Споделена история от Секс и интимност

Много ми е голям
Всички искат да имат голям член, но това се оказва, че е проблем. Моят е някъде към 29, 30 см и доста дебл а и става доста твърд. Когато се опитвам да правиме секс, момичетата се страхуват и само свирки. Кажете какво да правя?

Коментари

1-50 от 141

2.   30 см ... Леле .... Доста искат да им е толкова, но нямам идея какво може да ти помогне ... :S

3.   ехеееееее ... 29-30 см :) Ок, добре го даваш порноджията :) пък, ако наистина ти е голям търси по разхайтени мадами, дето не подбират :) при тях "ще има място" :)

4.   споко мацките не са в час

5.   Мисля, че 30 см е доста голямо. незнам защо мацките се плашат. аз обичам да усещам, когато правя секс, а не мъжа вече да ме чука от 15 мин, а аз след малко да попитам вече няма ли да си го вкараш. Нали знаеш за всеки влак си има пътници, затова съм сигурна, че ще намериш някое момиче което няма да се уплаши. аз не бих се уплашила...

7.   Щастливец секс с такива размери е много готино.

8.   Ми чесно да ти кажа на 14 съм и ми е 17 см и при мен понякога възникват проблеми ама не сексуални

9.   Говори с лекар. Няма срам.

11.   Луди ли сте... Момчето е право да се приеснява. Много е проблемо с такъв размер. Аз не знам дали бих се съгласила да опитвам изобщо. Трябва много внимателно и само в някой пози. Имам опит и е много гадно.

12.   абе тоя кого баламосва? 30 см?да беееее!!! на мъжа с най-голям пенис в света му е 25 см, а сега излиза, че в България имало нов рекордьор. хахаха

13.   Номер 12 явно ти е много малък света. От категорията на големите пениси това е нормална големина. Има и по големи!

14.   Еми, какво да ти кажа??? Моят приятел има същият проблем... Ако питаш мен това не е проблем. Аз свикнах на втория път, когато го направихме. Всичко е до нагласата на момичетата, с които си. Усеща се болка само първият път. След това усещането е невероятно и да ти кажа честно не бих го заменила с друг. Спокойно! Имай малко търпение и ще дойде правилното момиче. Успех!

15.   Няма такава дълбока путка където да го завреш.
Намери си дълбок, ама женски гъз.

16.   лапай си сам :Д

17.   Супер, аз пък си мечтая да ме обладае мъж с такъв, голям и дебел!

18.   Ако е вярно-това е проблем. Аз имам опит, родила съм 2 деца и ако видя такъв-ужас, ще избягам. Няма такава дълбока пещера! Може би някоя негърка, не знам.

19.   ахахаха:)))))) Хора, знаете ли какво са 30 см? А когато е в ерекция???? Искам и аз!!! Моят приятел няма да разбере хахаах

20.   Това си е сериозен проблем. А бе ти като си в ерекция сигурно ти се завива свят! То при тия размери 1/3 от цялата ти кръв отива там!...

21.   Мечтая си за секс с такъв пенис. Направо си умирам.

22.   Съгласна с номер 16-лапай си сам :Д, аз обичам малки или средни:)
Можеш да се запишеш на пилатес и да го постигнеш!:)Успех:P

23.   Аз имах един приятел негър от американски чат с огромен пенис на снимката, която ми прати, изплаших се и избягах, това ще те разпори, не мерси:) На желаещите Дами пожелавам ви да си намерите такъв щом го желете толкова, то пък все попада на такива дето не желаят:)

24.   Къде живееш;)?

25.   Само да ми паднеш-аз сам тясна но искам такав като твоя да ме разцепи.

26.   Абе, шашкат те маняк... Няма мадама дето да бяга от Х** остави какво ти пишат...:) На която да го покажеш няма да избяга, ама би си помислила дали да ти даде отзад. Моя е по-малък, ама и на мен не ми дават, там може и да ги боли... А, да не се правят, че им били тесни п**** все пак от там цял човек илиза един *** ли не може да побере.

27.   Здравей! От опит ще ти кажа, че да видиш толкова голям пенис е наистина притеснително. Но както казват хората, путката е доста разтегливо понятие. Всъщност истината е, че ако момичето е достатъчно възбудено и овлажнено не е проблем да го поеме, макар и не в пълен ръст, но поне първите 20 см.
Успех!

28.   Ми Пич, смали си го бе, отиди на лекар и се консултирай, ако толкова много се притесняваш и ти пречи.

29.   Ти май не знаеш колко са 30 сантмиетра земи си купи една линийка и са осазнай малко.

30.   Абе пич, къде си, ела да ме обладаеш мен с тоя големия....

31.   Абе човека се бъзика, но вие веднага лапнахте. . . въдицата. :}

32.   И ние се бъзикаме :)

33.   Аз съм била с 29-сантиметров, а за дебелината да не говоря, колкото бирена бутилка. Не стига, че мъ е огромен по природа, ами и си беше инйектирвал нещо в пениса за да го направел още по-дебел. Не можех да му го лапна с уста, просто е невъзможно. Беше адски опитен и след 1 час любовна игра с путето ми успя да проникне в мен, въпреки всичко ме болеше адски много, но само след 10 минути болката премина в удоволствие. Правихме секс от 11 вечерта до към 3 сутринта. Беше феноменално изживяване.

