Споделена история от Секс и интимност

Как да я отворя ?
Здравейте! Моята история е следната... с моята приятелка ходим почти година. Тя е на 17, аз съм на 19. Тя е детвстена, а аз съм правил секс само 1 път и то не с девствено момиче... даже беше доста опитно ... но както и да е. С приятелката ми се опитваме да правим секс правим доста опити възбуждам я доста тя го иска, аз го искам,винаги съм възбуден. Проблемът идва когато аз и го вкарам тя се плаши ... това нали е нормално за всяко девствено момиче, но тя ми казва че много я боли и иска да спра ... и това става почри при всеки наш опит. Помогнете ми, дайте ми съвет. Благодаря предварително и се извинявам за правописните грешки ако има такива ;) !

Коментари

1.   Ами ти първо й вкарай пръст, после два и после п*ниса, щом толкова много я боли й я е страх. А ти й кажи, че няма от какво да я е страх, че ще бъдеш внимателен. И общо взето някакви такива глупости.

2.   Дай малко с пръсти като се възбуди, 1во един, после 2ри и тогава, директно се опитай да проникнеш в нея. Ако можеш да се контролираш нека 1вия път е без презерватив, или ако пък със, вземете си увлажнител :)

4.   Аз даже и 3 пръста и навирам, доставям и удоволствие, обаче като вкарам п*ниса си дополовина и почва да я боли. Преди това съм я възбуждал доста време, мокра става говота според мен, обаче ... . ОТ АВТОРА

5.   Аз съм момиче и имах същия проблем- пробвай с лубрикант, при мен така стана, определено намалява болката и едно трикче, съвсем леко го загрей, ама много малко иии знаеш къде е Ж точката

6.   Според мен вие вече сте правили секс, просто изчакай няколко дена - седмица може - да й мине раната. После няма да има проблем, дори ще й е хубаво.

7.   Пич незнам за тебе .. но ако бях на твоето място,първият път като прекъснем бих чел в интернет цял ден.Но незнам как не си се интересувал. Аз съм на 14 години и съм чел много неща по форумите за Секс. И да ти кажа,като дойде време за секс ще знам как да отворя приятелката си. Мисля че няма да има смисъл да обяснявам как се отваря по нагоре пише.. доеи и вторият коментар. Ама предполагам,че вече знаеш Успех.. !!!

8.   Приятел напий я и няма да усеща никаква болка ... тва е най - доброто решение!

9.   Приятелю,имал съм точно същия случай като твоя.Момичето беше на 18,аз на 28 .Тя много искаше да го направи за първи път точно с мен.Когато започнахме опитите,нея много я болеше.И най-малкото проникване я ужасяваше,хем искаше,хем не можеше да пребори болката.Предложих и да се откажем,но не пожела.И така-няколко часа мъки..Аз наистина и предложих да опитаме друг ден, но тя си бе навила,че ще е сега.И така най-накрая аз започнах с пръст,защото я болеше по-малко.Постепенно свикна и я дефлорирах с пръст,колкото и чудно и срамно да звучи.След седмица вече започнахме нормален секс, а след месец започна да и харесва.

10.   еми не и обра6таи внимание и го прасни

11.   Пич все пак си пробвал и това е добре моята история е почти като твоята моята приятелка нее искам изобшто да и вкарвам както казват по горе в коментарите 3,4 праста тя предпочита само с един прас и не иска повече и не е ми дава да допра пениса в кутката казва че я боли а изобшто не сам доближил мисля че прикалява и вече спим заедно далго време и винаги неми дава и с вазелин сам я мазал с какво ли не и неиска не рискува спим заедно вече 3,4 месеца заедно тя бяга от тяхните и вечер идва при мен да спии и на сутрита се прибира аз сам на 17г и половина тя на 14г и аз незнам какво да права ужас но иска си време :Х

12.   Купи Си Нешто Лубтикантче Вазелинче И няма да я боли толкожа много

13.   Да я отвориш ли?Тя да не е консерва бе смотан?Абе мъж съм ама такова ли ти е отношението към момичетата?

14.   И към номер 11 и към автора, успокоите я говорете и нежно застанете над нея нежно я целувайте и отидете към врата и в следващия момент докато продължавате да я успокоявате хванете се пригответе сложете презерватив за всеки случай и леко тръгнете да влизате в нея, когато я заболи спрете.
В следващия момент поговорете с нея без да вадите пениса си и я успокойте и я убедете да ви даде един шанс за проникване.
След това просто докато я успокоявате влезте веднъж рязко в нея и дори и да изпищи постойте няколко секунди вътре без да се движите!

