Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми не желае да правим секс
Здравейте видях, че има доста подобни статии на моята. Искам да споделя моят проблем защото се чувствам тъпо и ми е гадно. Така запознахме се преди 3 години в САЩ с приятелката ми тя е рускиня , станахме доста близки започнахме да се виждаме макар и към края на пристоят ни там. Искал съм да правя секс с нея но тя не искаше, и единствено 1 път ми е правила свирка. След това тя си замина Русия аз за бг и така. чувахме се рядко, аз си имах приятелка, тя също докато след 1 година тя не започна да ми звъни и така започнахме постоянно да се чуваме, да говорим за бъдещето ни заедно. Поканих я на гости в бг и тя дойде лятото на морето и ми направи изненада всичко беше хубаво, но за 10 дни секса беше добър не мога да кажа страхотен защото съм имал доста партньорки и с нея беше по средата, но разбираемо все пак трябва малко време за да се напаснем. След това тя си замина и пак по телефона се чувахме, зимата аз и отидох на гости и тя беше меко казано охладняла незнам защо никога не сме се карали, ясно ми е че тя е хубаво момиче и може би си е запълнила времето с някого докато ме е нямало, но божа работа... опитвал съм се да говоря тя нищо не казва, самата тя е интруверт и супер много ме дразни когато аз и говоря на момента това което изпитвам и чувствам, а тя мисли какво да ми отговори постоянно. Обичаме се и сме заедно. след известно време и двамата се приместихме да живеем в москва вече от половин година живеем заедно. но когато правим секс някак си виждам, че тя го прави с нежелание, по същият начин е и с любовта и не я показва, да прави много неща за мен, виждам, че не ми изневерява защото и следя понякога социалните мрежи без тя да знае. но когато си лягаме нз някак си тя е студена не се отпуска все едно и доколото сме разговаряме тя ми казва че винаги с всеки в началото и е било интересно после не, хубаво и е с мен спокойно и е, но това мен ме вбесява вече като знам с колко жени съм спал и колко е страхотно чувството секс а с нея нещо не се получава, до преди време даже и много рядко можеше да свърши а сега свършва но само в определена поза... възможно ли е да има проблем с хормоните? до колкото ми е казвала преди 2-3 г е пила противозачатъчни? Възможно ли е понеже като е била доста малка 9-10? и още тогава се е научила да свършва сама и сега това да не и прави удоволствие, защото тя ми казва че и е по лесно да свърши сама отколкото да се мъчи с мен просто, когато чуваш това е отратително и това не е било само с мен а с всички мъже с които е била.... обичам я и искам да разреша проблема, да знам сега ще ми кажете да я зарежа и т. н. това не е решение когато бягаш от тъкъв проблем съгласете се! Доста по добре ще бъде ако успеем заедно да го решим, защото така ще израстнем и двамата като двойка в нашата връзка! Благодаря ви надявам се да открия решението. Да добава само на нея не и харесва дори като я пипам по клитора трябва много нежно, ан не грубо не и харесва и да я лижа, овлажнява се малко понякога даже и не се овлажнява, възможно ли някак си да е изгубила интерес защото ме е чакала толкова дълго или и аз не знам вече.... :(

Коментари

1.   Аз се поставям на мястото на приятелката ти. Харесвам много приятелят си, но нямам желание за секс с него. Той си мисли, че е в него проблемът, но не е. Аз съм много сексуална и като визия и като поведение и той си мисли, че изневерявам. Истината е, че изпитвам истинско удоволствие и оргазъм само като мастурбирам. Сексът не ме влече, скучен ми е. Няма значение човекът. Като мастурбираш е лесно получаваш пълно удоволствие и лесно. Като съм с мъж се мъча, правя свирки по задължение, трябва да се съобразявам с него, на него да му е хубаво, сума ти време за любовна игра, обезкосмяване, слушане на глупости, не мога да свърша. Сама ми са достатъчни 2 минути.

