Споделена история от Секс и интимност

Гаджето ми иска секс, а не мога да му го дам
Здравейте, гаджето ми иска секс и повече интимност, но аз не.
Предложи ми да му лапам защото не правим друго. Лапах му веднъж и той каза, че не му е харесало особено, а и той иска да ме лиже и разбира се секс
(С извинение от думите) Може ли да ми помогнете, какво да правя, когато пойска нещо подобно? Не съм много голяма, но наистина го обичам и все някога ще трябва да правя нещо с него. Моля ви помогнете ми

Коментари

1.   Няма да му даваш. Не си длъжна. Сега е време да учиш, после ще правиш секс, защото за всичко си има време.

2.   Все някогa- ДA, но не, докaто не си готовa физически и психически зa товa. Може дa те трaвмирa зa цял живот. Нa мъжете им е лесно, местят си го от единият тa в другият крaчол и си продължaвaт по пътя. Но ти aко се отврaтиш, нито нормaлен живот ще можеш дa водиш, нито брaк/ семейство след време. Aко те обичa толковa, колкото ти твърдиш, че обичaш него, ще чaкa, докaто се почувствaш готовa. От другa стрaнa си мисля, че го обичaш по- скоро кaто приятелче, щом не желaеш интимност с него. Тялото ти си го кaзвa, помисли си добре върху товa, преди дa прaвиш кaквотои дa е с него, зa дa не съжaлявaш после.

3.   Предполагам си 13-15 годишна и хич не мислиш.
Ще бъде по-добре да замениш "иска да му лапам" със "Иска орална любов".

Със всяка тема свързана със малолетни "разгонени" момичета се убеждавам, че това е прост народ.

Като не ти харесва му кажи, все пак живота си е твои.

За какво ви е тази глава не знам...

4.   Виж, разбирам колко заслепено може да бъде едно малко момиче от "любовта", но щом не се чувстваш готова... НЕ ГО ПРАВИ! Ако един човек те обича, ще те цени и няма да те кара да правиш неща против волята ти и ще чака. Съжелявам ако съм прекалено искрена, граничеща с грубост, но според мен това е поредния случай на едно момче, което мисли само с долната глава, завъртяло главата на едно малко момиче и решело, че може да си прави каквото ще с нея. Колкото по-бързо осъзнаеш неговите истински чувства, толкова по-добре за теб. Не казвам, че това със сигурност е такъв случай, но ти трябва да си покажеш позицията-обясни му, че не си готова и ако той не го разбере значи не те заслужава!
Успех!

5.   Мила щом не си готова за това недей да го правиш. Трябва и ти да го искаш не той да те кара насила. Щом толкова ти дава зор определено не е момчето за теб. Зарежи го и си намери някой, който ще те разбера и ще уважава желанията ти!

6.   В крайна сметка и двамата трябва да останете доволни, не само единият. От една страна го разбирам, че иска интимност-нормално е, но от друга разбирам и теб. Ако не си готова за секс му го кажи, защото е безмислено да правиш нещо, което не искаш.

8.   Ами ако кажеш на колко си, ще ми е от полза за съвета!
Иначе ако нямаш голямо желание недей, почакай малко има време за всичко то когато си дойде ще усетиш!
Кажи му когато ти иска, че ако и той те обича ще почака докато си готова!

9.   щом не си готова, нека не те кара насила, ще те чака, ако те иска... ще си проличи дали е с теб защото те обича или е само заради секс... Не бързай...

10.   С какво да помагаме, да отидем да правим секс с гаджето ли?

11.   За да можем да ти дадем адекватен съвет, ще е хубаво да ни кажеш на колко точно години си, от колко време сте заедно и т. н. Какви са причините да не искаш да си интимна с него- не ти харесва, нямаш желание да пробваш, смяташ се за още много малка и т. н.?
Иначе, за сега просто му казваш, че не се чувстваш готова и това е. Ако наистина те обича, ще те разбере и ще прояви търпение към теб.

12.   Aхх, при мен същaтa история. От 2 години сме зaедно, (нa 17 съм) но изобщо не искaм нито секс нито кaквaто и дa е интимност. Просто кaто го прaвим, то е зaрaди него. Той все се цупи, но нямa кaкво дa нaпрaвя, a и от сексa не изпитвaт никaкво удоволствие. (може би и зaрaди товa не искaм)

13.   На колко години си? И до сега правили ли сте нещо по - сериозно от това да му лапаш?

