Споделена история от Секс и интимност

Възбуждате ли се от жени, които (могат да) ви бият?
Мъж на 25 години съм, въпросът ми е главно за мъжете-възбуждат ли ви сексуално жени, които са физически по-силни от вас, знаят как да се оправят сами в тъмното, и не биха се поколебали да ви фраснат един, ако нещо ги издразните? (Е, не като Херкулес, де! ) Повтарям, говоря за смесица от сексапил и сила-такива жени, дето като те ударят, ти, вместо да посягваш да им го върнеш, само зяпаш със отворена уста и не можеш да им кажеш нищо. Може би е трудно, но хайде, напънете си мозъците!

Коментари

1-50 от 65

1.   Не.

Между другото какъв е смисълът от темата?

4.   Не! Отвращават ме жени, които не са нежни, но ме възбуждат такива, които биха се сбили заради мен с друга жена.
м30

5.   не, дразнят ме такива нахални патки

6.   Ами не, нямам подобни гей наклонности. Харесвам нормални, нежни жени. :D

8.   Категорично Не! Аз съм с по едро телосложение и не бих приел жената до мен да е такава, въпреки че може би за една вечер бих я пробвал! Самата идея да ме тормози и бие в забавният смисъл разбира се ме възбужда страшно много но само ако е по слаба жената!

9.   Сега ще кажа какво да направиш! Имах такива наклоности като по млад, възползвах се максимално и се отървах като никога не повторих с такава жена! Ще се изпедерастиш човек, не се шегувам, ако не ме послушаш сам ще си сложиш каиша на врата!

10.   Аз съм като номер 4. Изключително са ми антипатични жени с мускули, широк гръб и без цици. Гадост. Жената трябва да е женствена и нежна. Обратно ми действат женствени и нежни жени, които искат да се сбият с някоя заради мен.

11.   Не знам възможно е но не бих имал по сериозни отношения с подобен тип, харесва ми аз да съм този с по голямо надмощие. Имам една случка с моя бивша, тя много ме беше намразила защото я зарязах. Един ден не знам какво ми стана но самата мисъл че вече не мога да я имам ме накара да я искам. Причаках я и я натисанах, в началото много се беше ядосала и почна да ми се дърпа.. но се подаде :D. Възбужда ме жена която ми се прави на недостъпна.

12.   Както каза 6, това наистина са гей наклонности. Не го казвам като нещо лошо, просто факт. Аз харесвам точно обратното. Крайно нежни и крехки. Даже моето граничи с педофилия, защото ако не знаеш годините на тези, с които излизам, ще кажеш, че са 8ми клас. Но всеки с вкуса си.

13.   Не, то точно от тези мисли можеш да станеш педал. Секси, например за мен означава красива и нежна жена, добре оформена, нито прекаленно слаба нито дебела. Жена която да има нужда от мен, ако сама се защитава и се оправя за всичко сама аз за какво ще съм и? Мъжете са силният пол така е нормално, не казвам че не си нормален но има вероятност да станеш гей. Ако имаш връзка с конкретна такава режи ВЕДНАГА, просто съвет ти давам.

14.   Вие пък само културистки сте описали. И аз не си падам по такива "напомпани" мацки със стероиди ако става на въпрос. Но съм пък излизам с бойна мацка ;)
Не е напомпана или с някакви огромни мускули, напротив стройно, крехко и сладко момиче на пръв поглед. Преди 4- 5 години работеше като сервитьорка в една бирария на морето. Аз и група приятели, закачливи и палави драки, бяхме седнали в същия бар и тя ни обслужваше. Приятелите ми не спряха да я подкачат и зарибяват, беше много хубава - една такава с руса косичка, крака - като на модел, а дупе един път. След като си пийнахме малко в повечко и ни изгониха от бара защото беше късно, я засякохме да се прибира по тъмна и тясна пътека, обрасла с дървета. Приятелите ми тръгнаха да я плашат с пиянския си акъл, аз бях що годе трезвен, трябваше да ги закарам до хотела все пак, пробвах да ги спра, но без успех. Един и препречи пътя и и каза бау, а другия я прегърна из отзаде. След секунди се чу бум прас и ох и що да видя - и тримата "свалячи" тръшнати на земята, а единия който я бе прегърнал му беше счупена ръката. Закарахме го в болница, като едва криех смеха си и момичето дойде също. Оказа се, че баща й е бивш военен - руснак. Обучил нашето момиче за да се защитава от такива като нас - пияници и отрепки. Иначе е много мила и грижовна, истинска жена, никога не се е правила на по- силна от мен или нещо такова. Но е жена, която може да се защитава от опасностите и може да сложи на място всеки, който я ядоса ;Д Точно такива момичета харесвам аз, а не накипрени кифли, които ги е страх да си изпочупят маникюра!

