Споделена история от Секс и интимност

Много ми е голям
Всички искат да имат голям член, но това се оказва, че е проблем. Моят е някъде към 29, 30 см и доста дебл а и става доста твърд. Когато се опитвам да правиме секс, момичетата се страхуват и само свирки. Кажете какво да правя?

Коментари

51-100 от 141

57.   Аз съм на 18,а пенисат ми е 14,някакви идеи ?

58.   Възможно ли е размера на пениса да се увеличи сас хапчета?

60.   Не е проблем това. Моят е 27 см. и 18 см в обиколка и никога, никоя не се е плашила. Даже обратното. Искат го и си го взимат като тяхно. Давай, пич скъсвай ги. Отначало и аз се срамувах да го покажа, но след първият път като го видя мадамата и ахна, усетих, че ще имам доста успехи, както и последва. Дай им на жените да ти се радват, а не си втълпявай глупости.

62.   ДА ви споделя понеже няма ко да прая
първо на 15 съм второ 15.5 санта ми е дълъг и 15 санта ми е обиколка
ОК ли е ?

67.   Аз съм на 33 години и ми е 12 сантиметра.Чувал съм,че 12 санта са достатъчни за една жена всичко останало е лакомия.

68.   имаш сериозен проблем, но той ще стане още по-голям след като почнеш да не можеш да го вдигаш....мушкай докато си млад после ще е само мечта.

69.   Аз съм на 20 години и ми е 14.5см това нормално ли е чувствам се много кофти пак и все още съм девствен.

70.   номер 69 пробвай първо дали ти влиза отзад и ако влиза,значи е добре :D Ако влиза няма да си девствен и ще се определи значението на посоката ти.Попътен вятър ти желая :D :D :D

71.   хаха 69 зле е батка :D аз съм с 21см, много ми е добре! а относно девствеността, взимай едно такси и отивай да изплющиш една курва, те не им пука на тях :) на мен това ми беше сефтето.. от там нататък ще си по-отпуснат, ще си фанеш някое гадже и ще си я плецаш без проблем

72.   Ооо,30.см Намери си мацка с голям задник или отиди на лекар

73.   Ехо надарения, ето вече си имаш няколко кандидатки. Намерете се и се почвайте.

74.   Нормалните размери са от 12 до 18 см. Някъде бях чел че члена се развива до 30г. Не знам дали е вярно... Но вагините на жените са от 8 до 12 - 13 см. къде ги побират останалите - не знам. Всичко под 11 и над 19 не е нормално. Ама ти избираш дали това е проклятие или дар - както сам си го направиш :)

75.   49 Ти май си се объркал братт ;D Знаеш ли какво написа: 16 смл ми е дълаг и също толкова широк :D :D

76.   75: Обиколка, бе мен! Не диаметър ;)

77.   Абе пич ти чуваш ли са кво приказваш !!!!!
Бил много дълъг много дебле и много твърд зада може 30см пренис да стане много твърд ти трябват 2л. кръв, а ако толкова кръв ти отиде у пениса ще припаднеш. Дори да ти е полкова при ерекция едвам ще ти се втвъдри така че като лъжеш поне лъжи с мярка !!!!

78.   щом жените може да раждат деца, защо да няма и такива пениси? Физиологично е възможно. Според мен, трябва да използваш лубрикант, да си намериш редовна приятелка, която да те свикне и да се наслаждаваш на живота

79.   Ехаа ти си бил доста надарен :))) аз не бих се уплашила, даже ще се зарадвам :)))

82.   Моя е 15 см, и имам много добър успех с жените, но ако на тоя пич наистина му е 30 см (на което невярвам) и няма успех с жените, да започне с мъже... а ако и това не му се отдаде, 30см не са малко... да си го навре сам и ще му олекне!

83.   Имах една приятелка с такова гадже. Беше разведена с дете и сподели един ден, че този момък излиза само с раждали жени именно по тази причина, всички останали момичета ги боляло и не искали да правят секс с него... Така че наистина има такива случаи и горния подход би бил моя съвет към автора и всички с неговия проблем.

