Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към момчетата на моята възраст
Здравейте, пише ви едно момче на 17 години. Чудя се нещо много интересно. Ще ви задам един въпрос, на който искам да ми отговорите, но наистина честно и искрено. Без да лъжете или да хвърляте някакви измамни изказвания. Въпросът ми е свързан с мастурбацията. Колко НАЙ-МНОГО време сте издържали без да се самозадоволявате? Аз лично гледам порно от 12-годишен и мастурбирам официално от 13-годишен и от тогава до сега (вече съм на 17), няма ден, в който да не съм се самозадоволявал поне веднъж. Правил съм секс вече 4 пъти, опитвал съм от половият акт, но въпреки всичко продължавам с мастурбациите. Особено от 14-годишен до днес мастурбирам по няколко пъти на ден. Мастурбирам сутрин преди да отида на училище, на обяд като се прибера, преди да изляза навън, преди да отида на тренировки, както и когато ще заспивам, също мастурбирам. Не винаги, но повечето пъти. И така, преди 3 дни реших да се опитам да си поставя рекорд без мастурбация. Вече 48 часа не съм се самозадоволявал, и знаете ли? Ужасно е! Кошмарно е! Брутално е! Не мога да спра да мисля за секс, за жени, за вагини/гърди/задници/орална любов и тем подобни! Не мога да легна по корем, просто защото пенисът ми ще пробие дюшека! Смятам да си набия адската мастурбация, само че първо ще видя още колко дни ще издържа, но не вярвам да са много. Най-много още 3 или 4, и то по чудо! Иначе, въпросите ми са няколко и те са:
1. Колко най-много време сте издържали без да мастурбиратe? А пробвали ли сте да си поставите собтвен рекорд без мастурбация? Ако не сте, мислите ли да пробвате?
2. Хващали ли са ви някога, докато мастурбирате? Мен за всички години, нито един път! Дай Боже да не ме и хващат, ситуацията ще е трагична!

П. С. Въпросите са главно към мъжете и момчетата, но нямам нищо против и момичета и жени да си изкажат мнението. Успех! :)

Коментари

1.   Аз съм на 30, мастурбирам от 12 годишен и почти няма ден, в който да не съм, независимо че правя секс и с жена си.

2.   Ами и аз съм момче на 17, мастурбирам всеки ден, докато не ми омръзне (което се случва веднъж на 1-2 месеца), след което си давам почивка от няколко дни. Мастурбацията ми е по принцип по 1-2 пъти на ден, когато ми се ебе яко е 3-4. Като по-малък (14-15) съм си дънил адските чекии, по 6-7 на ден се е случвало да правя. Иначе от 13-годишен мастурбирам и не съм правил секс все още ни веднъж, нито гадже съм имал, а не съм грозен според мен, просто съм по-необщителен. Имало е едно-две момичета да ми се "натискат" по събиранията с приятели, ама все не съм доволен от тях - тая имала малки цици, пък другата нямала дупе, третата веждите й не ми харесват и какво се получава - от всизкателност и подбори все съм си с пениса в ръката по 5-6 минути на ден и това е... Все ще се променям, ще общувам повече и незнам си какво, ама все нищо, салфетката, порното и това е... Ти поне си "топнал" няколко пъти вече и не се притеснявай, в чекиите няма нищо лошо ;)

4.   1. Колко най-много време сте издържали без да мастурбиратe? А пробвали ли сте да си поставите собтвен рекорд без мастурбация? Ако не сте, мислите ли да пробвате? Издържал съм някъде около 3-4 седмици. Разбира се, че съм пробвал, но колкото и да се опиташ да не мастурбираш все се изпразваш. Човешко е. Т. нар. "мокри сънища", няма къде да избягаш.
2. Хващали ли са ви някога, докато мастурбирате? Няма какво да те лъжа - хващали са ме. :) Нищо фатално, никой не те гледа по-различно. Пак казвам - ЧОВЕШКО Е!!!

М 18

5.   хехе луд аз съм издържал и седмица и после се изпразних за около 10 секунди

7.   1. Една седмица мъка без кура ми
2. досега не са ме хващали и дано да е така и за напред
Моюмче на 16

8.   Интересна тема :) Лично моят рекорд е 2 седмици и 3 дена :) После за 2 минути и свърших :D от мен :)

Декстър

9.   Мъж на 25. Мастурбирам от 11 или 12 годишен. От начало в пубертета бях хипер активен и рекорда ми е 11 пъти за един ден (да не ти казвам как го бях протрил и ме болеше... ). И аз като теб дори след първия си полов контакт с жена - продължавам и до ден днешен поне веднъж да мастурбирам. Зависи от това дали съм много уморен от работа, понякога през почивните дни може и два, три пъти на ден. И аз като теб съм пробвал да видя колко ще издържа без да го правя - рекорда ми беше седмица и половина, но после като си набих една и докато свършвах направо беше като чешма няколко секунди (в смисъл толкова много пуснах че чак се изненадах къде съм го побирал всичко това)...