УСПЕХ

16.   Ами съвети за "отваряне" на 17-18 гидишни момичета, ок, но моля ви - на 14г. Това е педофилия и е подсъдимо! Номер 11, ако поне молко те е грижа за това момиче, остави я да порасне най-малко поне още година! Не че тогава няма да е подсъдимо, но поне ще е имала шанса да се развие по-нормално. ://///

17.   Недей я отваря, че после ще се чудиш как да я затвориш! :)

18.   Сега моето момче, слагаш леглото в ъгъла на стаята и като стигнете онзи момент с вкарването настъпваш газта. Тя може да бяга докато стигне ъгъла. Ряз и после те обича. Един съвет: Преди да и отнемеш девствеността, запитай се дали си готов да умреш със нея? Защото 90% от жените решават, че щом си първи такъв трябва да си останеш. Малко фанатизъм ги обзема. Така че, внимавай!!!

22.   Абе пич не слушай тия глупости за рязкото отваряне!!! Аз съм на 14 и знам повече от тях. Ако я надупчиш прзко можеш да и скъсаш матката и да унищожиш един човешки живот!!! Няма да го понесеш. Тия не са учили никва биология. Аз отворих моята преди 1 седмица и стана така: първо навлажняваш нейната п_тка и си вкарваш п_ениса до полувина. След това леко-леко отиваш по навътре. Като я отвотиш ще капне малко кръв и ще я заболи ама леко, но ако те обича ще го преглътне и ще продължите. Не е трудно просто да не те е страх щот тя ще го усети. БЪДИ НЕЖЕН!!!!
Успех!

23.   Случвало ли ви се е момичето да не е обезкосмено отдолу!?

25.   Към номер 5 лубрикантчето какъв да бъде под категория на водна основа за да не я боли партньорката в секса

26.   Авторе, ползвай ЗАДЪЛЖИТЕЛНО лубрикант на водна основа, защото ще полваш и кондом! Страхът от нежелано забременяване е основен при жените, кара ги да се свият до такава степен, че да ги боли. Задължително на кондоми, не вярвам момичето да е на противозачатачни. Явно има доста объркани представи за секса, наплашена е. Отвори я с пръсти или поне ? кажи така - отворена си с пръсти, няма от какво да се страхуваш и просто внимателно действаш. Не е зле да си я подготвил с малко алкохол, но не да се напие - 2-3 ч. вино отпускат жените, малко нежна музика, шоколад. Направи ? го романтично. Задължително осигури сигурен терен, където няма възможност да ви изненадат.

32.   Съглaсен съм с номер 22. Вярно е, че сa възможни рaзкъсвaния. Не винaги, но понякогa се получaвaт. Тaкa че прониквaнето трябвa дa е бaвно и постепенно. Успех!!!

33.   Преди секса, момичето нека да изпие нещо обезболяващо аналгин, аулин или нещо друго от този род и няма да я боли толкова.

34.   Ми аз ти препоръчвам да се напиете и да пробваш тагова (поне аз бях пияна и не помня дали ме е болияло или не)

36.   Като за начало вземете си лубрикант. Но е нормално нея да я боли. Това все пак е ципа, която трябва да бъде разкъсана и са малко момичетата които не ги боли. Тя трябва да изтърпи болката, няма как иначе. И мен ме боля много първите пъти, но какво.. не е болка за умиране.

37.   Целия от раз! Успех :)

38.   Предразполагаш я... Карай бавно...
След това слагаш пръст (не! не в устата, ушите и така нататък... ). Последва пръстта за да не я боли толкова, като започне същинската част, и после- същинската част, но нежно и бавно!
Първият път трябва да е като всеки друг, но с повече подготовка и нежност- премиера е все пак!

П. С- Ако не можеш да я отвориш с пръсти и даже с... - пробвай с отварачка за консерви- гарантирам, че ще даде резултат! :Д

Хайде, успех! И ползвайте презервативи ей!

Лена

44.   Виж момче, трябва да стане на твоите години изчакай я.
Когато стане като теб, няма да я боли. Даже ще иска още.

46.   Като я боли трябва да спрете. Както каза 44 да стане на твоите години и тогава правете каквото искате, но с презерватив.
Успех!

47.   Здрасти здрасти аз съм сексулог на име Наталиян Кобилкин. Най удачното нещо което ти би могъл да направиш е да вземеш от най-близкия ВиК магазин една оъната тръба като тази която се намира отзадезе на кенефа, да сложиш главата на нея и да започнеш да я бухаш с топла смес от горещи лайна и парников ефект.