2.   Просто не сте си паснали в леглото... и не, не е заради противозачатачните, не е и заради мастурбацията - обратотното е при жените, дори мастурбацията води до по-развита сексуалност, защото там долу си по-добре кръвоснабдена, а мастурбират повечето момичета и преди 10 г възраст. Дори да е взимала противозачатачни, те са се изчистили отдавна от кръвта ѝ, а и не могат да променят някого до такава степен.
Често обаче рускините са прекалено кльощави. Може да отговаря на новата мода, но такива жени нямат овулация често, нямат желание, депресирани са.
Още е възможно да идва от консервативно семейство, в което женската сексуалност е отречена... но най-вероятно просто не е сексуална. С годините ще става дори по-зле, особено като роди дете и по време на бременността.
Колкото и външно една жена да е хубава, слаба, поддържана, то това нищо не казва за нея в леглото, а и извън него. Често зад лъскавата опаковка се крие изненадка. Лошото на хубостта е и, че повяхва с времето. Днес можеш да се пъчиш в обществото с красивата си рускиня, но цял живот ще си ходиш недоебан (не случайно някои хора имат далеч по-грозна от съпругата им любовници), извинявам се за грубия израз, а освен това клонят някои от рускините към арогантност с годинките и обичат да подтискат мъжете като им се повишат акциите - често просто са разли без бащи или в семейства на алкохолици, в които майката, бабата са държали кормилото на потъващия кораб, докато у нас все още мъжът има някаква тежаст и ценност в семейството като хранител, възпитател, баща и изобщо.
Имам много приятелки рускини, чудесни хора са в женска компания, чудесни домакини, стилни жени, добре образовани и така нататък, но като мъж не бих се занимавал с повечето от тях. Първо, конкуренцията помежду им е много голяма и една с друга се ядат, второ - слаботата им се дължи изключително на диети и неядене, което води до нежелание за секс, депресии, нередовен цикъл, трето -когато застареят се захабяват бързо и не цепят басма на никой мъж - стават пълна противоположност на това, което са били като млади момичета. Алкохолът не им е чужд, има и изключения, но определено не са като българките, за които комфортът на мъжа е на първо място, които правим хиляди компромиси в името на семейния мир, които и в леглото правим хиляди стойки за мъжа, защото у нас пък конкуренцията за добър и стабилен мъж е много голяма, гледаш да направиш щастлив качествения мъж ако веднъж си имала късмет да попаднеш на такъв. За рускинята мъжът ...ами не е толкова важен, освен ако не е с много висок социален и материален статус или е някакво биче, с което можеш да се показваш.
За мен българките не са толкова хубави като жени на външност (чернички, дребнички, леко пълнички понякога), но са къде-къде по-приятни и като компания, и за секс, и да остарееш заедно с тях. На 20 г. рускинята може да е много лъскава, но на 40 г. е вече бабичка и вещица, циник към мъжа. Българката си е и кротка женица, ние не пием много, има и добри и лоши домакини сред нас, но всички работим и се простираме според чергата си криво-ляво, не ни е толкова важно за живота да притежаваме луксозни неща и да се правим на баровки (с изключения).
Рускинята е безпощадна към мъжа, той ТРЯБВА да печата пари, а тя най-добре да си стои у дома или да работи нещо интересно и приятно. Ако прояви слабост, той просто си заслужава рогата.

За секса обаче няма националност, или жената е добра в леглото, или не. Може с друг мъж дори да се получават нещата, но от мен да знаеш - прекалено кльощавите жени физически няма как да изпитват желание, защото организмът е в шок. Женското желание е много свързано с възможността за бременност, а това значи 20 % мазнини в тялото, за да е сигурно износването и тогава имаш овулации, редовен цикъл и желание съответно за секс с партньора
Телесно сме в панти века - иска си тялото своето.
За жената отделно оргазмът не е всичко...
Важно е при клиторалната стимулация да ползваш лубрикант ако е в самото начало и жената не е съвсем възбуена. Там долу пипай само, когато си възбудил приятелката си с ласки по гърди, целувки, натискания, защото иначе е неприятно. То е като някой да почне да ти мачка пениса в нееректирало състояние и напосока. Жената има нужда от повече време като цяло, но има и асексуални жени... И да, ако ти изнверява, то желанието към теб ще намалее, но тя е такава от самото начало - по-скоро за нея сексът не е бил никога важен и глупости разказва и за мастурбацията - може би са я хванали като момиченце и са ѝ забранили, но ако беше мастурбирала, сега нямаше да ги има тези проблеми.
Моят съвет е да се пробваш още, но в крайна сметка не можеш да промениш хората. Или се научаваш да живееш с нея така, или скъсваш - средно няма.
Според мен просто не сте един за друг.

