Споделена история от Секс и интимност

Малки гърди
Имам малки гърди. Има моменти, когато се притеснявам от размера на гърдите си. Какво мислят мъжете за малките гърди?

Коментари

1-50 от 51

1.   Както малките, така и големите гърди се харесват от нас мъжете.
Въпрос на вкус.
На мен лично малките ми харесват повече, защото не пречат по време на секс (харесвам бързата смяна на позите).
Познавам едно момиче, което е висока около 165см и като беше по-малка т.е към 14 нямаше гърди, но сега е на 18 или 19 и има уникални такива, с големина на портокали.
Чел съм, че се увеличават при редовни масажи, освен чрез напълняване.
Не се комплексирай! Това, че сме обградени от русокоси момичета с големи цици само изкривява представата за красивото.
По принцип в секса акцента трябва да е върху оргазъма, който можеш да получиш, т.е наблегни на него.
Аз съм момче на 23.

2.   Ако имаш хубаво дупе нямаш ни най-малък повод за притеснение. Със сигурност повечето мъже мислят като мен.

3.   Размерът на гърдите не е чак толкова важен. Стига да задоволиш мъжа!

4.   ако има момче което те харесва истински и без гърди ще те обича. но ако за теб е важно да си с хубави гърди използвай beauty kream spa наистина оформя и уголемява гърдите

5.   Повечето мъже сме гъзомани. :D

6.   За мен лично по важност се нареждат така: лице, дупе, крака, корем, гърди. Като първите 3 са основополагащи. Ако отговаряш на тях може да си със супер малки или супер големи, за мен няма да има значение.

7.   Има една поговорка: "Жена с малки гърди е като град без начално училище - няма от къде да започнеш." :D
Компенсирай със сексуален апетит и няма да има проблем. ;)

8.   Aвторке, a знaеш ли колко е тъпо, когaто пред женa с големи гърди се изтъпaнчи някой кaто н 7 и чaкa дa си поигрaем нa "нaмери го, тaм е някъде". И не, че нямa дa откъде дa зaпочнеш, a сaмо се чудиш " Божее, кaкво е товa". И точно товa сa типa мъже дето точaт лиги, подсвирквaт по улиците и въртят шкембе скед теб кaто слънчоглед нa слънце.
Нaй- ме е дрaзнило когaти им говорят нa тях, ( гърдите ми)кaчествените мъже, които се интересувaт от нещо повече, освен къде дa се освободят, освежaт мaлко, ги интересувa кaто цяло общaтa визия и още повече кaкво имa в глaвaтa ти.
И в никaкъв случaй не се тъпчи с тия подплънки, че стои ужaсно грозно, a и личи, не помръдвaт под дрехите, кaто циментирaни.
Добре си си тaкa, поне не ти се нaлaгa дa им нaпомняш къде сa ти очите.

9.   Ако толкова те притесняват гърдите, аз принципно не държа да имат по-две дини в сутиена, но има и други начини по-които да изглеждаш сексапилно без да имаш гърдите на Преслава... Почвай фитнес, спорт, клякане, тичане, колело, момичетата които спортуват са най- секси... Изкушение...

пък тогава си проличава Красотата, щото на фитнеса трудно да дойдеш гримирана ще е бляк...

10.   Жена без гърди е като гола дъска, нищо не може да възбуди в един мъж колкото и да ти го кажат други мъже, ВСИЧКИ УМИРАМЕ ЗА ГОЛЕМИ ГЪРДИ да има какво да хващаме и да целуваме и да мачкаме а да не говорим за това че те са причината жената да бъде секси и еротична и желана при секса, иначе ако е секс за една бройка какво ми дреме какви ги има, но виж ако за нещо сериозно и з нещо което да ме кара постоянно да я желая, само едро габаритни гърди могат да побъркат всеки мъж а само следете очите на мъжете ако влиза в едно заведение такава жена какво става :)

11.   Жената с малките гърди ми роди 3 деца. Докато цицорестите мастии и до ден днешен си седят сами, или по-скоро с всички и накрая нищо, и въдят само гъбички във вагините си.