84.   П.П. Номер 78, жените раждат и то с големи мъки, след като получат така нареченото разкритие. Това става само и единствено в крайната фаза по време на раждане. Във всеки друг случай е напълно нормално при такива мъжки размери да се изпитва болка както на дължина, така и на ширина. Разбира се, има някои жени, които са по-широки и по-дълбоки, отколкото други (и при жените има различни размери, както при мъжете). Ако авторът попадне на такава, добре, но шансовете не са големи. Аз лично съм тясна и плитка, така че съм изпитвала болка, когато мъжът ми е вкарвал по-рязко 16см.-вото си мъжко достойнство до край.

При по-дълга връзка жената може и да се нагоди (въпреки че при мен стана едва след като родих), понеже мускулатурата й се разширява, за да приеме подобни размиери доколкото може. Но проблемът е, че после със следващ партньор пък ще се чувства много широка. При такива ситуации, както и след раждане се препоръчват упражненията на Кегел.

85.   Номер 84 наистина това ти е много голям проблем:
"...че после със следващ партньор пък ще се чувства много широка..." Във всеки случай е много добре, че си загрижена и за СЛЕДВАЩИТЕ партньори... Мисли за бъдещето и колко много ти предлага то...

86.   Но проблемът е, че после със следващ партньор пък ще се чувства много широка
да............ ПРОБЛЕМ ...за следващитеее....

87.   Номер 84 е разведена жена (без причината да е изневяра, както някои критици веднага биха опонирали) и не вижда нищо лошо да мисли за бъдещето си :) А проблемът с ширината не е на следващите, а на самата жена. Добрата новина е, че нещата не са необратими и има начин това да се преодолее със съответните упражнения (последното го казвам в случай, че естетическата страна на въпроса е причината някоя жена да не иска да спи с прекалено надарен мъж). ;)

88.   30см ! ! ! УЖАС жена съм на 30+ и ако трябва да си легна с такъв мъж бих се отказала, просто не мога, не ме радва и не бих изпитала никакво удовоствие. На мен и 10см са ми ок. Била съм и с по-надарени до към 20-22см, но удоволствие -0 само болка и стискане на зъби, не благодаря! А да, забравих да спомена - раждала съм.

91.   Аз съм на 18 със 17 см това нормално ли е или е малко .. :)

96.   Аз см на 37г. и ми е 30,3 и фи5 и до сега не са бягали стряскали са се но да бягат не . Еи сега маи са им станали по малко. гле сега пич дате отворя од опит ти го казвам. Няма ебеда имго показваш целия веднага ще гледаш почти да не се събличаш остани по тениска и анцунг или широк панталон. и като я възбудиш хубаво го пъхаш внимателно.
като изреве спираш но него вадиш и така я раздвижваш леко. и аз така в началото на една и цепнах путката е потече мелко .но друга тема.то те разбирам и те6е то няма вкарване.

97.   номер 12 най големият пенис не е 25 см а двойно повече

98.   не говорете глупости пенис не може да се намаля поне така мислч по него минават много нервни окончания и веднъж прекъснати не би иксал да поемаш риска дали ще успеят да ги свържат отново а без тях пишката ти ще става само за пикаене

99.   Ей пич, дай ми половината щото моят е 3 санта само!

101.   аз съм жена и направо се размечтах за такъв пенис, честно

102.   аз съм на 11 и ми е към 8 ама с времето ще порасне ;д

105.   Аз съм на 16 и ми е 14 см. Това добре ли е

106.   Аз мисля, че нормалния пенис е между 10 и 18 см. в ерекция... така че е добре

107.   106. Знаеш ли че аз съм на 12 и ми е 16 см как между 10 и 18 ще е нормалния ти си луд човече. И човек 30 см са много нещто, а другите ти завиждат!!!

