Споделена история от Секс и интимност

Приятел на дядо ми
Едно горещо лято родителите ми не бяха в града и ме изпратиха на село при дядо. Бях на 14 или 15. Всяка вечер той се събираше с приятели да играят карти. Едната вечер се бях скарала с приятеля ми и ми беше малко зле поради тази причина и аз останах при тях. Вечерта на дядо не му беше добре и си легна. Аз останах с тях докато приключи играта им за да го заместя. Накрая когато приключиха те си тръгнаха, а аз оправих стаята и тръгнах да си лягам. Един от неговите приятели още не си беше тръгна и ме причакъл до дърветата в градината. Когато бях вече до стълбите за къщата той ми извика и аз се обърках. Дойде до мен и ме поопита защо тази вечер съм толкова тъжна че съм хубаво момиче и не си заслужава заради момче да плача. След това започна да ме прегръща целува и искаше да му дам да ми види гърдите. Аз се отдръпнах но той не отстъпваше. Накрая дядо ми извика и тоя се отдръпна от мен, но от него момент на татък когато имам гадже и като тръгне да ме докосва по така се сещам за този и го бутам. Моля ви помогнете ми!!!

Коментари

1.   Ако историята ти е истинска, имаш нужда от психолог.
Имаш нужда да споделяш това неприятно преживяване, но не е много препоръчително да го правиш с приятелка, затова ти препоръчвам психолога.

2.   Ами такива сте вие момичетата/жените.. Прости! Когато се скараш не е повод веднага да отидеш в мъжка компания... Имай едно наум какво може да се случи, защото не всеки е свестен и добър.

4.   Много богато въображение имаш, браво!

7.   Поредната фантасмагория... а моята реална история, която вече 2 писах, модераторите не публикуваха.

8.   Ей, вие няма ли да спрете със тези мръсни фантазии?
Поредната тъпа измислица на някой болен

9.   Отиди при психолози. Това, което ти се е случило е ужасно! Дано се оправиш мила!

Поздрави, Узунов

13.   От автора: истинска е

14.   Това е крайно отвратително. Дано историята е измислена. Иначе щета за цял живот.

17.   Щом историята е истинска би ли ни обяснила с какво можем да помогнем?

Изобщо не сте интересни със тези измислици.

18.   Проблемът ти е психологически, потърси професионална помощ.

19.   И аз те съветвам като другите да потърсиш психолог. Той ще ти помогне да изтриеш спомена или да го превъзмогнеш, което е най-важно.
Ако си от София потърси Яна Монева :)
М22, бях при нея по различен от твоя проблем но ми помогна.

20.   Честно казано не мисля, че е станало кой знае какво. Секс не е имало, човекът е бил спрян навреме от дядо ти, била си на възраст, на която да си спомняш какво е станало.

21.   разбих се от чекии