12.   Бе с големи си е по-добре, но не бих те върнал. В крайна сметка к'во си виновна, че цицояда те е ял

13.   Коментар 11 е много жалък.
Аз съм от „цицорестите“, защото природата ме е създала така и не съжалявам. Още в 5ти клас ми порастнаха гърдите доста и в началото момчетата ме подиграваха и се комплексирах от това. 4 години някъде ходих само с широки дрехи, за да скрия гърдите си, но в един момент просто изглеждаш като палатка.
Днес имам чашка C-D и съм щастлива с гърдите си, защото са си мои, защото са част от моето тяло. Съпругът ми не се оплаква :)
У нас просто са малко жените с големи гърди. Аз съм слаба, светла, висока и имам големи гърди. Често ми се случва мъжете така да са „шокирани“ от гърдите ми, че да им трябват няколко секунди, за да се окопитят и да почнем да говорим по работа. Някои може би мислят, че нарочно нося прилепнали блузи, но фактът е, че трудно си намирам ризи, а сака невъзможно - големите размери са ми големи навсякъде, а малките са за хора без гърди, а ако нося широки дрехи се получава ефектът на „палатката“, а затворените горе еластични блузи още повече очертават и подчертават гърдите. Което ми става в тялото и рамената, не ми става в гърдите. Това е единственото неудобство, но вече има и у нас една прочута шведска марка и там ми става почти всичко.

Противно на мнението на номер 11, аз никога не съм била сама. Сестра ми има още по-големи гърди и също никога не е била сама, а наскоро стана и майка и гърдите изобщо не ни пречат да раждаме деца, да кърмим и така нататък - може би дори са предимство.
Аз не разбирам как можеш да обиждаш някого заради природните дадености - било то гърди, цвят на очите, коса, дори дали е тънък или дебел. Какво те засяга това теб?
Ами не можем да си избираме някои неща.
На мен гърдите са ми пречили като младо момиче, защото бях жертва на подхвърляния и неприлични коментари, пречат ми по време на спорт и преди менструация болят, но знам, че не мога и не бива да ги махкам - една операция за намаляване на бюста е страшно опасна, защото може да прекъсне важни нерви и да ти унищожи чувствителността в половината торс, да прекъсне важни нерви за управлението на ръцете и отделно да доведе до тежки инфекции.
Природата като ме е направила „цицореста“, аз ли съм човекът, който ще я поправя, а в случая само със скалпел под риск за живота става „номерът“

Намирам хора като 11 за нехуманни, а отделно и са женомразци, защото гърдата е символ на женствеността и майчинството - той най-вероятно има някакъв проблем от детството, някаква невроза и си я изкарва на жените.

...и още не разбирам какво общо имат гъбичните инфекции с големината на гърдите??? Аз никога съм нямала такава инфекция, може би гърдите не са източникът?
Дори девствени момичета имат такива инфекции след употреба на антибиотик и при намален имунитет - ти значи не само гърдите намираш за отвратителни, но и вагините на жените. Сигурен ли си, че трите ти деца са от теб?

14.   Н13... ЕВАЛАТА направо затапи ги всичките, само истини си казваш, но на някои дето не разбират същността на женската сексапилност лесно им да дрънкат глупости че жената е секси с малки гърди или е супер, нека да има разни вкусове но истината е една НЯМА ПО КРАСИВО И ПО СЕКСИ ОТ ЕДНА ЖЕНА С ГОЛЕМИ ГЪРДИ.
А за онзи жалък Н11 :
стой си с твоята дъска и не обиждай неоснователно сексапилните жени с големите гърди, бас държа че всеки път когато спиш с майката на 3-те деца и не намираш какво да хващаш само фантазираш за жена с големи гърди... ама няма мой човек, ОЧИ ПЪЛНИ РЪЦЕ ПРАЗНИ.

15.   Едно момиче ако има красиви очи, нищо друго няма значение! Нито циците, нито задника.

16.   От 11 до 13 и 14. Щом така описателно се оправдавате, ясни сте ми и двете. Само можем да се надяваме, че в някой далачен момент от бъдещето ще надживеете сегашната си представа за женственост и ще станете зрели хора. И да, не сте виновни за даденостите си, но те в случая не играят дори и част от ролята, която им отдавате. Иначе за операциите и аз съм против, особено за тези за уголемяване, както и за женските комплекси, които водят до тях.
За пълните и празни ръце - помислете си дали е по-важно да са ви пълни ръцете, отколкото душата и сърцето ;)
И дано хората до вас не ви оценяват само по опаковката, защото като гледам, суета не ви липсва.

17.   15, твоята представа за момиче е много различна от средната!
Гърдите нямат значение? !
Гърдите и килограмите са важни, какво ще те възбуди във една жена, ако няма гърди и красиво тяло?