10.   2-3 месеца рекорд. В reddit nofap има доста хора които се опитват да правят streak-ове и като цяло да се освободят от зависимостта PMO (Porn masturbation orgasm), която при доста хора води до PIED (Porn induced erectile dysfunction).

11.   На твоята възраст съм. Момиче. На пук на всеобщите вярвания, и аз започнах от тогава хаха. Само дето има една подробност-не го правя толкова често... или поне зависи много. Искам да ти кажа, че няма нищо лошо в това, аз също предпочитам мастурбацията пред секса (опитвала съм няколко пъти) и мисля, че се дължи на фактът, че както при мен, така и вероятно при теб, просто партньорите ни не знаят какво да правят. Иначе пък винаги съм имала интерес някой да мастурбира докато съм в стаята хаха. Спокойно, не си повреден. След време това ще се замени със секс недей да се косиш. Когато това се случи, ще срещнеш някоя като мен и може да си експериментирате заедно и да ви е страхотно.
~Skyless

12.   Към автора : Не знам точно, но от 3 до 4 седмици ( може и да няма толкова )
2 пъти е влизала майка ми не аз бях бърз и не разбра за какво става дума.
Имам 1 въпрос : Щом толкова много мастурбираш, вярно ли е, че ти става по-голям. Каква е разликата от различните години и колко ти е голям?

13.   Да ти кажа че и аз го правя всеки ден, чат пат по 2-3 пъти когато ми се иска.. Както са казали двама души в техните коментари човешко е.
мастурбирам от 12 годишен в момента съм на почти 18. Единствено приятелката ми ме е хващала но не беше трагедия тъй като тя знаеше че мастурбирам както и аз знам за нея.. Секс съм правил два пъти но предпочитам мастурбацията поради многото й плюсове, а най големия е че от мастурбиране никоя не забременява както и никой не е пострадал.. Така че не се тормози, нормално е... Инъче рекорд не съм си поставял но преди време бях на почивка и не мастурбирах около 2 седмици, после докато си хвана пениса гледам че вече тече.. така че пак казвам, не се шашкай нищо нередно няма в това.

Един съвет:Може да намалиш мастурбирането като разсейваш главата си с други мисли. излез с някоя приятелка, забавлявайте се.. инъче ако ти се четът книги които аз мразя, нищо не ти пречи да четеш..

преповтарям. нормално е няма нужда от излични тревоги.

14.   За всичките години нито веднъж, а? За цели 4 години нито веднъж не са те хващали. Браво, герой! На края от това лъскане на бастуна ще ослепееш, мойто момче. :D
А сега сериозно - смятам, че имаш проблем. Аз на твоите години мислех само как да сваля някоя и ако не друго, тя поне да ми направи ръчна. Не е нормално да се здрависваш с малкия толкова често, особено ако го правиш на порно. Порното убива фантазията и повишава очакванията ти. Ти гледаш как онези го правят и си мислиш, че това е секса. Да, ама не е. Първо - на онези се плаща, второ - не всички мъже са с над 20 см мъжество (да не кажа, яе са рядкост) и трето - не всички жени са с перфектни гърди и са готови да ти направят свирка навсякъде. Намери си момиче и спри с тая мастурбация. А иначе сега, ако толкова не издържаш - ходи си направи една хайдушка с подскачане и подсвиркване.

16.   В началото е трудно, но само в началото, в един моомент ако избягваш всички такива мисли и не го правиш можеш да издържиш доста... в един момент трябва да го направиш... 10-тина дни прекъсване... ако не го направиш за няколко дни почваш да сънуваш какви ли не сцени... които честно казано са по-удовлетворителни дори от мастурбацията, а ако сънуваш нещо по-така, може да са ти по интересни и от истинския секс (особено ако нямаш по-разчупена жена до себе си)... и накрая, когато повече не можеш да издържиш и го направиш... направо изригваш... обаче ако ще го правиш с жена след дълго прекъсване... най-добре си удари една сам, с нея ще свършиш за секунди.

18.   Понеже темата ме разсмя и съм една стъпка по-близо до 6-pack коремни мускули, ще отговоря на двата въпроса:

1. ) Имал съм рекорд към 4 седмици (почти месец), но през това време имаше няколко случая през нощта да сънувам МЕГА БРУТАЛНИТЕ ЯКИ сънища и да се събудя с нуждата да сменя дрехите. По принцип колкото съм се опитвал да издържам без да лъскам, толкова се е случвало през нощта да не мога да спя спокойно (понеже ме подпира във въздуха като спя по корем) и накрая се е налагало да го бия за да падне и да ме остави да спя.

