Споделена история от Секс и интимност

Тост, за десетките пропуснати мигове!
Привет, следя сайта от доста време и реших да споделия и моят проблем. Дълга е историята ми, аз съм един млад мъж, или младо момче, който както иска да го разбира. НЕПЪЛНОЦЕНЕН 27 годишен. Не ми пука дали подреждам изреченията в правилен ред или не, не ми пука и за правописните грешки които ще допусна, въпреки, че съм на 27 години. Не му пука, че съм неграмотен, след като не мога да бъда пълноценен мъж. Не ми пука и, че ще ме упреквате и, че ще ме обиждате за неграмотноста ми.Просто споделям. Ето и историята на половият ми живот:

За 18-тият ми рожден ден на купон в нас дойде едно момиче. След 4 часа тя сама ме накара да правим секс в другата стая. До тогава не бях правил секс. Естествено аз се правя на много уборотен пич и отидохме в другата стая. От тук започна кошмарът ми до ден днешен. Не можа да ми стане, след всичките нейни опити. Тя е много на ти в сексуален аспект. Френски ласки, почивки, каво ли не ми прави тогава и не и не и не и не. След този проклет 18-ти рожден ден, мацката не се отказа от мен. Виждахме се много често и правихме над 30 опита в различни дни в различни часове на денонощието и нищо. Не може да ми стане и това е. Накрая ме призна за импотентен и спря да ме търси. След нея през интервал от време се появиха в живота ми още две мадами за секс без връзка, само секс. И при тях не се получи. Не ми става и това е. От тук започнаха и страховете ми за обвързване с момиче. Отбягвах всякакви контакти с момичета, докато не се появи ТЯ. Първата ми любов. 6 месеца само целувки и за ръчика и нито дума за секс, но най-накрая нямаше къде да бягам и хоп заедно в едно легло. Аз още девствен, а на нея и е за трети път. Познайте пак не ми стана. На петият опит след инцидента да не повярва човек взе тоя моя малкия та стана едва едва но твърд достатачно за да влезе. Така две минути и на ново докато е вътре в нея спадна и излезе и край. На шестият път, вече беше добре секс без да ми спадне и както си трябва. 4 години продължи връзката ни с първата ми любов без да имам засечки дори и пиян на дърво. Твърд като на войник и готов да пробива първата ми любов когато тя пожелае. След раздялата ни се появи друга жена само за секс. Аз горд, че 4 години съм имал редовен полов живот без засечки и хоп от вратата за краката. И айде всичко на ново 3 опита и кръгла нула, пълен отказ на малкият ми приятел. До четвърти опит не се стигна аз не исках, защото знаех, че пак няма да ми стане. А срамът е много голям, направо жесток. Ужас. След това отказвах секс на поне още три жени. Всяка казваше, че за първи път и отказват секс и се чудеха за какво им отказвам. Както и да е. Преди две години се появи втората любов. След един месец оправдания, ту не съм се къпал, ту ме боли корем, ту ми е лошо, ту си имам работа най-накрая се стигна и до леглото с нея. Бам отказ. 5 опита и нищо. На шестия взе, че се събуди секс яко, яко секс. Така две години, нито отказ нито засечки нито нищо. Твърд като камък всеки път когато се стигне до секса. И с втората се разделихме преди осем месеца. Сега има трета до тук съм с три неуспешни опита с пълен отказ. Френска ласка а на мен ми е малък и мек нищо ама нищичко не се получава. Днес и отказах за пореден път секс от страха от провала. ТОСТ ЗА ДЕСЕТКИТЕ ПРОПУСНАТИ СЕКСУАЛНИ МИГОВЕ В ЖИВОТА МИ! А какво да кажа за презервативите, боже господи та само ги хабя не мога и да го развия с малката ми мека патка, не си правя труда и да купувам, няма смисъл просто аз не мога да ги сложа, няма на какво по точно. Ходил съм на сексолог психоаналитик и психолог и психиатър, на всички видове лекари образовани в тази специялност. Куб хабчета, пари, витамини и хиляди думи от лекарите с цел да ми помогнат. Нищо не помага само трупам излишни килограми от хабчетата и витамините и си хвърлям парите на вятъра. Думите на лекарите също не ми помогнаха. Фолосовски погледнато е така както те казват, но на практика нищо не се получава. От пуст страх и срам и за тово, че не ми става съм испуснал много мигове в които ако беше някой друг, щеше да сцепва мадамите от ебане, ама аз не мога. Това е няма друго. Всеки път, ще отказвам секс на която и да е, дреме ми ама няма на какво да ми дреме. С чикиите нямам проблем, там всеки път е като камък твърд и си се получава добре. Само ако има мадама готова да прави секс с мен, тогава е проблема. Край...