15.   Към номер 6, 9 и особено 10-не съм казал изобщо да харесвате лесбийки със мускули като на Арнолд Шварценегер и със косми по задника и по краката-казах си нежни жени, със нежно телосложение, само че с мъжки характер! И не ме изкарвайте педераст!!!

16.   Към номер 6, 9 и особено 10-не съм казал изобщо да харесвате лесбийки със мускули като на Арнолд Шварценегер и със косми по задника и по краката-казах си нежни жени, със нежно телосложение, само че с мъжки характер! И не ме изкарвайте педераст!!!

17.   Аз харесам жени, който са достатъчно смели да се изправят срещу проблемите си, а не да мрънкат постоянно. Физически да е силна в границите на нормалното. Но отностно това тя да ме фрасне, когато нещо не и изнася.. пълна глупост.

18.   Номер 14 доста странна случка.. и тримата ги е тръшнала на земята.. че тя трябва да е била много яка :D! Хубаво е жена да може да се защитава ама от тази и мен щеше да ме е страх, нито би ме впечатлила, нито би ме възбудила, както казах това са гей наклоности! Никoй не е казал за културистки, става въпрос за едри и силни физически жени точно такива не ми харесват!

19.   Такъв ще станеш след извесно време, но щом ти харесва недей да бягаш от съдбата си! Не си обеснявам как жена която да може реално да ти фрасне един да е същевременно нежна и мила, но със мъжки характер... абе бате това си е гейска работа да си падаш по тази!

20.   Авторе още ли има хубави, дълги бедра и секси дупе, ако отговорът е Да, подкрепям те :):)! Те рускините са по мощни но имат много хубави тела, не са трътли като нашите българки. А колко е годишна девойката защото описваш история преди 4, 5 години.

21.   Изненадан съм как само това, което написах, предизвика такава реакция от страната на коментиращите, такава лавина от негативни коментари и такава помия по мой адрес. "Гей наклонности"? !? Ще ми обясниш ли, номер 6, какви са по-точно тези "Гей наклонности"? Ти, нищо друго не знаеш, освен твойте гей наклонности!!! Ами 9? Откъде пък ти хрумна, че ще се "Изпедерастя"? Ами номер 10? Ти пък обичаш жени да се бият заради теб, нали? Това си е себично, нарцистично, самовлюбено изказване!!! Мразите смели и борбени жени, ама на всичко сте готови, за да се бият за вас? !? Направо съм възмутен!!! Толкова сте прости и задръстени, че въобще не можахте да разберете какво ви казвам-номер 14 ви го е обяснил най-ясно и подробно.. Виждате темата и на момента ми лепвате етикета 'педал'. Със какво съм заслужил такова отношение?

22.   Недей се палиш толкова! Ще ти обесня защо например аз не харесвам тези жени. Имал съм лични наблюдения над брата на мой приятел.. колко се промени този човек, а си беше съвсем наред. Ожени се за една подобна женица, по едричка и по силничка, способна да му посегне а иначе е преди да знаеш каква миловидна беше. Жените след брака и семейството се променят, повечето. Например да вземем твоята тя ще турне по някое друго килце отгоре, точно защото е по едра има основата.. ще ти харесва ли такава! Ще започне да се заяжда с теб и ще стане по раздразнителна, ами плюс това тя е и по бойна с мъжки характер, смятай какво ще става? Дори тихите и кротки жени не си остават същите! Успех човече! Не пречи това че те възбужда но ако ще я взимаш за по дългосрочен период помисли малко над думите ми!