2. ) не са ме хващали, но съм 90% сигурен че са подозирали какво съм правил. Единият от случаите беше в училище, по време на голямото междучасие. Дори не съм сигурен как взех решението да лъскам в класната стая докато няма никой. Точно след като приключих и го бърсах с хартия, влезнаха 3-4 от кифлите със закуски в стаята, но бяха твърде заети в приказки за да видят как го прибирам под чина (отне по-малко от секунда).
Все още подозирам че едната, която влезе първа, може и да е разбрала, но голяма чест й прави че не е казала нищо.

Иначе един от класа го е хванала чистачката докато е лъскал след часовете, тук разбра целия клас за случката.

19.   Разпознах се, абсолютно същия си като мене. Все съм си мислил че сам само аз такъв който нерядко достига до 7-8 на ден

20.   Разпознах се ,абсолютно същия си като мене.Все съм си мислил че сам само аз такъв който нерядко достига до 7-8 на ден

21.   Жена съм 20 , мастурбирам от 5-6 годишна. Всъщност първият ми спомен е от тогава, че баба ми ме хвана. Аз си бях вдигнала блузката и имах една кукла, която бях сложила да ми целува цицките. Баба ми ми взе куклата тогава. По късно мастурбирах с плюшените си играчки като им вкарвах муцунките в гащите ми и търках до оргазъм. Вероятно майка се усещаше, защото ги миришеше и переше доста често, тези които използвах. По късно преминах на възглавница. Опитвала съм се с ръце, но не мога, не ми харесва. В последните няколко години го правя с плод и зеленчук- моркови, краставици, банани, наденици. Към момента го правя по няколко пъти на ден с наденица, зависи дали имам време от 2- 10 пъти на ден. Сложила съм и презерватив, че мухлясва като не е в хладилника. Иначе хващали са ме два пъти. Правила съм го на работното място много пъти и се радвам, че не са ме хванали. Освен баба ми, една приятелка влезна в стаята, когато аз бях си напъхала банан. Аз таман се бях унесла и запъхтяла и тя налетя. Аз добре, че бях завита, говорихме там 2 минути и тя излезна, а на мен ми мина мерака от притеснение. Изобщо интересни случки и сега пак ми се мастурбира :)

24.   Мастурбирах от 6 годишен, но никога толкова често. Сега съм на 31 години, но поради редовен сексуален живот не мастурбирам. Всъщност не мастурбирах повече от 10 години между 18 и 28 години, защото правех редовен секс. Впрочем, в казармата ми се е случвало ( един 9 месечен период през 2003 година), но дори и там лъсках рядко, защото ме пускаха, а си имах сериозно гадже, с което правех през уикендите много секс. Преди 3 години имах дълго прекъсване в сексуалния си живот поради рааздяла с жена, която обичах и започнах чикиите, но пак беше периодично. Имаше периоди по месец, че до 2 месеца без чикия и т. н. После имах кратка връзка и спрях за около месец и нещо, но после пак от време на време. Всъщност периода с чикиите трая около 2 години, защото сексуалните ми контакти бяха нередовни. Сега имам постоянна партньорка и вече близо година откакто съм с нея не ми се е налагало да мастурбирам.

Авторе, твоето е прекалено много. Вярно, че си младеж и ти става постоянно, но трябва да понамалиш поне малко. На мен 2 чикии в един ден ми се случваше на високосна. Не знам кво ви кефи толкова. Много лесния достъп до порно днес ви е направил лоша услуга. Вместо да гоните мацките, вие се затваряте пред компютъра и лъскате като побъркани. Първоначално намали през неколко дена. Постепенно увеличавай дните след всяка чикия. Не гледай порно! Да се пристраасти човек към чикиите не е никак хубава работа, още повече, че има толкиова много млади и красиви жени за ебане, които копнеят някой да им го сложи.

25.   2 седмици. Бях в болница и нямаше как.
После си набих чикия и свърших за по-малко от минута.

На 19 съм.

26.   Издържал съм 12 дни най много и после се възбуждам и не мога

30.   Аз съм на 38, ако не мастурбирам се празня на сън. Порно отдавна не гледам редовно. Правя секс с жена ми, после отивам на фитнес и след тренировка задължително свършвам под душа. Постоянно ми става и колкото и да го пренебрегвам, то си иска своето. Слупвало се е да ходя в мола да се празня в кенефа.