Споделена история от Секс и интимност

Свършвам бързо
Здравейте. Първо - жена съм.
Харесвам секса и досега всичките ми партньори са били надарени, издръжливи и галантни, така да се изразя.
Но донякъде това е проблемът. Възбуждам се лесно и бързо и всичко си е както трябва, но когато свърша, се отегчавам и ме домързява. И изобщо не мога да се възбудя достатъчно за втори път.
Когато партньорите ми се стараят да удължават акта - също. Много ми е приятно, но след не много време ми писва, разсейвам се, минава ми възбудата, протривам се.
Като разнообразяваме пози и др. е приятно, но се възбуждам още повече и свършвам още по-бързо и после ми е тъпо.
Не знам как мъжете си спират свършването, но аз поне не мога.
Ужас...явно бързото свършване е проблем и за жени.

Коментари

1.   Е, това за пръв път го чувам, че за колко бързо 2-3 минути.

2.   Мацка имам същия проблем споко..ще следя темата

4.   Да и такива случаи има при жените. Свършват и почват да скучаят. Знаеш ли колко мъже мечтаят да си намерят жена като теб. Бързаци колкото щеш:)

8.   Аз също свършвам бързо, но рядко ми доскучава, а в повечете случаи стигам до 2ри път.

9.   Ами... или трябва да си намериш неугледни момченца с малки пишленца та да не се възбуждаш така, или да си наложиш самоконтрол. аз като мъж съм минал от там та знам... :D а защо искаш да си забавяш свършването? >...< ако нямаш желание, няма и да стане. иначе, можеш да свършиш един път, да се поспрете малко, да ти мине и после пак. то от едното на другото не се скача така. едно бившо гадже така свършваше и до 4 пъти, но за никъде не сме бързали:) ако харесваш човека - отпусни се, наслаждавай се и си задоволявай тялото:)))

М.

10.   Ами проблема е, че до сега си била само с надарени мъже...
Трябва да пробваш с някой като мен и всичко ще си дойде на мястото! :D Дори е много вероятно изобщо да не свършиш! :D