Споделена история от Секс и интимност

Тайно секс общество - мечта или реалност?
Аз съм мъж на 28 години. Интелигентен, добре образован с добра работа в сферата на икономиката. Често имам мисли, като че ли излезли от сценарии на филм. Мисля си как определени хора като мен, мъже и жени със сходни сексуални влечения и разкрепостеност тайно контактуват в интернет, без значение от семейното положение или статус. Те не задават въпроси, единственото което виждат като снимка на потенциалния партньор е еротичен гол фотос със замъглено лице. Така партньорите се харесват един друг и водят кореспонденция. Всеки месец това тайно общество от 5 мъже и 5 жени се събира в различни точки на страната, било на хотел или вила. Те не задават въпроси един за друг, незнаят нищо един за друг, правят невероятен секс и си изкарват страхотно. Могат да бъдат и по разкрепостени, ако желаят, да правят групов секс или каквото им допада. Какво мислите за тази идея?

Коментари

1.   Ама искаш да го осъществиш ли? Аз мисля че идеята е страхотна. Ще разпускат по този начин. Само че неприятното е ако са женени... От тази гледна точка няма да е много приятно хем на изневерилия, хем на този на когото е изневерено... Да кажем че се съберат тези 10 души на хотел... Правят каквото правят и после се върнат при половинките си. Как ще се чувстват? Ще бъдат гузни, някои може би ще съжаляват и така.... Не знам за другите, но ако тези 10 души са свободни хора, според мен ще бъде страхотно ако направят нещо подобно.

2.   Какво е това тайно общество само с по 5 човека? Бързо ще си омръзнат. И само веднъж месечно? Трябва като в оня филм с телефонния номер. Всяка вечер и различна.

3.   Има няколко такива филма в нета :) да не си се вдъхновил от някой от тях?

единият е Eyes Wide Shut 1999 с Том Круз
Има още един. Разправяше се за някакъв списък в телефон и непознати бизнесмени, които нямат време за личен живот, се срещаха анонимно за секс. Но не помня името на филма. Иначе е много як

4.   Това го има, но не в този вариант с 5 мъже и жени. Казва се гепиме. цом. Там така си слагат снимки със замъглени или без глави и ако се харесат си уреждат срещи. :D Сигурен съм, че има и чуждестранни алтернативи.

5.   Намерих и другия филм, ако се интересуваш :)
"Deception" (2008), с учaстието нa Юън МaкГрегър и Хю Джaкмaн

6.   А суингърите какво са?

7.   Sounds good xD

14.   Мисля, че накрая ще завърши зле като повечето филми с подобен сюжет

15.   Хммм, аз съм обвързана жена на 34, но с удоволствие бих опитала. Стига мъжете да са кавалери и дискретни. Би било фантастично.

16.   На мен самата идеята ми допада. Да започнем от някаде. Как да се организираме. Нещо в интернет, чат, група, кажете....

17.   Има такива общества. Ако знаеш Английски ще можеш да комуникираш с много такива хора от Английски сайтове. На български влизаш в сайт за запознанства и качваш такива снимки и след това питаш

20.   Според мен авторът няма предвид сайт за запознанства, както казват другите, а нещо по-елитарно и различно.

И честно казано звучи страхотно. Аз съм на 24, мъж, и бих участвал в нещо подобно ако се организира. Може би трябва да има база данни с ограничен достъп и снимки. 5 мъже и 5 жени е добре като за начало. В последствие може да се увеличи членския състав, но да кажем да едно място да се събират само общо до 10 човека. И трябва да има определен максимален брой членове. Да е нещо като джентълменските клубове в Англия.

21.   Ами потърсете в гугъл и в български сайт ще намерите група под същото име. Пробвайте там.

Лион

22.   Ти май описваш суинг група. Нали знаеш какво е това? Когато двама души имат връзка, но са решили, че отделно всеки от тях може да прави не ангажиращ секс и с други хора. Даже се организират такива партита на които се разменят съпрузи или пък всеки е свободен да спи с всеки и постоянните партньори не само не ревнуват, ами даже им е забавно да си споделят после кой с кого е бил и как са си прекарали. Единственото условие е да се забавляваш без никакви чувства! Идеята е просто физически да се забавляваш, но без чувства и обвързване. Доколкото знам хора с подобни интереси се свързват чрез интернет. Даже има такива обяви, семейна двойка, търси друга двойка за размяна на партньорите. Вече за прочутите партита ти обясних. Събират се доста хора с подобни интереси и после който с когото се хареса. Много често дори не научаваш името на другия човек, да не говорим за подробности от живота му. Срещате се, прекарвате си 2-3 часа заедно и после кой от къде е. Може и никога да не се срещнете отново, може да се срещнете на друго парти... както дойде. Единственото правило е, никакво обвързване и никакви чувства. Правиш каквото правиш и после си се прибираш при постоянния партньор.
Човешката сексуалност е много разнообразна и не разбирам какъв е тоя фалшив морал, който те задължава цял живот да спиш само с един човек, при положение, че сексът с него ти е омръзнал до смърт. Забележете говоря за секс, любовта, подкрепата и доверието са нещо друго. Обаче след като обичаш и вярваш на човека до теб, защо не му разрешиш понякога да получи нещо ново в леглото? Лично аз не бих спряла мъжа си, ако и той не ме спре. Само без влюбване и разбира се с презервативи, че болестите са гадно нещо. Иначе защо не? Имаме си доверие един на друг.

23.   Мисля, че идеята е добра. Аз съм на 30, обвързан съм, но ще е интересно и забавно. Само че трябва да има някакъв подбор на кандидатите, защото представете си, когато научат много хора и всеки втори или трети ще е желаещ....

25.   На края ще се организирате, съберете и ще се окаже, че сте 20 мъже и само 2 жени. Да му мислят дамите.