Споделена история от Секс и интимност

Упражненията на Кегел
Здравейте! :) Искам да попитам дали някоя от вас е практикувала упражненията на Кегел и дали е усетила някаква разлика.

Коментари

1.   Аз съм на 19 г. и съм девствена. Въпреки това съм ги практикувала.

2.   Привет!

Аз правя сравнително редовно упражненията и имам смелостта да твърдя, че съм доволна. Преди няколко години ми бяха правили операция, след която, незнайно за мен как, мускулите ми се бяха отпуснали и ми бяха създали дискомфорт. Преди около година разучих за Кегеловите упражнения и разбрах, че са полезни за доста неща - както за здравето на жената и за улеснено раждане, така и в сексуалната сфера. Може би ще е добре да уточниш за какво искаш да ги правиш, за да може да ти се даде по-добър съвет. Аз ги практикувам от здравна гледна точка, както вече казах, и съм доволна. Но, откъдето и да го погледнеш, хубави са. Не се колебай! ;)

3.   вършат ли работа при ректален пролапс?

4.   От авторката към #2 Въпросът ми беше относно секса. Но в крайна сметка и да няма особена полза нищо не губя. :D

5.   Здравейте. Аз бих искала да ги правя, но къде мога да ги намеря, има ли някакви клипчета или нещо?

6.   Просто потърси в Google всичко е подробно описано.

7.   Аз преди време практикувах, когато бях адски депресиран и комплексиран от 13 сантиметровия ми член, който на всичкото отгоре бе много тънък и почти никога не стигах до силна ерекция. Започнах да правя упражнения, но не толкова старателно и стриктно. Сега съм на 24, но и в секса като цяло се концентрирам и гледам долу да съм на 100% и твърдостта забелязах, че е най-важното в един полов акт. Иначе размерът е 15- 15. 3 см, нещо такова, сантиметър и нещо повече от 14, 2 сантиметровия ми телефон, защото иначе не мога да го премеря добре с линия, но е незадоволителна дебелината ми 3, 5 см и я изкарвам 10, 10 и малко в най-тънката част, главичката не мога да я хвана. Трябва да наблегна над упражнения за дебелина, някой има ли прогрес там? И все пак пак си държа на мнението, че ако е на 100% твърд жената може да бъде задоволена отлично. Имах приятелка, на която 2 до 3 пръста вкарвах зорлем, почти никога 4 свити, а като си вкарвах пениса и крещеше и беше отлично за нея. И като цяло веднъж само съм попадал на жена, която ми беше кофа отдолу и беше компаньонка и адски дебела, а иначе съм комплексиран от дебелината на пенисът си, дължината горе-долу става, но дебелината е малко, а не винаги може да е на 100%, особено ако не се отпусна. При вас как е? Без да преувеличавате кой, какво и как е успял с тези упражнения!