Благодаря на всеки, които е отделил време да прочете историята ми. На никой мъж не пожелавам такова нещо. Дано да съм само аз и да съм единствен!!!

Коментари

1.   няма да казвам , че всичко е в главата ти, чвал си го неколкократно, щом си посетил всички специалисти. явно имаш нужда от емоционално обвързване , за да правиш секс, което е в полза на жените. така няма да има наранени , използвани от теб мадами. ако всички мъже имаха твоят проблм... щях да съм сигурна кога наистина са влюбени и кога е само секс - блазе им на приятелките ти !

2.   Аз съм момиче, и си мисля да попиташ бившите ти какво са правили за да те накарат да си в "готовност" мисля че те знаят как да ти стане пка попитай ги нищо не губиш :)

3.   Всичко е в главата, пич. Ти си много притеснителен и това е причината за "провалите" ти. Говориш за изтървани мигове. Явно нямаш и ясно отношение към секса. Искаш да си един тъпкач или искаш да правиш любов с любимата жена? Определи първо това. А ако се наложи нова връзка, обясни предварително проблемите си. На ме също ми се случи един път, но после след месец като се почнахме, че и до сега го правим почти всяка вечер. Успех.
М48

4.   Здравей,аз съм жена на 30гд.Според мен за да се отпуснеш и да ти стане на камък като на войник;) е нужно да имаш чувства към момичето.Това е добре ,препоръчвам ти да се влюбваш втзможно по-често и всичко ще е наред.Аз пък не мога да стигна до оргазъм ако не обичам партньора си тъй че не си сам на света с такъв проблем.Успех в вдигането на палатката и с опъването до скъсване:):):):):)

5.   Трябва ти дама , която е търпелива. Имах един познат който имаше подобен проблем. От него, а и аз самата от собствен опит зная, че всичко е на психическа основа, да се отпуснеш пред дамата и да не ти пука какво би казала тя или (да си сигорен, че няма да и направи лошо впечетление). Ако както казва номер 2 има нещо по специално, което бившите ти момичета са правили, то едва ли ти не си го разбрал :)

6.   Съгласна съм с номер 1! Личи си, по написаното, че имаш нужда от по-сериозно обвързване, за да ти стане. Ти не се ли усещаш сам, че когато прекараш повече време с дадено момиче ти става, а иначе когато е само спорта-не. Това е отговора-постоянност.

7.   Много го мислиш, но това сигурно го знаеш.

8.   Здравей, защо не опиташ да споделиш тревогите си пред избраната мадама и да си дадете време. Ако тя те разбере смятам, че ще потрагне много добре , дори да не е от първия път. Поне ще знаеш ,че тя е готова за провал. Аз имах приятел с който сме водили 10г. полов живот без един миг отказ. Веднаж на майтап настойчиво му повтарях, че няма да стане понеже (съм му сипала нещо тайно) : и найстина нестана, взе че ми повярва. Всеки знае че е само в главата.

9.   На мен ми се случи един път (слава богу),въпреки че имах богат опит с мадамите.Знам и за какво се случи : луд бях по едно момиче,много красиво и мислех, че никога няма да иска да е с мен.Нито се надявах за това де.Но...нещата се обърнаха.Станахме гаджета,и нормално ще правим секс.Обаче малкия ми приятел жив го няма!За първи път в живота ми,не иска да става и то за момичето за което съм мечтал!Ужас,е... резила.На другия ден нормално, всичко се оправи.Но резила остана :).Явно много се възбудих,щото толкова много харесвах момичето.Така си обяснявам...така че не се обеспокоявай много,всепак го правиш със сериозните ти приятелки...м 31