Споделена история от Секс и интимност

Не можем да правим секс с приятелката ми
Аз съм на 18, тя на 16. Ходим заедно от няколко месеца, аз съм й първият, тя ми е първата. И двамата сме доста неопитни, правили сме няколко опити - около 10, просто защото винаги теренът е проблем, но на мен това, че правим по-рядко секс не ми пречи - много държа на нея и затова мога да го прежаля това. Проблема ни е, че от тези 10 пъти, имаме около 6 провала и 4 пъти се получи секса, но беше далеч от задоволяващ и за двама ни. На 2-3 пъти на мен не ми стана от притеснение, сега четох в интернет и реших да спра порното, защото така мозъкът ми привиква на порно актрисите и на това, което вижда, а когато дойде време да действам и аз да съм в главната роля запичам. От няколко седмици не гледам и наистина вече постигам по-лесно ерекция макар, че още трябва за да може да си нормализирам всичко. От нейна страна пък имаме няколко провала, защото я боли адски много - предразполагам я, лижа я, подмокря се, какво ли още не, всичко правя, даже повечето пъти, когато на мен ми пада ерекцията е само, защото тя ми казва, че я боли, че не е достатъчно възбудена и аз започвам да я мисля, да пробвам различни неща, да се притеснявам дали я боли например като й бъркам с пръст - от това МОМЕНТАЛНО ми пада ерекцията и то за доста дълго, което ме отчайва - едно - "Ох, боли, спри. " е способно да ми развали ерекцията до края на вечерта. Всичко сме пробвали - у нас, у тях, навънка, орална, каквото се сетите. Постоянно се проваляме и двамата сме много изнервени, усещам напрежение във връзката ни, но знам, че всяка двойка си има и тия моменти, а и двамата не искаме да се разделяме и затова сега търся съвет. Единственото нещо, което не сме пробвали е с лубрикант и двамата си обещахме, че следващия път ще е с лубрикант, защото днеска провала беше, още в любовната игра както се възбуждаше и се подмокри цялата, изведнъж нещо почна да я боли вагината, ей така от пръстите ми още. Пък тя се кефи адски много, отпусната е и изведнъж нещо като я заболи и се стяга цялата, почва още повече да я боли и ни се разваля цялата вечер. Сега малко за "успешните" ни опити, които не са толкова успешни-... Два пъти ни се е получавало на плажа, но аз винаги съм бил с много много слаба ерекция, налага се да си помагам много с какви ли не фантазии, мастурбиране за кратко, за да си получа ерекцията и да мога да й го вкарам. Правим секс около 1 минути след което аз я виждам как я боли, а тя за да не ми развали кефа си мълчи и не казва, че я боли, а аз го виждам на лицето й изписано и спирам. Свършването също много кофти. Не спираме да правим секс, защото аз свършвам, а защото на мен ми пада. Другия път на плажа уж беше добре, правихме го около 10 минути ама ме помоли да спираме, защото й станало студено, но то наистина си беше хладничко тогава, но отново тогава се довърших сам с ръка, чуках 10 минути без да спра и не усетих чак такова голямо удоволствие, което би трябвало да усетя. Просто си се довършвам сам. Другия път, който го броим като най-успешния - в нас, на музичка, отпуснати, всичко точно, правим секс аз 25 минути не спирам вече целия потен вир вода и не усещам, че ще свършвам, тя от време на време изохква нещо, че я боли, а аз поддържам слаба ерекция, нито ми е яко, нито ми е тъпо. Накрая ми писна, изкарах си го и се довърших с ръка. ВИНАГИ правим секс с презерватив и тя не е навита да пробваме без. Моля ви за съвет, какво да променим, чувстваме се ужасно и двамата, не е нормално толкова време да сме заедно, а да не можем да се задоволим като хората. Трябва ми съвет и от момчета и от момичета - за нея - какво да прави за да не я боли толкова и за мен какво да правя за да изпитам удоволствие и да си оправя ерекцията-.. не е от нея, тя е страшно секси и направо умирам да я скъсам от секс, но тялото ми не е на същото мнение-... Наистина ми е адски тъпо, моля ви за помощ.

Коментари

1.   Аз съм момиче и не съм правила секс, но съм чувала че момичето трябва да е достатъчно възбудено, за да се овлажни там долу и така проникването ще бъде по безболезнено. Тя трябва да бъде отпусната и отпочинала, да е в настроение, но ти трябва да си много нежен. Не си посочил размер и немога да ти кажа точно защо е толкова силна болката. А за твоята ерекция съм чела, че трябва да си възбуден от приятелката ти да ти се иска да бъдеш с нея трябва много да си възбуден и да си спокоен. Това е от мен.

