Споделена история от Секс и интимност

Имам нужда от съвет
Аз съм на 19 девствена съм все още запознах се с един мъж той е на 41
и е много интересен човек и много го желая
мисля че и той няма да има нищо напротив
с него си говорехме за това
и той е много отворен човек към всичко
много ми е приятно като съм с него
нямаме никакви отношения като гаджета и такива работи.
досега само се прегръщаме много ми е хубаво в неговите ръце
не го обичам но ме привлича и много силно
казано да съм влюбена в него но има нещо...
така мислите ли че той ще е подходящ?за първия път

аз поне така мисля все пак би трябвало
да има опит и си мисля дали ще бъде внимателен
и се чудя дали това че е по голям от мен
ще ме боли повече или ще бъде по груп
незнам точно как да се изразя
вие как мислите под този въпрос дали трябва
с него ? а дали е задължително ле да е с презерватив за 1 път?

Коментари

1.   Ами, най-внимателен и загрижен за теб ще бъде човек, който те обича. Ако този, както теб, няма сериозни чувства и намерения, може първият ти път да не е много лесен. Няма гаранция. Ти как го усещаш? Дали те пришпорва, арогантен ли е, прави ли опити да те опипва, да те вкара в леглото си?
Не е задължително да го направиш с презерватив. Ти си на 19. Не си малка. Сигурна съм, че знаеш плюсовете и минусите, какви са последствията и т.н.

3.   Бе момиче..опомни се, та той може да ти е баща! Свършиха младите мъже ли, сега тоя ще те отвори, след това ти ще се влюбиш, той ще изгуби интерес, защото в главата му ще е само секса с теб. И познай кой ще страда след това....Ти си решаваш, живота си е твой... аз само от опит ти казвам своето мнение. Иначе мъжа е зрял за своите години, едва ли би бил груб, но въпроса за теб трябва да е - той ли е точния човек! Успех!

4.   Според мен си намира някой на твоята възраст-не е задължително да е с голям опит-какво от това!? Но за бога, осъзнай се. Баща ти сигурно е малко по-възрастен от този. Това за мене не е нормално, макар, че какви ли не работи виждаме в днешно време. Дете изнасилено и пребито, мъж на 20 и кусур се влюбил в 12 годишно дете, в четвърти клас пушат, правят секс на по 13 .. абе не знам. За едни е нормално, за други не. Мнения-различни. Не знам дали имам предрасъдаци, но това за мен не е нормално, наистина. А ти кама прецени-зависи как чувстваш нещата!

5.   Помислила ли си, че този човек може само да се преструва и да иска да те вкара в леглото. Смятам, че той не е за теб. Когато дойде истинската любов сърцето ти само ще ти подскаже. Но не прави грешката да си легнеш с него. Може дори да е женен. Помисли и реши.
В.С.

6.   Недей,ще си развалиш живота.Аз лично не бих искал да съм първият ,на момиче 20 год.помалко от мен.Не че няма да ми е хубаво :)...м 33

7.   Всички жени и отговорни мъже ще ти кажат Не! Иначе и на мен ми се иска да намеря едно глупаче като теб...

9.   Толкова мъже има на твоята възраст и с една две години по голями от теб ,който са готови да ти дадат щастие и радост и ти в някакъв на 41 ли намери да попаднеш, по добре недей ще съжаляваш

10.   ГОСПОДИ колко си хубава
ГОСПОДИ колко си глупава
Ти не разбираш ли че този мъж се опитва да те дефлорира
И...до тук с интереса му към теб
На твоите години имах достойнство
На твоите години не задавах глупави въпроси
На твоите години си живеех безгрижно
Затова сега не ми дават годините
Не съм изхабена
Аман от плиткоумни създания
После не обвинявайте мъжете,те ви били виновни
Да ама не
Росирос 49