпя с радост, че да види после и тя какво е.
Ж28

77.   Номер 75, Чичо,

Липсваше ми! Отпуска ли беше? Радвам се, че се завърна! :)

Няма да коментирам комплексите ти. Само ще спомена, че в природата женската може да хукне след по-слабия мъжки, но тя сама избира да остане при по-силния, за да бъдат малките и с по-големи шансове за оцеляване и размножаване след това. Да, защото в природата значение имат основно силата, бързината и ловкостта.
Ние хората от своя страна обикновено се хвалим с по-високо интелектуално ниво от животните и точно тук теорията ти за превъзходството на мъжете чрез силата издиша. Дай да те вкарам в клетка с лъвове, че да ти видя над 100-килограмовите мускули в действие. Става ли? Цък! Оказва се, че ако всичко беше до физическа сила, то не само, че нямаше да сме доминиращ вид, ами и дивите зверове отдавна щяха да са ни затрили до крак! ;) В такъв случай, щом се имаш за нещо повече от мен само заради минимално по-голямата ти сила (направи сравнение между разликата в силата мъж-мечка, слон, лъв, тигър... ), то плюя на смешните ти мускули!!!
Знаеш ли - работата ми е такава, че контролирам и доминирам над различни едри животни, нападали са ме заедно и няколко едри кучета. Резултатът е, че се измъкнах без драскотина. Защото съм по-силна ли? Категорично не!!! Или по-бърза, по-ловка? Отново не! Ето тук оцеляваме на друго ниво!!! И какво от това, че един мъж би се наложил над една жена с бой? Това ще докаже само колко по-слаб е от нея на онова другото ниво! Пък и тя винаги може да се защити по много начини (дори и да е след това), ако иска и не е с манталитет на жертва.
И ако авторът се възбужда от женствени жени, които не са кифленски лигли, а хора със самочувствието, че се справят в живота, то тогава е истински мъжкар, който не е комплексиран на тема сила и не му е нужна жена, за да се докаже пред себе си колко е силен. Ако се възбужда да го бият, говорим вече за мазохизъм. Аз не го възприемам, но не го и осъждам.
Ж33