18.   Като мъж ще споделя как възприемам една жена. В крайна сметка авторката се интересува от това. Поглеждам лицето и, после плъзгам поглед надолу по тялото и и пак го вдигам нагоре. Взирам се в очите - те говорят много. Ако открия чар в тази жена, интелект...
Авторке, мъж който те харесва ще те харесва такава, каквато си. С малки гърди, с големи... това е без значение. Не големият размер на гърдите прави жената жена, а онова излъчване, струящо от поглед и поведение, което ни кара щом затворим очи да видим нечии други. Нейните.

19.   Какво значи -малки гърди? Малки са тези с чашка AA или A. Всичко оттам нататък е нормално или огромно. Мъжете харесват различна големина и не са малко почитателите и на чашка A или B. Да не говорим, че големи и стегнати гърди са нещо като оксиморон. Не говоря за 20 годишни жени, при които би трябвало да са стегнати, ама не са дори на 20. Номерът е гърдите да са стегнати, а не огромни. Формата им също е много важна. Това ще ти го каже всеки мъж. Аз съм с чашка B и съм се чувствала прекрасно и на 20 и сега.

20.   Момиченце, ако ти търсиш човек, който ще пожелае да е с теб, заради гърдите ти-било то големи, или малки, нямам какво да ти кажа..
За пръв път съм съгласна с номер 13-жалко е да се съди за някого по природните му дадености. Какво точно те притеснява в големината на гърдите ти? Дали и колко ще бъдеш харесвана? Нямаш ли други дадености, с които би привлякла някого? На гърдите ли разчиташ?

А сега, бих искала да драсна 2 реда на вездесъщият номер 11. Драги, аз имам нормални гърди-85Б. Родила съм две деца и винаги след употреба на антибиотик, получавам гъбична инфекция. Сигурно би ме изпратил на гилотината, поради тази особеност на организма ми. Не съм сама, не съм и с всички, но съм с този, с когото винаги съм искала да бъда, и до когото ще остарея. Ако не ти е трудна мисловната дейност, искам да споделиш какво точно искаше да кажеш с двете изречения, с които си удостоил аудиторията? Че всички, с чашка, различна от "А", сме мастии, бездетни и инфектирани? Или, че майчинството е единствената положителна черта на "жената с малките гърди"? Апропо, сигурно би се почувствала поласкана, ако видеше как я наричаш..

21.   Гърдите не са важни. Гърдите неправят жената, както повечето жени си мислите. Сексапилът на жената е в съвсем други неща. Една жена с малки може да е много по-секси от друга с големи гърди. Да не ще я доя, закакво са ми големи. Една жена трябва да е висока, слаба и елегантна. Лицето е най-важно. И не е важно да е красиво датолкова а да е чаровно. Краката и дупето са най-секси в една жена.

22.   Aвторке, рaзликaтa между мaлките гърди и мaлкaтa пиш*кa е, че едното е крaйно неоходимо, зa дa не е гъдел някaкъв, a секс, a другото е рaдост зa окото, но може дa се случвa необходимото и без него.
Обикновено тези с офицерските, дето сa почти невидими гледaт именно големите гърди, зa тях ще е перо в дупето, (кaто че ще им порaсне... нещо) aко успеят дa си легнaт с тaкaвa женa.
Кaто женa с достa добрa гръднa обиколкa (113) ти кaзвaм, че моетовнимaие зaдържaт мъже, които успявaт дa ме гледaт в очите нa първо време. Знaм, че тaм ще имa от всичко.
В този смисъл си с предимство, не ти се нaлaгa дa пресявaш и товa дaли не тече ( именно ТЕЧЕ) по гърдите ти, не по теб.
И дори по тук изкaзaли се могa дa посочa номерaтa с до 14 см :), но сигурно и сaмa ще сетиш.

23.   "Едно момиче ако има красиви очи, нищо друго няма значение! Нито циците, нито задника. "
Извинявай, но това е също толкова описателно, колкото циците и задника. Ако избираш жените си само по физически показатели, то и те ще го правят, но ще се интересуват и от банковата ти сметка. Най-голямата грешка в живота е, да се хванеш с красиво момиче, само защото е красиво. Просто след 5-10 години няма да е толкова красива физически, а ти няма да си толкова млад.

Авторке, моли се да не срещнеш голямата любов, а той да е с теб само заради гърдите ти. Просто ще страдаш.

24.   Жена без гърди, огън да я гори! Ужас, аз съм цицоман и не бих легнал с жена с малки цици или с тотална ациция! Друго си е едрата напращяла тежка цица която прелива от шепите ти, като бухнало тесто от нощви!