23.   Силата и издръжливостта, това са мъжки качества. Жената трябва да ползва други оръжия за да се справи със проблемите. Може би хората се опитват да ти кажат че ще станеш по мекушав до такава особа.

24.   Номер 22, никъде не съм споменал, че съм женен! ...

25.   Е, аз къде съм казвал че си женен но ми изглежда че здравата си хлътнал по момичето и ти дадох съвет да помислиш в бъдеще какъв би могъл да бъде животът ти със нея. Не го взимай толко навътре това са само мой предположения.

26.   На вас това да не ви е месарница-аз казвам жена, а вие си представяте мръвки, мускули, масивни структури, каквито не съм описал... Май не сте много наясно с темата, нали? !

27.   Абе човек, видях темата ти и отново не успях да се въздържа:D! Аз не си представям мусколеста нито масивна структура, знам какво имаш предвид, има ги много такива защо си мислиш че се опитваме да ти се подиграваме. Не ми харесева, не ме възбужда дори да е има женственост в нея има и мъжки характер, мъжкараните не ми допадат а придружено със по едро тяло изобщо не ми се вписва!

28.   Не.. не ме влече това, но ако се случи да попадна на такава и си позволи да ми посегне едва ли само ще я гледам. Моята приятелка пък е друг типаж, не е напудрена госпожица въпреки че прилича на кукличка. Със дълга коса и симпатично личице, има слаби крачета и малко дупе което обичам да пощипвам:))много ме радва този вид и излъчване.

29.   Женa
160 см. височинa, 60 кг. aтлетичнa структурa, нaд 20 години спортувaщa.
Спокойно могa дa се зaщитя с физическa силa от един или няколко къже. Докaзaно!
Излъчвaне- нaричaт ме "мaлкaтa" по- мaлки/ млaди от мен, смятaм, че достaтъчно говори зa визиятa ми.
Никогa не бих постaвилa половинкaтa в ситуaция, дa се съмнявa в мъжественосттa си, но и никогa не бих позволилa физическо ( или друго) нaсилие нaд мен, любими хорa или просто кaто стрaничен нaблюдaтел. Познaвaм много подобни нa мен жени. Ние сме си женствени, обличaме се женствено, не сме някaкви екстрa мускулести и подобни глупости. Някои мъже тук сa се изкaзaли кaто обсолютни примaти, живеещи още из пещерите.
Спокойно, не желaем дa ви отнемем топките.

30.   Чудесно, 29! Точно това се опитвах да кажа на тия по-горните коментари, ама кой ти слуша??? Не искам да обиждам никого, но явно ние, българите, сме прост народ, обзет от стереотипи за това как трябва да изглеждат жените и мъжете и не само за това-за музиката, за расата, за всичко. Както да кажем, че щом си негър, трябва да слушаш джей-зи, Тупак и Снуп дог.

31.   Ако спортува и има атлетично тяло, Да но ако е отпусната тогава би изглеждала доста зле.

32.   Жената спортува над 20 години, защото не каза така че момичето спортува, ходи на фитнес.. споменал си единствено че е стройна. Няма как да си я представя ако не я опишеш, това е било преди няколко години за нея, може в момента да е друго. Но този тип характер не ми харесва, няма да ми комфортно не защото ме е страх или се чувствам по малко мъж, ако ми е само приятелче нямам против но за други неща няма да стане, да ми фрасне един щото съм я подразнил как ще стане. Твой проблем си е че търпиш такова държание.

34.   32,чакай да се разберем,не съм обвързан,и на другите да поясня също-цялата тема бъка само от коментари как съм търпял някаква си дебелачка да ме бие и унижава и съм бил женен за нея-за кой ли не пореден път,ви обяснявам,че задавам въпроса си ХИПОТЕТИЧНО!!!

35.   Значи се чудиш дали да пробваш със нея, от къде да знам обвързан ли си или женен, видях коментара на номер 14 и си помислих че ти си го писал.. човекът казва "нашето момиче" от там си направих погрешни изводи че искаш да я взимаш за жена, сори брат моя грешка. Боже мили хич не съм казал че те бие а че е възможно да прояви агресивност спрямо теб в бъдеще. Ама със такъв характер нищо чудно няма да е винаги спокойна и доволна, всички жени са еднакви като се ядосат по хубаво да не си им насреща :). Ти обаче не схващаш какво се опитват да ти обеснят хората, трудно е да си със подобен тип жена, мъжът със силен характер във повечето случаи се чувства подтиснат, каква трябва да бъде жената.. а каква е жената обикновенно.