2.   мога да кажа че и аз съм имал същия проблем, само където понякога си минава нормално, на пълна газ, друг път докато го навра в нея, започва да я боли. Ние ходихме на лекар и не разбрах какво точно "ни" или по скоро "й" имаше, но й поразбутаха интимната част и сега всичко е на ред.. та моя съвет е.. ако наистина имате проблем и държиш на това момиче, най добре идете на лекар

3.   Проблемът, според мен е, че е двамата сте неопитни и малко или много се притеснявате. Няма да стане отведнъж и веднага да ви стане много яко.
Изисква се време и натрупване на опит. Това е напълно нормално. Тепърва ще откривате сексуалността си.
Това, че изведнъж я заболява от нищото е на психологическа основа.
Отпуснете се и не се стремете задължително да стигнете до секс. Нещата ще се получат постепенно и от само себе си.
Ж26

4.   Лубрикант ползвайте. При мен мн помогна. Най-доброто изобретение - лубрикантът!

5.   Благодаря ви. Първия коментар - окей мерси ама ми казваш неща, които ги знам, а някой от тях съм ги и казал. Трябвало да ми се иска да съм с нея - ами аз ако не искам да съм с нея ще я зарежа. Трябвало да се навлажни, нали написах, че правим и орална любов, но дори и да не я направим тя си се подмокря, не е до това. Оценям мнението ти, но ми казваш неща, които знам още откакто влязох в гимназията. Ако имате други съвети, наистина давайте, че ако с лубрикант не стане следващия път вече не знам какви мерки ще предприемаме

6.   Приятел, аз съм на 18, а мойта на 17.. Водим полов живот от почти година и на двамата ни беше за първи път в началото. Цялата схема е да я възбудиш достатъчно, запомни, че езика ти е едно огромно оръжие което може да разтопи твоята половинка, стига да знаеш как да го използваш.. всичко е практика, практикувай с нея по-нежни неща. Целувай я по врата, по гърдите и бавно слизай надолу. Иначе с лубрикант е много по-леко положението, с две думи "влиза като у тях си" ;д Предолагам, че няма да я боли и ще се отпусне, а покрай нея и ти ще ме можеш да се наслаждаваш. Поздравления за това, че мислиш трезво и използвате презерватив и аз не съм много по рисковете.. пък какви ли не видове презервативи има, експериметирайте по-нататъка.
Айде успех.

7.   Здравей,
Бих се съгласил с някои от предишните мнения относно това, че сте неопитни, че иска време и т. н., но от описаната от теб ситуация личи, че отдавна пробвате решения и не се получава...
Описаното от теб състояние е сравнително често при млади момичета и изисква малко по-задълбочено изследване на причините.... Те могат да бъдат както физически (като възпаления, травми, заболявания на пикочните пътища и др. ), така и емоционални.
Обикновено в тази ситуация се мисли за вагинизъм или диспареуния (потърси в интернет какво представляват)... Съвета ми е все пак да посетите колега гинеколог и да му разкажете за проблемите си, той ще прецени за какво се касае и ако открие физически причини (много често това са инфекциите - т. нар. бяло течение и др. подобни) ще направи необходимото да ги излекува....

Като общи съвети (те не изключват консултацията със специалист;) ), необходимо е най-вече двамата да не се фиксирате към проблема... В смисъл когато стигнете до момента със секса, не очаквайте, че и "този път ще боли", "ще ми омекне" и т. н. Мислете повече в посока как да си доставите взаимно продължително удоволствие дори и без проникване на пръсти и прочее... Колкото повече време прекарате в подготовка за сексуалния акт, толкова по-добре за момичето... Пробвайте преди това да вземете топъл душ, осигурете спокойна обстановка (без да очаквате някой да ви "хване" и т. н. ). Лубриканта също много често помага, така, че опитайте и с него като принципа е като при мечо Пух ;) - Колкото повече, толкова повече :P
Освен това важно е и да говорите открито помежду си за нещата, да си имате доверие... Уговорете си някаква дума или знак, която тя ще направи/каже ако наистина по време на акта я заболи много и нека да не търпи болката заради теб... Имай и доверие и така няма да ти се налага да мислиш "сега боли ли я или не? "... Остави това на нея...

Пак казвам... отидете заедно на преглед при гинеколог... Това ще ви помогне....

