Споделена история от Секс и интимност

Преди бях една, сега съм друга
Така преди да се оженя за моя съпруг бях много разкрепостена, свалки закачки и с него и с други секс в колата на някоя поляна, на капака на колата в някой парк на поляната изобщо много весело без задръжки... Сега няколко години по -късни се случи така, че се промених родих станах дебела после отслабнах но тялото ми не го бива чувствам се увиснала със стрий АБЕ ГРОЗНА история... Толкова се притеснявам от грозното си тяло, че секса стана като роботизиран ставам гася лампата, лягам правим каквото там правим и после бързо се обличам и си лягаме УЖАС иначе си фантаирам и си казвам следващия път ще съм дива и луда като преди и като дойде момента ставам като дърво. Той само ми се смее как може след толкова време да ме е срам от него и че преди не било така... Не знам как да върна самочувствието си. Имам толкова фантазий и толкова го обичам а не мога и не мога... Дайте някаквъв съвет какво да правя, аз съм млада на 30 съм...

Коментари

1.   Еми добре де щом това е проблема вземи да спортуваш :))

2.   Навярно си чувала това клише-"Каквото отвътре, такова отвън!". Но е много достоверно. Прави неща, които те карат да се чувстваш добре и ще имат ефект върху това как изглеждаш. Ако се чувстваш дебела, иди на фитнес, запиши се на зумба или нещо такова. Отслабва се много бързо с танци. Поглези се-нова дреха, маникюр, фризьор. Знам, че за днешната жена е трудно да намери време, но вярвам, че можеш да съчетаеш нещата така. А и щом съпругът ти те обича и след като вече не виждаш в себе си, това което си била....вярвай, късметлийка си!

3.   Сама си поставяш граници, опитай се да ги преодолееш. Съгласна съм с номер 2, трябва да се радваш, че си попаднала на такъв мъж. Много на негово място биха се отнесли подигравателно.. Не заради тялото ти, а заради срама, който изпитваш.

4.   От авторката-Аз спортувам свали 9 килограма имам още един за да се върна към теглото от преди бременността, ям здравословно но шкембето си ми виси стана като гюдерия нямам пари за пластична операция гърдите ми и те увиснаха... ОТВРАТ гледам се и се отвръщавам от себе си цялата до коленете съм в стрий няма какво да се направи обречена съм да съм грозна явно трябва да го приема. Не съм вярвала че едно раждане може да увреди така едно женско тяло.. БЛАГОДАРЯ ВСЕ ПАК ЗА КОМЕНТАРИТЕ ВИ много сте мили

5.   едва ли е толкова зле положението, жените винаги преувеличаваме...
кога си родила? след моето раждане и аз никак не се чуствах на място... тялото се деформирало... кожата не е същата... Стягаш се и се хващаш на работа със себе си. Прави неща, които ти носят удоволствие. Промени си стила - прическа, дрехи и т. н. Някаква промяна ти трябва....
Желанието ще се върне, може и да се усили :)
Минала по този път на 33 ;)