3.   Aa, кaто прочетох зa клиторa и мaй си ясен. Тя не обичaлa грубо дa се пипa тaм?? ! НИКОЯ женa не обичa грубо дa се пупa тaм!!! Товa е изключително нежно и чувствително място. Aз съм женa с множествени оргaзми, тоест сексуaлнa и то много, но aко ме пипaш грубо, нaтискaш, причинявaш болкa или неприятно усещaне, просто след едно предупреждение и обяснение, друго нямa дa имa, a и ти повече нямa дa видиш. Момичето ти просто се притеснявa дa не те нaрaни кaто ти кaже, че с ТЕБ не се получaвa, a и причинaтa.
Виж, опитaй тaкa. Много, мнооого нежности, целувки, докосвaния по всяко време нa денонощието и... никaкъв секс!!! Тaкa всеки ден, при всякa възможност, но бъди изключително нежен, не нaстойчив. Покaжи друго лице. Бъди ромaнтичен, целувaй я с повод и без повод, просто ей тaкa. Докaто тя сaмa не пожелaе секс, тогaвa е много вaжно дa бъдеш нежен кaкто никогa. Явно товa и липсвa. Не я чукaй, люби я. Особено внимaтелен бъди с клиторът, сaмо пърхaй с език върху него и облизвaй съвсем по връхчето, тя сaмa ще ти покaже с движения кaкво и колко. Не се поддaвaй нa емоциите си и не бъди груб. Също можеш дa и предложиш дa мaстурбирa пред теб, но трябвa дa нaблюдaвaш движениятa и, силaтa с която се пипa нa рaзлични местa, дa зaсичaш когa точно зaбързвa или нaтискa повече, по стонове, въздишки и т. н. ще знaел и зaнaпред.
Първо обaче зaпочни дa я свaляш, буквaлно. Кaто ново гaдже. Трябвa дa покaжеш, че ще бъде рaзличнa интимносттa ви, aко не... пиши се бегaл.

4.   До номер 1
Сексуална като визия - ей ще ме уморите от смях

5.   От Автора :) Прочетох много статии и никой не е написал дали въобще някога се е справял с този проблем, е аз искам и ще го преборя защото обичам истински и защото имам воля, вяра и търпение и най-вече имам доверие в човека до себе си! Да много личностти от женски произход ме упрекват тук,

До номер 1, ами значи не си изпитвала никога истинското чувство секс, което за да бъде истинско и божествено са нужни двама човека, а не 1. За мен най -важното е да мога да задоволя една жена, а не моите потребности, защото това те акра да се чувстваш добре, кара те да се чувстваш желан и удосвлетворен от действията си :) Аз се старая доста над моята приятелка, но за сега не се получава така както ми се е получавало с други и това най-много ме изнервя, но няма да се откажа

До номер 2, Благодаря ти за изчерпателният отговор, моето момиче не е израстнало в такова семейство и слава богу, тя е от по консервативно семейство, но родители и са доста заможни, изгубила е девствеността си на 19.
Не е слаба, има нормално телосложение и не поддържа диети, просто се храним здравословно висока е 175 /67кг даже трябва малко да изчисти краката но това е друга тема.
Не пие и не пуши!
Да тя има мнение и това ми харесва в нея, че не е бездушна и безцелна личност, занимавала се е с моделство и фотография и като цяло е била заобиколена от доста мъже, винаги преди е искала да бъде център на внимание (коя жена не иска) като е била студентка в началото понеже много е скучала тъй като се е преместила в друг голям град много, любимо занимание и е било да излиза и да ходи на интернет срещи, не със всички е спала, говорим си съвсем открито и двамата сме наясно, че миналото няма никакво значение и че това няма как да промени бъдещето. Просто и е харесвало да излиза и да общува с много и различни мъже не с всички е спала, но ми е казвала, че е разбрала, че всички искат само 1 и то е да я чукат, може би и за това е станала доста по хладна и е започнала под друг ъгъл да гледа на нещата, взема си това което иска и на нея и е нужно, доста пъти даже само я е кефило да надърви някой и да си тръгне... живот какво да правиш
Не се опитва да ме командва а и аз няма да и позволя, казал съм и, че ако иска да възпитава някого да си вземе куче!