25.   До 13. Жена ми също като теб е с чашка Д към чашка Е и аз съм много щастлив от това. Като напълня стана по-секси, по-цицореста и по ми харесва и възбужда. Така че ония мъжки комплексирани тъпанарчета, дето ги е страх от големи цици и едри жени (защото не може една жена да има големи цици и да е слаба като манекенска курва-кощрамба, например Никол от синоптичките и такива като нея точилки), да вървят по дяволите!

27.   До номер 13, 14 и всички останали ,които мислят ,че големите гърди са знак на женственост. Имам малки гърди чашка В и ако си мислиш, че на теб са ти се подигравали не е така ,защото ти не знаеш какво е такива като теб цицорещи да ти казват постоянно, че нямаш гърди , че си плоска като дъска. Момчетата да ти се подиграват за това. Според мен номер 11 искаше да каже , че ние плоските също сме хора и това ,че нямаме гърди не ни прави по- малко женствени и харесвани. Както вие се обиждате като ви наричат цицорещи и дебели така и ние се обиждаме като ни наречете кльощи, плоски дъски и т.н .

28.   Много комплексирани хора има в коментарите!
Аз съм от този тип мъже, които харесват слаби и с малки гърди, но няма да обидя жените с големи гърди, защото това е знак за примитивна комплексарщина.
В сайта, всеки може да си дрънка всякакви неща, но това не значи че са верни.
Слабите жени и с големи гърди, са като игла в копа сено, има много жени минали под ножа, а за да имате големи гърди, първо ще напълнеете в д-то, после в корема и бедрата и най-накрая в гърдите, така че скъпи "цицорести" жени не злобейте, че нямате перфектните мерки, поне се радвайте на гърдите си, които така гръмко ги споменавате в коментари.
Има много фенове на жените тип момиченца, както и на жени тип милф, не си измисляйте че едните са по-по от другите.
(Г. В)

29.   Аз не харесвам големи гърди.Не ми е привлекателно,друго си е слаба жена с малки гърдички и висока ако е бомба.Заради това Бог,ни е направил и прави хората различни,да има за всички вкусове,по-нещо.Бил съм с жена с големи гърди...ммм не ми е гот.Да мачкаш меса,мастна тъкан-това са гърдите.Апък за гумени гърди,изкуствени да не говорим,не бутам.

30.   Не мога да погледна жена като дъска, една вена без големи гърди не е женствена нито може да възбуди мъжете, един път една вена влезна в магазин с голямо деколте и ако ти казвам не остана един мъж дето не му паднаха лигите, или вена дето я загледаха толкова от завист, ама казвам ви направо уникална мацка с убийствени големи гърди, а сега нека да ми каже някоя вена с малки гърди че това и се случи и на нея някога :)
Големите гърди са мечта за всеки мъж кой какво иска да говори.

31.   До 30 - Първо се научи да пишеш жена правилно.
Ще ви отговоря на въпросът със заглеждането - Аз съм "дъска",но винаги,винаги,винаги мъжете ме заглеждат,не съм останала без обожатели,дори пред приятеля ми ме свалят.
Завиждам благородно на жените с големи гърди.
Тялото ми е секси,а лицето невинно,повечето жени с големи гърди могат да предложат само тях,за това мъжете първо се втренчват в тях,защото притежалката им не изпъква с нищо друго.
ОЧИТЕ КАЗВАТ ВСИЧКО,ако аз имах големи гърди и ме гледат все там,то повярвай ще се комплексирам,защото жената освен гърди има и всичко останало,което също търси внимание.
Това е като при мъжете,ако мъжа грозноват,но има хубаво тяло ще го искат заради тялото му,или пък ако е неврзачен и анорексично слаб,но има хубав "пакет",ще има много обожателки именно заради "пакета",ТОВА СА ПОВЪРХНОСТНИТЕ НЕЩА.

32.   Не знаех, че вените имат цици, но на 32 г. и това разбрах.

По темата - като бях пишлеме, си падах по големи цици, но сега отдавна не е така. За мен първо циците не са най-важното нещо. Предпочитам красивото лице и красивото тяло като цяло и разбира се най-важното е излъчването и държанието.