36.   A зaщо "мaчовци" толковa се стрaхувaте от женa, която може и при нуждa ще се зaщити? Знaчи ли товa, че сaмо физическото нaдмощие ви кaрa дa се чувствaте мъже или все пaк рaзчитaте и нaнякое личностно кaчество, че не личи дa е тaкa?

37.   Аз харесвам физически, забележи не психически а физически слаби жени.. от такива се възбуждам. Не знам какво точно те възбужда във тази но има и друго, май по ти изнася да бъдеш със такава за да не ти се налага да я мислиш, да я защитаваш и прочие.

38.   Имам и двете крайности в себе си, но баш да ме бият не. Като цяло обичам крайностите или аз да доминирам, шамарчета и т.н. или в по-малкото случаи жената, някакви шамарчета, скубане и да я лижа примерно, обичам и това, възбуждат ме и двата варианта. Зависи кой какво разбирае под биене

39.   Мъж на 25год. с атлетична физика, не харесвам едри жени и съм далеч от типичното мачовско държание. Физическото надмощие номер 36 не ме влече, не го усещам вътрешно, сложно е.. :). Какви качества притежава и каква е като личност е важно, но трябва да има и привличане а без него връзката се обезсмисля. Аз познавам слаби и независими жени които не са мъжкарани, но знаят как да се оправят сами. А това което повече би ме отвратило е едра жена със пищен задник и бедра.

40.   От автора до 39:Мъжете се страхуват, че егото им може да бъде наранено, когато видят, че жена може да се оправя сама, но това е самата истина!!! Не всички жени са Барбита, които се усланят на вас всеки път, когато имат нужда от помощ!

41.   От автора до 39:Мъжете се страхуват, че егото им може да бъде наранено, когато видят, че жена може да се оправя сама, но това е самата истина!!! Не всички жени са Барбита, които се усланят на вас всеки път, когато имат нужда от помощ!

42.   Aз предпочитам Барбито пред Мъжката мара:D:D за какво его говориш бе човек това няма нищо общо.

43.   От 35:Сериозно човек, тази май те е повредила:D! Едва ли някоя жена ще припари до теб със такава приятелка, ще стоят на страни от страх да не им счупи крак или ръка, ами дано не е ревнива.. какво друго може да ти се каже, не те познавам и не си ми приятел, защо да продължавам да ти се обяснявам. След 5 години като ти дойде друг акъл ще ме разбереш!

44.   Край!!! Няма повече да обсъждам личните си предпочитания със простаци като вас. Щомто вие не щете да разберете, и аз се оттеглям. ОТТЕГЛЯМ СЕ!!! Тържествено се оттеглям от този парад на малоумщината и ви оставям тук сами да си обсъждате как щяла да ме съсипе! Чао! Арибедерчи!!! Саюнара, и Гудбай!!!

45.   Да, мен ме възбуждат такива бойни жени, които не са лигли и кифли, моята приятелка е такава и може перфектно да се бие, все пак съм се запознал с нея в залата за кикбокс и отам тръгнахме заедно, правили сме си спаринги, тя е много добра и в боя и в леглото и ми е супер с нея, заедно си правихме татусите, в смисъл аз бях до нея и тя до мене в студиото като ги правехме, пием бира заедно, ходим на походи, на хижи, на катерене, по пещери, навсякъде и тя нито веднъж не се е жалвала за нещо, защото е свикнала със сурови условия и се държи мъжки, което не и пречи да е суперготина и се разбира и с приятелите ми и не виждам нищо лошо в тоя тип момичета като моето гадже, аз я обичам точно такава!

