Споделена история от Секс и интимност

Първия сексуален акт
Здравейте :)
Момиче на 16 съм и с приятеля сме решили да правим секс. Искам го, готова съм нямам проблем като повечето момичета със страха от болката, не ме е страх, че ще боли. По-скоро... не знам как ще приеме примерно гола не се срамувам от тяло си, спортувам и го поддържам винаги съм била с хубаво тяло, но не знам как ще ме възприеме. Странно ми е, как ще гледам и него гол :D Какво да правя, че и на него да му е хубаво?? Трябва ли да си говорим нещо докато го правим :D не си представям в този момент какво да си говорим :D пък да мълча също ще е странно :D
А и да ви попитам аз ли да взема презерватив или да оставя той да го вземе?? Още относно презервтива, той ще си го бъде сложил преди да започнем да се събличаме или малко преди да започнем със самия акт? Аз ли трябва да му го сложа?
И на двамата ще ни е за първи път, той е на 17 :))

Коментари

1.   Не е нижно да казваш нищо. Просто се отдай на удоволствието. И приятелят ти да внимава от първият път, все шък първият път никога не се забравя.
Успех миличка!
Дори

2.   Ако наистина си готова за първия път няма да се чудиш кое, как и тн. Просто се оставяте по течението и всичко е наред. За какво да правиш, че да му е хубаво- обърнете внимание на играта преди действията, трябва да сте възбудени. Ако още нямаш яснота - поговорете какво "очаквате" по време на акта. Може да си кажете две-три приказки, но не и да си лафите, нали... За презерватива вземи си и ти един, не оставяй всичко в неговите ръце. Слага се непосредствено преди акта на проникване, има някои случаи, които го слагат преди свирката, което е глупаво, но..

4.   Няма правилно и неправилно. Просто правете каквото ви идва от вътре. От първия път недей да имаш големи очаквания, дори изобщо няма да може ад проникне най-вероятно, но лека по лека с време и търпение ще стане.

5.   личи си колко си готова :D

6.   Първо съм очарован, че не си от момичета, които се дават на 12-13-14.
Относно въпросите ти, като момче ще ти кажа, че първия път за момчето не е кой знае какво, тъй че на него едва ли му е толкова притеснено колкото на тебе в момента :) За момчето е важно ти да си отпусната и спокойна, щом си харесваш тялото няма от какво да те е срам. Той едва ли ще мълчи, ще ти говори най-вероятно мили думи ти също можеш да му кажеш ''много добре се справяш'' или нещо подобно.. Вземи и ти презерватив ако той забрави по някаква причина, нека ти да си подготвена :) Мисли за собственото си здраве!
Успех!

7.   Съгласна съм с другите, вземи и ти презервативи. Относно голотата може да го направите полусъблечени, но щом не се срамуваш не е проблем, пък и на него ще му е по-лесно да се възбуди като те види. По-добре си говорете взаимно как се чувства другия, дали боли, правете си насоки за бързината и силата. За пръв път ви е и на двамата и не знаете какво ще хареса на другия, така че не си мълчете

8.   "Още относно презервтива, той ще си го бъде сложил преди да започнем да се събличаме"
Дообре! Ако успее да сложи презерватив през дрехите, ще е нечувано и невиждано постижение, да се отбележи! Ха-ха!

9.   Не знам под "да си говорим" какво точно разбираш, но в тези моменти на човек не му е много много до разговори от каквото и да е естество, освен за някакви сексуални неща. Вземи за всеки случай цяла кутийка с презервативи, няма лошо да ги носиш ти. Относно слагането на презерватива- той се поставя само, когато члена е в ерекция, така че, надали твоя приятел ще си излезе от вкъщи със сложен кондом. Ако знаеш как се слага презерватив, няма лошо да му го сложиш ти, но дори и той сам да си го сложи- няма никакво значение, важното е да е сложен. На кутийката си пише как се поставя правилно. Относно това да го видиш гол- няма да ти е странно, а нещата просто ще се случат.. Не го мисли толкова много, а когато дойде момента, просто се отпусни и нещата сами ще се случат..

