Споделена история от Секс и интимност

Мързел го е по време на секс
Здравейте, моля за съвет какво да правя и ще съм много благодарна ако получа отговор :)
Ситуацията ми е такава-по принцип съм доволна от секса със приятеля ми, но при повечето случаи, когато го правим, през повечето време на акта той е много мързелив.
Първоначално много добре ме възбужда, ама после... разбирам, че да съм отгоре му е любимата поза, угаждам му, но все така всеки път само аз да се старая не мисля за справедливо. А той само на края леко се повдига, увеличава темпото и край. А и когато му правя орален той просто си лежи, затворил очи, може би така му е по-лесно да се контролира и да увелечи времето, ама понякога някой път си пуши цигара и пие бира. Знам, че това му доставя голямо удоволствие ама все пак...
Наскоро се усетих, през редките моменти, когато той поема контрола, само да го видя да се намества върху мен, така се възбуждам, че той ще прави цялата работа, че и той трябва да се изпоти. Чак не знам как не ме е забелязал какво става с мен тогава.
А по принцип когато и двамата се стараем, когато единия се умори, другия почва, ни е по-добър и по-дълъг самия акт. Не знам и това как не го е видял. Питам ви какво да направя, как да му променя "мързела", какво да направя, че да му върна енергията и да не си помисля просто да лежи

Коментари

1.   Най-добре му кажи. Убеден съм, че ще се опита да промени нагласата си, ако знае как се чувстваш.

2.   " когато единия се умори, " - как няма да е пасивен, щом до умора го докарваш. Вие да не копате лозе!? Все пак секса е за удоволствие, не за умора. Кой обича умората? Може би, правите някакъв нов вид секс, съчетан с фитнес!? Моля сподели, да го практикуваме и ние.

4.   Остави го без секс няколко пъти и ще видиш как ще рипа като овчарче след овцете.

5.   С наднормено тегло ли е?
Съгласна съм само с номер 1 - кажи му, но не по време на секс, а в спокойна атмосфера. Кажи му го по положителен начин - например иска ти се нещо ново, някаква фантазия, но не обвинявай. Може да се засегне ако кажеш „мързелив си“ или нещо такова.
За себе си знай, че ще е много трудно да го промениш, да промениш навиците му, но чак да пие и да пуши цигари ПО ВРЕМЕ на секс? След това е често, но по време за пръв път чувам.

6.   "МързЕЛ го е" много ме изкефи ;-)

7.   Аз съм жена,но в обратната пасивната роля.Мога да ти кажа какво прави моя като иска да ми покаже,че съм мързелива.Обръща се по гръб ляга и чака.Тук всяка жена би се усетила,че трябва да го яхне.Но аз понеже наистина ме мързи(а това е защото той не ме и привлича) и аз лягам до него по гръб и си лежим :)

9.   Здравей, скъпа. Първо искам да те успокоя - има ли двойка, има и разногласия, както и проблеми за решаване. Не е срамно човек да потърси помощ, особено когато става дума за сексуалните отношения между двама души. В крайна сметка живеем в 21-ви век и сексът отдавна не е само и единствено от репродуктивно значение. Значение има и удоволствието, а за да достигнем до него пътят невинаги е гладък и осеян с цветя. В този ред на мисли - първата крачка вече е направена. Говориш открито за проблема. Следващата е да изясниш на себе си с точност от какво се нуждаеш под завивките. Без срам. Без чувство за вина. Честно, каквито трябва да са отношенията между двама души в пълноценна връзка. След това можеш да избереш подходящ момент (когато и двамата сте си вкъщи, заедно, спокойни и готови за разговор), и да започнеш темата. Хвани ръката му и спокойно, без рязък тон, опиши притесненията си. Кажи му, че го обичаш и че искаш нещата между вас да са перфектни, и именно затова е нужно да поговорите и да достигнете единомислие. Сподели му стъпка по стъпка от какво се нуждаеш, как искаш да ти го направи, дори ако е нужно - и за колко време. Всяка жена има своите нужди, нормално е. Важното е той да не се чувства виновен - не му насаждай чувство за вина. Подчертай, че всичко, което той прави, ти харесва, но има и още неща, които са ти необходими, за да се почувстваш наистина невероятно. И разкажи, както вече те посъветвах. След края на разговора можеш да го целунеш и да му благодариш, че е такъв невероятен мъж и така те разбира (това е подходът-стимул, ако искаш да продължава да се вслушва в думите ти).

