Споделена история от Секс и интимност

Не успява да свърши?!
Здравейте, бих искал да споделя историята си с молба за съвет...
От 4 месеца с приятелката ми правим разни работи, всеки път когато сме вкъщи, но има един проблем...
Старая се на макс да я накарам да достигне до оргазам, от 4 месеца при това, обработвам перфектното място, но винаги стига точно до края, става по-влажна от колкото в морето и тоочно до края хваща ръката ми и казва да зарежа и че нямало да стане... Правел съм всичко перфектно, тя казва, че е от нея, но не съм сигурен, преди това съм карал всяка да достигне но нея май не успявам... въпросът е там, че дори не знаем дали успява или не :(

Коментари

1.   Ами тя явно сама не знае какво е хубаво за нея или я е страх да те обиди.
Едно ще ти кажа за анатомита на жената - клиторът, клиторът, клиторът. Обърни му внимание и няма да съжаляваш. С ръчкане по вагината няма как да се получи, защото тя не е богата на нервни окончания - през там се ражда все пак дете, ще умреш от болката ако беше много чувствителна. Пенетрацията във вагината е индиректна стимулация за клитора - вътрешното тяло, удоволетворяваща и задоволяваща, а с течение на времето доста жени успяват да свършат и вагинално - чрез индиректна стимулация на маточна шийка дори, на клитора или входа на вагината, където е по-чувствително. Всяка жена обаче е различна, но едно е сигурно - всяка свършва много лесно и хубаво чрез стимулация на клитора.
Клоторът е единственият орган в човешкото тяло, който е само за удоволствие. Природата е извела извън тялото и извън вагината нервните окончания, за да позволи на жените да имат удоволствие при секс. Самата вагина е детероден орган - не може да е толкова чувствителна.
Не случайно мюсюлмански варвари от Африка режат клитор, срамни устни, за да лишат жените от всякакво удоволствие при секс...
Пенисът ти също е много важен, не ме разбирай грешно, защото пък без пенетрация не се чувстваш задоволена, но оргазми се достигат чрез клиторална стимулация предимно.

2.   Клиторът има два ПЪТИ повече нервни окончания от главата и същевременно в ПЪТИ (къде пък са го барнали 32) по-чувствителен. Ми ето един съвет! Много целувки в морето, за да е разпалиш и яко френска на дюните, за да са почувства истинска жена!!! Ето така да свърши. После си нейн...

3.   Ами като хване ръката ти,ти хвани нейната,намести се между бедрата и и продължавай да целуваш,ближеш и ,,чукаш,, с език.Тогава може и да чуеш онова сладкото ,,не,,!

4.   "става по-влажна от колкото в морето и тоочно до края хваща ръката ми и казва да зарежа и че нямало да стане.. " - младок, това се прави с друг мъжки орган, не с пръсти. Как няма да ти маха ръката, когато иска на нейното място нещо друго. Ето до къде водят тъпите реалити шоута, като "Биг брадър". В началото даваха един тъпунгер, мисля, че Найден се казваше, как уж бил е.. л Зара, друга участница в шоуто. Топнал си пръстчето в путето й и ходи да се хвали на другите съквартиранти, дава им да миришат пръста му. Ако младите това мислят за еб. не, жестоко се лъжан. Явно и автора е един от тях. Младок, забрави за пръстите, започни с език и завърши с х. й, тогава говори за момичето. Твърде си е наред, но ти не можеш да боравиш с нея и затова търсиш кусурите там. Само ги кепазите тези момичета, те затова търсят по зрели мъже, защото младоците само ги лигавите и бъркате с пръсти.

5.   масажираш клитора с език и след като се възбуди си вкарваш пръста, после и другия, но нито ръчкаш, нито все едно ще заспиш а плавно. И гледай да си с изрязани нокти, иначе ще я боли. После може да започнеш да целуваш и хапеш (леко) зърната и, но без да вадиш пръстите от вагината и и вместо с език по клитора, я масажираш с палеца си, ама не като миксер, а плажно. Също така можеш да опиташ да я лижеш по този начин и на задна. Абе пусни си едно лесбийско порно и ще видиш в общи линии как се прави.
Другите МОЖЕ и да са се престрували.

Ж 27

6.   Това се учи само с гледане - трябва да ви покажа