8.   И двамата не сте психически готови да правите секс. Когато пораснете ще стане.

9.   Мисля, че и двамата страдате от своята неопитност. Първо ти, защото си мислиш, че като ръчкаш по вагината, ще откриеш Еврика. Истината е, че истината за жената се нарича КЛИТОР. Самата вагина, особено на такова младо момиче, не е изобщо толкова чувствителна. Женската сексуалност се развива с времето, не е толкова вродена. Вагината не е богата на нервни окончания, защото е родов канал, жената би умряла от болката при раждане. Затова природата е извела тези окончания извън вагината - ти виждаш външно само шапката на клитора, но вътрешното му тяло обхваща отчасти вагината и при натиск по стените ѝ, ти стимулираш клитора, но всяко ръчкане напред и навътре особено при младо момиче води до болка, при по-опитните жени дори може да се достигне до оргазъм със стимулация на шийката на матката - има такива единици, но младите момичета не са от тях.
Можеш да доставиш вагинално удоволствие на момичето, но не с бутане и ръчкане на пръста си навътре (като при някои порнота), а при упражняване на натиск по стените на вагината и то на специални места, специфични за всяка жена. Чети как се напипва т. н. G- точка - макар че не е доказано, че има такава, определено с този метод ще стимулираш качествено момичето, но най-добре я стимулирай вагинално със своя еректирал пенис, а преди или след това клиторално с уста или ръце. Ползвай задължително лубрикант дори да е възбудена, защото се увеличава чувствителността. Ползвай кондоми, за да не се притеснява момичето от нежелана бременност. За жената това убива всяко удоволствие.
За теб ако е трудно дълго да поддържаш ерекция ти препоръчвам първо да се концентрираш върху самия себе си - намажи я с лубрикант обилно или я накарай да ти направи фелацио, а след това се концентрирай върху нея, предимно върху клитора.
Няма вагина, която да не те поеме - тук не се притеснявай! През там излизат деца от 3-4 килограма и нагоре - самата вагина е много еластична лигавица, но явно тя си стиска мускулите и не се отпуска. Тук чаша-две вино помагат понякога, но е много важна атмосферата също. Колкото обаче по-несигурен си, толкова по-трудно ще е на нея да се отпусне. Думи като „Спокойно, няма да боли“ са добре дошли или други нежни думи - просто да поемеш ти отговорността и да ѝ дадеш чувство за сигурност.

Спри всякакво елементарно порно и гледай т. н. „порно за жени“ и други порнота, които са с образователна цел.
Специално вагинална и клиторална стимулация много добре се показва на някои японски порнота, но не при всички. Най-подходящи са порнотата за жени и еротичните книги за жени ако искаш да разбереш какво искат жените.

Самата ти приятелка трябва да мастурбира и да изследва себе си. Не става само с инициатива от мъжа. В спокойна атмосфера ѝ обясни това. Дори да си най-добрият любовник ако жената е „дърво“, не можеш да постигнеш резултати. Всеки мъж се е сблъсквал с такива жени. Не става дума само за девственици и неопитни, но има и срели жени, раждали дори, които не стават просто в леглото и тук всичко е въпрос на желание на жената да промени нещо.
Ти можеш да промениш техниката си и да обърнеш повече внимание на клитора, но за добър секс трябват минимум двама. Ако тя няма желание, не е сексуален човек, има психически и физически проблеми (виж горе какво са ти обяснили хората), ти Бог да си, не можеш да постигнеш нищо с такава жена.

10.   Веднъж като подпийнахме и се натискахме навънка само с пръсти я докарах до squirt. Като паднат задръжките и става. Тя не иска да пием преди секс да не сложим грешно презерватива. Абе много притеснителна. Постоянно го мисли, стяга се, боли я, мен от тва пък ми пада. Накрая се ядосваме, че не става и си обещаваме, че ще стане следващия път. Ся се чудя какво да правя, говорил съм с нея, казвам й да не го мисли - файда никва. Ся ще купим лубрикант дано стане. Някакви други съвети да ми дадете за другия път?

11.   Момче, ти това осъществяване на полов акт си го направил фикс идея на живота ти. И по писането ти личи, че си побъркан на тая тема. Жената има много по различна психика от мъжа. Ако усети, че мъжа си "иска съвкуплението и се нерви" тя се притеснява повече.
Ако искаш да я предразположиш кажи и така: "Не ми трябва да прониквам в теб. важното е на теб да ти е хубаво. "
Почни да я докарваш до оргазъм с пръсти, с крем някакъв по-мазен. Докарай и кеф 10-ина пъти и накрая тя от признателност ще се отпусне и ще ти позволи да я обладаеш.