Колкото до циците не казвам, че не се заглеждам по цици, мъж съм все пак, но не са чак толкова важни. Освен това не само размера е определящ за тяхната красота. Формата, стегнатостта и начина, по който се вписват в конкретното тяло. Може примерно да са много големи, но да са отпуснати или безформени, или да стоят нелепо на конкретната жена и това обезсмисля големия размер. Обратното - може да са малко, но добре оформени, стегнати и да са в синхрон с тялото на жената, тогава са и красиви и секси. Е, разбира се, не говоря чак да е като дъска.

Мога да дам линкове и за конкретни снимки, но сега не ми се занимава.

33.   Бил съм с много жени. Харесвам гърди, няма спор. Но когато харесам жена, не я избирам по-размер на гърдите. Бил съм с красавици, без гърди. Да ви кажа, е все едно какви са и гърдите, когато те възбужда и я желаеш. Желал съм жени, без гърди. Важното е да е хубавица и поддържана.

34.   Имам малък пенис. На моменти се притеснявам от размера на пениса си. Какво мислят жените за малките пениси?

35.   "Едно момиче ако има красиви очи, нищо друго няма значение! Нито циците, нито задника"???
А, те всички мъже така успокояват жените си, и моят включително. Обаче, веднъж решихме да правим тройка с още една жена. Извикахме едно момиче, тя имаше наистина много големи и красиви гърди, защото беше на 19, и още не ги беше хванало земното притегляне. Ми какво да ви кажа-мъжът ми толкова се захласна по тези гърди, мачка ги, смука ги, гали ги, хапа ѝ зърната. Дори не я чука толкова, колкото се занимава с гърдите ѝ. Аз нищо не казах, но тогава аз разбрах, че всички приказки за красиви очи и душа са вятър работа, и са само за успокоение на партньорката, но просто не са верни.

36.   Мъжете сме основно гъзомани! Лично мен най ме възбужда добре оформено дупе, крака, лице...

38.   Здравей,
Да ти кажа... аз пък имам голям бюст чашка Д и направо ми иде да ги отрежа... Омръзна ми все там да ме гледат!
Имам чувството, че с малки гърди бих била много по-щастлива и най-вече... спокойна!
И знаеш ли, случи ми се да си харесам мъж преди време ииии... ужас за мен... даде ми да разбера, че предпочита плоски и слаби жени, с малки цици.. , а аз съм си пищна мадама... ми отряза ме!
Така, че... човек никога не знае кое е по-добро за него!
Ако е твоят човек, ще те хареса точно такава, каквато си!
Съвет от мен - никога не променяй нищо във физиката си, за да се харесаш на мъж!
Сегашното ми момче е лудо по мен... със сигурност е цицоман, няма как да е другояче при мен, но и аз си падам по спортното му дупе, така, че няма да се муся като го гледам как се забравя да ме целува точно по гърдите!
Успех!

39.   На 20 съм и съм с малки гърди. Ако не се бъркам размера е 34А/75. 160/40 Това как им се струва на мъжката аудитория?

40.   Номер 39, струват ми се перфектни, концентрирай се над това, което зависи от теб.

41.   За съжаление повечето българки са с малки ли средни гърди, в сравнение с рускините и германките, българките са доста постна и безвкусна супа! Моята е сравнително цицореста, чашка D и съм щастлив много за това.

42.   Номер 41, от германките и рускините, нашите изостават за съжаление в много по-важни аспекти.

43.   Крака и дупе, заеби гърдите.

44.   Не държа на големи гърди, стига жената да има някакви гърди т. е. да не е напълно плоска като дъска. Има къде, къде по-важни работи от гърдите.

45.   Повечето мъже и момчета предпочитам дупе пред гърди. А и гърдите не са за сексувалност, друго им е предназначението. Харесвай се такава. Не е толкова зле да имаш малки гърди. Даже е по-яко. Не знам кой започна всичко това с малките гърди, но е много тъпо. Въобще да не се притесняваш!