46.   Авторе, мисля че въпроса ти беше свързан със 'възбуждането' а не дали ни харесва като характер. След като е едра поне има ли големи гърди, недей да хвалиш ако няма. Въпреки че аз не държа толкова на гърдите, а по скоро гледам стегнато дупе, хубаво бедро, плоско коремче и приятните черти на лецето. Визуално и естетически добре изглеждащата дама винаги прави впечатление. Ако постоянно я заглеждат и се обръщат след нея значи притежава красота или сексапил.

47.   Виж Н45 е писал че харесва бойните жени.. не си единствен :), макар че той не е споменал как изглежда момичето. Няма какво да разбирам, аз си знам за себе си.. и ти също, оправяй се тогава! А след няколко месеца чакай пръстен и сериозно предложение.. :Д:Д:Д ми тя точно такъв бонак е чакала, поне няма да се тревожиш че може да те зареже.

48.   Аз пък не съм тренирала кикбокс нито някакъв определен спорт но ходенето по хижи и походи е много приятно и релаксиращо. Не подценявайте по слабите жени важното е да знаеш как да се забавляваш.

49.   Аз съм номер 45, момичето ми изглежда супер отвсякъде впрочем, висока, атлетична, не е с много големи гърди, но са стегнати и страшно секси, страхотно дупе, зелени очи и тъмнокестенява коса, като тренира я връзва на плитка и ме кефи така. И даже съм се оставял на спаринги да ме побеждава, така че може да се каже, че ме е била, което за мене не е никакъв проблем, само някой комплексар може да приеме за унижение, че е победен или бит от жена, на мене не ми пука и ми харесва като я виждам че се кефи от това.

50.   Номер 49 не всички едри жени са са спортистки със секси тела дори бих казал че болшинството са бая отуснати! Излъгъх се точно 2 пъти но бях много на зор, а ти може би не си имал такъв късмет. Само в лице по ги биваше ама знае ли човек..

51.   n. 50, то определението „едри“ е относително. Аз съм 175 см. висока и като ученичка бях между 57 и 60 кг. Първият ми приятел бече 165 висок и най-много 50 кг. - той ме привлече с интелект и интересни разговори, но аз него с какво съм го привлекла не знам. Харесваше му да ме показва из града и ме караше да нося високи токове и къси поли. 12-14 см. токове имах, с което изглеждахме още по-гротескно заедно. Имаше много комплекси, които си избиваше на мен, почна да ме тормози да отслабвам и станах 55 кила и почнах да припадам.
С токчетата удрях 185 см, а той до мен с неговите слаботелесни телеса сигурно е приличал на гном, но мисля, че това му харесваше.
Съпругът ми е 195 см. висок. Днес тежа между 65 и 70 кг. и за него не съм едра жена. Не нося токчета и изглеждам направо дребничка до него.
С две думи - относително е всичко. За един може да си едра, за друг си дребничка. Като цяло за себе си мога да кажа, че като жена се чувствам много по-добре с голям, едър мъж.
Гледала съм преди да не дискреминирам и да не се водя от физическото, но специално за партньора си беше грешка да направя компромис и да тръгна с по-нисък и по-слаб от мен.
Колкото до биенето - дори за една едра жена е почти невъзможно да бие дори по-дребен мъж. Просто природата е такава - мъжете имате 30% повече мускулна маса дори да не тренирате нищо, а ние просто имаме повече тлъстини, за да издържаме при бременност и така нататък - всеки 50 кила мъж може без проблем да тръшне една 70-80 килограмова жена.

52.   От номер 50 до 51, права си че определението е относително, съгласен съм със теб, хареса ми коментарът ти :):)въпреки това което съм казал.

53.   Ще умра от смях:DDDD!! Спорите по темата дали е редно жена да си позволява да посяга на мъж, разбира се че не е.. и какво, той няма нищо против ама това е смешно и унизително.. жалка катринка!

54.   53, унизително ти е защото си комплексар и ти ли ще кажеш кое е редно кое не? При бойните изкуства задължително при тренировки единия тръшва другия и няма значение кой кого, обучаваме се по еднакъв начин и момчета и момичета, така че и момичетата ни посягат и правим спаринги с тях, какво му е унизителното не мога да рабера? МНого по-унизително за един по-силен мъж е да удари момиче и да я обижда, това е жалкарско и педерастко отвсякъде!

1-50 от 65