12.   И аз като на всяко гърне мерудия ще се меся и тук :ДДД
Няма нужда така спонтанно да решите да го направите и веднага да започнеш с оралната или опипване (Примерно). Направи обстановката романтична. Например: Гушнете си или си говорете. Може да започнете да се целувате в продължение на няколко минути (Това е доста отпускащо) и докато го правиш дръж ръцете си на кръста и. И така докато не се възбудите и двамата. Бавно плъзни ръката си в гащичките и и започни леко и плавно да масажираш клитора и. Целувай я по вратът и после надолу (Гледай по езика ти да има доста слюнка иначе, че иначе не е най-приятното чувство). Докато го правиш си представяй както голямо удоволствие и доставяш (Би трябвало това да те възбуди още повече). След това може да допреш главичката на пениса си и да потъркаш малко. Когато видиш, че е баш отпусната действай, вкарай го бавно без да си мислиш, че отново ще се прецакат нещата. И двамата трябва да сте позитивно настроени иначе кел файда. Ако пак не успеете по-добре спрете с опитите за известно време - не сте готови за секс дори и да си мислите че сте. Когато наистина му дойде времето ще видите, че няма да имате толкова проблеми, до тогава карайте на френска и задоволяване с ръце.
-Mononoke

13.   Не ми беше фикс идея в началото. Когато се провалиш няколко пъти разбираш, че нещо не е наред и трябва да бъде поправено - същото е и при нея. И двамата искаме МНОГО да си оправим секса и пробваме всичко, но проблема остава - ВИНАГИ някой от нас не е разположен - или нея ще я боли, или на мен няма да ми стане

14.   Ако не може да ти стане, пробвай с Виагра.
-Mononoke

15.   Направихме го и се получи добре - без лубрикант, направих й коктейл, поотпуснахме се и стана, пробвахме 3 пози и продължихме около час. Сега обаче се появи друг проблем за когото ще напиша нова тема. Свързан е с моето удоволствие.

16.   15, губиш представа за времето! Продължи 8 часа!!! И удоволствието ти е почти наред.
А за другия проблем - почни да си го миеш всеки ден!

17.   Колкото и странно да звучи, мисля, че един откровен и предразполагащ разговор би ви помогнал да се отпуснете. Разбирам, че неосъществените сексуални желания ви напрягат, но, приятел, повярвай ми - ако седнете и поговорите за любовта си, нещата, според мен, ще се подобрят. Момиче съм. Знам от опит, че приятелката ти просто трябва да се отпусне. Едно момиче трябва да знае, че приятеля му ще чуе притесненията й и няма да й изневери като разбере чувствата й. Мисля че, тя се страхува да не те загуби, притеснява се, че ако не ти достави удоволствие ще я изоставиш. Парадоксално е, но едва когато престанеш да се тревожиш за удоволствието, то се идва от само себе си. При теб проблема може да е подобен. Все пак не съм мъж и не мога да знам. :) Правете любов, хора, а не секс заради единственото удоволствие. Виж я, докосни я. Запечатай чертите на лицето й в съзнанието си. Опознай я. Почувствай с цялото си тяло, че я обичаш и й го покажи. Позволи й да ти покаже женствеността си. Това е, приятел! Отпуснете се. Любете се. Ако все пак не става, консултирайте се с психолог или някакъв лекар. Успех!

18.   Дайте си време. Друго не ви трябва. и при нас беше същото в началото.

19.   Когато сте сами у вас и си говорите, се доближи до нея, първо я целувай без да я докосваш и когато усетиш желанието и тогава я докосвай по косата, лицето, врата ипосле по гърдите.
Махаш и горнището и ако сте на леглото у вас я бутсш назад, целуваш я бавно.
През цялото време трябва да и следиш лицето.
После и махаш долнището и започваш, да я целуваш по краката към бедрата. Малко по- късно запичваш да я лижеш и да си играеш с интимните и части.
Трябва дълго да я дразниш, поне 20-30 мин.
Когато видиш, че вече, че са и излязли сълзи на очите (от желание), тогава започнете половия акт.
Първо бавно и постепенно ще ускоряваш.
Не се притеснявай за себе си, ще имаш не само ерекция,
направо животно ще станеш.
Но гледай да не свършваш бързо, щото пак всичко ще прецакаш. Ще удържаш докато тя свърши и чак тогава ти.