Споделена история от Секс и интимност

Първият път
Здравейте, искам да попитам нещо. Аз съм момиче и се чудя за първия си път както повечето момичета. Дали е по-добре да бъде с по-опитен от мен, тоест някой, на когото не му е за първи птът или с момче, което ще му е също за първи път. Ако обичам момчето до мен, но и той не го е правил досега. Наистина се питам. Ако можете да ми дадете съвети ще съм много благодарна. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Според мен не е важно дали е опитен или не, важното е ти дали го искаш ,дали си сигурна ,че това е човека ; подготовката и всичко друго губят смисъл. НО АКО ЧАК ТОЛКОВА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ ПРОЧЕТИ НЕЩИЧКО, ИМА ТОЛКОВА СТАТИИ В НЕТА КОЕ КАК ДА СТАНЕ. УСПЕХ!

2.   №1 е прав/а. ТРябва да бъдеш сигурна, че го искаш. Аз бях на 15 год, когато го направих за първи път. Приятеля ми беше на 16 и също беше девствен. След 6 месеца заедно, аз реших, че съм готова и просто го направихме.Е, не стана от първия път, защото мен ме болеше, той се притесни от това, но от втория, третия път всичко си беше наред. Сега продължавам да съм с това момче вече 6 години и секса ни е все така хубав, даже повече и от преди. :)
Просто бъди сигурна дали го искаш.

3.   Аз лично съм на 19г, и реших да го направя с приятеля си на който също ще му е за първи път. Той е на 16г, но пред любовта няма граници!

4.   Важното е да си сигурна ,че го искаш и да обичаш човека до теб,за да не съжаляваш после,другото само ще се нареди :)

5.   Ти сама ще усетиш дали това е човека. Така по план не става :)
Илси

8.   Няма значение с опитен или не е. Така и така няма да ти е кой знае колко приятно. Трябва да цениш човека и да го желаеш :)

9.   Е, не, не го прави с човека, когото обичаш. Намери си някой опитен, забрави за тоя дето обичаш .. :?

10.   №9 ти побърка ли се? Как ще го направи с човек,който е по опитен а не този които обича. Моито мнениего направи това момче което обичаш няма значенич дали е опитен или не.Успех.

11.   Авторката: Мерси за съветите на всички. Наистина смятам да го направа с момчето, което обичам, независимо дали е опитен или не. Важното е аз да се чувствам готова и да му имам доверие. Истината е, че исках просто да чуя различни мнениея. Все още не се чувствам готова и не смятам, че съм намерила подходящия. На 16 съм. Има време и надявам се наистина да намера подходящия, който ще ме накара да се чувствам щастлива и на когото ще имам доверие. Сега точно имам разбито сърце, заради едно момче. В моманта ми трябва време, за да се съвзема и да го превъзмогна, въпреки че изпитвам силни чувства към него. Благодаря на всички за съветите, един ден ще са ми от полза. :) И наистина не съм съгласна с №9, но и той/тя има право на мнение и му/й благодаря все пак

12.   Алкохол....

13.   Не съм номер 9, но коментара й/му беше пълна ирония, научете се малко да я надушвате. :D

14.   Написах толкова съвети и как е протекъл моят първи път но явно не са се изпратили аз също съм на 16 години ако имаш въпрос пиши, защото не ми се започва цялата история отначало и успех все пак важното е да се чувстваш готова и наистина да го искаш!
Рони