Споделена история от Секс и интимност

Не мога да я отворя
Момче съм на 17 години, с гаджето ми ходим от 2 седмици. Първоначално я мислех за такава която никога няма да поиска секс първа или изобщо да има желание. Още на първата седмица обаче почна с постоянните намеци, говореше ми за това чак прекалено много. Един ден бяхме в нас и само се целувахме/гушкахме както обикновено когато ей така от нищото тя извади презерватив. Любовната игра беше кратка, тя се възбуди доста и буквално ми изкрещя да и го вкарам. Нямаше какво да чакам и естествено тръгнах да и го вкарвам и точно когато стигнах "входа" тя изтръпна, изпищя и се отдръпна. Аз седях като първия идиот и се чудех какво да правя. Замълчах си, облякохме се и тя си тръгна се едно нищо не е станало. Приех го като за първи път, но това се повтаря за поне 5ти и вече не знам какво иска. Дори не е вътре, а тя изпада в нервна криза всеки път, представям си ако по чудо и го вкарам какъв ще е писък... А като я питам защо го прави все мълчи и овърта. Някакви идеи какво да правя? Като се има в предвид, че е много възбудена докато не тръгна да и го вкарвам.

Коментари

1.   сигурно я е страх да и го вкараш и аз бях така , но ти трябва да и кажеш , че ще и го вкараш бавно и ще спреш ако я заболи. трябва също да не я притискаш , ако сте се решили да го направите ако не стане от първия път просто продължи да я възбуждаш- гали и гърдите смучи ги или я лижи ''долу''. ако продължи да бяга просто я накарай да изплюе камъчето. също извън леглото трябва да и показваш , че те е грижа за нея и , че може да ти има доверие и така с времето ще се отпусне. пс : надявам се скоро да го направите и дано съм била полезна. от : любовницата123

2.   По-нежен бъди, за къде си се разбързал... трябва мноооого бавно да й го вкарваш. също така може да ''се разберете'' да не й го вкарваш целия още първия път, днес малко, другия път още 3-4 см и така ;) мисля, че така и тя ще бъде по-спокойна. при мен 1-я път беше много болезнен, а и не само той, но и следващите 5-4 месеца сексът беше ужасен :( .... но с времето, всичко се оправи :) трябва си търпение, с някои момичета става по-трудно.

3.   Освен ако не ти е МНОГО голям, значи тя има някакъв проблем. Аз лично не бих се занимавал с момиче, което иска секс, а не дава. Ако няма да дава поне да е трудна. Тя на първата седмица се пуснала, иначе уплашена го раздава. Не го разбирам.

4.   Щото я е страх че ще я боли бе момко! Не е толкова трудно да се сетиш. На тебе ти е лесно, вкарваш и изкарваш, ама тя знаеш ли какво трябва да изтърпи? И какъв е тоя секс след 2 седмици не мога да разбера...

7.   И моята мацка супер я боли, вкарвам и го само до главичката и ме кара да спра така вече 2-3 пъти и супер се дразни понякога си мисля, че се лигави. На нея и е за първи път, на мен не :D Не го правим с презерватив, защото аз не искам пък тя само това настоява.
Трудно е с девствени.
Аз съм на 16 тя на 14

9.   Моят пръв път не беше болезнен. Може би, защото момчето ми знаеше как точно трябва да станат нещата. Съветът ми е, навлажни я достатъчно и я отвори с пръсти. След това си го вкарвай, така ще остане само удоволствието ;) -Анне