Споделена история от Секс и интимност

Не мога да..
Искам да попитам нещо. Правя секс от 5 години и не съм свършвала. Всъщност незнам може и да съм, но не съм усещала. Хубаво ми е понякога по- хубаво, понякога по- малко, но въпреки това не съм усещала онова хубаво чувство, което всички описват. Незнам от мен ли е проблема или от партньора ми ? Незнам защо е така,, Кажете какво да правя,, :)

Коментари

1.   Е, как какво да направиш??? Мастурбираш самичка и виждаш дали ще успееш да достигнеш оргазъм.
Ако не уепсееш - опитай пак с друга техника, и пак и пак и пак.
Ако успееш - значи може би трябва да подсказваш повече на приятеля си кое ти харесва и как да прави нещата.
А и не забравяй, че силата на оргазма при различните хора е различна. При някои хора е много силен, при някои е слабичък.
А и не забравяй, че някои хора стигат до оргазъм хипер лесно и бързо, при други трябва много повече усилия.

2.   Явно приятелят ти свършва преди теб и така не ти предоставя възможност да свършиш и ти. В такъв случай е хубаво, след като той свърши, да продължи да те стимулира ТАМ например чрез език, за да можеш и ти да свършиш.

П.С: Непременно ще разбереш, когато свършиш, защото това, което ще изпиташ е неописуемо и няма начин да не го разбереш. Не се напрягай, просто направи това, което ти казаха ;)

(съвет от момче)

3.   Една моя позната, разбра какво е оргазъм, след като се разведе на 40години и смени партньора!

4.   За мен лично позата, която е най-подходяща да получи оргазъм една жена е ездачката. Като преди това приятеля ми е правил френска любов с език и с прасти. Кагато достигнете същинския акт партньора ти трябва да ти помогне, като те хване за дупето и те клати назад напред към него не мн. бързо и така при по-продължителна стимулация бавно започваш да усещаш как започва да ти става мн.хубаво и това чувство става мн. силно когато си вече получила оргазма трае около 10 тина секунди поне при мен е така и след това спира. Още един съвет не се фокусирай точно върху това дали ще получиш оргазъм или не просто трябва да си отпусната и да се наслаждаваш на удоволствието.

Успех