108.   Омръзна ми 12 годишни пишлемета да си мислят, че знаят много. Като ти казвам, че от 10 до 18 е нормално значи е така. Вземи почети малко литература. Ти още с жена не си бил иначе знаеш колко тря да ти е пишката. Аз като съм на 23 и ми е 15 тря да се комплексирам ли.... яя бе, как пък не? !? ! До сега никоя не се е оплакала. Има си и широки които и 30 санта ще им е малък има си и средни, има си и момичета с по тесни вагини, на които и 16 ще им е голям :)

109.   Аз мога само да кажа(от опит с 18, 5см. на 27год. ) че за всеки влак си има пътници. Обаче обаче чуках едно момиче, което имаше връзка с надарен пич(по нейни думи 24 или 25см. )Не спираше да ми звани да го прави ме понеже е боли с приятеля и а с мен и е готино! А пък от въпросното момче съм чувал, че момичета са му казвали -ходи ти се шибай с тоя чеп.

Пич майката му е раждали нимфоманки с доза мазухизам.
А човека с най-големия пени е минал на отсрещният бряг точно поради липсата на интимност(в секса) и малкото желаещи.

ПС. А за жените които толкова копнеят чукнете си срещата и така. Ма да не ви се окажат малки очите, като го извади :Д

110.   Отрежи го!

112.   абе ако ти е 30-ка що не снимаш порно аз лично съм на 32 и ми е 16 ама досега съм си доволен а ако наистина ти е 30-ка в порното ще си най търсения актьор щот даже и на негрите рядко им са повече от 20

113.   искам негърска пишка

114.   а ве хора като правя секс като се изхваля и ми изпада по4ива си 10 минути и после пак се ипрая при дриги маже слу4жа ли се

115.   А пък при мен изобщо не се изправя. Това нормално ли е? Гледал съм много порно и съм видял много работи ама не знам защо някои си го вкарват в г..!

117.   108. Омръзна ми 12 годишни пишлемета да си мислят, че знаят много. Като ти казвам, че от 10 до 18 е нормално значи е така. Вземи почети малко литература. Ти още с жена не си бил иначе знаеш колко тря да ти е пишката. Аз като съм на 23 и ми е 15 тря да се комплексирам ли.... яя бе, как пък не? !? ! До сега никоя не се е оплакала. Има си и широки които и 30 санта ще им е малък има си и средни, има си и момичета с по тесни вагини, на които и 16 ще им е голям :) - абсолютно съм сигурен че масово на мъжете по света им е от 13-17-18 поне така пише а и не е толкова важно колко е дълъг а как го ползваш а тук съм убеден че 90% преувеличават ама якооо

118.   Най големият пенис е под колената. По дебел от крак е ето клип http://vbox7.com/play:629c8d44

119.   Искам да правя секс с автораа :р

120.   119. Ти си идиот. Това, което си качил е пародия - не е реален и си личи по хиляда и едно неща. Аз съм на 21 и ми е 17.5 см и е напълно достатъчен. До сега недоволна жена не съм оставил, а не е като да е нямало жени покрай пътуванията ми и студентските години в момента. Пич, ако наистина ти е 30см. , вероятно би имал проблеми с ерекцията. Не ми се смята сега, но 30см. дължина + дебелината = доста кръв. Минимум би ти прелошавало в повечето случаи. Ако това не е фейк пост, съветът ми е да се консултираш с лекар! Няма да станеш по-малко мъж ако ти го намалят хирургически с някой друг сантиметър, но ще си спестиш големи главоболия. Хайде със здраве

122.   Очевидно е, че доста са мъжете, които преувеличават размерите си. Ако си го мериш от дупката на гъза - може и 35 да ти е. Но сега сериозно - само 2 процента от мъжете имат пениси над 19 см. А иначе, ако се ослушаме, всеки втори го вади 20+. Пък и жените нямат представа от сантиметри и затова си ги лъжем здраво. На 33 съм и съм бил с доста жени, повечето от които считат члена ми - 18. 5 за предостатъчен и даже за голям. А сега за хлапаците - трябва да се знае, че важното за силния оргазъм при жената е дебелината и твърдостта, а не дължината. Такъв размер си е бреме, сериозен проблем. С годините ерекцията ще е мисия невъзможна. Истина е, че има и доста лакоми мацки - разработени с фистинг, та към такива е добре да се ориентират мъжете с големите размери. А една жена, ако не злоупотребява с мастурбацията, може да свърши и с 10 сантиметров.

