Споделена история от Секс и интимност

Не мога да изпитам удоволствие (момче)
Здравейте на всички, момче на 18 съм, партньорката ми е на 16. Правим секс от 3 месеца и с всеки един акт задобряваме. И двамата бяхме девствени и сме си първи един на друг. Проблема е малко странен и аз лично не мога да си го обясня. Правим секс само с презерватив, а аз не изпитвам удоволствие от САМИЯ АКТ. Значи попринцип повечето мъже от самото вкарване и после от движенията, от чукането си умират от кеф. Аз просто почти не усещам нищо, приятелката ми е тясна, т. е. не е от това. Просто не усещам ПОЧТИ нищо като я чукам. Имали сме актове по 1 час, чукане, чукане и двамата обляти в пот - на мен ми е станал, но не свършвам. Имам чувството, че мога да чукам 3 часа без да свърша, докато накрая просто не спра от УМОРА. Пробваме всякакви пози - не е от това. Просто чисто ФИЗИЧЕСКИ при докосването пенис-вагина, не ми е толкова яко - безразлично ми е. Мацката ме кефи адски много, постоянно си фантазирам с нея различни неща, дори по време на секс. Завършваме акта като аз си изкарам пениса и се довърша с ръка, но искам да изпитвам удоволствие от самото чукане? Някакви съвети?

Коментари

1.   Проблемът при теб е, че си разчитал дълго време на мастурбация (на дясната си ръка), а сега истинската вагина няма как да постигне този натиск и триене. Решението е да спреш с всякаква мастурбация. Да, и кондомите намаляват чувствителността, но не до такава степен. Смени кондомите като вземи от най-тънките. Спри и секса за 1-2 седмици - значи никаква мастурбация по принцип, а секс спри за 1-2 седмици също и ще видиш как чувствителността ти ще се подобри. Ти си и пренаситен в момента

2.   1 ти добре ли си, нaли aко не мaстурбирa 2 седмици, кaйсиите му ще се подуят кaто септемврийскa любеницa.
До aвторa: Пич товa ти е пивече от колкото оврaтното.
Aз лично съм подобен и трябвa дa ти кaжa, че с която съм преспaл, после нямa отървaне от тях. Не ми е голям 17 сaнтa е, aмa кaто я държиш нaд леглото 3 чaсa, пивярвaй ми, ще те помни цял живот. Нaли знaеш че повечето мъже издържaт не повече от 10/20 минути?

3.   От презервативите е . След като сте си първи един за друг , съветвам те да го правите без и просто да използвате метода на прекъсването т.е. изпразваш се навън. Ако много държиш да е с презерватив , вземи си от най-новите на пазара , с тях все едно не си с капут , това са Real feel на Durex. Гарантирам ти с тях удоволствие ! Успех !

4.   Може и да е както казва номер 1, но аз се чудя на следното, как такива си намират момичета изобщо? Много други на твое място ще си свършат работата. От друга страна, може и така да е по-удобно за момичетата - няма желание за секс, няма досада. Жените си падат по инертни типове в леглото, поне такива са ми наблюденията. Колкото повече искаш секс, толкова повече не ти пускат. За мен гаджето ти трябва да е с някой истински мъж.

5.   Да прав си за мастурбацията, сигурен ли си, че това ще оправи проблема?

От автора до номер 1

6.   От 1, мисля че си заслужава да пробваш...няма да навреди. Не прави секс без кондоми! Не е от това. С мъжа ми сме от 10 г. На кондоми, но той никога не е мастурбирал много, почнал е на 15 полов живот. Просто при мастурбация можеш да определяш натиск и темпо, а те не са постижими с жена
Прекъсването на полов акт и изпразването вън не предпазва от бременност, а я отлага. Вие не можете да рискувате освен това не е приятно да се притесняваш и отдръпваш в най- важния момент, за жената е дори травмиращо и може да доведе до неврози. Ако беше хубаво, ние нямаше да сме на кондоми, можем да си позволим още деца напромер за разлика от вас

7.   Мъж съм, със същия проблем като твоя. Като прочетох коментара на номер 1, се засмях от сърце – голям спец се оказа. Не зная точно как стоят нещата при теб, но аз съм по рождение с по къса кожичка на пениса и главата ми е постоянно заголена. Вследствие на това от постоянното триене с бельото, чувствителността ти се притъпява и за това не усещаш възбуда. При положение, че използвате и презерватив, резултата сам го усещаш. За това пробвайте без и ще видиш, че има някакво подобрение, но не ти гарантирам, че пак ще стигнеш до край, защото вече имаш психически проблем с постоянния въпрос който ти се върти в главата, ще свърша ли, или не. Аз лично също се довършвам така, ако жената не ме довърши с уста. Има и един друг начин, който ми върши работа, просто по време на акта, си фантазираш, че си с някоя друга, примерно която не си имал, и така се стига до финала. Не се паникьосвай, не си само ти такъв, пък може с времето да попаднеш на жена, която много ще се кефи на този твой "ДЕФЕКТ"

8.   Нищо няма да ти стане ако спреш мастутбацията за две седмици, пробвай и ще видиш че ще се насладиш на най прекрасният оргазъм.

10.   До една страна номер 1 е права, но греши много за друго. Първо, наистина ако до и преди това си блъскал бастуна като животно сега ще ти е по-трудно да свършваш, за това спри с мастурбацията напълно. За това, с което не съм съгласен с номер 1 е използването на презарватив. Г-жо, мъжът ви явно е мухльо. 10 години секс с презарватив си е направо мъчение. Това, че на вас ви е хубаво не значи, че и на мъжът ви му е хубаво. При мен презарвативът убива всякакво желание за секс, предпочитам да си набия ръчна. Така, че до автора - ако се познавате с мацката от по-дълго време я попитай да за почне да пие противзачатъчни, и да махнеш този кондом!