На другия ден се видяхме отново и пак правихме секс и така в продължение на 2 месеца. Забелязах, че още след първата вечер, когато правихме секс, путето ми стоеше доста зачервено и леко зейнало. А след 2-то месеца редовен секс с него путето ми сейваше като пещета, само леко да разтворя срамните си устни, а срамните ми устни сущо провиснаха и набъбнаха. Путето ми стои сякаш съм съдрана от секс, като на някоя дето е спала със 1000 мъже.
Не знам това дали някога ще се оправи, защото ме притеснява, какво би си помислил следващия мъж с когото ще правя секс. А аз в действителност съм била до сега само с четирима, но след този гигант, отдолу стоя като някоя цъвнала роза.

34.   Вземи си пръстени за пенис.

35.   Аве няма да ти бягат мн мн:д . Моя е по малак около 20 См ама аверката ми понякога изка с пръсти и то полека лека цялата си рака вкаржам до кокалчето

36.   Лакоми жени хахаха ама само на думи.

37.   Аахаххаахаххаах, укарали сте се у филма, ама мнооо сериозно :D:D:D:D

38.   Има много тесни жени.

39.   Абе не ги слушай другите. Грабвай някоя мадама и я почвай това не е срамно да имаш голям пенис

40.   Номер 12 ти май завиждаш

41.   Номер 12 не завижда според мен... неможе да имаш 30 см освен ако не си пил някви хапчета, мапчета и всякви други неща да си правил ....
ХОРА ОСЪЗНАЙТЕ СЕ ... 30 см земете една линийка и вижте колко са 30см моля ви се ....

Номер 13 .... не ми казвай че 30 см е нормален размер за ГОЛЕМИТЕ ПЕНИСИ щот не е така...че има по-големи така е ..
но един нормално голям пенис е около 19- 22 см
всичко над това е много голям...аа повечето жени са тесни отдолу...тка,че тоз големия ще има да си го вре само в буриите на пернишка печка...
30 см Божкееее....на къде отива Света..
аа Дори и да е истина .....ПРОБЛЕМ Е !
30 см ... 90% от жените ще бягат от такова нещо ...колкото и да са силни зад малките им мониторчета...

Моя лично е 18.4 см и ако дръпне поне още 1 см ще ми е достатъчно аа и нормално голям размер и за жената достатъчно ще е удоволствието според мен ...
нека не забравяме че има и техника с ръце ;)
Пениса не е най-важното нещо по време на секс...(освен ако мислите само за себе си МЪЖЕ ...
Накарай Жената да свърши ее тва е Удоволствие ;)

42.   Не е важно колко е голям. Важното е да и чорбалия, да фурга.

43.   Tай отново съм аз 41 .. в крайна сметка да кажа не зависи само от размера, но и от техниката ;) ... 19-20 см и добър опит в леглото, тогава ставаш Бог ако мога така да се изразя c(:

44.   Абе може и да си е проблем с някои жени. Аз с моита първата жена неможах да свикма. Или беше много плитка или малко над 20 и бяха много много. Нито на мен ми беше кеф че немога да го вкарам целия нито на нея да стиска зъби и да я страх да не взема да тласна по смело. Ама с сегашната ми жена е раи особенно след като роди, поемаго целия даже неи стига. Преди трябваше добре да се възбуди за да и е добре ама сега е като луда. Мисля че и 30 да ми беше пак штеше да се намери маисторка . Та търси има .

45.   Hа 13 години съм и ми е 18 :)

46.   Аз пък съм на 18 и ми е 13

47.   Xахаха обрата на съдбата ,сори пич ама ако ми беше 13 на твоите години щях да се самоубия хахахах бз се

48.   Аз пък съм на 19 и ми е 11 :)

49.   Стига сте дрънкали глупости!Размера на пениса не е наи-важното нещо на този свят,а колкото до секса-има 1000 начина да задоволиш една жена.Не ви ли омръзна да си ги мерите,кой колкото има-толкова,за какво ти е чудовище-да ходиш да оправяш магарета ли?Много жени само говорят,за да ни дразнят.В крайна сметка не зависи всичко от размера!Моят е 16 см дълъг и също толкова е дебелината,и какво от това.За какво ми е по-голям,като този си варши работата!

53.   Ти нещо бъзикаш ли се? Aко ти е 30, ти трябвше да си умрял до сега, защото само като се възбудиш, цялата ти кръв отива там и после ти става лошо, припадаш и умираш .. Та, не вярвам да ти е толкова :) Измери го пак ;) Ще ти пратя линийка по пощата ;)

54.   Аз пък съм на 29 и ми е 13

55.   Абе номер 45 изобщо не вярвам да ти е 18 като си на 13.Освен ако не си пил хапчета.

56.   Хахаа 55-ти мн си зле а съм на 17 и ми е 20 и нещо ... на човека му е малък .. но това не е от значение ! сигорно твоят е 5 санта и си на 20 o.O ...

1-50 от 141