123.   122 - много разбираш от женска сексуалност - ти вагина и клитор имаш ли???

Важното за силния оргазъм на жената е какъв е мъжът в леглото, не членът му.

И между другото, ако имаше вагина и клитор, щеше да знаеш, че мастурбацията при жените повишава способността да се достигне после и с мъж до огразъм. Ние не продуцираме сперма и не се изтощаваме - днес мога да имам 30 огразма, ако искам, да го направя с приятеля ми и да изживея още толкова...
точно мастурбацията и доброто кръвоснабдяване на вагина и клитор ще позволи на една жена да свърши и с малък член, не обратното.

124.   123 - Аз разбирам от женска сексуалност толкова, колкото са показали жените, с които съм бил. Впрочим, сексуалността при жените не е непроменлива величина. Т. е има различни жени и всяка е със специфична сексуалност. Забелязал съм, че жените също имат лимит и настъпва изтощение след определен брой оргазми. Като разултатът е удължаване на времето до следващ оргазъм - както е при мъжете. Затова от личния ми опит с жените съм разбрал, че една жена свършва много по- лесно след въздържание, а не след многократна мастурбация. Но благодаря за щриха в дискусията.
Разбира се, че е важен мъжът, но и способността му да има има пълноценна ерекция, иначе може и с жена да достигнеш до не по- лош оргазъм. Благодаря, че се включи.

125.   Съгласна съм със 122/124. Прав е и за размера и за въздържанието и за това, че следващите са след повече време и че се изтощаваш. Според мен 123 изобщо не е изживявала повече оргазми на веднъж.
122/124, рядко се случва мъж да е толкова наблюдателен и внимателен(сигурна съм) с жените. Все едно аз го казвам, като изключим това за размера на пениса. И аз не разбирам от размери, само мога да го почувствам, но на око дори не мога да преценя кой е по-голям, може и от не многото опит да е ;).

126.   125 - ей, браво на теб, ти откъде знаеш, какво съм изживяла и какво не.

124 е прав за това, че се мени желанието ни за секс, преди всичко в рамките на един цикъл. При всяка е различно, но в овулацията не познавам жена, която няма желание, и то голямо!
Има жени иначе, които имат страшно желание и точно в края на цикъла, по време на менструацията или непосредствено след нея.
При мен е при овулация и в края на цикъла и по време на менструация например, но това е различно. Стресът и умората иначе не ми се отразяват толкова на желанието за секс, но на способността да достигна оргазъм - много.
125 - грешиш, аз съм една от щастливките, които могат да достигнат много оргазми един след друг (до 30). За пръв път го изпитах по време на мастурбация на 13 горе-долу. След като загубих девствеността си на 19 и можех да разнообразя програмата си при масурбация, открих, че доста мога да пръскам една течност при един друг вид оргазъм. Течни такива получавам към 10-тина един след друг, след това ми става неприятно, за клиторните нямам лимит.
Поне при мен е така. Когато съм на гости на родителите си и разделена от приятеля му и не мога да мастурбирам после ми трябва седмица горе-долу да влезна в час. Първите няколко пъти с него съм не само доста тясна, но и някак си не ми е кеф. След месец без секс ми е странно и изобщо да съм с мъж, трябва да привикна отново на тялото му и на члена му, особено ако не съм мастурбирала.
Може би ако една жена дълго е нямала връзка и после срещне мъж, да има някакъв позитивен ефект от въздържанието, но поне при мен, а и при доста мои приятелки, е така, че след месец без секс, сякаш се настройва човек и може и без... знам ли... знам само, че мастурбацията ми помага, за да влезна в час след дълго въздържание, както и не ми пречи иначе да свършвам при секс, а напротив - ако съм мастурбирала в този ден, после много по-бързо стигам до оргазмите си.

51-100 от 141