14.   Щом не си готова за секс, просто му кажи. Ако те обича, ще те разбере и ще ти даде малко време (е, не очаквай, че ще те чака с години). Първият път в живота на една жена е много важен, за това не прави нищо, което не искаш само и само за да е доволен той. Дано приятелят ти се окаже търпелив и разбиращ и не те насили да го направите без да си готова. Обаче се опитай да се подготвиш психически, че рано или късно денят Х ще дойде. Повярвай ми, ако си с любим човек и си добре възбудена изобщо не е толкова страшно, но пак ти казвам самата ти трябва да го поискаш.
Спокойно!

15.   Сега му е времето. На 30 по-малко ще ти искат, а на 40-50 никак. Дори и да даваш тогава.

16.   Ами аз скъсах с предишната ми приятелка именно заради това. Ако си с някой и той не иска да прави секс с теб, значи просто не ти има доверие и не е правилния човек. Лично мнение. :)

17.   Aми тaкa кaкто описвaш нещaтa никой нищо не може дa те посъветвa. Трябвa поне дa кaжеш нa колко си години, от колко време излизaте зaедно... мaлко повече подробности.

19.   Кажи, че не си готова. А впрочем на колко си години и от колко време сте заедно?

22.   Ако той наистина те обича, няма да те кара да правиш нещо, което ти НЕ искаш..

23.   Ами ,всъщност донякъде зависи и на колко години си.
Ако ти искаш да го направиш ,направи го,но трябва да си достатъчно възбудена.
И да,видях че си написала ,че не искаш.Като не искаш просто му кажи да те изчака ,когато си готова или по-скоро когато е точният момент,той ще дойде сам.А всъщност каква е причината да не искаш?Боли те,страх от бременност? Според мен има някои неща,които трябва да допълниш в историята си,кога искаш да го правиш ,изобщо искаш ли и т.н...?!?!
А пък и щом не му е харесал особено свирката,която си му направил сигурно и в секса си така.Ако те обича наистина би те изчакал за всичко.Не бързайте,всичко ще си дойде на мястото.

24.   Лапай смело! Ама внимавай със зъбите. Ще почне да му харесва и ще кротне за известно време

25.   Аз когато бях на 17, и първото ми гадже не искаше също секс, и аз го намерих на друго място, защото повече не можех да чакам. Правихме секс едва след 1 година от началото на нашата връзка, а това е много голям период от време

26.   Ами аз също съм в такава ситуация. На 15 съм а той на 18 и иска секс от мен но не се чувствам готова. Просто поговорете сериозно може и да те разбере и ако те обича истински няма да те остави. :) -Просто Аз

29.   Къде любов видехте

30.   дай му да те лиже

32.   Някои жени не искат да духат. Имах такова гадже. Каза ми да не я моля. Била съгласна на секс, дори и на анален секс, но да не искам да ми го лапа.

33.   Ебахти малките курви дето има.......искат гаджета, обичат ги, пък никаква интимност.....ко речи???
Вие изобщо за какво имате връзки? За да го болят топките перманентно пича, а вие да си получавате редовната доза внимание ли? И грам не ви ебе. Нали на вас ви е ок, кво ви дреме за него.
Ами не стават така нещата при мъжете! Ние се събуждаме всяка сутрин с ерекция и ни се ебе, и ако не е сексът, като цяло, не ни трябвате особено.

Ще седя аз да дундуркам някоя овца, ей тъй за кеф.....аре бегайте.

Аз като бях на 16 и бях девствен, в рамките на две седмици направих първата си целувка, тръгнахме с момичето, и я изчуках. Както нямах опит.

Като нямате потребност от секс и интимност, ходете на психолог, а не да ангажирате някой нормален човек.

34.   Нормално е да иска секс - гаджето е за това - за да правите секс, а не да го показваш на приятелките си.

Ако ти не искаш - това означава, че не си дорасла да имаш гадже, просто си с момче, щото така е модерно. Или просто не си с правилното момче.
Съвета е прост - продължавай да го баламосваш докато можеш - тази ситуация е изгодна за теб - все пак си имаш "гадже", за каквото там ти трябва.
А и за него ще е добър урок за в бъдеще - младите мъже трябва да го научат този урок рано или късно.

35.   Имал съм приятелка (когато бяхме на по 19), която даваше само анално. Отпред разрешаваше само лизане и някой и друг пръст. И изобщо не мога да се оплача от секса с нея.
Та ако този вариант те/ви устройва - пусни му в дупето. Но само ако ти искаш. Не прави неща само защото той те натиска.

36.   Ако си над 20 години и имаш такива разбирания, вероятно ще изкараш така още доста време. Дано този да се осъзнае и да приключи този тъп фарс

37.   В никакъв случай не правете разни неща за да угодите на някого! Всичко трябва да е взаимно да ви идва отвътре. Само така се случва магията!