46.   Краварката е на всеки ъгъл :D :)))) Огледай се! Вървят в комплект с шкембета и големи задници, трътлести са и краката като им видиш и си мислиш за хамон серано :D) И да, жена съм, плоска съм като дъска според някои представи, но един ден няма да имам пъп между циците. Също така краката ми не наподобяват свински бутове, прави и слаби са. Малките цици вървят с идеално плосък стегнат корем и малко дупе. Аааа да! И не се плескам с фон дьо тен, лицето ми не прилича на милка с лешници, с гладка бяла кожа съм имам правилни черти и големи очи. Познай дали ме оглеждат мъжете! :)
Има разбира се и притежателки на страхотна фигура пропорционално големи цици (трябва да са такива, за да не е грозно) но обикновено те са изкуствени. А повечето мъже споделят че би им било гнусно да пипнт изкуствени.
Има и Делви т. е малки цици голям тезгях. там вече трагедията е голяма и тряя си търсиш фетишист xaxaxa
Та да се върнем на правилото - цицорестите, с гореописаните от мен "бонуси" преобладават над нас и ни заобикалят. По рядко са дъските, като мен и теб. Задай си 2 въпроса: 1:Би ли се заменила с краварката в левия ъгъл?
2:Ти самата харесваш ли се и секси ли се държиш? Щото, ако ще да си с най-изваяното тяло и с идеалните цици, нямаш ли излъчване, самочувствие, стил и секси поведение - НЯМА мъж който да те пожелае. Мъжете тук ще потвърдят

47.   Аз харесвам и големи и малки гърди, пипал съм и съм цоцал достатъчно. Винаги повече са ме впечатлявали зърната, да ги обходиш с език, да ги засмучеш... От опит казвам, че жените с малки гърди имат уникални страхотно изпъкнали зърна.
М 37

49.   За мен големите гърди са голямо предимство. Най-обичам жена ми да се изплюе на зърното си и аз да мина от там с език. Някой кефят ли го подобни неща?

50.   Ами аз имам малки гърди. И не ме е срам. И не се комплексирам. Да-мъжете харесват големи гърди-няма спор! Но харесват и самоуверени жени, които знаят какво правят и какво искат-нали така? И все пак какво е значението от размера на чашката, ако в леглото си като дърво, например? ! Аз от липса на мъжко внимание не страдам, въпреки че не съм надарена с големи гърди. Даже вниманието ми идва малко в повече на моменти.
Един въпрос към мъжете:прочетох коментарите-повечето сте на мнение, че жената без големи гърди е крайно непривлекателна и всеки иска такава с чашка С... Няма лошо от обобщаване. И аз ще ви кажа една тайна за жените:Всяка от нас иска мъжа да е надарен-малцина сте тези, които се вписвате в този критерий. Това значи ли, че сте "фабрична грешка"? !
Замислете се над това преди да се изказвате просташки по някои въпроси! :)
Ж, 20

51.   Хаха 50 как си личи, че ти е комплекс, колкото и да обясняваш, че не е. Искаш да го върнеш на мъжете по някакъв начин и да се успокоиш. И на тях да им стане гадно, като на теб.

Аз пък ще ти кажа, че надарен мъж едва ли ще погледне някоя плоска :)

Кой каквото иска да говори, друго си е някоя мацка, като е върху теб да и подскачат циците. Не знам защо тук повечето мъже се правят на шматки и все гледат да са на мнението на жените, за да им се подмазват, хем сайта е анонимен. В мъжки компании всеки говори как обожава големи гърди, пък тук смешни противоположни коментари. Вземете си изразявайте личното мнение, какво ви пука за тъпите оценки на коментарите? Голямо лицемерие, никак не е мъжко... Със сигурност от пишещите някои, наистина не харесват големи гърди, но повечето са типични женски подмазвачи. То гроздето, като е високо е кисело, нали така? Като не можете да имате приятелка с големи, поне не се правете, че не ви харесват.

На живо е същото, подмазват се и вдигат самочувствието на всякакви жени, после защо грозните жени са с високо самочувствие, ами ето за това.

52.   Номер 51: Искам да ти кажа, че аз съм от момичета с малки гърди, но приятелят ми е от тези така наречени надарени мъже и си ме харесва.

53.   Ами номер 52, дано да е така и за напред, радвам се. И дано не се появи някоя едрогърда. Я си представи, че си с някой с малък пенис и срещнеш сегашния ти приятел. Същото е...
Нямам нищо лично към теб, просто съм реалист и изхождам от собствените си наблюдения върху познати и приятели. Когато всичко е на ниво секс винаги при мъжете печели по-големият пенис, а при жените по-хубавото дупе и по-големите гърди, тъжно, но факт. При връзките вече е друго.
Жените все обичате да ни комплексирате за размера на пениса, е приемете, че и при вас някой размери са важни.
Аз не се имам за надарен(надарен за мен е 20 ), но съм с доста доволен размер, проблеми не съм имал с никоя. За това си държа и приятелките ми да са привлекателни, а не като мъже в гърдите.
Жена без гърди е като да видиш мъж със 7-8 см., не е възбуждащо.
Ако циците не бяха важни нямаше да има толкова силиконки.

1-50 от 51