Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете
Здравейте, имам връзка от около година и половина.
Приятелят ми си е женкар и подозирам, че ми и кръшка.
Както и да е, споменавам това за да не си помислите, че е неопитен. Той е на 25 г. аз на 20. Той ми е първият. От може би година правим секс. Само в класическа поза. Не правим нищо разнообразно. Не ме учи на нищо. Веднъж взех инициативата в свои ръце и
пробвах да му правя свирка. И на него като че ли не му стана приятно от факта, че го направих. Не от самия акт, а от това, че го пожелах. От тогава не съм го правила.
Според вас защо го прави. Пак казвам - имал е много жени. За по една вечер. До колкото разбрах е нямал сериозна връзка досега и с мен се е задържал най-много.
Нормално ли е според вас това?

Коментари

1.   Характер!

2.   Приятелят ти очевидно не е толкова "опитен", колкото ти се представя. Иначе би се старал да разнообразява сексуалния ви живот повече и не би се плашил от твоята инициативност. Вероятно момчето ти се прави на сваляч за да изглежда оборотен, а можеби си му първата.

3.   Явно има селско възпитание и смята, че само порочните жени харесват секса...

4.   Не знам причината, но на мен като жена не ми се вижда нормално това отношение. Мъж да не иска свирка... не ми се е случвало. Поне на мен де.

5.   Явно кръшка... или не те харесва

6.   А не те ли попита - "Ти откъде си ги научила тези неща?" Чувство за собственост - чуждото няма кокали, но моето трябва да е по-по-най.
Мечо Пух

7.   За година и половина твърде малко се познавате, не мислиш ли? Говорете си повече. Ще получиш повече верни отговори, отколкото тук.

8.   Авторката:Благодаря на всички, които си казаха мнението! Да Мечо Пух, горе-долу точно това ме попита.
Номер пет, кръшка ми да. А ми подмята за брак, за което аз
силно се замислям.
Щом е с мен почти две години, сигурно поне малко ме харесва.
Склонна съм да се съглася с номер 3 донякъде, защото
живеем в малък град.
Но лошо ли е да искам да опитам всичко от секса? Нали го искам с него.

9.   Замисли се дали не е обърнал резбарата, а ти да си само прикритие

10.   Класически случай на следното: търся си съпруга, която да не е опитна, не я просвещавам по въпроса, за да не си помисли, че сексът е нещо много хубаво и може да пробва и с други мъже и пр.простотии и селско отношение. За истински секс - жени, които са опитни и отворени както се казва. Такъв мъж ще иска брак, особено щом се отнася към секса с теб така и ти е първия. И в същото време винаги ще кръшка. Защо не се огледаш наоколо? Я го зарежи тоя дакато е врема.

11.   Съгласна съм с номер 10
Ева

12.   Е как так не иска...не знам де ако го подхапваш прекалено много,докато действаш... мен ми се е случвало 1 път ...здраво ме изтърка със зъбки 1 мацка :D

14.   Всеки е различен, той явно предпочита така. Както някои предпочитат инициативата в леглото да е от жената, а при други обратното. просто характер.