78.   Я, №77, Здрасти чичовото! Не съм се изгубил, а отпуската си я вземам когато си искам, защото аз съм шефа, и имам четирима работници. Е, то времето никога не стига, но когато човек иска, намира, за да се развлича кой както може. А ти си коментирай "комплексите ми", на мен ми харесва всяка критика нищо че е срещу мен. Спорът винаги е градивен, дори когато е в извратен вид. Та казваш... в природата женската можела да хукне след всеки слаб мъжки, но сама избирала при кого да остане, обикновено при по-силния, с цел по-големи шансове за оцеляване на малките!? ако беше посочила за пример богомолката или паяка "черната вдовица" щях направо да се предам без бой. :))) Но като пропусна тази възможност сега аз ще те питам лъва ли си избира лъвиците в прайда, или лъвиците избират него за да ги оноди, с цел продължаване на вида? И как ти се струва петелът в кокошарника? Дали кокошката си избира кога да я качи, или петелът си избира коя кокошка да изчаластри? Това с женското избиране на мъжкар го забравИ! Няма такова нещо. Човешкият животински вид е на върха в природната йерархия благодарение на умствените си способности и физиология, защото представлява по-съвършена умна биологична машина, която превъзхожда останалите видове. Работата е там, че при човешкия вид, състоящ се от два пола за репродукцията, единият (мъжкият) е много по съвършен от другия. Освен физически по-силен е и по-умен, което е доказано в исторически план, и няма смисъл да се повтарям, а и ти ако в действителност си жена много добре го знаеш, но никога няма да си го признаеш. Тук не говорим за доминиращ вид. Това е ясно, човекът е господар на планетата, но не и на природата. Говорим за доминиращ пол като цяло. А, смешните ми мускули си ги харесвам, и сигурен съм, че ако се познавахме лично, и ти щеше много да ги харесаш. Не ми е приятно да виждам отпуснати млади мъже с шкембета, като на бременни жени, и дори ме е срам по някога, защото излагат мъжкия пол. Ако зависеше от мен, нямаше да допусна това да се случва. Ще приложа спартански метод на отглеждане за мъжете, пък нека ме критикуват. Ти щом доминираш над разни едри животни, значи можеш да предвидиш различните им реакции при дадена ситуация. Нападали са те едри кучета и си се измъквала без драскотина. Добре! Но я ми кажи колко жени в България са били нападани и нахапани от кучета със сериозни последствия и колко мъже? Статистиката в последно време е стряскаща. И мен са ме нападали кучета, но тези дето са опитали веднъж, не са повторили. Преди три години бях на село, за да си приготвя зимнина. Глутница от четири бездомни кучета лаейки ме нападна в двора, защото голямата входна врата бях оставил отворена. Имах под ръка две големи брадви и една вила, подпрени наблизо до външна постройка. Две от кучетата убих на място с едната брадва, а останалите две хукнаха да бягат, но едното успях да промуша с вилата. Дори се беше изкривила от мятанията му докато умре. Само едно успя да избяга, а бабата (тъща ми) остана стъписана, като видя какво се случи. Каза, че много пъти са нападали хората от село. Не смеели да отидат до магазина за хляб, а имало доста пострадали от тях, но никой дори кметът не направил нищо. Имало много кучезащитници. Когато пристигали кучетата, хората им давали нещо за ядене, за да минат спокойно покрай тях. Някога като малък си спомням, имаше ловджийски хайки, които избиваха бездомните кучета, за да не тормозят хората, а бяс и кучешка тения, не бяха толкова разпространени. Сега кучетата са много по-ценни от хората. За тях има приюти с всички удобства, а за пенсионерите няма достатъчно домове или старчески домове, защото са на изживяване. :))) Сега да те попитам, ако ти беше на мое място, какво щеше да направиш? Как щеше да постъпиш? Ще имаш ли кураж и физическа сила да се справиш, или ще ги помилваш за да си отидат? Ами ако жена ми и децата бяха на мое място? Знам че и тук има много кучезащитници, за които хората са по-маловажни от кучетата и ще ме осъдят без да им мигне окото. За това анонимните сайтове дават възможност за по свободно изразяване на мнения без страх от някакъв вид репресия.

"И какво от това, че един мъж би се наложил над една жена с бой? Това ще докаже само колко по-слаб е от нея на онова другото ниво! Пък и тя винаги може да се защити по много начини (дори и да е след това), ако иска и не е с манталитет на жертва. "

Ех, чичовото! Ами сега с моето "мръсно" подсъзнание, как да определя онова другото ниво? Един мъж вече няма друг начин по който да се наложи над една жена, освен с бой, без значение интелектуалното му ниво. Днешните "демократични" закони в извратения си вид насърчават жената да тормози психически мъжа, като и осигуряват безнаказаност и права по-големи, въпреки конституционното равноправие. Когато няма какво повече да губи, мъжът в повечето случаи я пребива. Това отмъщение му е за удоволствие, а тя няма как да е по-щастлива от преди това. Ако авторът предпочита жена да го пребие за да се възбуди, това ще е много жалко. Не знам! За мен не е нормално, а виждам че и за теб. Я си представи че това се наложи като мода? Преди секс жените пребиват мъжете за да се възбудят? :))) И как точно ще става? Ще ги връзват ли, или мъжете доброволно ще се оставят да бъдат бити? Всякакви луди има, и нищо чудно тази патология да стане норма един ден. Дано не съм те ядосал много с коментара си ако го публикуват, че току виж се оставя да ме пребиеш (ако ми предложиш секс де) чичовото. Щом си на 33, може да мина за батко. И без това 23-25 годишните госпожички си ме наричат батко.

51-65 от 65