Освен психологическият аспект - за да бъде още по-забавно преживяването ви заедно, можеш преди секса да приготвиш някои натурални афродизиаци, които допълните да наелектризират атмосферата. Шоколадът е едно добро начало. Можеш да го начупиш по себе си и да оставиш любимият да следва пътечката. Или да се превърнеш в жива картина от плодове и сметана. Важното е да го заинтригуваш и сам да поеме инициативата. :)

Ако по време на секс нещата тръгнат добре, но после той "забрави" какво си го помолила в разговора и продължи по старому - покажи му как да те върне на терена. С действия, докосвания, стенания, дори прошепнати думи, ако няма друг начин - важното е да правиш всичко бавно и нежно, и да не го пришпорваш.

Надявам се, че нещата ще се подобрят за вас и много скоро ще се чувстваш зашеметяващо! Поздрави! :)

С.

10.   Изрази като "мързел го е', "страхо го е" не са правилни. Правилно е "мързи го", "страхува се".

Не критикувам никого, просто да имате предвид информативно. Иначе всеки както намери за добре, така да си говори и пише.

Пък читателите си запазват правото и да не разбират понякога за какво става въпрос.

11.   ей това жените сте голяма работа... устите ви никога не са затворени обаче когато имате да кажете нещо наистина важно гледате като дебили и пишете по форумите... КАЖИ МУ ТОЧНО КАКВО СИ МИСЛИШ! кратко и ясно, без да се карате, просто го обсъдете, това е единственият начин за разбирателство между хората.

12.   Ако и в живота е така.....от глад ще умрете.Бягай докато е време.

13.   Накарай го да спре цигарите и да намали бирата, мисля, че оттам идва проблема... Хората пушачи по принцип не са много добри любвници... Даже не знам как не ти е неприятно да го целуваш, освен ако и ти не си пушачка, де...

14.   Скучно му е по време на акта, за това е и пасивен!

15.   Докaто му прaвил свиркa той си лежи, пие бирa и пуши?? ! Сериозно? ! И зaбрaвя, че нaй- милото му е между твоите зъби? Лошооо. Ми нaпомни бре моме. Гризни го един- двa пъти тaкa и невинно кaзвaй, че си зaбрaвилa, че и той е прикaчен към нещото, .. от скукa. Пък товa зa отгоре, хaхa, любимо му е и нa моичкият, по принцип си е aктивен, но в тaзи позa зaмръзвaше кaто свинкс, дa се чудиш ли жив ли е още. Пробвaх сaмо с обърнaтa ездaчкa, кaто след няколко минути рязко се кaчвaм нaгоре и му клякaм нaд лицето, aми включвa се нa мигa. Обaче кaто се върнa пaк нaдолу- зaмръзвa. Нaкрaя го питaх, смятaше, че жените обичaме кaто сме отгоре, дa контролирaме дотaм, че дaже и дa не мърдaт. Aми aз не искaм дa чу*aм мумия все пaк. Тa, рaзрешихме "проблемчето", но ми се струвa, че при вaс... aбе мaй кaто Бей някaкъв се изживявa той. Ще пие бирa и ще пушa докaто му въртят свирки, де зъби де...
Я пробвaй той дa те лиже, пък ти дa чоплиш семки:).

16.   повечето мъже им мързи да бъдат активни когато жените им са пълни и дебели, това е факт и даже да има изключение. никой не харесва жени мързеливи и да си легнат като пън и мъжа да върши всичко.

19.   Ако по време на секс "го е мързел", интересно как ще е като се родят отрочетата... няма да става от дивана ;-)