Споделена история от Секс и интимност

Романтичен секс
Здравейте. На 19 години съм, момиче, и повечето ми връзки свършват зле заради секса...
Въпросът е в това, че аз искам момче, с което всеки път да правим романтичен секс с много любов, целувки и ласки, а не животински - в различни пози, груб. Аз не бих искала да се чувствам слаба в ръцете на мъжа, като цяло съм голям феминист и не бих искала той да ме покорява, а да се отдадем един на друг, аз да давам, и той да дава, да се слеем. Има неща, които ненавиждам и никога не бих направила - кучешката поза (страшно противна ми е, искам да гледам партньора в очите), анален секс (ми и той да даде да го дупча, като иска толкова) и прекалените грубости... Просто искам да правя ЛЮБОВ, не само секс. Но досега не намерих и едно момче, което да се съгласи с мен, мислят ме за консервативна и скучна, а всъщност не съм. Нито търся "принца на бял кон", нито нищо. Какво да направя? Как да намеря мъж, който иска същите неща като мен, споделя моите интереси? Моля ви, публикувайте историята ми, защото наистина ще се побъркам. Не искам да се чувствам като предмет в леглото, а като обичан човек...

Коментари

1.   Момче на 22
Жалко че няма възможност да се запознаем, мисля че ще си паснем много добре..

2.   Здравей, аз също съм момиче с доста високо мнение за себе си и също не позволявам да бъда унижавана, но повярвай ми това мъжът, с когото правиш секс да те "покорява' не е толкова лошо. Опитай веднъж и ако не ти хареса недей да повтаряш. Не казвам да те бие и да бъде адски груб, просто му се отдай изцяло, не бъди чак такава феминистка, поне в леглото. :)

3.   За съжаление не мога да ти помогна.
Само мога да ти кажа че съм момче и че това което описваш за мен е перфектно и търся точно такова, за съжаление без успех. За мен секса е любов, а удоволствието идва с любовта. Ако искам някъв сух оргазъм ще се самозадоволявам. Супер важно, а в същото време невероятно възбуждащо за мен е да гледам партньора в очите. НИКОГА, ама никога, не си променяй предпочитанията за да може да си намериш приятел. Все ще намериш някой. Аз съм жив пример че има такива момчета.
А за феминизма да не започвам. Карал съм се жестоко с приятели момчета за дето са се държали като простаци с момиче което дори не съм виждал.

П. С. Не схванах защо си консервативна и скучна. Точно едно време секса е бил за зачеване и са се "чукали кат коне" без никаква любов. Това което ти искаш е точно отражение на днешния свят и разбиранията на хората(на интелигентните). Търсят любов и сигурност вместо примитивно размножаване.

4.   Не, че е невъзможно да намериш, но ще ти е малко трудно. При мен и моят приятел има баланс. Когато и двамата искаме ставаме по-груби в леглото - хапане, стискане,шляпане. Но не липсва и романтика - целувки, прегръдки, мили думи, гледане в очите. Просто зависи от настроението ни. Не е хубаво примерно само груб, първичен секс - трябва да има и любов.
Ако имаш някога приятел трябва да му позволяваш понякога малко по-див секс, защото почти всеки мъж си пада по такъв. Едва ли би искал абсолютно всеки път само нежност и ласки. Трябва да има от всичко!

5.   Ами скъпа не е изключена и твоята, но поне с кучешката поза свикни.. не е хич неприятно! И като цяло ти трябва някой романтик, който да те оцени като дама.. наблюдавай как ти говори и как гледа на теб.. Не може да очакваш от някой каруцар да кара ламборджини :)

6.   Хм, аз съм момиче, и то на 16 години и не ми изглежда никак хубава твоята теза. Сега и аз ще бъда критикувана, зареди годините си, това си го знам, но се пак. Отдай се на удоволствието бе момиче, помисли си, може би ти не си права, затова да завършват връзките зле? А и още нещо мн. важно, ти казваш аз искам, а той какво иска не е ли от значение? За да се слеете и да правите любов трябва да мине време, да разбереш и ти и той, че сте едно цяло, а не със всеки срещнат охоооо любов-то не става така! :) Ама, може и на мен толко да ми знае акъла де, просто сте двама, не си само ти в една връзка.

7.   Сигурна съм, че с времето ще разбереш, че едното не изключва другото. В кучешката поза, повярвай ми може също да бъде романтично, както и аналните забавления.
ЗАЩОТО има ли наистина любов между вас, то вие я осъществявате и в леглото

8.   Аз искам точно такова момиче и съм каквото момче търсиш и аз съм на 19. Де да можеше да си разменим някакви кординати.

9.   Много е трудно да се намери човек с душа, нежността и топлината идват оттам, нужна е любов, да даваш и да вземаш. Пожелавам ти съдбата да те срещне с романтичен човек като теб. Според мен опитай се да преценяваш хората около себе си, защото ако е само секс, в един момент ще се почувстваш просто използвана. Късмет.

10.   Такива момчета не се търсят по дискотеките-кръчми. Там ще намираш само грухтящи нерези, от които ти е противно. Идеално момиче си, истинска жена, запази вижданията си, прекрасни са. Мъж съм и обожавам такива жени, но за съжаление съм доста по голям от тебе.

11.   Той феминизмиса не върви ли дупе и гащи с лесбарството? Пробвай се там - може и да успееш. И без това научно е доказано, че 2 яйцеклетки могат да се слеят и да образуват зигота - винаги женска, така че женките сте си самодостатъчни, какъв ти е проблема?

12.   Чудесно е, че си наясно какво искаш, какво - не. Романтичният секс ще се получи с човек, който е на твоята вълна и разбира секса по този начин. Не прави компромиси със себе си, нито пък се надявай, че можеш да промениш някого в това отношение. Не става.

13.   ПЪлно е с мъже, които споделят твоите интереси в секса... не си попаднала на подходящи просто.

14.   Според мен си направете графика, един ден ГРУБ а друг ден РОМАНТИЧЕН така ще се 50 на 50