10.   .... 10000 пъти еднии и същи теми. При всеки е различно, като ти мине сефтето ела и разкажи. Не познавам някой, който като е видя приятелката си или приятеля си гол/а да си е тръгнал. Това е просто секс? !!

11.   не ми се пуска нова тема, затова ще пиша в тази. Аз съм момче на 16 приятелката ми е на 14, обаче когато решихме да опитаме да правим секс тя е девствена, винаги ме прекъсва като сии го вкарам съвсем малко каза че много я боли и това вече 2-3 пъти мисля си че малко се лигави. На мен не ми е за първи път. Ползваме лубрикант, презерватив не въпреки, че тя супер настоява ама на мен с презерватив не ми допада. Дайте съвети!!!

13.   Колкото повече го мислиш,толкова е по-голяма вероятността нищо да не направите.

14.   Миии какво да ти кажа,правете го на тъмно за да не ти е притеснено :) Вземи презерватив и се отпускаш,щом не те е страх от болката всичко ще мине добре.Успех !
Ж28

15.   От Авторката.
Благодаря за съветите. Не съм слагала презерватив, не знам как се слага, тъй че по-добре той да си го сложи :D А трябва ли да се смяне презерватива как ще разберем кога да го сменим?
Номер 8, имах предвид, че ще си го бъди слоожил предварително...

16.   Това е тъпо. В смисъл добре би било поне момчето да знае какво прави, а не да експериментира. Все едно. Няма значение кой ще вземе презерватива, важното е как ще го направите. Ето някои съвети - направете го за пръв път на задна (така жените ги боли най-малко), следващата предпочитана е мисионерската. Трябва да сте хубва възбудени и двамата, за да ви е по-лесно. Пробвайте с френски ласки да се възбудите и с галене. Постели кърпа под себе си, защото когато потече кръв, да не изцапаш чершафите, че ще има да обясняваш. На момчето му кажи като го вкара да го вкара изведнъж със сила и до край (защото иначе има вероятност да не успее да скъса химена добре). Първият път ще те боли, него също, защото си детствена ще го боли главичката след това. Така, че като го направите, изчакайте ден-два преди да го направите пак. Дерзайте!

17.   На 16 години е рано За секс,могат да станат такива неприятности ...кръвоизлив,както и двамата сте неопитни особено :)
Иначе в какъв смисъл номер 16 я караш да го правят на Задна ? мисионерската тя отдолу,той отгоре си е най-добре :)

19.   Номер 11 ти наред ли си ?

20.   От Аторката.
Утре ще съм при него цял ден, най-вероятно тогава ще се случат нещата :) Благодаря на всички за отговорите ;*

21.   бих ви показал....

22.   Номер 21 и аз искам да я пробвам тази кака на 16 ама :D :D В смисъл, като си представя 16 годишна девственица с хубаво тяло, щом спортуваш и :D :D Както и да е :D
По темата :
Правете си орална лююбов за да се възбудите достатъчно и после той ти го вкарва и готово насладете се, само веднъж е първия път ;)

23.   Как мина?

24.   Авторка
Не правете секс :D много ме болЯ не изпитах никакво удоволствие, а само болка :( Приятеля ми беше внимателен до колкото е възможно, но свърши прекалено бързо малко се изнерви, че после нищо не се получи и сега ни е дори кофти да се гледаме след неуспеха :(

25.   Авторке, не се сърди, но когато за теб първият сексуален акт е бил зле, това не означава, че цялото човечество ще ходим без секс.
Ако мога да дам някакъв съвет на младите момичета е, че секс се прави с желание. Аз избрах за себе си да го направя със зрял мъж на 33 г. и не съжалявам. В последствие разбрах, че не е бил кой-знае какво в леглото, но поне знаеше какво да прави. Двама неопитни често сътворяват дизастър
Не става обаче с много мислене и много чудене, а инстиктивно. Ти си имала много страхове и си се вкарала във филм най-вероятно