Споделена история от Секс и интимност

Случайна среща и секс на плажа с непозната
Здравейте,

Като дойде лятото и като стане време за плаж, ме хваща един нагон. Аз и жена ми сме кажи речи нудисти, но само когато няма много хора и познати. Ние сме от Варна и ходим или на паша дере или на шкорпиловци. Заставаме на края на плажа, там почти няма хора и се печем. Един ден обаче, отидох сам долу на плажа и си лежа аз, пия студен сайдер и си представям разни сексуални работи работи. Лежах си по гръб, и в един момент усетих, че ми е станал. Надигнах да видя дали няма хора. Опаа на около 20 -тина метра една жена е дошла. Видима възраст на около 40 +. В първия момент се притесних и веднага се обърнах по корем да не ми се вижда надървения. Обаче веднага ми се сещам аз, че може и да стане нещо. И започнах да кроя схеми. Как да я заговоря, това онова, ама не набирам смелост. Докато кроя плановете в далечината виждах още една жена да идва към нас. И всичките ми надежди отидоха на кино. Жената се приближи и застана до другата. Хвърлям поглед през очилата и какво да видя? Другата се съблече изцяло и легна при първата, която се беше съблякла напълно и тя. Малее мале. Казах си ако имах шанс с едната, то сега край. Продължавам да си седя така. Малко ми поспадна, притеснението изчезна и станах и отидох във водата. Излязох и пак си се проснах гол по гръб. Явно беше, че се познаваха. Хвърлям поглед. Тази първата, беше с не големи гърди леко щръкнали. След 15-тина минути обаче едната стана и се запъти към мен. Аз обаче предизвикателно я гледах, докато идваше. Дойде и ме попита дали имам цигари. Неволно прокарах я огледах от към гърдите надолу и като стигнах до.... и я видях така подмокрена, слузта си личеше така явно. И тя даже стои с леко отворен крак да не би да пропусна. Малее ей сега стана то... докато се опитвах да си извадя цигарите от чантата усетих, че се надървям ама.... подадох и цигара, вежливо и притеснено и тя помоли за огънче, и аз и подадох запалената запалка. Тя се наведе, явно за да ми огледа вече почти надървения, и си запали цигарата. - Добре изглежда. Каза тя, - Благодаря, и при теб положението е напреднало. Казах аз. - Може ли да поседна при теб? - отместих се аз и и направих място. В момента в който седна си дръпна още един път от цигарата и я остави. Аз исках да кажа нещо, но просто не можех да си отворя устата, а тя просто се погали по гърдата и слезе надолу към мократа си.. аз просто се подадох към нея с глава и тя ме хвана за врата и заби езика си в устата ми. Толкова се бях надървил, че ако ме пипнеше щях да свърша. И докато се притеснявах и от това, тя взе, че нежно ме хвана за топките и прокара ръка нагоре, дръпна се и каза - Може ли да извикам приятелката си, тя обича да гледа. Казах да и нищо повече. Тя се изправи и и я извика с жест. Другата дойде, също на подобна възраст, с малко по големи гърди и Здравей, здравей, аз се притесних и започна да ми пада, тогава първата директно се наведе и ми го лапна... Такава свирка никоя не ми е правила. За няма и минута се изпразних в устата и и потече надолу. Ужас.... Ами сега? Без презареждане. Продължавам.
Обърнах я и започнах да я лижа. Започна да се гърчи и да се кефи, другата де приближи и започна да ме гали по задника, ... Малее аз съм в рая... какво стана??? Презаредих за нула време и просто попитах дали имат презерватив, щото.... и другата бръкна в чантата си и извади, сложих го и я почнах, добре, че няма хора.... свърши тя, и я обърнах на задна и аз да свърша и обаче за няма и две минути тя свърши пак, аз съм на ръба и блъскам, а другата просто седи и ни гледа. Погледнах я и с жест я питах дали иска и тя, но тя отказа. Аз вече не издържах и свърших отново. Извадих го, и махнах презерватива. И сега кво да кажа? мълча. Тя просто ме попита можеш ли пак? Казвам- пробвай. Пак го лапна, ама той вообще не е падал. сложих следващия презерватив и пак вътре, и отзад си го сложи иии свърши още два пъти. Другата просто седя и гледа....???? Нищо не питах накрая, разменихме няколко думи съвсем общи. Но не бяха лесбийки.

После - съвест... изневерих... но докато се стопли времето и това е нещото, което искам пак да ми се случи, такава страст не съм преживявал. От тогава когато ходя на плаж сам все се надявам да се появи една такава, или пък аз да срещна такава, но просто не става. Явно ще е един път. Кофти

Коментари

2.   Аз съм на 40 и често се разхождам пи безлюдните плажове с подобна фантазия. Дано да се срещнем

5.   Намаляйте порното, хора. В жегите е опасно за здравето.

7.   Преди много години така се зарибявах с две съквартирантки от студентски град, които уюеха българска филология. За съжаление не се получиха нещата и от тогава тройка с две жени ми е голяма мания. И досега ме спохождат в мръсните ми представи.

8.   Аз съм жена на 32 и все си фантазирам нещо такова да ми се случи.

9.   А бе то и на Автора това му е мечтата... Хубаво си я описал, браво. :)

10.   Лисицата, като не стигне гроздето, и казва - То е кисело.....

11.   до 8. Просто вярвай, че ще се случи и то ще се случи. Хората имат способността да реализират мислите си.

12.   Супер изживяване. И аз си мечтая за две или повече жени или пък за една която обича да получава неприлично много удоволствие.