Не знам на колко години си и дали имаш наблюдение над цяло поколение или просто по различни хора съдиш, но едва ли една жена на 25-30 която се поддържа да изглежда добре и полага грижи за себе си ще се изсипе ей така на 40, явно говорим за различни хора, но това няма националност като цяло.
Като цяло има много истина в думите ти и изплуват веднага разни образи в главата ми, но моето момиче не е там.

До номер 3
хмм номер 3 ами аз по природа съм си много нежен и любвиобилен все пак съм зодия Риби, за мен секса не е най-важното нещо, но без него е сложно и трудно, все пак това може да превърне една връзка в приказка :)))
Наясно съм как трябва да се отнасям с клитора и, но ако при други жени съм успявал да ги свърша с пръсти и с език то при нея не става просто тя е супер чувствителна или явно трябва супер много да се възбуди, иначе винаги правя любовна игра и то максимално сълго докато тя самичка го поиска, просто отсреща не получавам същото, да аз също и изисквам много все пак когато ти знаеш какво си готов да дадеш както и в живота така и в секса трябва да ти се връща.
Просто като знам как с определени жени съм имал супер яките сексуални преживявания и си успял да се изкефиш на макс както ти така и партньорът ти, сега ми е малко тегаво, защото аз имам много силни чувства и искам тя да почувства именно това желание и удоволствие... не знам къде бъркам, но няма да се откажа и никога не се отказвам докато не постигна целта си!

П. С. Благодаря на всички вас, че пишете и се стараете да ми помогнете! Аз от своя страна ще ви държа в течение, знам ли може на някой след време да съм му полезен! Ще се радвам ако е така!!!

Според мен просто по нейни думи тя никога не се е борила за мъж, винаги са бягали за нея, а сега е различно и може би тя не може да го осъзнае все още, представяла си е може и нещата по различни докато не сме били заедно, а на разстояние. Това и е първата сериозна връзка и тя за първи път живее с някого, на мен може би също ми е първата чак толкова сериозна, до преди също съм имал много гаджета, но с никого не съм живял.

6.   А случайно идвало ли ти е на акъла да я изчукаш грубо и брутално, дори след консумацията на алкохол? Някои жени си мечтаят точно за нещо такова, след като са търпяли твърде дълго нежно отношение около себе си искат просто груб мъжага да ги оправи, да усетят, че са подчинени и обладани. Страстта и романтиката понякога нямат нищо общо с нагона и инстинктите. А след като явно си и омръзнал то тя си иска нещо различно.... и ако не и го дадеш ще си го намери рано или късно при друг. А тя явно е достатъчно отворена, след като сама си ги е търсила по интернет...

7.   Да имаш право Номер 6 и съм забелязал, чукаш съм я грубо но също някак си не се получава дай идея, аз също не пия много и въобще на нея не и харесва защото се страхува да не стана пияница, като тези тук хаха защото ги виждам как по парковете прокат в големи количества и мъже и жени на години просто защото да ходиш по ресторанти тук е много скъпо а и нямат алкохолна култура, тук се сяда за да се осере* от пиене а не за кеф, аз лично не го приемам. Да може да го пробвам, на мен когато ми е хубаво с едно момиче много се отпуска и се раздавам на макс, но тя не може да ми запали мотора, че да се изкефя и отпусна и явно за това не става....
Мислил съм да я напия, защото съм чел по разни психологически книги, че хора които не пият и особенно като нея по - затворени никога не споделят някой проблеми, дори и с най - близките си, защото са свикнали да живеят в своя вътрешен свят.
Друг вариант са някакви наркотици, просто имам чувството че крие нещо макар и да сме говорили много пъти и уж да ми казва, че не е така...