Споделена история от Секс и интимност

Жените на различна възраст
Обръщам се към мъжете и то по-специално към тези, които имат опит с връзки както с по-млади, така и с по-зрели жени. Според вас има ли разлика между отделните възрасти или си е строго индивидуално? Говоря най-вече за секса, но и в емоционално отношение. Моля за малко повече подробности кои са предимствата и недостатъците на това да си с млада и със зряла. В кои случаи е за предпочитане да си с млада и в кои със зряла? И все пак възрастта гарантира ли добър секс или зависи от конкретния човек без значение на каква възраст е?

Питам, защото съм в края на 20-те и съм бил само с мои връстнички. Интересно ми е от чисто любопитство какво е да си с по-зряла жена.

Коментари

1.   Възрастта няма никакво значение. Сексуалността на жената си е строго индивидуална, понякога се развива във времето, понякога закърнява във времето. За протокола мъж на 45 с богат опит.

2.   В това да си с млада няма никакви почти никакви предимства - пълни детинщини и големи претенции, суетност, устатост, усещане за непогрешимост и други дълбоко немъдри работи. Зрялата жена си знае възможностите и мястото в живота. С нея могат да се водят и интелектуални разговори, освен детинските приказки кой какво направил в училище, в университета или в офиса и кой колко зле бил, понеже не й се връзвал на акъла.
Абе мъж или жена, млад или зрял, ако нямаш Човек насреща, нещата много бързо затъпяват...

3.   Хах, още един бройкаджия, желаещ да попълни сексуалната си колекция.

4.   Ами зависи и от твоята възраст. На едно 20 год. момче не отива да ходи с жена на годините на майка му, но няма нищо лошо ако имаш връзка с такава лелка, защото разликата с твоите наборки, е все една да сравниш безалкохолна бира с отлежало уиски! Определено ако ми предложат да избирам секс с една 20 годишна пикла, и една 50-60 годишна жена (ама такава която е моя тип), ще предпочета нея, пред пиклата! Мъж на 48 г.

5.   Защо пък 20-годишната да е пикла??? Не е задължително, като една жена е надхвърлила 40-те да е зряла жена и да е добра в секса, а една 20-годишна да не знае как да се чука. В интерес на истината, би трябвало да е точно обратното. Да не би младите жени да са прокажени? Или това е някаква дискриминация според възрастта? За мене младото месо е по- апетитно и изобщо не е "пикливо"...

6.   Жените след 40 са наясно със себе си, с усещанията си И с чувствата си. Те не се доказват, не се притесняват, знаят какво искат и знаят какво дават на любимия си човек. Освен това поддържаната жена след 40 изглежда прекрасно, не рядко по-добре от 20 години по-млади неподдържани жени. Притежава и женственост, която липсва на 20 годишните - много рядко се развива на тази възраст, защото е свързана и с опит. 20 годишните просто се чукат, често без да са сигурни какво и защо го правят. Бих сравнил секса между 20 годишни и 40 годишни, като рисунка на третокласник и произведение на художник. М42

7.   Всъщност въпроса ти е "какво е да си с по-зряла жена"?
Подвеждащо заглавие и излишно чесане на пръстите!

8.   Номер 4-ти си пикльо. Защо обиждаш така? Какво сме ти направили, че да ни наричаш пикли, бе? !!? Какво е това неуважение спрямо младите жени!? !?? !? Да не би да не ти се връзват на простата тиква младичките и да биваш отритван, и затова да ги обиждаш така, ха!?? ! Колко жалко!
Чудя се дали ще посмееш това да го кажеш на някоя "пикла" та да видиш колко бой ще изядеш! Лично на мен кажеш ли ми такова нещо, обидиш ли ме, проявиш ли неуважение ще те сритам на момента. Здрава кост няма да ти оставя, пикльо! ;)))
Поздрави!

9.   Нищо не зависи от възрастта, нито от опита, нито от нищо. Всичко е въпрос на индивидуалност. А що се отнася до секса най-важното е двама души да си паснат НА ПРАКТИКА в креватните забавления, тогава един за друг те ще бъдат с "най-богатия опит'', ''с най-големите сексуални умения'', ще бъдат ''на точните години, който да желаят отново''
Ако хората с годините ''задобряваха в секса'', нямаше да има разводи в напредналия им семеен живот - разбира се това не е основната причина за развод, но нали казват, че всички проблеми се решават в леглото? Ако не е така -някой някъде бърка :)

11.   Напълно подкрепям номер 9. На 30 години съм, и си мислех, че 40 годишните жени са едва ли не някакви фурии, докато реално не легнах с една на 44, а след това с една на 46, които меко казано не бяха нещо кой знае какво в леглото.
Единственото положително беше, че можеше доста по-директно да си поискам от тях, и доста по-лесно се навиват, защото все пак и на тях им се иска. Бил съм и с жена на 36 - тя също не беше кой знае колко добра, даже конкретно нея имах чувството, че едва ли не аз я уча на секс...
Досега най-добрата ми партньорка е била една жена на моите години, с която толкова добре си паснахме, че просто само докато се видехме и вече се желаехме. Да не говорим, че правехме секс буквално във всеки свободен момент.
Жените между 20 и 29 години също не са лоши в леглото, но те по-трудно се зарибяват, защото имат километрични опашки от кандидати и искат много занимавка. Освен това много от тях са наистина отлично изглеждащи, заради което явно си мислят, че в леглото "задължението" им се изчерпва само до това да легнат и да си отворят краката. Явно мъжът само при мисълта, че са легнали с него трябва да е изпитал поне троен оргазъм, но не би...
Като цяло един човек или Е, или НЕ Е сексуален. В общи линии може да развие тази си сексуалност с годините, но ако не е сексуален на 20, надали ще е сексуален и на 50, така че...

12.   Нека не забравяме че днешните зрели жени са узрявали през комунизма където секса на светната лампа се възприемаше като извращение :-) Младите са по-разкрепостени и отворени днес

13.   Най ги обичам м/у 35 и 40 години - е. бът се като за последно и все още са фертилни
Ерос, 31

14.   В повечето случаи по-улегналите жени знаят какво, къде и как го искат. Много по-бързо свършват, защото са наясно с телата си и са доста отдадени на това, което правят. Обратно - младите (дори и курвите) доста често не знаят какво правят и имитират някои курви от порното. Това понякога също може да бъде възбуьдащо, но в повечето случаи отново не знае какво и как да го направи. Хвани си кака да те отрака.