Споделена история от Секс и интимност

Възможно ли е бисексуален да стане хомосексуален?
Здравейте, както видяхте от заглавието искам да попитам възможно ли е бисексуален да стане хомосексуален. Аз съм бисексуален. Мислех, че съм гей, но имах приятелка, а доколкото знам, гейовете не изпитват никакви чувства към момичетата. Така осъзнах, че съм би, но с течение на времето усещах, че момчетата повече ме привличат. Почнах повече по момчета да се заглеждам, почти всеки ден гледах гейско порно. И се питам възможно ли е след 1-2 години някъде да стана напълно хомосексуален. Надявам се да не стана. Гледам да се ограничавам от "гейските неща", но когато се възбудя и просто не издържам. Давайте съвети и моля без да ме хейтвате. И аз не съм го искал.

Коментари

1.   Зависи от тебе. АКо се въздържаш-не, но ако не можеш да устоиш-да. Виж, аз по принцип съм напълно далеч от хомо и би истории, но ако ти харесва-прави го. Все пак това е твой избор.

2.   Според мен при всеки е разлнчно. Не е вярно обаче, че гей-мъжете не могат да изпитват чувства към жени... просто чувствата не са сексуални. Иначе има доста гей-мъже, които в младостта си дори семейства с деца създават... всичко има
При бисексуалните също е възможно в един момент да се влюбиш в мъж и да заживееш в гей връзка. Лошото специално при мъжките хомосексуални връзки е, че нито можете да създадете деца, а и много рядко са дългосрочни, защото двама мъже са два пъти много сексуалност на едно място - изневерите са програмирани.
Затова според мен си заслужава ако си би да се бориш за влечението си към жените - с жена можеш да имаш нормално семейство и връзка, деца, дълга връзка, защото жените сме по-често и моногамната част... но ти решаваш в твоя слчуай.

3.   Веднъж отидеш ли на отсрещния бряг, колкото и пъти да се опитваш да се върнеш.... ще си те тегли натам. Според мен си гей, който екпериментира с жени (горките те). Може да си развил някаква бисексуалност (каквото и да значи това), но е временно. Ако се ожениш и създадеш семейство за пред хората, паралелно ще спиш с гейове. Приеми, че си гей и това е. Сори

4.   Що гледаш гейско порно въобще? Ако ти става от жени, гледай хетеро или лесбо порно. Ако не ти става, то си си гей, а не би.

5.   От Автора: Номер 3, човек се ражда с тези наклонности. Аз съм се родил бисексуален. И аз не "експериментирам" с жени. Аз изпитвам истински чувства към тях. И не е нужно така да ме "хейтваш".
Относно до номер 4: Когато харесваш и двата пола, всякакво порно те възбужда, независимо дали е с жени или мъже. Но както написах по-горе се притеснявам, че по-често почвам да гледам "гейското" и трудно мога да го откажа, за съжаление. И да... става ми и от жени.
П. С. - Ако има значение девствен съм. ;)

7.   И аз съм с този "проблем" в същата ситуация и аз съм девствен(ако има значение). Не можеш да знаеш със сигурност без да си пробвал или след като отмине пубертета всичко ще се изясни(или поне силно се надявам).

8.   Бисексуалност не съществува, бисексуално може само да е държанието ти. Ако изпитваш чувства към мъжете извън леглото, тогава си Гей с бисексуално държание. Аз напримар се чукам и с мъже(пасивно), но живея с жена и на улицата се заглеждам само по жени. С мъж никога не съм се целувал или прегръщал, в него ме интересува само и единствено пениса.